Soutěže pro vaši firmu?

Kontaktujte nás a propagujte své produkty nebo služby na eMimino.cz efektivním způsobem již příští týden.

Více o reklamě na eMimino.cz

Den 2.: Získejte jednu z prémiových kojeneckých lahví MAM

Zobrazuji pouze komentáře k soutěži Den 2.: Získejte jednu z prémiových kojeneckých lahví MAM, zpět na soutěž můžete jít ZDE.

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
1151
16.6.20 08:25

Radost by mi udělala skleněná lahev. Nedávno jsem ji objevila v obchodě a moc se mi líbila. Jako velké plus vidím to, že se nechá umýt v myčce. Lahvičku bych chtěla v klučičí barvě.

  • načítám...
  • Zmínit
58
16.6.20 08:30

Líbí se mi ta třetí „neutrál“, takže by mi udělala největší radost.:-)

  • načítám...
  • Zmínit
2916
16.6.20 08:31

Nam by se libila MAM LAHEV ANTI-COLIC 260ml, v barve pro chlapecka. :potlesk:

  • načítám...
  • Zmínit
16.6.20 08:39

Soutěž MAM

Nám by udělala obrovskou radost, MAM LAHEV ANTI-COLIC 160ml, 0+ měsíců, v modré variantě ( motiv pejsků) pro chlapce.

Příspěvek upraven 16.06.20 v 08:51

  • načítám...
  • Zmínit
1793
16.6.20 08:49

MAM LAHEV SKLENĚNÁ FEEL GOOD 260ml pro chlapečka

  • načítám...
  • Zmínit
221
16.6.20 08:50

Čekáme chlapečka a proto by nám udělala radost lahvička Anti-colic 160ml 0 + měsíců v klučičí barvě :)

  • načítám...
  • Zmínit
1721
16.6.20 08:52

Radost by nám udělala lahev MAM LAHEV ANTI-COLIC 160ml, 0+ měsíců pro holčičku. U jiných maminek vidím, že mívají lahev zanesenou nečistotami a u skleněné se nám to určitě nestane

  • načítám...
  • Zmínit
38
16.6.20 08:53

Nás by potěšila MAM Geel good skleněná lahev pro holčičku :srdce:

  • načítám...
  • Zmínit
4380
16.6.20 08:53

Já bych byla ráda za novorozeneckou lahvicku, na barve nezalezi i modrá je hezka pro holčičku. Brzy se uz narodi a zatim mam zkusenosti jen s Aventkou… :dance:

  • načítám...
  • Zmínit
59
16.6.20 08:54

Nám by udělala radost skleněná láhev MAM Feel good 260 ml 2+. Myslím ze neutrální bezová barva by byla ideální pro moje dvojčata :srdce:

  • načítám...
  • Zmínit
273
16.6.20 08:58

Miminko cekame v rodine behem mesice, chlapecka. Moc by se mi libila MAM lahev sklenena feel good 260ml 2+ mesice s prirodnim motivem.

  • načítám...
  • Zmínit
161
16.6.20 08:58

MAM LAHEV ANTI-COLIC 260ml, 2+ měsíců - pro chlapečka.

  • načítám...
  • Zmínit
4438
16.6.20 08:59

Největší radost by mi udělala láhev MAM LAHEV ANTI-COLIC 260ml, 2+ měsíců pro chlapečka. Jednu už doma máme, protože jsem bohužel musela začít dokrmovat, ale opravdu od doby co ji používáme, malej přestal trpět na bříško. Nemůžu být víc spokojená a víc lahví=větší pohodlí. :srdce:

  • načítám...
  • Zmínit
58
16.6.20 09:00

MAM LAHEV SKLENĚNÁ FEEL GOOD 260ml, 2+ měsíce pro chlapečka

  • načítám...
  • Zmínit
21
16.6.20 09:01

Dobrý den, moji holčičku by určitě potěšila láhev MAM LAHEV SKLENĚNÁ FEEL GOOD 260ml :mavam:

  • načítám...
  • Zmínit
2
16.6.20 09:01

Nás by potěšila láhev MAM ANTI-COLIC 160ml, 0+ měsíců v neutralní barvě neboť se nám teprve narodí miminko ale nevíme co to bude :) :D :srdce: :srdce:

  • načítám...
  • Zmínit
2484
16.6.20 09:02

Vybrala bych si skleněnou láhev Feel good pro kluka.

  • načítám...
  • Zmínit
4905
16.6.20 09:04

Jakákoli pro kluka :)

  • načítám...
  • Zmínit
2506
16.6.20 09:04

MAM LAHEV SKLENĚNÁ FEEL GOOD 260ml, 2+ měsíce v neutrální hnědé

  • načítám...
  • Zmínit
16.6.20 09:04

MAM LAHEV ANTI-COLIC 260ml, 2+ měsíců v barvě pro kluka

  • načítám...
  • Zmínit
6749
16.6.20 09:04

Radost bych měla za lahvičku MAM 160 ml 0+, čekám chlapečka a lahvičky už mám odzkoušené u dcery a super :palec:.

  • načítám...
  • Zmínit
882
16.6.20 09:06

Mě by potěšila MAM LAHEV ANTI-COLIC 260ml 2+měsíců… pro chlapecka :srdce:

  • načítám...
  • Zmínit
806
16.6.20 09:07

Přála bych si skleněnou lahvičku 260ml v barvě pro chlapečka, kterého čekám v srpnu :-)

  • načítám...
  • Zmínit
167
16.6.20 09:08

Dobrý den, rádi by jsme vyzkoušeli láhev MAM láhev anti-colic 260ml 2+ Měsíce - pro chlapečka modrou nebo univerzální. Na kolíky trpí hodně takže by jsme ocenili s rádi vyzkoušeli. :srdce:

  • načítám...
  • Zmínit
568
16.6.20 09:09

MAM anti-colic 260ml 2+ měsíců pro chlapečka :)

  • načítám...
  • Zmínit
6224
16.6.20 09:09

Ja bych venovala anticolic 0+sestre ktera ceka holcicku.

  • načítám...
  • Zmínit
2650
16.6.20 09:13

Brzy čekáme holčičku, takže by nás potěšila MAM LAHEV SKLENĚNÁ FEEL GOOD 260ml, 2+ měsíce.

  • načítám...
  • Zmínit
16.6.20 09:14

MAM Anti-colic 160ml 0+ v neutrální béžové barvě 🙂

  • načítám...
  • Zmínit
389
16.6.20 09:15

Mě se líbí všechny lahvičky, ale určitě bych využila lahvičku od 0+ a to minimálně dvě, protože čekám dvojčátka 😁 Holčičku a chlapečka :wink: A samozřejmě by se mi líbila barva jak pro holčičku, tak pro chlapečka :mrgreen:

  • načítám...
  • Zmínit
206
16.6.20 09:16

Potesila by nas lahvicka mam anti-colic 260ml 2+ :)

  • načítám...
  • Zmínit
1843
16.6.20 09:19

Radost by nam udelala lahev MAM ANTI-COLIC 260ml 2+mesicu pro chlapecka. Mame doma mensi lahvicku a tato by se nam hodila 8o

  • načítám...
  • Zmínit
37144
16.6.20 09:23

Me by nejvic udelala radost MAM LAHEV SKLENĚNÁ FEEL GOOD 260ml, 2+ měsíce, pro chlapečka :andel:

  • načítám...
  • Zmínit
48
16.6.20 09:27

Nejvíc by nás potěšila lahvička MAM LAHEV SKLENĚNÁ FEEL GOOD 260ml, 2+ měsíce, má krásný design :srdce:

  • načítám...
  • Zmínit
69
16.6.20 09:31

MAM LAHEV SKLENĚNÁ FEEL GOOD 260ml, 2+ měsíce pro chlapečka

  • načítám...
  • Zmínit
24
16.6.20 09:35

Dobrý den,
Nám by udělala radost lahvička číslo 3 Feel good. Malej se mi narodil předčasně a tím pádem neuměl ještě tolik sát, takže byl dokrmovamý přes stříkačku. Já sama neměla tolik mléka, protože jsme nemohli být první tři dny spolu, ale mléko se mi udělalo. Jedná sestřička mi zakázala dokrmovat přes stříkačku kvůli koronaviru (stejně jsem ho pusinkovala a všechno okolo, Tajze nevím proč jsme ho mohla dokrmovat přes prst a stříkačku) a vzala nám stříkačky a dala nám lahvičku. Malej tím pádem přišel o sací reflex a prso odmítal. Já odsavala jak se dalo, ale nepomohlo to a o mlíčko jsem přišla.

Tim pádem jedeme flašky nonstop a další lahvička se určitě neztratí a rozhodně nám pomůže. Barva by byla lepší pro chlapečka, ale nějak extra toto neřešíme.

Přejeme hezký den :srdce:

  • načítám...
  • Zmínit
2783
16.6.20 09:36

Nejvíce by se mi libila lahev MAM SKLENĚNÁ FEEL GOOD 260ml, 2+ měsíce pro holcicku :potlesk: Dekujeme :srdce:

  • načítám...
  • Zmínit
33
16.6.20 09:42

Byla bych nadržená s MAM LAHEV SKLENĚNÁ FEEL GOOD 260ml, 2+ měsíce. V holčičí barvě- je tak roztomilá :srdce:

  • načítám...
  • Zmínit
19
16.6.20 09:46

Radost by udělala MAM LAHEV ANTI-COLIC 260ml, 2+ měsíců v barvě pro chlapečka :palec:

  • načítám...
  • Zmínit
1048
16.6.20 09:46

Velmi by nás potěšila varianta MAM LAHEV ANTI-COLIC 260ml, 2+ měsíců pro holčičku. :srdce:

  • načítám...
  • Zmínit
65
16.6.20 09:49

MAM LAHEV ANTI-COLIC 260ml, 2+ měsíců pro holčičku :srdce:

  • načítám...
  • Zmínit
16.6.20 09:51

MAM Feel Good skleněná láhev pro chlapečka

  • načítám...
  • Zmínit
229
16.6.20 09:51

Rada bych láhev Anti -Colic 260 ml pro holčičku

  • načítám...
  • Zmínit
1320
16.6.20 09:52

Ahoj, největší radost by mi udělala lahvička MAM LAHEV ANTI-COLIC 260ml, 2+ měsíců v barvách pro chlapečka. :srdce:

  • načítám...
  • Zmínit
16.6.20 09:54

Nám se líbí MAM LAHEV SKLENĚNÁ FEEL GOOD 260ml, 2+ měsíce

  • načítám...
  • Zmínit
287
16.6.20 09:55

MAM Anti-colic 0+ v modré barvě 🌸

  • načítám...
  • Zmínit
339
16.6.20 09:55

MAM LAHEV ANTI-COLIC 260ml, 2+ měsíců, pro holčičku i pro chlapečka :srdce:

  • načítám...
  • Zmínit
4899
16.6.20 09:56

Když jsem byla malá, tak jsme měli skleněnou láhev, s oranžovým uzávěrem, kterou mi táta, schválně, rozbil, abych už nepila mléko z láhve :oops: Tohle ve mě nějak zůstalo a nikdy jsem se neodvážila koupit skleněnou lahvičku, takže by mě potěšila právě MAM LAHEV - Skleněná Feel Good 260ml, 2+ měsíce - pro holčičku :srdce: Ale líbí se mi i systém rozebírání antokolikové lahvičky, která se dá krásně vymývat.. :palec: Takže ani ta by nám, jako výhra, vůbec nevadila (260ml) :srdce:

  • načítám...
  • Zmínit
199
16.6.20 09:58

MAM LAHEV ANTI-COLIC 260ml, 2+ měsíců, ideálně neutrální, případně pro holčičku

  • načítám...
  • Zmínit
3589
16.6.20 10:02

Přála bych si vyhrát: MAM LAHEV ANTI-COLIC 260ml, 2+ měsíců pro holčičku. Výhra by mě moc potěšila.

  • načítám...
  • Zmínit
22
16.6.20 10:04

Největší radost by nám udělala láhev MAM ANTI-COLIC 260ml, 2+ měsíců v růžové barvě pro naši holčičku :) :* :srdce:

  • načítám...
  • Zmínit