Soutěže pro vaši firmu?

Kontaktujte nás a propagujte své produkty nebo služby na eMimino.cz efektivním způsobem již příští týden.

Více o reklamě na eMimino.cz

Den sedmý: Vyhrajte dnes dokonalou startovací sadu pro své miminko

Zobrazuji pouze komentáře k soutěži Den sedmý: Vyhrajte dnes dokonalou startovací sadu pro své miminko, zpět na soutěž můžete jít ZDE.

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
22.5.22 18:19

V dalším balíčku by mohla být elektrická odsávačka.

  • načítám...
  • Zmínit
8
22.5.22 18:24

Tipuji, že příště by mohla být odsávačka mateřského mléka a nebo učící hrnečky

  • načítám...
  • Zmínit
152
22.5.22 18:25

LOVI

Myslím si, že příště bude v balíčku elektrická odsávačka :)

  • načítám...
  • Zmínit
170
22.5.22 18:26

Super by byla elektrická odsávačka, ta se moc hodí, hlavně v začátcích ❤️️

  • načítám...
  • Zmínit
147
22.5.22 18:37

Dětské hrníčky.

  • načítám...
  • Zmínit
283
22.5.22 18:43

Já hlasuji za učící a picí hnečky

  • načítám...
  • Zmínit
22.5.22 18:47

V dalším balíčku by mohla být elektrická odsávačka mateřského mléka 🍀

  • načítám...
  • Zmínit
254
22.5.22 18:48

Soutěž LOVI

Mohla by tam být Dvoufázová elektrická odsávačka mateřského mléka Prolactis 3D Soft :-)

  • načítám...
  • Zmínit
22.5.22 19:00

soutěž

Myslím si, že v příští soutěži bude nevylevací hrneček Lovi

  • načítám...
  • Zmínit
80
22.5.22 19:01

Já myslím, že tam bude odsávačka mateřského mléka.

  • načítám...
  • Zmínit
117
22.5.22 19:20

Ráda bych uvítala tento balíček jelikož zítra mám termín 😀

  • načítám...
  • Zmínit
1521
22.5.22 19:21

V dalších balíčcích by mohly být hrnečky :srdce:

  • načítám...
  • Zmínit
4880
22.5.22 19:24

V příštím balíčku by mohla být odsávačka mléka :)

  • načítám...
  • Zmínit
26
22.5.22 19:44

Myslim ze by to mohla byt odsavacka mleka coz se vzdy hodi…
At uz z ruznych duvodu…
Ja odsavala u prvni ho ditete temer 9 mesicu(mali se narodil predcasne a neumel sat…) a bez kvalitni odsavacky bych si to neumela predstavit…

  • načítám...
  • Zmínit
325
22.5.22 19:46

V dalším balíčku vidím odsávačku mateřského mléka  :andel:

  • načítám...
  • Zmínit
118
22.5.22 19:54

V dalším balíčku bych uvítala učící hrnek pro starší děti

  • načítám...
  • Zmínit
11736
22.5.22 20:05

V příští sadě si myslím, že by mohla být elektrická odsávačka a příslušenství ke kojení. :think: :D

  • načítám...
  • Zmínit
18
22.5.22 20:17

V dalším balíčku by mohly být trenovaci hrnečky 🤩 ❤️

  • načítám...
  • Zmínit
37
22.5.22 20:19

V dalším balíčku by mohly být krásné trénovací hrnečky, které jsou perfektním pokračováním kojeneckých lahví :kytka: ;)

  • načítám...
  • Zmínit
63
22.5.22 20:23

Odsávačka mléka

  • načítám...
  • Zmínit
183
22.5.22 20:25

V dalším balíčku by mohla být odsávačka, nebo učící hrneček :palec:

  • načítám...
  • Zmínit
257
22.5.22 20:26

Nebude dále následovat elektrická odsávačka mateřského mléka pro maminky? :)

  • načítám...
  • Zmínit
298
22.5.22 20:30

Soutěž LOVI

Toto vše je v novorozenecké startovací sadě id značky LOVI:
2 kusy LOVI Lahev Medical+ 150 ml
2 kusy LOVI Lahev Medical+ 250 ml
2 kusy LOVI Dynamická savička 0m+ (na lahvi)
2 kusy LOVI Dynamická savička 3m+ (na lahvi)
2 kusy LOVI Silikonový dynamický dudlík 0-3m BOTANIC (1 kapsle)
1 kusy LOVI Stužka na dudlík s klipem BABY SHOWER.

  • načítám...
  • Zmínit
1107
22.5.22 20:30

Tipuji produkty v rámci kojení (např. odsávačka mateřského mléka, lahvička a chrániče na bradavky či sterilizátor lahví) :)

  • načítám...
  • Zmínit
6
22.5.22 21:32

Mně by se v další sadě celkem líbil hrníček s brčkem nebo trénovací hrníček.

  • načítám...
  • Zmínit
20
23.5.22 15:17

@admin dobrý den nechci být nějak dotěrný nebo nějak kritizovat ale jak je možné ze byli jako výherci vybraní tyto nicky

karla127

A

xnikca

Když pod soutěží nemají soutěžní komentář ( a to jsem prošel všechny 4 stránky soutěžních komentářů ) a není tam nikdo podepsaný ani jako anonym? Neměli by byt vybrány komentáře které jsou pod soutěží a ne ty co ani soutěžní komentář nenapsali? Děkuji za odpověď

  • načítám...
  • Zmínit
20889
23.5.22 16:07

Dobrý deň,

@Nukynuk máte pravdu, komentáre som tu nenašla ani ja. Došlo k technickej chybe na našej strane a systém to vylosoval takto. Do losovania ale boli zaradení aj tí, čo napísali komentár.

Za chybu sa ospravedňujeme.

S pozdravom,
Kristína

  • načítám...
  • Zmínit
20
23.5.22 17:00

@admin děkuji za odpověď nemyslel jsem to tak že by byli do slosování zařazeni lidi co nesoutěžily chtěl jsem upozornit na chybu a blbě jsem to zformuloval omlouvám se. A teď tedy proběhne nové losování?

  • načítám...
  • Zmínit
20889
23.5.22 20:25

Dobrý den.

@Nukynuk, výherci jsou platní ;)
Vylosoval je systém. A tedy se mohou radovat z výhry ;)

Omlouváme se za zmatky…

Petra

  • načítám...
  • Zmínit
20
23.5.22 21:30

@admin a jak můžou být platní když u této soutěže vůbec nesoutěžily to mi zas přijde nefér vůči lidem co soutěžily… Vám to taky tak nepřijde když jste viz výše uznaly chybu systému a měli otevřeně napsat ze se stala chyba a udělat nové slosování pouze lidi co se zapojily do soutěže…bylo by to fér a navíc by vyhrály 2 lidi co soutěžily ne jen napsat že výherci jsou platní a tim chybu systému smect pod koberec…

Vy ostatní maminky a tatínkové co jste soutěžily přijde vám to fér či nefér? Děkuji všem kdo odpoví nechci aby na mě byl někdo naštvaný ale nespravedlnost nemám rád jeste když se k ni někdo přizná a neřeší ji omlouvám se jen můj osobní názor

Příspěvek upraven 23.05.22 v 21:30

  • načítám...
  • Zmínit
345
23.5.22 21:47

Den sedmý

Gratuluji

  • načítám...
  • Zmínit
20889
24.5.22 09:20

Dobrý den, @Nukynuk
došlo k chybě na naší straně - soutěžní otázka byla výběrová ABC a pak (technickým pochybení) byla zveřejněná otázka pro odpovědi do komentářů.
Takže část zúčastněných odpovědělo ABC (tyto odpovědi máme k dispozici pouze my - vy je nevidíte) a část odpovědí byla v komentářích. Nicméně do losování byli zařazeni všichni, tj. ti co odpověděli přes ABC i ti, co odpověděli do komentářů.
Výherci byli zřejmě ze skupiny, která hlasovala ABC, z toho důvodu jste nedohledal komentář.
Losování vždy probíhá systémově. Zapojeni byli všichni zúčastnění a za nás jsme udělali maximum, aby i přes naše pochybení proběhla soutěž spravedlivě.

Sledujte naše stránky, chystají se další týdenní kalendáře a nové soutěže, pokud nechcete, aby vám nějaká utekla, doporučujeme stažení eMimino kartičky, kam vám budou chodit upozornění na právě probíhající soutěže.

S přáním hezkého dne,
Viki :andel:

  • načítám...
  • Zmínit