Soutěže pro vaši firmu?
Kontaktujte nás a propagujte své produkty nebo služby na eMimino.cz efektivním způsobem již příští týden.
Den sedmý: Vyhrajte dnes dokonalou startovací sadu pro své miminko
Zobrazuji pouze komentáře k soutěži Den sedmý: Vyhrajte dnes dokonalou startovací sadu pro své miminko, zpět na soutěž můžete jít ZDE.
Tipuji, že příště by mohla být odsávačka mateřského mléka a nebo učící hrnečky
- načítám...
- Zmínit
Super by byla elektrická odsávačka, ta se moc hodí, hlavně v začátcích ❤️️
- načítám...
- Zmínit
V dalším balíčku by mohla být elektrická odsávačka mateřského mléka 🍀
- načítám...
- Zmínit
Soutěž LOVI
Mohla by tam být Dvoufázová elektrická odsávačka mateřského mléka Prolactis 3D Soft ![]()
- načítám...
- Zmínit
Myslim ze by to mohla byt odsavacka mleka coz se vzdy hodi…
At uz z ruznych duvodu…
Ja odsavala u prvni ho ditete temer 9 mesicu(mali se narodil predcasne a neumel sat…) a bez kvalitni odsavacky bych si to neumela predstavit…
- načítám...
- Zmínit
V příští sadě si myslím, že by mohla být elektrická odsávačka a příslušenství ke kojení.
![]()
- načítám...
- Zmínit
V dalším balíčku by mohly být krásné trénovací hrnečky, které jsou perfektním pokračováním kojeneckých lahví
![]()
- načítám...
- Zmínit
Nebude dále následovat elektrická odsávačka mateřského mléka pro maminky? ![]()
- načítám...
- Zmínit
Soutěž LOVI
Toto vše je v novorozenecké startovací sadě id značky LOVI:
2 kusy LOVI Lahev Medical+ 150 ml
2 kusy LOVI Lahev Medical+ 250 ml
2 kusy LOVI Dynamická savička 0m+ (na lahvi)
2 kusy LOVI Dynamická savička 3m+ (na lahvi)
2 kusy LOVI Silikonový dynamický dudlík 0-3m BOTANIC (1 kapsle)
1 kusy LOVI Stužka na dudlík s klipem BABY SHOWER.
- načítám...
- Zmínit
Tipuji produkty v rámci kojení (např. odsávačka mateřského mléka, lahvička a chrániče na bradavky či sterilizátor lahví) ![]()
- načítám...
- Zmínit
Mně by se v další sadě celkem líbil hrníček s brčkem nebo trénovací hrníček.
- načítám...
- Zmínit
@admin dobrý den nechci být nějak dotěrný nebo nějak kritizovat ale jak je možné ze byli jako výherci vybraní tyto nicky
karla127
A
xnikca
Když pod soutěží nemají soutěžní komentář ( a to jsem prošel všechny 4 stránky soutěžních komentářů ) a není tam nikdo podepsaný ani jako anonym? Neměli by byt vybrány komentáře které jsou pod soutěží a ne ty co ani soutěžní komentář nenapsali? Děkuji za odpověď
- načítám...
- Zmínit
Dobrý deň,
@Nukynuk máte pravdu, komentáre som tu nenašla ani ja. Došlo k technickej chybe na našej strane a systém to vylosoval takto. Do losovania ale boli zaradení aj tí, čo napísali komentár.
Za chybu sa ospravedňujeme.
S pozdravom,
Kristína
- načítám...
- Zmínit
@admin děkuji za odpověď nemyslel jsem to tak že by byli do slosování zařazeni lidi co nesoutěžily chtěl jsem upozornit na chybu a blbě jsem to zformuloval omlouvám se. A teď tedy proběhne nové losování?
- načítám...
- Zmínit
Dobrý den.
@Nukynuk, výherci jsou platní ![]()
Vylosoval je systém. A tedy se mohou radovat z výhry ![]()
Omlouváme se za zmatky…
Petra
- načítám...
- Zmínit
@admin a jak můžou být platní když u této soutěže vůbec nesoutěžily to mi zas přijde nefér vůči lidem co soutěžily… Vám to taky tak nepřijde když jste viz výše uznaly chybu systému a měli otevřeně napsat ze se stala chyba a udělat nové slosování pouze lidi co se zapojily do soutěže…bylo by to fér a navíc by vyhrály 2 lidi co soutěžily ne jen napsat že výherci jsou platní a tim chybu systému smect pod koberec…
Vy ostatní maminky a tatínkové co jste soutěžily přijde vám to fér či nefér? Děkuji všem kdo odpoví nechci aby na mě byl někdo naštvaný ale nespravedlnost nemám rád jeste když se k ni někdo přizná a neřeší ji omlouvám se jen můj osobní názor
Příspěvek upraven 23.05.22 v 21:30
- načítám...
- Zmínit
Dobrý den, @Nukynuk
došlo k chybě na naší straně - soutěžní otázka byla výběrová ABC a pak (technickým pochybení) byla zveřejněná otázka pro odpovědi do komentářů.
Takže část zúčastněných odpovědělo ABC (tyto odpovědi máme k dispozici pouze my - vy je nevidíte) a část odpovědí byla v komentářích. Nicméně do losování byli zařazeni všichni, tj. ti co odpověděli přes ABC i ti, co odpověděli do komentářů.
Výherci byli zřejmě ze skupiny, která hlasovala ABC, z toho důvodu jste nedohledal komentář.
Losování vždy probíhá systémově. Zapojeni byli všichni zúčastnění a za nás jsme udělali maximum, aby i přes naše pochybení proběhla soutěž spravedlivě.
Sledujte naše stránky, chystají se další týdenní kalendáře a nové soutěže, pokud nechcete, aby vám nějaká utekla, doporučujeme stažení eMimino kartičky, kam vám budou chodit upozornění na právě probíhající soutěže.
S přáním hezkého dne,
Viki ![]()
- načítám...
- Zmínit