Romer King TT plus

01.12.09

Dobrý den,

potřebovali bychom koupit autosedačku pro druhé dítě v kategorii 9-18 kg, která by byla vhodná jak do fabie, tak octavie, a která by nezabrala moc místa-rádi bychom aby mezi dvěma sedačkami vzadu bylo dostatek místa ještě pro jednu dospělou osobu(první máme babypoint athos) Uvažovali jsme o výše uvedené .. nebo mohl byste nám dooručit jinou v podobné cenové relaci?

Štěpán Rybníček
02.12.09

Dobrý den, Römer King TT plus neexistuje, je buď sedačka Römer King plus- to je neisofixová, nebo pak Römer Safefix TT plus- ta je isofixová. Obě mají stejný prostor pro dítě, jen se liší poutáním.
Model Safefix TT by nešel kvůli nutnosti pásu TT upoutat do aut, Fabie ani Octavie nemají oko na pás Top Theter. Jde Vám do obou aut umístnit model King plus, nebo pokud jsou Vaše auta vybaveny isofixem( nepíšete rok výroby, tak to nemůžu zjistit) tak by tam šel model Safefix plus- ten místo pásu TT používá podpěrnou nohu. U obou dvou sedaček je ale šířka 48 cm, takže když je dáte na krajní sedadla, další člověk se mezi ně nevejde, určitě ne ve Fabii, hodně na těsno v Octavii. Pokud potřebujete ušetřit prostor doporučil bych Römer Eclipse, je nejužší, má 42 cm a pak by se mezi sedačky další osoba vešla.
Cenové relace: Eclipse cca 4000,–, King plus cca 5000,– , Safefix plus cca 8000,– ceny jsou orientační, záleží i na zvoleném potahu a modelovém roku.

V poradně odpovídá

Štěpán Rybníček

Specializace: odborník na dětské autosedačky
Pracoviště: autosedačky

Další otázky z poradny

Römer Safefix plus TT nebo Römer Duo Plus honzzz Přijato: 30.11.09 Zdpovězeno: 30.11.09 Odpovídá: Štěpán Rybníček
Autosedačka Kid nebo Kid plus toffi Přijato: 30.11.09 Zdpovězeno: 30.11.09 Odpovídá: Štěpán Rybníček
Volba autosedačky Helena Svobodová Přijato: 27.11.09 Zdpovězeno: 27.11.09 Odpovídá: Štěpán Rybníček
Sedačka na Isofix i na pásy Jessinka Přijato: 25.11.09 Zdpovězeno: 26.11.09 Odpovídá: Štěpán Rybníček
Pohodlí v autosedačce Kylie4u Přijato: 20.11.09 Zdpovězeno: 21.11.09 Odpovídá: Štěpán Rybníček