Soutěže pro vaši firmu?

Kontaktujte nás a propagujte své produkty nebo služby na eMimino.cz efektivním způsobem již příští týden.

Více o reklamě na eMimino.cz

4. den: Připravte se na chladné počasí s balíčkem pleťové kosmetiky sebamed Baby

Zobrazuji pouze komentáře k soutěži 4. den: Připravte se na chladné počasí s balíčkem pleťové kosmetiky sebamed Baby, zpět na soutěž můžete jít ZDE.

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
262
1.10.20 18:48

Rozhodně stavění sněhuláků a letos už začneme i s nejmladší bruslit a lyžovat.

  • načítám...
  • Zmínit
48
1.10.20 18:49

Zatím je pro nás největší zimní zábavou bobovani a klouzani se po zamrzlych kaluzich, a když není kde, tak alespoň procházky :)

  • načítám...
  • Zmínit
183
1.10.20 18:50

Bobování, chození do dětských herniček, vyrábění vánočních dekorací :srdce:

  • načítám...
  • Zmínit
164
1.10.20 18:50

Rádi v zimě bobujeme a koulujeme se, s manželem se rádi ubytujeme v horském středisku, když je hlídání je to skvělý relax :)

  • načítám...
  • Zmínit
46
1.10.20 18:51

V zimě bude malému rok, takže máme premiéru úplně všeho, musíme vyzkoušet co se mu bude líbit ♥️️ za mě to asi vidím na sáňkování ☺️️

  • načítám...
  • Zmínit
1231
1.10.20 18:52

V zimě rádi sankujeme. Pokud je na čem :). A stavíme sněhuláka. A zimní procházka je taky fajn.

  • načítám...
  • Zmínit
157
1.10.20 18:55

Do ted jsem moc rada lyzovala, ale protoze mam temer pulrocniho syna, tak tato zima bude uplne jina a uz se tesim, jak ho budeme brat na sanky a boby 😊. To bude objevovani!

  • načítám...
  • Zmínit
48
1.10.20 18:58

Procházky v přírodě, poradna koulovacka a snad dojde i na sanky:-).

  • načítám...
  • Zmínit
183
1.10.20 19:06

My milujeme všechny zimní sporty :srdce:

  • načítám...
  • Zmínit
119
1.10.20 19:14

Koulování, bobování, stavění sněhuláka

  • načítám...
  • Zmínit
479
1.10.20 19:14

Pořádná procházka, vymrznout a pak se zachumlat doma s hrnkem dobrého čaje. Teď, když je mrňousek, tak to samé a k tomu se pomazlit pořádně :)

  • načítám...
  • Zmínit
2352
1.10.20 19:18

My máme rádi klasiku - boby, sáňky, lyže, běžky, brusle. Ale milujeme i koulovačky, stavění iglú a sněhuláka nebo třeba soutěž o uválení největší sněhové koule. A potom pěkně domů do teplíčka, uvařit čajíky, zalézt pod deku a pustit si nějaký bezva film. :palec:

  • načítám...
  • Zmínit
69
1.10.20 19:29

S VNOUCKEM BOBY SANE A JESTLI JE TO I AKTIVITA TAK STAVENÍ SNĚHULÁKŮ…

  • načítám...
  • Zmínit
25
1.10.20 19:33

I když poslední roky nebyly moc podmínky, mám ráda bobování nebo sjezd na čemkoliv :D už od mala s náma taťka chodil bobovat na kopec před barákem. Už se těším, až budeme chodit s dcerou. Snad bude sníh :) a procházky zimní krajinou taky nejsou vůbec k zahození :)

  • načítám...
  • Zmínit
5331
1.10.20 19:38

Když je sníh, milujeme vše s ním - bobovani, stavení snehulaka, koulovani, běžky…
Když sníh není, milujeme domácí pohodu u rozpalených kamen.
Jelikož to bude pro prcka první zima, kdy už bude chodit, těšíme se o to víc.
S jeho atopickými tvářemi v zimě bojujeme. Zatím žádná kosmetika nepomohla ba naopak (i bio kosmetika). Sebamed jsme na zimu ještě nezkusili.

  • načítám...
  • Zmínit
18
1.10.20 19:44

Stavění sněhuláka a válení se ve sněhu :)

  • načítám...
  • Zmínit
40
1.10.20 19:45

Jezdíme lyžovat, bobujeme a stavíme sněhuláky.

  • načítám...
  • Zmínit
1199
1.10.20 19:45

Lyžování, sankovani s dětmi, sauna s manzelem

  • načítám...
  • Zmínit
5013
1.10.20 19:53

Máme rádi hlavně procházky, ale i sáňkování a bobování.

  • načítám...
  • Zmínit
9868
1.10.20 19:54

Jelikož sníh v posledních letech moc není, tak hlavně procházky v přírodě :)

  • načítám...
  • Zmínit
2783
1.10.20 19:56

Velmi radi se prochazime zasnezenou krajinkou, nebo bruslime, lyžujeme, sankujeme :palec: No a vecer se nejradsi tulime u tepleho svaracku/cajicku u televize s pohadkami a filmy :dance:

  • načítám...
  • Zmínit
116
1.10.20 20:04

Lyžování, sáňkování, bruslení a stavění sněhuláka, když je z čeho :)

  • načítám...
  • Zmínit
81
1.10.20 20:06

Stavění sněhuláka

  • načítám...
  • Zmínit
86
1.10.20 20:13

S malým 7 měsíčním synem budeme mít první letošní společnou zimu. Takže budeme chodit na procházky. Ale už se těším až vezmeme boby a půjdeme na kopec!

  • načítám...
  • Zmínit
263
1.10.20 20:16

Bobování, ale ted už nebývá sníh, tak většinou už jen procházky…

  • načítám...
  • Zmínit
3451
1.10.20 20:17

Pokud se poštěstí a objeví se sníh, tak milujeme sáňky/boby a koulovanou. Taky syn rád dělá ve sněhu andělíčky. Takových pěkných zimních dnů je ale bohužel málo, ale rádi se procházíme a když dojdeme domu tak si uvaříme něco na zahřátí a jsme prostě spolu, třeba u Člověče nezlob se! :srdce:

  • načítám...
  • Zmínit
2
1.10.20 20:23

V zimě nejraději bobujeme🙂

  • načítám...
  • Zmínit
950
1.10.20 20:23

Dobrý den, v zimě často jezdíme lyžovat, holky milují sáně, boby a nejradši stavíme sněhuláka. Děkuji

  • načítám...
  • Zmínit
101
1.10.20 20:26

Určitě jsou to sáňky, stavění sněhuláka a procházky zimní zasněženou prirodou

  • načítám...
  • Zmínit
229
1.10.20 20:41

S dětmi rádí sankujeme bobujeme a stavíme sněhuláky

  • načítám...
  • Zmínit
229
1.10.20 20:42

S dětmi rádí sankujeme bobujeme a stavíme sněhuláky

  • načítám...
  • Zmínit
415
1.10.20 20:51

Sbalit se a jet do teplých kraju

Nejradsi se v půlce února, kdy se nemůžeme měsíc dostat z různých nemoci, sbalit a aspoň na tři týdny odjet do tepla. Jinak v zimě s dětmi bobavacka nebo sankovacka a já ráda bezkuji i sjezduji :)

  • načítám...
  • Zmínit
151
1.10.20 20:54

Bruslení :D

  • načítám...
  • Zmínit
412
1.10.20 21:00

Procházky k babičkám :)

  • načítám...
  • Zmínit
4899
1.10.20 21:01

U nás je jedno, jestli je léto, nebo zima, nejradši se jezdí s kočárkem :lol: Ale jinak boby a sněhuláci :pankac: Jsem ráda, že bydlíme vysoko n. m. a sníh většinou máme :srdce:

  • načítám...
  • Zmínit
264
1.10.20 21:04

V zimě nejraději sáňkujeme, bruslíme a lyžujeme :srdce:

  • načítám...
  • Zmínit
14020
1.10.20 21:17

Bruslení a pokud je sníh, tak bobování.

  • načítám...
  • Zmínit
1797
1.10.20 21:23

Pokud je sníh, tak bobujeme, stavíme sněhuláky, koulujeme se a děláme sněhové andělíčky :)
Když sníh není, chodíme aspoň na procházky a koukat třeba na bruslení na zimní stadion.

  • načítám...
  • Zmínit
47
1.10.20 21:24

Koulování, stavění sněhuláků.

  • načítám...
  • Zmínit
257
1.10.20 21:28

V zime nejradeji chodime na prochazky do prirody.Ta zasnezena krajina je uchvatna. U nas na vesnici s detma sankujeme a bobujeme a kdyz zamrzne rybnik, tak i bruslime ;).

  • načítám...
  • Zmínit
5
1.10.20 21:28

Milujeme zimu :srdce:
Lítáme po horách, bruslíme a jezdíme na prkně :srdce:. Mezi oblíbeného aktivity rozhodně patří pečení cukroví a chystání Vánoc- letos budou svátky dokonalé, protože to budou první Vánoce našeho cvrčka :srdce: :srdce: :srdce:

Příspěvek upraven 01.10.20 v 21:29

  • načítám...
  • Zmínit
31
1.10.20 21:33

Procházky, když je sníh tak koulovani, bobovani a samozřejmě stavění snehulaka 😁

  • načítám...
  • Zmínit
31
1.10.20 21:39

Nejlepší je bobováni a sáňkování. Jako učitelka v MŠ si to v zimním období s dostatkem sněhu užíváme nejvíce. :srdce:

  • načítám...
  • Zmínit
25
1.10.20 21:40

Malá se v zimně narodila takže zatím nevíme co se jí bude líbit. Je to ale živel takže si myslím že ji bude bavit všechno. Jestli bude ale po rodičích bude ráda lyžovat jako my.

  • načítám...
  • Zmínit
156
1.10.20 21:41

Čtení v teple, bruslení a stavění sněhuláka, pokud je k tomu potřebný materiál :-)

  • načítám...
  • Zmínit
2127
1.10.20 21:42

Zatím jsme zimu měli jen jednu, teď nás čeká druhá a snad přijde i na sáňky. Ale řešíme se až malý povyroste a bude se učit lyžovat a možná i bruslit, všechno to co baví tátu s mámou. A zatím nás baví i procházky zasněženým lesem a hezkou přírodou, kde je krásně ticho a kde je vidět jak se ten les v průběhu roku neustále mění.

  • načítám...
  • Zmínit
47
1.10.20 21:44

Soutěž

Jízda na bobech zipfy, procházky, blbnutí ve sněhu, koulování, stavění sněhuláka a bunkrů.

  • načítám...
  • Zmínit
89
1.10.20 21:46

Minulou zimu ještě syn ležel v kočárku 😍 nyní to bude tedy naše první zima, kterou už bude vnímat. Uvidíme jestli bude nějaký sníh a co vše budeme moct prozkoumat. Určitě to bude velká zábava 👶 🍀

  • načítám...
  • Zmínit
345
1.10.20 21:47

4. den: Připravte se

Teprve si začneme poprvé užívat sáňkování a poprvé si sáhne na sníh :srdce:

  • načítám...
  • Zmínit
557
1.10.20 21:55

Rádi lyzujeme a sankujeme, kéž by bylo letos více snehu :jazyk:

  • načítám...
  • Zmínit