Soutěže pro vaši firmu?

Kontaktujte nás a propagujte své produkty nebo služby na eMimino.cz efektivním způsobem již příští týden.

Více o reklamě na eMimino.cz

Úterní soutěž sebamed Baby: Přebalování bude hračka

Zobrazuji pouze komentáře k soutěži Úterní soutěž sebamed Baby: Přebalování bude hračka, zpět na soutěž můžete jít ZDE.

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
7
19.10.21 17:52

Plenky

Už máme převážně odplenkovano. Avšak na noc nebo na cesty používáme jednorazove plenky

  • načítám...
  • Zmínit
6
19.10.21 17:54

Jednorázové plenky

Používame jednorázové plenky.

  • načítám...
  • Zmínit
53
19.10.21 17:56

Plenky

I na druhého syna používáme většinu dne látkové, když jsme doma, jednorázové pak na ven a na noc :D

  • načítám...
  • Zmínit
2
19.10.21 17:56

Sebamed

Jednorázové

  • načítám...
  • Zmínit
19.10.21 17:56

Lukáškovy plínky

Od narození používáme jednorázové plínky.

  • načítám...
  • Zmínit
347
19.10.21 17:56

Jednorázové plenky

  • načítám...
  • Zmínit
2344
19.10.21 17:59

Přiznám se, že raději jednorázové…

  • načítám...
  • Zmínit
272
19.10.21 18:03

Plenky

Látkové doma, jednorázové mimo :)

  • načítám...
  • Zmínit
322
19.10.21 18:04

Používáme jednorázové, ale snažíme se kupovat alespoň eko :)

  • načítám...
  • Zmínit
129
19.10.21 18:04

Pouzivame jednorazove plenky

  • načítám...
  • Zmínit
97
19.10.21 18:09

Jednorázové

  • načítám...
  • Zmínit
2
19.10.21 18:10

Plenky

Používám jednorázové

  • načítám...
  • Zmínit
35
19.10.21 18:14

Jednorázové plenky

  • načítám...
  • Zmínit
1282
19.10.21 18:17

Pouzivam jednorazove plenky

  • načítám...
  • Zmínit
5
19.10.21 18:21

Soutěž

Používáme jednorázové plenky ☺️️

  • načítám...
  • Zmínit
123
19.10.21 18:22

Používáme jednorázové plenky

  • načítám...
  • Zmínit
65
19.10.21 18:23

Jednorázové

  • načítám...
  • Zmínit
126
19.10.21 18:23

Vždy jednorázové plenky, je to praktické.

  • načítám...
  • Zmínit
56
19.10.21 18:25

Jednorázové pleny, je to jednoduché ačkoliv jako odpad pro planetu hrozné

  • načítám...
  • Zmínit
11
19.10.21 18:27

Látkové

Používáme látkové a případně na cesty eko jednorázové

  • načítám...
  • Zmínit
19
19.10.21 18:30

Aktuální to bude pro mě v lednu, ale už teď vím, že bych chtěla začít s jednorázovými plenkami, a po několika měsících přejít k udržitelnějším látkovým. Už teď jsem zvědavá, jestli to tak opravdu dopadne 8o

  • načítám...
  • Zmínit
191
19.10.21 18:33

Používám jednorázové pleny :) :palec:

  • načítám...
  • Zmínit
3
19.10.21 18:34

Soutěž sebamed

Používám jednorázové pleny.

  • načítám...
  • Zmínit
362
19.10.21 18:35

Používáme jednorázové pleny ☺️️

  • načítám...
  • Zmínit
2218
19.10.21 18:37

Používáme jednorázové plenky

  • načítám...
  • Zmínit
19.10.21 18:43

Sebamed

Používám a když bude další budu používat látkové plenky.. moc mě to s nimi baví… :mrgreen:

  • načítám...
  • Zmínit
19.10.21 18:44

U prvni dcery jsem používala látkové plenky a později pak jednorázové ale nyní u druhého syna používám od začátku jednorázové plenky a to jen kvůli úspoře času kterého je malo.

  • načítám...
  • Zmínit
151
19.10.21 18:48

Když je čas, tak látkové, jinak sáhneme po jednorázových.

  • načítám...
  • Zmínit
36
19.10.21 18:50

Jednorázové pleny, pohodlnost zvítězila nad rozumem.

  • načítám...
  • Zmínit
69
19.10.21 18:52

Používáme jednorázové plenky různých typů. Nejčastěji Eko plenky když je možnost.

  • načítám...
  • Zmínit
61
19.10.21 18:53

Úterní soutěž

Používáme jednorázové, ale i látkové.
Převažují ale jednorázové, ty látkové jsme používali více v létě, když bylo teplo :)

  • načítám...
  • Zmínit
19.10.21 19:02

Plenky

Pro obě dcery používám kombinaci látkových i jednorázových plen.

  • načítám...
  • Zmínit
29
19.10.21 19:04

Plenky

My používáme plenky jednorázové :palec:, dost často cestujeme, tak to pro nás byla přijatelnější varianta :andel:

  • načítám...
  • Zmínit
22
19.10.21 19:07

Sebamed

Jednorázové pleny používám

  • načítám...
  • Zmínit
62
19.10.21 19:14

Používám jednorázové pleny.

  • načítám...
  • Zmínit
257
19.10.21 19:16

Používám jednorázové plenky.

  • načítám...
  • Zmínit
19.10.21 19:16

Plenky

Jednorázové pleny

  • načítám...
  • Zmínit
214
19.10.21 19:20

Tak vždycky jsem si říkala, že budu používat látkové pleny.
Přišel ten čas a z porodnice jsem se už jednorázových plen nezbavila…bohužel.
Ale zase nepřebaluji zbytečně tak mám aspoň trochu pocit šetření naší přírody…..

  • načítám...
  • Zmínit
5622
19.10.21 19:20

Na miminko si ještě dva měsíce počkám, ale už mám nakoupené jednorázové plínky. Kosmetiku jsem ještě nekupovala, tam stále váhám. ;)

  • načítám...
  • Zmínit
632
19.10.21 19:29

Jednorázové.

  • načítám...
  • Zmínit
19.10.21 19:30

Sebamed soutez

Budem používat jednorázové plenky

  • načítám...
  • Zmínit
711
19.10.21 19:32

Zkoušela jsem látkové, ale nějak jsem se s nimi neskamarádila. I když jsem přebalovala často, plenky neseděly dobře a byl pořád pričůraný. Do jiných už jsem investovat nechtěla, takže vyhrály jednorázové.

  • načítám...
  • Zmínit
18
19.10.21 19:34

Plenky

Jednorázové, někdy ale i použiji látkové.

  • načítám...
  • Zmínit
36
19.10.21 19:35

Jednorázové plenky

  • načítám...
  • Zmínit
60
19.10.21 19:39

Přebalování

Používám jednorázové plenky

  • načítám...
  • Zmínit
156
19.10.21 19:42

Pouzivame jednorazove plenky

  • načítám...
  • Zmínit
253
19.10.21 19:47

Používám jednorázové plenky.

  • načítám...
  • Zmínit
2352
19.10.21 19:48

Používáme jednorázovky. :mavam:

  • načítám...
  • Zmínit
13
19.10.21 19:54

Sebamed

Jednorázové plenky

  • načítám...
  • Zmínit
19.10.21 19:55

Soutěž Sebamed

Jednorázové plenky

  • načítám...
  • Zmínit