Vysazení antikoncepce

02.04.22

Dobrý den, je mi 49 let. Beru dlouhodobě hormonální antikoncepci, a vždy v týdnu bez tablet mám velké migrény. Rozhodla jsem se že bych antikoncepci v mém věku vysadila. Je to možné, mám se bát ještě otěhotnění?
 Děkuji

MUDr. Jiří Škultéty
04.04.22

Dobrý den,

pravděpodobnost spontánního otěhotnění ve 49 letech je velice nízká, takže bych se neobával a vysadil.

MUDr. Jiří Škultéty
www.jstmedical.cz

V poradně odpovídá

MUDr. Jiří Škultéty

Specializace: Gynekolog
Pracoviště: JST Medical Pro, s.r.o.

Další otázky z poradny

Je braní antibiotik při angíně nebezpečné pro miminko? 11Milus Přijato: 26.03.22 Zdpovězeno: 28.03.22 Odpovídá: MUDr. Jiří Škultéty
Chemická interrupce po prodělané a operované endometrióze Anonymní Přijato: 24.03.22 Zdpovězeno: 04.04.22 Odpovídá: MUDr. Jiří Škultéty
Nákaza Vysoce rizikovym HPV z ejakulatu Anonymní Přijato: 23.03.22 Zdpovězeno: 04.04.22 Odpovídá: MUDr. Jiří Škultéty
Bolestivý vaginální výtok Anonymní Přijato: 21.03.22 Zdpovězeno: 23.03.22 Odpovídá: MUDr. Jiří Škultéty
Menstruace a covid Anonymní Přijato: 19.03.22 Zdpovězeno: 23.03.22 Odpovídá: MUDr. Jiří Škultéty