Soutěže pro vaši firmu?

Kontaktujte nás a propagujte své produkty nebo služby na eMimino.cz efektivním způsobem již příští týden.

Více o reklamě na eMimino.cz

Rozdáváme 32 lahví z nové řady Canpol Babies. Přihlaste se

Zobrazuji pouze komentáře k soutěži Rozdáváme 32 lahví z nové řady Canpol Babies. Přihlaste se, zpět na soutěž můžete jít ZDE.

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
2541
10.9.18 13:10

Líbí se mi růžová s balónky 120ml, protože bude tak akorát na ten první čajíček :dance: …

  • načítám...
  • Zmínit
417
10.9.18 13:12

Tak i přes to, že máme holčičku, líbí se nám více klučičí lemuří lahvička 240 ml.Malá miluje opičky a tahle, by jí ladila k plyšové opičí kamarádce :mavam:

  • načítám...
  • Zmínit
410
10.9.18 13:21

Obě kolekce vypadají úžasně! Pro naši Aničku bych si vybrala vyšší lahev z kolekce jungle, líbí se mi její barva a dále by se nám hodila na cestování (vešla by se do termoobalu na cesty) :potlesk: :).

  • načítám...
  • Zmínit
5453
10.9.18 13:41

Ahoj, mě se líbí lahvička z řad Canpol Babies z kolekce Jungle o objemu 240ml v růžové kombinaci s plameňáky. Líbí se mi proto, že nechci a doufám že nebudu muset naše dítě přikrmovat a proto se mi líbí možnost zamrazení vlastního mateřského mléka k pozdější spotřebě. Také se mi líbí, že na těchto lahvičkách je anti kolikový dudlík a lahvička nekape (tudíž může mít dítko u sebe třeba v kočárku i s čajíkem proti nadýmání, bez obav že se dítě potřísní). Jako poslední důležitý bod bych zminila BPA který tato lahvička neobsahuje, za což jsem ráda a určitě bych chtěla lahvičku moc vyzkoušet.

Příspěvek upraven 10.09.18 v 13:42

  • načítám...
  • Zmínit
5283
10.9.18 13:52

Líbí se mi růžová V OBLACÍCH 240ml. Využila bych ji pro svoji dcerku (7m) na čaj aby měla z čeho zapíjet příkrmy.

  • načítám...
  • Zmínit
5
10.9.18 13:52

Růžová s balónky, pro mou říjnovou neteřinku Leničku je jako stvořená, aby mohla od narození létat v oblacích :)

  • načítám...
  • Zmínit
4972
10.9.18 13:53

Růžová s plameňáky. Líbí se mi proto, že má široké hrdlo a malá neumí pít z žádné lahvičky, která má hrdlo úzké a taky proto, že není jednoduché se jí trefit do vkusu aby lahev vzala na milost a tuhle ještě nemáme vyzkoušenou a vypadá moc nadějně :-D.

  • načítám...
  • Zmínit
2
10.9.18 14:03

Modrá červená?

Líbí se mi modrá, ale dám přednost červené bo já jsem chtěl kluka přítelkyně holčičku udělali jsme kompromis a očekáváme holčičku ????

  • načítám...
  • Zmínit
584
10.9.18 14:03

Tvarovaná polypropylénová láhev JUNGLE s potiskem OPIČKY o objemu 240ml. Potisk je srandovní, barvy decentní. Máme vyzkoušené už 4 druhy lahviček a žádná nesedí. Všem přeji hodně štěstí

  • načítám...
  • Zmínit
91
10.9.18 14:16

Canpol Babies Láhev se širokým hrdlem 240 ml pro kluka s Lemurem, protože ten můj klučina je taky takový lemurek. :D :srdce:

  • načítám...
  • Zmínit
47
10.9.18 14:35

Líbí se mi modrá lahvička,z důvodu,toho,že máme doma kluka.

  • načítám...
  • Zmínit
777
10.9.18 14:43

Libí se mi modrá s opičkami. 240ml protože tam se přece vejde více jídla. Lemuři jsou prostě třída. :pankac: jen doufám, že by to také neprobouzelo malé zvířátko skrývající se v dětské dušičce

  • načítám...
  • Zmínit
12
10.9.18 14:44

mně se líbí kolekce Jungle a raději ten větší objem, protože naše už je velká slečna a samozřejmě že růžová

  • načítám...
  • Zmínit
50
10.9.18 16:21

Nejvíce se mi líbí lahvička JUNGLE růžová s plameňáky. Je přeci se zvířátky a přitom je hezky barevná a stylová ;-)

  • načítám...
  • Zmínit
539
10.9.18 16:26

Ráda bych vyhrála canpol babies pro naši malou ladies :kytka: s plamenakem bychom pak bastily, všechny nase svačiny :hug: proč? Originální design máme radi a se zvířátky jsme kamarádi :)

Příspěvek upraven 10.09.18 v 16:37

  • načítám...
  • Zmínit
10.9.18 17:08

Moc se nám líbí modrá s opičkami :) určitě náš syn by tuto láhvi všude nosil a všem ukazoval :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

  • načítám...
  • Zmínit
3274
10.9.18 17:26

Kolekce V oblacích, růžová, 120 ml. Před pár lety jsem se vznášela takovým balonem nad Vysočinou. Proto je to takové znamení, že s touhle lahvičkou se bude miminko určitě taky radosti vznášet. ????????

  • načítám...
  • Zmínit
12915
10.9.18 17:46

nečekat miminko holčičku, tak se mi líbí tá s opičkami :) je správně rošťácká, ale pro moji princeznu by se mi líbila růžová s balóny je taková jemná :)

  • načítám...
  • Zmínit
10.9.18 18:10

Modrá s balonky

Líbí se mi modrá s balonky, protože ten můj brouček má létání v krvi :lol: . Zatím tedy jen na ruce a zlehka, ale jednou třeba i ten balon bude. :-)

  • načítám...
  • Zmínit
2574
10.9.18 18:15

Líbí se mi obě kolekce protože jsou originální-nám by se hodila pro chlapečka, kterého čekáme v listopadu lahvička v modrém. Mám opravdu velký strach z toho, abych se rozkojila a v případě že by to nešlo, tak lahvička s dudlíkem, který tvarem připomíná matčin prs by byl to pravé.

Příspěvek upraven 10.09.18 v 18:16

  • načítám...
  • Zmínit
1331
10.9.18 18:24

Všechny jsou krásné ale nejvíce se mi líbí lahvička s plamenaky. A proč? Mladsi pulrocni dcerka je vodomil a miluje ptáky, zvlášť ty barevné, tak by ji lahvička určitě moc potěšila :)

  • načítám...
  • Zmínit
113
10.9.18 19:16

Nejvíce se mi líbí lahvička, na které jsou růžové horkovzdušné balóny. A to proto, že mě můj muž požádal o ruku, když jsme měli z naší terasy výhled na několik horkovzdušných balónů. :srdce: když jsem zjistila, že jsem těhotná, tak pár dnů na to jsme měli opět výhled na několik balónů a já muži oznámila, že budeme 3.

  • načítám...
  • Zmínit
134
10.9.18 19:33

Plamenakova. Schovala bych ji pro malou at nemusi vse dedit po synovi!

  • načítám...
  • Zmínit
549
10.9.18 19:48

Moc se mi líbí lahvička s plameňáky. Zatím lahvičky nepoužíváme, protože plně kojím, ale co nevidět začneme s příkrmy, tak budeme lahvičku shánět. Tvar savičky ve tvaru prsu je pro nás ideální, aby přechod byl co nejpříjemnější pro malou. A hodně se mi líbí možnost zamrazování, určitě bych využila na mateřské mléko :srdce: .

  • načítám...
  • Zmínit
257
10.9.18 19:58

Jednoznačně vede růžová s plameňáky, 240ml. ladila by nám…:-). Zaujalo široké hrdlo snadné na mytí. Další přednost a zamrazování, super. Rády vyzkoušíme. A protikolikový dudlík jako bonus, skvělá láhev, která stojí za to.

Příspěvek upraven 10.09.18 v 19:58

  • načítám...
  • Zmínit
254
10.9.18 20:05

Pro mně je top sada Jungle s lemury, líbí se mi barva i motiv, prostě je cool .

  • načítám...
  • Zmínit
145
10.9.18 20:07

Nejhezčí jsou lahvičky Jungle :srdce: Jsou krásné, s úžasnými zvířátky, které zaujmou každé miminko. A lahvička v modré barvě bude perfektní pro mého chlapečka. Už se moc těším, až ji vyzkoušíme a budeme moci ji každému doporučit!!! :srdce:

  • načítám...
  • Zmínit
64
10.9.18 20:12

malému se líbí zvířátka, takže za nás kolekce jungle :-) jinak se mi líbí obě kolekce

  • načítám...
  • Zmínit
6307
10.9.18 20:22

líbí se mi holčičí s plameňáky, pro moji vnučku

  • načítám...
  • Zmínit
3671
10.9.18 20:24

Líbí se mi růžová lahvicka jungle 240ml proč protože moje cácorka tyto láhve přímo zbožňuje …jsou super :palec:

  • načítám...
  • Zmínit
67
10.9.18 20:28

líbí se mi modrá s balonky, protože je taková decentní

  • načítám...
  • Zmínit
189
10.9.18 20:43

Všechny láhve Canpol babies jsou krásné, ale nám úplně nejvíc padla do oka Canpol Babies Láhev se širokým hrdlem 240 ml růžová s balónky, protože naše holčička je zbožňuje. Když vidí letět balón venku křičí a mává jak smyslu zbavená :D

  • načítám...
  • Zmínit
caa
45
10.9.18 20:55

Líbí se mi růžová, jsou na ní ptáčci, kteří jsou u nás v současné době velmi oblíbeni. Navíc s touto firmou máme velmi dobré zkušenosti :-)

  • načítám...
  • Zmínit
6879
10.9.18 20:55

Nelibi se mi ani jedna. A ty s tou nepovedenou opici jsou nejosklivejsi ze vsech prezentovanych.

  • načítám...
  • Zmínit
68
10.9.18 21:04

Modrá Jungle 120

Náhody fakt neexistují… Právě před chvílí jsem při přípravě na noční krmení rozbila malou 120ml skleněnou lahvičku a ještě jsem se zvládla i pořezat.A tak jsem si naštvaně při lovení střepů že dřezu říkala, že hned jak to dodělám tak půjdu,a objednám si novou a PLASTOVOU!!Takže malá modrá lemurková by se více než hodila… ;)

  • načítám...
  • Zmínit
2968
10.9.18 21:24

Líbí se mi větší modrá s opičkou. Třeba se synáček jednou pustí matčina prsu a bude se hodit.

  • načítám...
  • Zmínit
412
10.9.18 21:32

Náš táta, paraglidista, by měl největší radost, kdyby byl Šimonek po něm. Věřím, že s lahví s modrou balónky z kolekce V oblacích by byl unešen jak tatínek, tak Šimonek a vlastně i maminka :)

  • načítám...
  • Zmínit
5
10.9.18 22:03

Jungle

Líbí se mi lahev Jungle s opičkama, protože syn opičáky zbožňuje :)

  • načítám...
  • Zmínit
2522
10.9.18 23:24

Láhev Jungle pro kluka je parádní 8)

  • načítám...
  • Zmínit
17
11.9.18 03:32

Líbí se mi modrá Jungle.. je taková krásně veselá. Konečně nějaký obrázek, který vystihuje toho našeho malého opičáka :lol:

  • načítám...
  • Zmínit
11.9.18 05:47

Všechny lahvičky jsou krásné. Moc se mi líbí velká růžová s balony. Mám 11.denní vnučku, která bude určitě používat lahvičku hned co jí pustí z porodnice a tato tím, jak je široká, se bude velmi dobře vymývat. Vzhledově je krásná, růžová proto, že to bude pro holčičku, balony v oblacích proto, že vím, že má strážné Anděle, kteří na ni shora dohlížejí. A protože s lahvičkou budu vnučku často krmit i já, recenzi napíšu velmi ráda.

  • načítám...
  • Zmínit
1724
11.9.18 06:41

Líbí se mi velká modrá se zvířátky ????našemu chlapečkovi vyhovuje i rozšířené pítko☺ :kytka:

  • načítám...
  • Zmínit
4264
11.9.18 07:10

Líbí se mi růžová s plamenakem 240ml :mrgreen: . Moje maličká zbožňuje všechny ptáčky, takže plamenak by určitě u ní zabodoval.

  • načítám...
  • Zmínit
198
11.9.18 07:12

Moc se mi líbí modrá 240 ml Jungle ;) já miminko zatím nemám ,ale moje úžasná švagrová má úžasného raubíře :) :dance: určitě by se mu líbila a já bych mu moc ráda udělala radost :hug: a pokud by ji nechtěl , schovala bych si ji pro svoje miminko :srdce:

  • načítám...
  • Zmínit
12
11.9.18 07:15

Dobrý den, líbí se mi lahvičky z modré kolekce v oblacích. Přesto, že mám doma holčičky ta modrá je prostě top :-) Mám ráda horkovzdušné balony a ty jsou na lahvičkách v nádherném designu :-)

  • načítám...
  • Zmínit
110
11.9.18 07:20

mě se líbí plamenáci a to hlavně kvuli dceri, která rozeznává právě „pipi“ a měla by hroznou radost

  • načítám...
  • Zmínit
487
11.9.18 08:30

Libi se mi modré s balónky,modré protože mám kluka a balonky protože mi prijdou ty s těmi opičkami předplacené

  • načítám...
  • Zmínit
9504
11.9.18 08:39

Obe kolekce jsou nadherne. lahvicky maji siroka hrdla coz umoznuje lepsi pristup k jejich myti. lahvicky v jakemkoliv ruzovem designu bych venovala pro cerstve narozenou vnucku zdejsi uzivatelce pod nickem @Babicka Kristynka, ktera je pro me zena s obrovskym srdcem a statecne bojuje o misto male princezny na tomto svete.

Příspěvek upraven 11.09.18 v 09:23

  • načítám...
  • Zmínit
11.9.18 08:48

Modrá 240ml v oblacích, krásný dizajn a široké hrdlo bude praktické :)

  • načítám...
  • Zmínit
24
11.9.18 09:13

Líbí se mně kolekce s balónky. Krásný design a lahvičku 240 ml bychom rádi vyzkoušeli. :)

  • načítám...
  • Zmínit