Soutěže pro vaši firmu?

Kontaktujte nás a propagujte své produkty nebo služby na eMimino.cz efektivním způsobem již příští týden.

Více o reklamě na eMimino.cz

Vyhrajte jeden z 5 voucherů do rybí restaurace Nordsee

Zobrazuji pouze komentáře k soutěži Vyhrajte jeden z 5 voucherů do rybí restaurace Nordsee, zpět na soutěž můžete jít ZDE.

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
138
22.6.20 09:51

Ryby miluju ja i dcerka, ale v rybi restauraci jsme zatim bohuzel nebyly :lol:

  • načítám...
  • Zmínit
218
22.6.20 09:52

Ryby máme rádi, ale spíš je připravujeme doma nebo jíme v rámci běžné restaurace. Do vysloveně rybí chodíme v přímořských oblastech.

  • načítám...
  • Zmínit
1062
22.6.20 09:53

Ryby máme rádi. Od té doby, co se děti naučily vybírat kosti, je připravujeme hodně často. :D Teď v létě i na grilu. V rybí restauraci jsme byli minulý rok, při návštěvě Třeboně a bylo to výborné. :* :mavam:

  • načítám...
  • Zmínit
51
22.6.20 09:54

Ryby strašně milujeme, nejen já, ale celá rodina. Bohužel, v rybí restauraci jsem ještě nikdy nebyla a s nadšením bych určitě uvítala možnost si tam zajít a pochutnat si na dobré rybičce :kytka:

  • načítám...
  • Zmínit
Filzefina
22.6.20 10:02

Ryby milujeme cela rodina, v rybi restauraci jsme jeste nebyli, ale casto je pripravujeme doma. :kytka:

  • Upravit
22.6.20 10:05

Ano, ryby milujeme. Často si je připravujeme doma na grilu a do Nordsee chodíme rovněž velmi rádi :)

  • načítám...
  • Zmínit
268
22.6.20 10:06

Ryby a obecně mořské plody milujeme. Doma je moc nevaříme a mnohem raději chodíme do restaurací, kde je umí výborně připravit :dance:

  • načítám...
  • Zmínit
22.6.20 10:06

Zbožňuji ryby!

  • načítám...
  • Zmínit
1350
22.6.20 10:10

Ryby miluju, a to připravené na všechny způsoby. Manžel je rybář, takže většinu ryb máme z vlastních zdrojů. Přímo v rybí restauraci jsem ještě nebyla, moc ráda bych si tam konečně zašla vyzkoušet něco nového :D

  • načítám...
  • Zmínit
111
22.6.20 10:10

Ryby máme rádi na všechny možné způsoby, i do rybí restaurace občas zavítáme, to si pak
vybereme nejraději něco nového. Ale stejně tak miluji domácí sushi s lososem, jak ho
připravuje moje dcera.

  • načítám...
  • Zmínit
2129
22.6.20 10:14

Ryby máme radi - naše ale i morské. Vanoce bez nich nejsou Vanoce, ale i v prubehu roka si pochutname, tešíme se na letni venkovni grilovaní, kde ryby nebudou určite chybet a taky jedeme na dovolenou do oblasti v Čechách, kde nejaká rybi restaurace bude. Tak už se tešíme na rybi hody.

  • načítám...
  • Zmínit
19
22.6.20 10:25

Ryby mám moc ráda jednou za čas si je připravím doma ale nic se nevyrovná rybí restauraci a to hlavně na dovolených u moře :palec:

  • načítám...
  • Zmínit
370
22.6.20 10:28

Milujeme ryby. Ale nechodime do zadnych rybich restauraci. Protoze v miste bydliste zadnou nemame. A tim ze nedisponujeme autem nemame se jak dostat do takovych restauraci.

  • načítám...
  • Zmínit
132
22.6.20 10:29

Ryby mám vskutku ráda, protože můj partner je ryba :palec: Rybí restauraci jsem navštívila 2× v Polsku a nemůžu si jí vynachválit.

Příspěvek upraven 22.06.20 v 10:31

  • načítám...
  • Zmínit
763
22.6.20 10:35

Rybí maso máme velmi rádi :) a v rybí restaurace jsme ještě nebyli ale rádi bychom vyzkoušeli :)

  • načítám...
  • Zmínit
230
22.6.20 10:46

Ryby jím, ale hlavně ty bez kostí, případně v sushi, nicméně vzhledem k cenám je bohužel moc často nekupuji. V rybí restauraci jsem byla jen jednou, a to v Třeboni.

  • načítám...
  • Zmínit
279
22.6.20 10:49

Ryby občas připravujeme a momentálně si dcera přeje ochutnat sushi. V rybí restauraci jsme ještě nebyli.

  • načítám...
  • Zmínit
168
22.6.20 10:53

Ja ryby nejim, ale vim komu bych darovala poukaz a udelala tak radost nekomu jinemu :)

  • načítám...
  • Zmínit
88
22.6.20 11:08

Ryby milujeme, bohužel v dosahu žádnou rybí restauraci nemáme 😪

  • načítám...
  • Zmínit
2506
22.6.20 11:10

Milujeme ryby a chodíme pravidelně

  • načítám...
  • Zmínit
1285
22.6.20 11:20

Ryby máme moc rádi a když je čas, někam určitě zajdeme. Nejlepší jsou na grilu

  • načítám...
  • Zmínit
22.6.20 11:30

Rybí restauraci nenavštěvujeme, ale ryby se snažíme jíst 1 x týdně. Nejraději máme lososa-v troubě, pak candáta a sardinky-pomazánku.

  • načítám...
  • Zmínit
133
22.6.20 11:32

Ryby miluji :srdce:, ale v rybí restauraci jsem ještě nebyla :(.

  • načítám...
  • Zmínit
391
22.6.20 11:36

Ryby máme rádi a malý je dostává pravidelně, v rybí restauraci jsme ještě nebyli

  • načítám...
  • Zmínit
2922
22.6.20 11:41

Máme rádi ryby, ale v rybí restauraci jsme ještě nebyli, rádi bychom zkusili.

  • načítám...
  • Zmínit
22.6.20 11:44

Ryby máme rádi jak smažené, pečené v troubě a nebo v létě na grilu :srdce: V rybí restauraci jsme nikdy nebyly, ale určitě by se nám tam líbilo ;)

  • načítám...
  • Zmínit
1995
22.6.20 11:52

Ryby máme rádi, ale v žádné rybí restauraci jsme ještě nikdy nebyli.

  • načítám...
  • Zmínit
6936
22.6.20 12:09

Ryby miluji a vždy si jí v restauraci dám :lol:

  • načítám...
  • Zmínit
326
22.6.20 12:09

Soutěž

Ráda jim ryby, většinou v každé restauraci volím jídlo s rybou.

  • načítám...
  • Zmínit
32
22.6.20 12:09

Nordsee

S manželem milujeme ryby, máme je v jídelníčku zařazené alespoň 2× v týdnu a doufám, že naše maličká je bude milovat stejně. Do Nordsee chodíme moc rádi a v jižních čechách si v restauracích nedáváme nic jiného než rybky :srdce:

  • načítám...
  • Zmínit
915
22.6.20 12:10

Miluji ryby, kapra na vánoce i running sushi na svoje narozeniny. Nejraději mám Šupinku v Třeboni nebo i Váš fastfood!

  • načítám...
  • Zmínit
224
22.6.20 12:11

Ryby ráda mám, ale do rybích restaurací nechodím

  • načítám...
  • Zmínit
376
22.6.20 12:13

Ryby tvoří nás jídelníček pravidelně, zkoušíme i nové recepty. Taková speciální rybí restaurace to je sen :srdce:

  • načítám...
  • Zmínit
178
22.6.20 12:13

Rybu bych si dala ráda, věřím, že v této restauraci bude chutně připravená. Zatím jsem moc ryb v restauracích nesnědla :-)

  • načítám...
  • Zmínit
336
22.6.20 12:17

Rybu mam rada, ale v takoveto restauraci jsem jeste nebyla. Nebyla moznost

  • načítám...
  • Zmínit
172
22.6.20 12:17

Ryby máme moc rádi celá rodina, ale připravuji je hlavně doma. Do restaurací chodíme na ryby hlavně o dovolené u moře :)

  • načítám...
  • Zmínit
19
22.6.20 12:18

Ryby 🐟 máme moc rádi, ale přímo v rybí restauraci jsem bohužel nebyla…

  • načítám...
  • Zmínit
3589
22.6.20 12:19

Máme moc rádi ryby, ale doma je kvůli smradu při přípravě neděláme. Větrala jsem to vždy dva dny. :nevim: Takže zbývá pouze návštěva restaurací. :palec:

  • načítám...
  • Zmínit
31
22.6.20 12:22

Ryby mame radi, ale v zadne rybi restauraci jsme zatim nebyli :,(

  • načítám...
  • Zmínit
388
22.6.20 12:22

Ryby s manželem máme moc rádi, voucher by se hodil :) Zrovna dneska jsme měli kapra :)

  • načítám...
  • Zmínit
311
22.6.20 12:24

Ryby máme rádi, navštěvujeme u nás ve městě rybí bistro, kde vaří skvělé polévky. 👍

  • načítám...
  • Zmínit
262
22.6.20 12:26

Ryby mám ráda, ráda si je dám i v restauraci, ale do vyloženě rybích restaurací moc nechodím.

  • načítám...
  • Zmínit
4110
22.6.20 12:37

Dobry den,
ryby mam rada, ale v rybi restauraci jsem jeste nebyla. Byla jsem s rodinou v lete na dovolene v Treboni a tam jsme si ryb dopravali cely tyden, protoze tam nabizi v restauracich rybi lahudky v kazde restauraci. Kdybych vyhrala, tak rada restauraci vyzkousim.
Dekuji a preji pekny den

  • načítám...
  • Zmínit
139
22.6.20 12:40

Ryby mame moc rádi. Připravujeme je na různé způsoby. Hlavne na Vánoce nesmí na našem stole chybět ceska ryba, protože bez ní by to nebyly Vanoce. V rybí restauraci jsem nikdy nebyla, ale díky tomuto voucheru bych ji ráda navštívila :) :) :)

  • načítám...
  • Zmínit
6
22.6.20 12:49

Ryby milujeme, ale nikdy jsme v rybí restauraci nebyli :D :,(

  • načítám...
  • Zmínit
195
22.6.20 12:52

Ryby mám ráda. Rybí restaurace tu poblíž není, měla bych tedy nějakou navštívit.

  • načítám...
  • Zmínit
329
22.6.20 12:57

Jsem pescetariánka a ryby mi moc chutnají. Ne teda všechny, ale takový candát, losos, tuňák, pstruh, to je mňamka. Do rybích restauracích chodíme často.

  • načítám...
  • Zmínit
106
22.6.20 12:59

Nemám bohužel ráda ryby. Ale kdybych vyhrála, chtěla bych obdarovat rodinu, která nám nyní v nelehké situaci pomáhá jako poděkování. Rodina ryby miluje, takže by to byl pro ně krásný dárek.

  • načítám...
  • Zmínit
264
22.6.20 13:00

Ryby milujeme, no restaurace moc nenavštěvujeme, tak by jsme byli moc rádi za výhru :)

  • načítám...
  • Zmínit
54
22.6.20 13:04

Ryby milujeme všichni tři, hlavně tedy já a dcera 😊 ale abych pravdu řekla, tak o rybí restauraci jsem ještě neslyšela a ani nevím, že u nás nějaká taková je 😊

  • načítám...
  • Zmínit