Únik moči 6 týdnů po porodu
Dobrý den,
mám skoro 6 týdnů po porodu a mám problém s udržením moči. Když jsem na WC, tak úplně moč nezastavím, při nějaké větší námaze jsem si všimla i úniku moči. Musím pořád chodit s vložkou. Posiluji už od porodu pánevní dno, stahuji svaly x krát denně a zatím výsledek nic moc.
Co s tím? Kdy to přejde?
Děkuji moc.
Dobrý den,
v případě že jste již byla vyšetřena gynekologem,doporučuji návštěvu fyzioterapeutky se kterou budete pracovat na svalech pánevního dna více specificky.Mohla by pro Vás být vhodná i metoda viscerální manipulace v kombinaci s fyzioterapií pánevního dna.V každém případě bych nedoporučovala aby jste problém řešila sama,bude efektivnější se obrátit na odborníka.
S pozdravem
Alena Zapletalová
Bc.Alena Zapletalová
fyzioterapeutka(osteopatické techniky viscerální manipulace)
Další otázky z poradny
| Jizva po CS | velrybous | Přijato: 30.07.13 | Zdpovězeno: 01.08.13 | Odpovídá: Alena Zapletalová |
|---|---|---|---|---|
| Bolest kostrče | hankaaaa | Přijato: 28.07.13 | Zdpovězeno: 29.07.13 | Odpovídá: Alena Zapletalová |
| Diastáze po porodu | Lilinkaaa | Přijato: 08.04.13 | Zdpovězeno: 10.04.13 | Odpovídá: Alena Zapletalová |
| Zvracení i po porodu | Lea M. | Přijato: 31.01.13 | Zdpovězeno: 11.02.13 | Odpovídá: Alena Zapletalová |
| Bolesti kyčle v těhotenství | Linda222 | Přijato: 19.09.12 | Zdpovězeno: 04.10.12 | Odpovídá: Alena Zapletalová |