Výtok při HA Belara
31.10.13
MUDr. Mária Procházková, PhD, MPH
11.11.13
Během prvních tří měsíců nové antikoncepce jsou možné problémy. nepravidelné krvácení a špinění. Pokud by situace nebyla ani po 3. platíčku vyhovující. domluvte se se svým gynekologem na změně preparátu.
MUDr. Mária Procházková
Další otázky z poradny
| Silný pach pochvy | kackaaaaa356 | Přijato: 29.10.13 | Zdpovězeno: 11.11.13 | Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH |
|---|---|---|---|---|
| Odlišný tt podle ultrazvuku | Rrrrradka | Přijato: 28.10.13 | Zdpovězeno: 29.10.13 | Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH |
| Oteklý kotník v těhotenství | alena2013 | Přijato: 27.10.13 | Zdpovězeno: 29.10.13 | Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH |
| Difuzní cystická mastopatie | slune | Přijato: 23.10.13 | Zdpovězeno: 29.10.13 | Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH |
| Jde o nepodařené uhnízdění? | EvaDe | Přijato: 23.10.13 | Zdpovězeno: 29.10.13 | Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH |
Dobrý den,
mám při užívání antikoncepce HA Belara hnědý výtok. Tuto antikoncepci užívám poprvé a teď užívám první platíčka. Moje menstruace mi trvá 4 dny s tím, že už mám po ní a asi dalších 6 dní hnědý výtok. Je to dost velký kosmetický problém, hlavně mi to vadí v sexuálním životě.
Jsou na trhu nějaké léky nebo čípky, které by mi tento výtok zastavily? Nebo jak dlouho ještě bude trvat takovéto špinění?
Děkuji.