Soutěže pro vaši firmu?

Kontaktujte nás a propagujte své produkty nebo služby na eMimino.cz efektivním způsobem již příští týden.

Více o reklamě na eMimino.cz

Nedělní soutěž sebamed Baby: Vyhrajte speciální balíček pro maminky

Zobrazuji pouze komentáře k soutěži Nedělní soutěž sebamed Baby: Vyhrajte speciální balíček pro maminky, zpět na soutěž můžete jít ZDE.

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
160
24.10.21 10:56

Mám radost u toho, že mam nakoupenou už polovinu dárků. Jindy to nechávám na poslední chvíli :)

  • načítám...
  • Zmínit
5622
24.10.21 10:57

Tento rok se mi podařilo otěhotnět. Teď se mi snad podaří dcerku rychle porodit, abych se tam zas netrápila několik hodin👶 :wink:

  • načítám...
  • Zmínit
45
24.10.21 11:00

Mám radost, že jsem vyléčila malou z Bronchitidy a úspěšně učíme na nočník. Také jsme si k nám přistěhovali prababičku a občas mám i chvilku na úklid zahrady a zasazení něčeho nového.

  • načítám...
  • Zmínit
1276
24.10.21 11:01

Našla jsem si brigádu, při které na chvíli zapomenu na domácí povinnosti a navíc pomáhám potřebným lidem. To mě naplňuje a dělá mi radost. :srdce:

  • načítám...
  • Zmínit
353
24.10.21 11:03

Konečně jsem se rozhodla cvičit jdu do toho tvrdě a jsem na sebe opravdu pyšná! 10 kilo je dole a dalších 30 kilo mě čeká ale když vidím výsledky tak to jde o moc líp. Sice to bude ještě dlouhá cesta ale někde se začít musí :potlesk:

  • načítám...
  • Zmínit
24532
24.10.21 11:12

Asi to není nic speciálního, ale zkombinovat moji zkušební dobu v nové práci s péčí o celou rodinu, kde máme navíc prvňáka, to považuji opravdu za úspěch. Občas je to dost náročná disciplína!

  • načítám...
  • Zmínit
24.10.21 11:15

Skoro obden po ránu se mi daří cvičit, sice jen tak 7 až 10 minut, ale na rozproudění krve na náročný den to musí stačit. :-))))))))))

  • načítám...
  • Zmínit
24.10.21 11:16

Sebamed

Cvičím pilates :dance: a díky tomu se mi povedlo zhubnout na své původní míry, a přestaly mě bolet záda… měla jsem cíl zhubnout do výstroje na motorku do konce léta a to se mi povedlo :palec:

  • načítám...
  • Zmínit
47
24.10.21 11:17

Měla jsem radost z toho, že jsem byla poprvé u kosmetičky :)

  • načítám...
  • Zmínit
476
24.10.21 11:38

Povedlo se mi začít zdravěji jist a cvicit a tím jsem i zhubla, mám z toho opravdu radost :)

  • načítám...
  • Zmínit
183
24.10.21 11:41

Nejvíce se mi za poslední dobu povedla oslava narození pro mou dceru. Přála si oslavu ve stylu Harryho Pottera a protože pro ni tento rok nebyl jednoduchý, přibyla jí sestřička, tak jsem si dala hodně záležet. Po nocích jsem vyráběla hůlky, zlatonky, lístky na vlak, létající svíčky, udělali jsme i nástupiště a Nimbus 2000 a k jídlu byly i mandragory. Ta radost děti, když si každé mohlo projít s kufrem skrz nástupiště 9a 3/4 byla obrovská a pro mě to byla spolu s radostí a spokojeností mé dcery největší odměna za čas a úsilí, které jsem tomu věnovala ????

  • načítám...
  • Zmínit
65
24.10.21 11:42

Maluji a dělám malému pokojík, konečně. :)

  • načítám...
  • Zmínit
264
24.10.21 11:43

Užívať si s vnucatkami

  • načítám...
  • Zmínit
11736
24.10.21 11:44

Připravili jsme se známými pro děti strašidelnou stezku. Deti si to užily, účel to splnilo. :potlesk: :palec:

  • načítám...
  • Zmínit
518
24.10.21 11:47

Umýt po delší době okna a začít postupně uklízet vše ve skříních a vytřídit nepotřebné. 😀

  • načítám...
  • Zmínit
257
24.10.21 11:48

Co se mi poslední dobou povedlo? :lol: Povedlo se mi upadnout nešikovně na schodech a zlomit si nohu, takže si nedobrovolně udělat 6 tydnu dovolenou od péče o svého syna :oops:.

  • načítám...
  • Zmínit
1209
24.10.21 11:59

Byla, nebo spíš jsem spisbtakovy lenivejsi typ… Takze jsem se konečně zacala víc hybat a chodit kazdy den ven.. Čekám sve vymodlene miminko, tqk chci byt, co nejvíce OK a mam z toho velikou radost :srdce:

  • načítám...
  • Zmínit
24.10.21 12:00

Povedlo se mi vychovat tři skvělé děti. V současné době se těším na své první vnouče kvůli kterému jsem se naučila háčkovat a zároveň oprášila jehlice 😁

  • načítám...
  • Zmínit
24.10.21 12:00

Sebamed

Je to už 14 dní co jsem potěšila celou rodinu a to tím že jsem jim dala štěně po kterém všichni toužili. :D

  • načítám...
  • Zmínit
96
24.10.21 12:01

Povedlo se mi nachystat zahradu na zimu ❤️️

  • načítám...
  • Zmínit
1338
24.10.21 12:02

Vzala jsem vnučky k moři a dnes upekla dort:)

  • načítám...
  • Zmínit
24.10.21 12:05

Sebamed soutez

Sbalit si tašku do porodnice a nachystat vše na příchod dalšího člena rodiny ☺️

  • načítám...
  • Zmínit
255
24.10.21 12:05

Naučila jsem se šít

Letos jsem se jako samouk začala učit šít a už se mi povedlo hodně základních výrobku a dělám radost své rodině a přátelům :dance:

  • načítám...
  • Zmínit
318
24.10.21 12:16

Každý den mám radost z toho, když si najdu chvilku pro sebe (cvičení, četba, nehty, nákupy :))

  • načítám...
  • Zmínit
24.10.21 12:20

Bryndzove halusky po delsi dobe, casto se stava ze neohadnu pomer halusek a bryndze nebo pomer testa na halusky

  • načítám...
  • Zmínit
388
24.10.21 12:22

Mám radost ze sklizené zeleniny, nakonec jí bylo dost, i kdyz během sezóny to vypadalo všelijak. :palec:

  • načítám...
  • Zmínit
24.10.21 12:25

Umýt za dopoledne okna v celém byte

  • načítám...
  • Zmínit
35418
24.10.21 12:29

Konečně jsem zazimovala zahradu :pankac:

  • načítám...
  • Zmínit
310
24.10.21 12:30

Ušila jsem dcerce parádní softshellky :wink:

  • načítám...
  • Zmínit
24.10.21 12:31

Třeba dneska oběd :D :srdce:

  • načítám...
  • Zmínit
139
24.10.21 12:33

Upřímně, podzim spíš přežívám, hodně se mi dařilo v létě, ale tak můžu napsat, že se mi zatím podařilo přežít :-D :lol: :lol:

  • načítám...
  • Zmínit
293
24.10.21 12:34

Po x měsících jsem spala skoro 9 hodin v kuse.

  • načítám...
  • Zmínit
13
24.10.21 12:35

Udělat synovi pár dalších profi fotek do alba ☺️️

  • načítám...
  • Zmínit
5121
24.10.21 12:37

Zacala jsem s malou chodit cvicit do Sokola :D

  • načítám...
  • Zmínit
2968
24.10.21 12:37

Podařilo se mi v rámci možností uklidit celý dům.

  • načítám...
  • Zmínit
412
24.10.21 12:53

Vybrat finální vzhled naší nové koupelny a vše sehnat a koupit mě víc než hřeje na duši.

  • načítám...
  • Zmínit
86
24.10.21 12:58

Dnes kvaskovy chleb a vcera jsem zkousela sipkovou marmeladu

  • načítám...
  • Zmínit
148
24.10.21 12:59

Konečně jsem se dostala k protřídění oblečení dětí, před pár dny jsme pak tchánům v rekordně krátké době sehnali novou lednici ve stejném rozměru, jako byla ta původní.. :mavam:

  • načítám...
  • Zmínit
5283
24.10.21 13:02

Včera se mi povedla rajská tak, že starší dcera prohlásila,,mami, tahle rajská je lepší než od babičky". A to je největší odměna :potlesk:.

  • načítám...
  • Zmínit
19
24.10.21 13:02

Me co udělalo za posledni dobu nejvetsi radost to ze me paní doktorka oznamila ze jsem tehotna 😍 😍 😍 😍 😍 tolik radosti a štěstí 😍 😍 😍 😍 😍 😍 mame doma 2 ale nejsou me vlastni a s teto. informace jsme byli stestim bez sebe ze se mam. zadarilo 😍 😍 😍 😍 😍 😍

  • načítám...
  • Zmínit
191
24.10.21 13:05

Největší radost mi udělalo, že se mi podařilo přežít nemocné vsechny tři děti 🤣 🙈.

  • načítám...
  • Zmínit
283
24.10.21 13:06

Už týden jsem u dcerky - ona i maličká vnučka jsou nemocné, tak je hýčkám :srdce: po celonočním nošení 4 kilové prďolky jsem ráno ráda, že se můžu narovnat a fungovat :lol: to nejhorší už mají za sebou, tak jsem ráda, že jsem mohla pomoct a být s nimi :andel:

  • načítám...
  • Zmínit
1540
24.10.21 13:09

Povedlo se mi KONEČNĚ přebrat skříně s oblečením. Vytřídila jsem všechno, do čeho jednou zhubnu, co přijde zase do módy a co by se mohlo jednou hodit k abstraktnímu kousku jinéhon oblečení. Něco jsem vyhodila, jiné věnovala na charitu a pár hezkých věcí i dobře prodala. Práce to bylo hodně, ale pak se dostavila obrovská úleva a pocit uspokojení.

  • načítám...
  • Zmínit
86
24.10.21 13:12

Sebamed

Prihlasila jsem se do cukrarskeho maratonu a upekla vyborne medivnikove rezy

  • načítám...
  • Zmínit
144
24.10.21 13:12

Já (kuchař amatér) jsem se letos naučila zavařovat! Na spíž plnou přesnídávek jsem pyšná, synovi moc chutnají.

  • načítám...
  • Zmínit
131
24.10.21 13:16

Vyhrála jsem za vylusteno krizovku pěknou věcnou cenu která mě moc potěšila

  • načítám...
  • Zmínit
24.10.21 13:16

Podařilo se mi uklidit „bordel“ v hračkach. U když to dlouho nevydrželo uklizeno, tak mě to aspoň na chvilku potěšilo 😁

  • načítám...
  • Zmínit
141
24.10.21 13:17

Nedávno se mi konečně povedlo pochopit, jak by měla vypadat správná péče o pleť, byla to pro mě španělská vesnice :mrgreen: a shodou okolností se to hodí i k výhře :lol:

  • načítám...
  • Zmínit
4438
24.10.21 13:23

Konečně jsem naučila syna na nočník :lol: :P

  • načítám...
  • Zmínit
182
24.10.21 13:27

Vyklízení starého nepořádku na chalupě.

  • načítám...
  • Zmínit