Těhotenství po vysazení Depo Provera
Dobrý den,
vysadila jsem Depo Provera injekce po 7 letech, protože jsme se rozhodli pro miminko. Za jak dlouho po píchnutí poslední injekce by měla dorazit menstruace a za jak dlouho můžu otěhotnět? Co dělat v případě, že menstuace nedorazí do 3 měsíců? Pomohla by antikoncepce v práškách na srovnání menstruačního cyklu? Po nich jsem otěhotněla už třikrát, vždy na první pokus.
Díky za odpověď.
Po takto dlouhé době aplikace depotní antikencepce může trvat obnovení menstruačního cyklu běžně 6 měsíců, vzácně i 2 roky po vysazení preparátu.
Pokud se 6 měsíců od poslední aplikace menstruace neobjeví, domluvte se s vašim gynekologem na vhodné stimulaci a regulaci cyklu. Způsobů je několik.
MUDr. Mária Procházková
Další otázky z poradny
| 34. týden a bolesti | brumi | Přijato: 03.01.13 | Zdpovězeno: 15.01.13 | Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH |
|---|---|---|---|---|
| Menstruace, nebo očistky? | Kaculela | Přijato: 02.01.13 | Zdpovězeno: 14.01.13 | Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH |
| Svědění a prášky na iminutu | po1 | Přijato: 02.01.13 | Zdpovězeno: 14.01.13 | Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH |
| Léčba nespavosti v těhotenství | szabovaluciee | Přijato: 30.12.12 | Zdpovězeno: 07.01.13 | Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH |
| Zánět močového měchýře v těhotenství | lampicka11 | Přijato: 30.12.12 | Zdpovězeno: 07.01.13 | Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH |