Týdenní vynechání antikoncepce
18.12.12
MUDr. Mária Procházková, PhD, MPH
07.01.13
Při pozdním naszení antikoncepce se může vyskytnout špinění a samozřejmě je - jak sama správně víte, zpožděná i účinnost. Buď se jeden měsíc můžete chránit jinou metodou,nebo si zajistěte recept na antikoncepci v jiné ambulanci - nejspíše ve spádové nemocnici.
MUDr. Mária Procházková
Další otázky z poradny
| Laparoskopie a další těhotenství | Markul | Přijato: 17.12.12 | Zdpovězeno: 07.01.13 | Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH |
|---|---|---|---|---|
| Čirý výtok z pochvy po porodu | Leenuska | Přijato: 15.12.12 | Zdpovězeno: 17.12.12 | Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH |
| Cysta a další IUI | Jančakecalka | Přijato: 14.12.12 | Zdpovězeno: 17.12.12 | Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH |
| Viróza, nachlazení a těhotenství | AdlaAdla | Přijato: 13.12.12 | Zdpovězeno: 17.12.12 | Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH |
| Očkování prvního dítěte a těhotenství | KarlaKarla | Přijato: 13.12.12 | Zdpovězeno: 17.12.12 | Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH |
Dobrý den,
mám jeden dotaz. Protože jsem si neuvědomila, že moje doktorka má celý prosinec volno, nevychází mi platíčko a končím s ním po Štědrém dnu. Potom navazuje sedmidenní pauza a potom asi týden než si obstarám nové. Bude vadit, když nasadím nové platíčko s týdenním zpozděním? Vím, že pak nebudu asi týden ještě chráněná, ale funguje to tak? Nebo mohla bych si je obstarat na nějaké jiné ambulanci?
Velmi děkuji.