Soutěže pro vaši firmu?
Kontaktujte nás a propagujte své produkty nebo služby na eMimino.cz efektivním způsobem již příští týden.
Rozdáváme 32 lahví z nové řady Canpol Babies. Přihlaste se
Zobrazuji pouze komentáře k soutěži Rozdáváme 32 lahví z nové řady Canpol Babies. Přihlaste se, zpět na soutěž můžete jít ZDE.
Líbí se mi růžová s balónky 120ml, protože bude tak akorát na ten první čajíček
…
- načítám...
- Zmínit
Tak i přes to, že máme holčičku, líbí se nám více klučičí lemuří lahvička 240 ml.Malá miluje opičky a tahle, by jí ladila k plyšové opičí kamarádce ![]()
- načítám...
- Zmínit
Obě kolekce vypadají úžasně! Pro naši Aničku bych si vybrala vyšší lahev z kolekce jungle, líbí se mi její barva a dále by se nám hodila na cestování (vešla by se do termoobalu na cesty)
.
- načítám...
- Zmínit
Ahoj, mě se líbí lahvička z řad Canpol Babies z kolekce Jungle o objemu 240ml v růžové kombinaci s plameňáky. Líbí se mi proto, že nechci a doufám že nebudu muset naše dítě přikrmovat a proto se mi líbí možnost zamrazení vlastního mateřského mléka k pozdější spotřebě. Také se mi líbí, že na těchto lahvičkách je anti kolikový dudlík a lahvička nekape (tudíž může mít dítko u sebe třeba v kočárku i s čajíkem proti nadýmání, bez obav že se dítě potřísní). Jako poslední důležitý bod bych zminila BPA který tato lahvička neobsahuje, za což jsem ráda a určitě bych chtěla lahvičku moc vyzkoušet.
Příspěvek upraven 10.09.18 v 13:42
- načítám...
- Zmínit
Líbí se mi růžová V OBLACÍCH 240ml. Využila bych ji pro svoji dcerku (7m) na čaj aby měla z čeho zapíjet příkrmy.
- načítám...
- Zmínit
Růžová s balónky, pro mou říjnovou neteřinku Leničku je jako stvořená, aby mohla od narození létat v oblacích ![]()
- načítám...
- Zmínit
Růžová s plameňáky. Líbí se mi proto, že má široké hrdlo a malá neumí pít z žádné lahvičky, která má hrdlo úzké a taky proto, že není jednoduché se jí trefit do vkusu aby lahev vzala na milost a tuhle ještě nemáme vyzkoušenou a vypadá moc nadějně
.
- načítám...
- Zmínit
Modrá červená?
Líbí se mi modrá, ale dám přednost červené bo já jsem chtěl kluka přítelkyně holčičku udělali jsme kompromis a očekáváme holčičku ????
- načítám...
- Zmínit
Tvarovaná polypropylénová láhev JUNGLE s potiskem OPIČKY o objemu 240ml. Potisk je srandovní, barvy decentní. Máme vyzkoušené už 4 druhy lahviček a žádná nesedí. Všem přeji hodně štěstí
- načítám...
- Zmínit
Canpol Babies Láhev se širokým hrdlem 240 ml pro kluka s Lemurem, protože ten můj klučina je taky takový lemurek.
![]()
- načítám...
- Zmínit
Libí se mi modrá s opičkami. 240ml protože tam se přece vejde více jídla. Lemuři jsou prostě třída.
jen doufám, že by to také neprobouzelo malé zvířátko skrývající se v dětské dušičce
- načítám...
- Zmínit
mně se líbí kolekce Jungle a raději ten větší objem, protože naše už je velká slečna a samozřejmě že růžová
- načítám...
- Zmínit
Nejvíce se mi líbí lahvička JUNGLE růžová s plameňáky. Je přeci se zvířátky a přitom je hezky barevná a stylová ![]()
- načítám...
- Zmínit
Ráda bych vyhrála canpol babies pro naši malou ladies
s plamenakem bychom pak bastily, všechny nase svačiny
proč? Originální design máme radi a se zvířátky jsme kamarádi ![]()
Příspěvek upraven 10.09.18 v 16:37
- načítám...
- Zmínit
Moc se nám líbí modrá s opičkami
určitě náš syn by tuto láhvi všude nosil a všem ukazoval
![]()
- načítám...
- Zmínit
Kolekce V oblacích, růžová, 120 ml. Před pár lety jsem se vznášela takovým balonem nad Vysočinou. Proto je to takové znamení, že s touhle lahvičkou se bude miminko určitě taky radosti vznášet. ????????
- načítám...
- Zmínit
nečekat miminko holčičku, tak se mi líbí tá s opičkami
je správně rošťácká, ale pro moji princeznu by se mi líbila růžová s balóny je taková jemná ![]()
- načítám...
- Zmínit
Modrá s balonky
Líbí se mi modrá s balonky, protože ten můj brouček má létání v krvi
. Zatím tedy jen na ruce a zlehka, ale jednou třeba i ten balon bude. ![]()
- načítám...
- Zmínit
Líbí se mi obě kolekce protože jsou originální-nám by se hodila pro chlapečka, kterého čekáme v listopadu lahvička v modrém. Mám opravdu velký strach z toho, abych se rozkojila a v případě že by to nešlo, tak lahvička s dudlíkem, který tvarem připomíná matčin prs by byl to pravé.
Příspěvek upraven 10.09.18 v 18:16
- načítám...
- Zmínit
Všechny jsou krásné ale nejvíce se mi líbí lahvička s plamenaky. A proč? Mladsi pulrocni dcerka je vodomil a miluje ptáky, zvlášť ty barevné, tak by ji lahvička určitě moc potěšila ![]()
- načítám...
- Zmínit
Nejvíce se mi líbí lahvička, na které jsou růžové horkovzdušné balóny. A to proto, že mě můj muž požádal o ruku, když jsme měli z naší terasy výhled na několik horkovzdušných balónů.
když jsem zjistila, že jsem těhotná, tak pár dnů na to jsme měli opět výhled na několik balónů a já muži oznámila, že budeme 3.
- načítám...
- Zmínit
Plamenakova. Schovala bych ji pro malou at nemusi vse dedit po synovi!
- načítám...
- Zmínit
Moc se mi líbí lahvička s plameňáky. Zatím lahvičky nepoužíváme, protože plně kojím, ale co nevidět začneme s příkrmy, tak budeme lahvičku shánět. Tvar savičky ve tvaru prsu je pro nás ideální, aby přechod byl co nejpříjemnější pro malou. A hodně se mi líbí možnost zamrazování, určitě bych využila na mateřské mléko
.
- načítám...
- Zmínit
Jednoznačně vede růžová s plameňáky, 240ml. ladila by nám…:-). Zaujalo široké hrdlo snadné na mytí. Další přednost a zamrazování, super. Rády vyzkoušíme. A protikolikový dudlík jako bonus, skvělá láhev, která stojí za to.
Příspěvek upraven 10.09.18 v 19:58
- načítám...
- Zmínit
Pro mně je top sada Jungle s lemury, líbí se mi barva i motiv, prostě je cool .
- načítám...
- Zmínit
Nejhezčí jsou lahvičky Jungle
Jsou krásné, s úžasnými zvířátky, které zaujmou každé miminko. A lahvička v modré barvě bude perfektní pro mého chlapečka. Už se moc těším, až ji vyzkoušíme a budeme moci ji každému doporučit!!! ![]()
- načítám...
- Zmínit
malému se líbí zvířátka, takže za nás kolekce jungle
jinak se mi líbí obě kolekce
- načítám...
- Zmínit
Líbí se mi růžová lahvicka jungle 240ml proč protože moje cácorka tyto láhve přímo zbožňuje …jsou super ![]()
- načítám...
- Zmínit
Všechny láhve Canpol babies jsou krásné, ale nám úplně nejvíc padla do oka Canpol Babies Láhev se širokým hrdlem 240 ml růžová s balónky, protože naše holčička je zbožňuje. Když vidí letět balón venku křičí a mává jak smyslu zbavená ![]()
- načítám...
- Zmínit
Líbí se mi růžová, jsou na ní ptáčci, kteří jsou u nás v současné době velmi oblíbeni. Navíc s touto firmou máme velmi dobré zkušenosti ![]()
- načítám...
- Zmínit
Nelibi se mi ani jedna. A ty s tou nepovedenou opici jsou nejosklivejsi ze vsech prezentovanych.
- načítám...
- Zmínit
Modrá Jungle 120
Náhody fakt neexistují… Právě před chvílí jsem při přípravě na noční krmení rozbila malou 120ml skleněnou lahvičku a ještě jsem se zvládla i pořezat.A tak jsem si naštvaně při lovení střepů že dřezu říkala, že hned jak to dodělám tak půjdu,a objednám si novou a PLASTOVOU!!Takže malá modrá lemurková by se více než hodila… ![]()
- načítám...
- Zmínit
Líbí se mi větší modrá s opičkou. Třeba se synáček jednou pustí matčina prsu a bude se hodit.
- načítám...
- Zmínit
Náš táta, paraglidista, by měl největší radost, kdyby byl Šimonek po něm. Věřím, že s lahví s modrou balónky z kolekce V oblacích by byl unešen jak tatínek, tak Šimonek a vlastně i maminka ![]()
- načítám...
- Zmínit
Jungle
Líbí se mi lahev Jungle s opičkama, protože syn opičáky zbožňuje ![]()
- načítám...
- Zmínit
Líbí se mi modrá Jungle.. je taková krásně veselá. Konečně nějaký obrázek, který vystihuje toho našeho malého opičáka ![]()
- načítám...
- Zmínit
Všechny lahvičky jsou krásné. Moc se mi líbí velká růžová s balony. Mám 11.denní vnučku, která bude určitě používat lahvičku hned co jí pustí z porodnice a tato tím, jak je široká, se bude velmi dobře vymývat. Vzhledově je krásná, růžová proto, že to bude pro holčičku, balony v oblacích proto, že vím, že má strážné Anděle, kteří na ni shora dohlížejí. A protože s lahvičkou budu vnučku často krmit i já, recenzi napíšu velmi ráda.
- načítám...
- Zmínit
Líbí se mi velká modrá se zvířátky ????našemu chlapečkovi vyhovuje i rozšířené pítko☺ ![]()
- načítám...
- Zmínit
Líbí se mi růžová s plamenakem 240ml
. Moje maličká zbožňuje všechny ptáčky, takže plamenak by určitě u ní zabodoval.
- načítám...
- Zmínit
Moc se mi líbí modrá 240 ml Jungle
já miminko zatím nemám ,ale moje úžasná švagrová má úžasného raubíře
určitě by se mu líbila a já bych mu moc ráda udělala radost
a pokud by ji nechtěl , schovala bych si ji pro svoje miminko ![]()
- načítám...
- Zmínit
Dobrý den, líbí se mi lahvičky z modré kolekce v oblacích. Přesto, že mám doma holčičky ta modrá je prostě top
Mám ráda horkovzdušné balony a ty jsou na lahvičkách v nádherném designu ![]()
- načítám...
- Zmínit
mě se líbí plamenáci a to hlavně kvuli dceri, která rozeznává právě „pipi“ a měla by hroznou radost
- načítám...
- Zmínit
Libi se mi modré s balónky,modré protože mám kluka a balonky protože mi prijdou ty s těmi opičkami předplacené
- načítám...
- Zmínit
Obe kolekce jsou nadherne. lahvicky maji siroka hrdla coz umoznuje lepsi pristup k jejich myti. lahvicky v jakemkoliv ruzovem designu bych venovala pro cerstve narozenou vnucku zdejsi uzivatelce pod nickem @Babicka Kristynka, ktera je pro me zena s obrovskym srdcem a statecne bojuje o misto male princezny na tomto svete.
Příspěvek upraven 11.09.18 v 09:23
- načítám...
- Zmínit
Líbí se mně kolekce s balónky. Krásný design a lahvičku 240 ml bychom rádi vyzkoušeli. ![]()
- načítám...
- Zmínit