Únik moči 6 týdnů po porodu

214
01.09.13

Dobrý den,

mám skoro 6 týdnů po porodu a mám problém s udržením moči. Když jsem na WC, tak úplně moč nezastavím, při nějaké větší námaze jsem si všimla i úniku moči. Musím pořád chodit s vložkou. Posiluji už od porodu pánevní dno, stahuji svaly x krát denně a zatím výsledek nic moc.

Co s tím? Kdy to přejde?

Děkuji moc.

Alena Zapletalová
16.09.13

Dobrý den,
v případě že jste již byla vyšetřena gynekologem,doporučuji návštěvu fyzioterapeutky se kterou budete pracovat na svalech pánevního dna více specificky.Mohla by pro Vás být vhodná i metoda viscerální manipulace v kombinaci s fyzioterapií pánevního dna.V každém případě bych nedoporučovala aby jste problém řešila sama,bude efektivnější se obrátit na odborníka.
S pozdravem
Alena Zapletalová

Bc.Alena Zapletalová
fyzioterapeutka(osteopatické techniky viscerální manipulace)

www.alenazapletalova.cz

Další otázky z poradny

Jizva po CS velrybous Přijato: 30.07.13 Zdpovězeno: 01.08.13 Odpovídá: Alena Zapletalová
Bolest kostrče hankaaaa Přijato: 28.07.13 Zdpovězeno: 29.07.13 Odpovídá: Alena Zapletalová
Diastáze po porodu Lilinkaaa Přijato: 08.04.13 Zdpovězeno: 10.04.13 Odpovídá: Alena Zapletalová
Zvracení i po porodu Lea M. Přijato: 31.01.13 Zdpovězeno: 11.02.13 Odpovídá: Alena Zapletalová
Bolesti kyčle v těhotenství Linda222 Přijato: 19.09.12 Zdpovězeno: 04.10.12 Odpovídá: Alena Zapletalová