Zánik menstruace po vysazení HA
08.10.12
MUDr. Mária Procházková, PhD, MPH
15.10.12
Pokud menstruační cyklus nefunguje tak, jak je třeba a vy se snažíte o těhotenství, je vhodná regulace hormonálními preparáty, které vám byly doporučené. Vyčkávací taktika nebývá úspěšná. Ještě by byla vhodná kontrola hormonálního porfilu a štítné žlázy.
MUDr. Mária Procházková
Další otázky z poradny
| Cukrovka v těhotenství a hodnoty | brigitk | Přijato: 08.10.12 | Zdpovězeno: 15.10.12 | Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH |
|---|---|---|---|---|
| Agolutin a otěhotnění | barca0140 | Přijato: 07.10.12 | Zdpovězeno: 15.10.12 | Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH |
| Tělísko Mirena pro nulipary | chety77 | Přijato: 06.10.12 | Zdpovězeno: 08.10.12 | Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH |
| Vynechání menstruace po vysazení antikoncepce | Kamaska189 | Přijato: 05.10.12 | Zdpovězeno: 08.10.12 | Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH |
| Lněné semínko a předčasný porod | Sweety | Přijato: 04.10.12 | Zdpovězeno: 08.10.12 | Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH |
Dobrý den,
velice Vás prosím, co by jste mi poradili v přípdě že se mi po vysazení HA (duben 2012) dostavila menstruace pouze 3 měsíce a od července už nemenstruuji vůbec. Po tzv. vyvolávačce na začátku září jsem jen špinila a teď opět nic. Moc bychom chtěli miminko. Moje gynekoložka mi chce předepsat Proveru. Mám ještě počkat, zda se cyklus neobnoví, nebo si mám k početí miminka dopomoci hormony? (můj věk 27 let, přítel 30)
Děkuji