Soutěže pro vaši firmu?

Kontaktujte nás a propagujte své produkty nebo služby na eMimino.cz efektivním způsobem již příští týden.

Více o reklamě na eMimino.cz

Soutěž s Nutrilon Advanced: Vyhrajte zásobu pokračovacích nebo batolecích mlék

Zobrazuji pouze komentáře k soutěži Soutěž s Nutrilon Advanced: Vyhrajte zásobu pokračovacích nebo batolecích mlék, zpět na soutěž můžete jít ZDE.

Velikost písma:
244
11.4.22 14:47

Synovi bude na začátku května 1 rok, tak už by se mám hodil nutrilon 3 😁 😊

  • načítám...
228
11.4.22 15:04

Dceři jsou 2 roky a 3 měsíce přála bych si pro ni vyhrát mléko Nutrilon 4 Advanced batolecí mléka vhodné pro děti od 24 měsíců :srdce:

  • načítám...
103
11.4.22 15:04

Malá má rok a půl, takže 3 by u nás měla své místo a upotřebení :potlesk:

  • načítám...
11.4.22 15:10

Dcera ma 1 rok a pije mličko čislo 3 :srdce:

  • načítám...
52
11.4.22 15:17

Nutrilon 3

U nás by malá ocenila Nutrilon číslo 3 je nám 21 měsíců ♥️️

  • načítám...
168
11.4.22 15:37

Hodila by se trojka :)

  • načítám...
87
11.4.22 16:10

Byli by jsme rádi za Nutrilon Advanced 2, protože ani nemrkneme a bude Julince půl roku 😊

Příspěvek upraven 11.04.22 v 16:10

  • načítám...
11.4.22 16:53

Našemu Samíkovi byl na konci března čerstvě rok, takže bychom určitě ocenili a rádi vyzkoušeli Nutrilon 3 Advanced :)

  • načítám...
153
11.4.22 17:41

Synovi je 19m takže by se nám hodil Nutrilon č.3

  • načítám...
167
11.4.22 17:42

Dcerce je 5 mesicu, tak by nam krasne vysel Nutrilon 2 Advanced pokračovací kojenecké mléko, 6+ :srdce:

Příspěvek upraven 11.04.22 v 17:42

  • načítám...
229
11.4.22 17:48

5 měsíců tak prosím dvojku

  • načítám...
243
11.4.22 17:53

Nutrilon

Nutrilon 4 Advanced ten bychom braly 😍

  • načítám...
84
11.4.22 17:58

17 měsíců, tedy Nutrilon 3

  • načítám...
212
11.4.22 18:01

Dceři jsou 2 roky, proto bych měla zájem o Advanced 4 🙂

  • načítám...
10
11.4.22 19:27

Měla bych zájem o Nutrilon 4 synoj je sice 2,5 ale je to závislák na mléku 🙈 🍀 🙏 kdyby mohl tak nic jiného nepapa 😅

  • načítám...
1
11.4.22 19:35

Máme holčičku 2 měsíce hodil by se Nutrilon 2

  • načítám...
35
11.4.22 19:53

Moc radi bychom navazali na Nutrilon 3 Advanced batolecí mléka vhodné pro děti od 12. měsíce :srdce:

Davidek ma 11 mesicu a hledame vhodne mlicko misto kojeni.

  • načítám...
8
11.4.22 19:57

.

Č.2 by se nám hodil pro 6 měsíčního Milánka

  • načítám...
256
11.4.22 19:57

Hodil by se Nutrilon 4 pro dcerku, která má sice 2 a 3/4 roku, ale mléko miluje a denně ho snídá 🙂

  • načítám...
98
11.4.22 19:59

Syn má 9 měsíců tak by se nám hodilo číslo 2

  • načítám...
1785
11.4.22 20:06

Chtěli by jsme vyzkoušet nutrilon advanced 3 syn bude mít 20 měsíců

  • načítám...
106
11.4.22 20:31

Naší malé Andulce budou za měsíc dva roky a proto by se nám hodilo mléko c.4 :srdce: tento typ mléka nám chutná

  • načítám...
183
11.4.22 20:34

Měli bychom zájem o Nutrilon 4 Advanced batolecí mléka vhodné pro děti od 24 měsíců. Dcera 26 měsíců

  • načítám...
11.4.22 20:37

Za chvíli bude Anežce 6 měsíců, tak by se nám hodilo mlíčko Nutrilon 2 Advanced od ukončeného 6. měsíce :-)

  • načítám...
11.4.22 21:02

Nášemu Pavlíkovi bylo nedávno 6.měsíců, ráda bych pro něj 2.řadu. 🙃

  • načítám...
237
11.4.22 21:06

Syn je starý 2 roky, tedy číslo 4

  • načítám...
185
11.4.22 21:17

Synovi je cca 20 měsíců, rádi bychom proto vyhráli 6× Nutrilon 3 Advanced batolecí mléka vhodné pro děti od 12. měsíce.

  • načítám...
141
11.4.22 21:20

Nutrilon 3 Advanced

Moc bychom s moji 12 měsíční dcerou chtěli Nutrilon 3 Advanced batolecí mléko :srdce:

  • načítám...
11.4.22 21:20

Syn má 6 a půl měsíce, běžně kupujeme Nutrilon advanced 2,takže výhra by moc potěšila :srdce:

  • načítám...
11.4.22 21:23

Synovi jsou 3 měsíce ale hodila by se 2 :P :D

  • načítám...
94
11.4.22 21:24

Hodil by se mi Nutrilon 3 :palec:

  • načítám...
1003
11.4.22 21:25

Synovi bude 21 měsíců, ideální by proto pro nás byl Nutrilon 3

  • načítám...
388
11.4.22 21:25

Dceři je rok, takže mléko od 12. m :srdce:

  • načítám...
97
11.4.22 21:32

Synovi je 9 měsíců. Hodil by se nám Nutrilon 2 advanced.

  • načítám...
476
11.4.22 21:46

Radi bychom otestovali 3, dceri je 18 měsíců :)

  • načítám...
197
11.4.22 21:50

Synovi je cca 20 a pul mesice. Vzhledem k tomu, ze zasobu mlicek 3 mame velkou, rad bych vyhral Nutrilon Advanced 4

  • načítám...
1694
11.4.22 22:01

Určitě Nutrilon 3,od 12 měsíce. Naší princezně je nyní 15 měsíců

  • načítám...
59
11.4.22 22:14

Syn má 18m a byly bychom rádi za číslo 3 😌

  • načítám...
20
11.4.22 22:34

Nutrilon Advanced 2, male bude pul roku :)

  • načítám...
53
11.4.22 22:43

Nutrilon Advanced 2

Jelikož nám dnešním dnem Radeček zestárnul o další měsíc na ten pátý, budeme další měsíc měnit Nutrilon advanced 1 na pokračovací mléko. Tudíž by se nám velice hodila právě dvojka. Radeček má pět měsíců. :-)

  • načítám...
197
11.4.22 23:24

Dcera 21 měsíců. Nutrilon číslo 4 🍼

  • načítám...
78
12.4.22 00:12

Synovi jsou 2 roky, pasoval by nam Nutrilon Advanced 4.

  • načítám...
1
12.4.22 03:04

Náš synček má 2 roky a 3 mesiace, od narodenia používame mlieko Nutrilon, vdaka ktoremu sme zvladli aj kolikove stavy. Momentalne uzivame Nutrilon 4 advenced.

  • načítám...
273
12.4.22 03:55

Náš chlapeček ma 21 mĕsíců a využili bychom Nutrilon 4 advanced.

  • načítám...
6
12.4.22 04:51

Syn má 2 roky, chtěly bysme Nutrilon 4 :srdce:

  • načítám...
12.4.22 05:44

Poprosím o 3, dcera má 15 mesici ;)

  • načítám...
104
12.4.22 05:56

Mladšímu bude půl roku a tak by se nám hodila dvojka, staršímu je dva a půl roku a od narození je na nutrilonu. Jsme s ním moc spokojeni.

  • načítám...
706
12.4.22 07:35

Nutrilon 3 Advanced batolecí mléka vhodné pro děti od 12. měsíce.
Synovi je 8 mesicu.

  • načítám...
3355
12.4.22 07:41

Nutrilon je jedine mleko, které všechny z holek pijí bez odporu a bez potíží. Takže se u nás hojně využívá.
Hodilo by se nám číslo 2. - nejmladsi bude mít 6 měsíců, nebo by se nám hodilo číslo 4. prostřední bude mít dva roky. :kytka:

  • načítám...
1
12.4.22 07:47

Náš malý mal pred týždňom 12 mesiacov, takže by nás potešilo mliečko 3. Keďže sme nemohli dojčiť, od narodenia sme na umelom mliečku a Nutrilon bol jasná voľba, ktorá nesklamala :)

  • načítám...