Soutěže pro vaši firmu?

Kontaktujte nás a propagujte své produkty nebo služby na eMimino.cz efektivním způsobem již příští týden.

Více o reklamě na eMimino.cz

Páteční soutěž sebamed Baby: Osvěžte si koupání bublinkami a pěnou

Zobrazuji pouze komentáře k soutěži Páteční soutěž sebamed Baby: Osvěžte si koupání bublinkami a pěnou, zpět na soutěž můžete jít ZDE.

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
58
22.10.21 20:27

Gumového červeného kraba.

  • načítám...
  • Zmínit
209
22.10.21 20:29

Lodičku

  • načítám...
  • Zmínit
22
22.10.21 20:30

Gumovy jednorozec, protoze starsi sestra je fanda jednorozcu, tak mala musí samozřejmě tez vse mit :)

  • načítám...
  • Zmínit
198
22.10.21 20:33

Kelímek, ve kterém je mlýnek

  • načítám...
  • Zmínit
132
22.10.21 20:36

Syna zajímá ve vaně všechno ale nejvíce okusuje zvířátka. Nejčastěji kačenky

  • načítám...
  • Zmínit
22.10.21 20:37

Kačenky do vody 😍

  • načítám...
  • Zmínit
171
22.10.21 20:41

Dcerka kačenku do vody, syn kelímek ve tvaru mušle

  • načítám...
  • Zmínit
89
22.10.21 20:42

Jeje my už jich vystřídali :D
Momentálně tam máme i auto a máme rádi balónky napušťené vodou…

  • načítám...
  • Zmínit
2344
22.10.21 20:51

Krabika, který vypouští bublinky :P

Příspěvek upraven 22.10.21 v 20:51

  • načítám...
  • Zmínit
52
22.10.21 20:59

Naše malá princezna si ráda hraje se sprchovou hadici a malou gumovou želvou

  • načítám...
  • Zmínit
1
22.10.21 21:00

Určitě kačenka :srdce:

  • načítám...
  • Zmínit
164
22.10.21 21:03

Dcerce zatím vystačí gumová kachnička a syn vydrží ve vaně déle, nechybí kyblicek s plastovým nářadím a auto do vody🙂

  • načítám...
  • Zmínit
22.10.21 21:05

Spoustu :D Ale nejvíc klasickou kachničku ;-) A také pěnová zvířátka, která může „lepit“ všude kolem vany a na vanu :srdce:

  • načítám...
  • Zmínit
367
22.10.21 21:06

Kelímek :)

  • načítám...
  • Zmínit
118
22.10.21 21:06

Hrošík, který slouží jako konvička a pro malou i jako kousátko.

  • načítám...
  • Zmínit
29
22.10.21 21:21

Kačenka a nepoužívané ucici hrnečky na piti :) Koupanicko miluje - bude žába po tatovi ;)

  • načítám...
  • Zmínit
3037
22.10.21 21:22

Nejoblibenejsi je bublinkovy krab, protoze bez bublinek u nas neni koupel :).

  • načítám...
  • Zmínit
4039
22.10.21 21:28

Vše co je po ruce.

  • načítám...
  • Zmínit
48
22.10.21 21:28

Soutěž

Vodolepky a úplně obyčejný kelímek, ty jsou prostě nej…

  • načítám...
  • Zmínit
39
22.10.21 21:30

Starší má piskaciho gumového tuleně a mladší krokodýla. (Já jim přezdívám Tulík a Kroky :lol: )

Příspěvek upraven 22.10.21 v 21:30

  • načítám...
  • Zmínit
182
22.10.21 21:34

Lodičky

  • načítám...
  • Zmínit
22.10.21 21:38

Gumové kachny :srdce:

  • načítám...
  • Zmínit
13
22.10.21 21:41

Barbie mořskou pannu :)

  • načítám...
  • Zmínit
177
22.10.21 21:45

Gumová knizecka se zvířátky.

  • načítám...
  • Zmínit
54
22.10.21 21:46

Nasi holcicku nejvice zajima teplomer ve tvaru zabky :lol:

  • načítám...
  • Zmínit
117
22.10.21 21:47

Nejraději má malinký parníček

  • načítám...
  • Zmínit
22.10.21 21:52

Koupani

Oba miluji malou sprsku slona do vody. Sami se tím umyvaji a i mýti vlasku není problém.

  • načítám...
  • Zmínit
180
22.10.21 21:53

Gumovou kačenku s káčátky

  • načítám...
  • Zmínit
22.10.21 21:56

Soutez

Stříkací pistole, tučňák, nebo dětský kanystr na benzín.

  • načítám...
  • Zmínit
13
22.10.21 21:56

Kačenky ze Sika :D :D :D

  • načítám...
  • Zmínit
231
22.10.21 21:57

*nejraději má spoustu kelímku aby mohl prelevat vodu *

  • načítám...
  • Zmínit
2481
22.10.21 21:57

Kelímky na přelevání vody, lodičky a kačenky.

  • načítám...
  • Zmínit
61
22.10.21 22:05

Soutěž

U nás při koupání nesmí chybět stříkací fontánka, která svítí barevně to se moc mojí dceři líbí, pak je to Kačenka a přilepený zvířátka z pěnová zvířátka přilepená na vaně, jelikož moje dcera je jako víla Ariel a vydrží ve vodě dlouho, tak musí mít kolem sebe všechny již zmíněný kamarády na které se usmívá

  • načítám...
  • Zmínit
44
22.10.21 22:06

Soutěž

Moje skoro 5ti letá Karolínka se velmi ráda čachtá ve vaně. Nejraději si hraje s gumovými zvířátky a dinosaury. A také moc ráda maluje s pastelkama do vody. Malej Peťa (19mes.) má nejraději gumoveho slona a dinosaura a líbí se mu mlýnek na vodu.

  • načítám...
  • Zmínit
370
22.10.21 22:06

Pěnové puzzle na vanu. Drží jak na vaně, tak i na kachličkách :)

  • načítám...
  • Zmínit
123
22.10.21 22:06

Pískací kačenka a sada vanolepek veselá zvířátka :D :mavam:

  • načítám...
  • Zmínit
28
22.10.21 22:08

U nás ve vaně nesmí chybět rozhodně obyčejné kelímky ☺️️aby se mohla přelévat voda z jednoho do druhého 😊

  • načítám...
  • Zmínit
263
22.10.21 22:08

Zvířátka, kelímky a co se najde na vaně

  • načítám...
  • Zmínit
1797
22.10.21 22:15

Pet lahve a přísavky ve tvaru zvířátek :)

  • načítám...
  • Zmínit
22.10.21 22:30

Syn miluje své lodičky a vodní mlýn 😅 😅ale nejidealnejsi je puštěná sprcha -všude mokro a to je velká sranda dle nej

  • načítám...
  • Zmínit
1480
22.10.21 22:31

Stříkací pistole a jen co slyší, že už pro ní jdu, tak hlásí tatinkovi „stříkat na mamkuuuu“ :mrgreen: :mrgreen:

  • načítám...
  • Zmínit
22.10.21 22:36

Nejoblíbenější máme lodičku a potom voskovky do vody a bublinkovač syn je ve vodě velmi rád i přes to že má citlivou pokožku.

  • načítám...
  • Zmínit
1998
22.10.21 22:36

Starší si rád hraje s lodičkou a pak i se stříkacími hračky mladšího syna ;)

  • načítám...
  • Zmínit
22.10.21 22:48

Velikou žlutou kachničku, ta nesmí chybět :D

  • načítám...
  • Zmínit
199
22.10.21 22:53

Nejoblíbenější hračkou syna (4roky) jsou plavací brýle a konvička. Druhý syn 1,5 roku miluje pak vodolepky. :) A samozřejmě by se to neobešlo bez plné vany a hoooodně pěny. :D

  • načítám...
  • Zmínit
81
22.10.21 22:58

Kačenku

  • načítám...
  • Zmínit
69
22.10.21 23:01

Kačenka :palec:

  • načítám...
  • Zmínit
127
22.10.21 23:06

Nejprve to byly gumová zvířátka (delfín, krab, hroch, krokodýl, rybka), ale teď jedině kyblíčky s dírkama na dně, nemůžeme ho dostat z vody ven.

  • načítám...
  • Zmínit
54
22.10.21 23:25

U starší dcery je nejoblíbenější hračkou do vany asi miska a vařečka. A mladší dceru zatím ještě hračky nezajímají. Má 4 měsíce ;)

  • načítám...
  • Zmínit
58
22.10.21 23:28

Kornoutky na zmrzlinu, naběračka a k tomu plná vana pěny 🍦 🍦

  • načítám...
  • Zmínit