Tmavý výtok mezi cykly
21.01.13
MUDr. Mária Procházková, PhD, MPH
29.01.13
Nejspíše vám preparát nesedí, bude vhodné jej změnit.
MUDr. Mária Procházková
Další otázky z poradny
| Nastydlá, nebo těhotná? | Karinea | Přijato: 19.01.13 | Zdpovězeno: 28.01.13 | Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH |
|---|---|---|---|---|
| Předčasná menstruace | Zezulicka | Přijato: 18.01.13 | Zdpovězeno: 28.01.13 | Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH |
| Nízké IgA a těhotenství | Petrachma | Přijato: 17.01.13 | Zdpovězeno: 28.01.13 | Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH |
| Najednou nepravidelná menstruace | MarieK25 | Přijato: 16.01.13 | Zdpovězeno: 25.01.13 | Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH |
| Zkracování děložního čípku u dvojčetného těhotenství | Mona21127 | Přijato: 16.01.13 | Zdpovězeno: 25.01.13 | Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH |
Dobrý den,
asi před 7 měsíci se mi začal objevovat tmavý výtok zhruba vždy týden před začátkem menstruace. Brala jsem 5 let HA Evra. Má lékařka mi udělala ultrazvuk a cytologii a všechny testy byly v pořádku, tak navrhla změnu antikoncepce. Dostala jsem Yadine, ale žádná změna ani po 4 měsících se neobjevila. Výtok se objevuje i týden po skončení menstruace, takže je to ještě častější než dříve.
Je možné, že je na vině jen HA a měla bych tedy ještě vyzkoušet jinou?
Děkuji.