Celkové hodnocení: Dermacol Intenzivní péče na ruce a nehty
Zkušenosti: Dermacol Intenzivní péče na ruce a nehty
Velikost písma:
17.11.20 15:08
Krém mě nalákal na krásný obal. Růžová se mi prostě líbí a je mi sympatická. Bohužel, krém mě velmi zklamal. Sice příjemně voní, ale ruce jsou po jeho použití opravdu divně těžké a ulepené. Krém jsem vyhodila. Za mě ne.
Výhody:
Krásný obal
Příjemná vůně
Dobře se rozmazává
Nevýhody:
Zanechává pocit ulepených rukou