Výrobce: Emitex products
Značka: Emitex
Výrobce: Emitex products
Značka: Emitex
Za mě spokojenost. Ruce v teple a suchu po celou zimu. Při větších mrazech se vlezou i rukavice.
snadné připnutí na rukojeť kočárku
teplý
prostorný i pro rukavice
snadná údržba
nepromokne
cena
Perfektní věc, nechávám přes zimu pořád na kočárku.
teplý, kolem nuly je mi v něm vedro
nepromokne
neprofoukne
cena
na každou ruku zvlášť
žádné
Jak mi nedávno řekl manžel, který zásadně nikdy nenosí rukavice - to je nejlepší věc, kterou jsme koupili.:-)
úžasně hřeje ruce
pokud je větší zima, dají se navléknout i rukavice
jednoduchá manipulace při sundávání a nandavání na kočárek
Doporučuji! Je to nej věc ke kočárku. Když je velká zima, vlezu do něj i s rukavicema.:D
super věc
cena
barevná škála
žádné
Mám lednové miminko a když jsem objevila rukávník, byla jsem nadšená. Mám ho s beránkem uvnitř a je i v největších mrazech perfektní. Na zápěstí mi netáhne, i když mám normálně velké ruce. Mám hnědý kočárek, tak mě velmi mile překvapilo, že jsem sehnala i tuto barvu - vypadá, jak kdybych ho koupila v setu ke kočárku.:D Když jsem ho náhodou zapomněla doma, celou procházku jsem na něj vzpomínala.:) Mohu jen doporučit!
teploučký
neprofoukne
nepromokne
cena
hodně barev
nejsou
Nevím, zda bych tento rukávník doporučila. Povedlo se mi jej ztratit a vůbec mi to nevadí:-). Byl tuhý, potily se v něm ruce a při pohybu vydával zvuk. Ale určitě je lepší než rukavice z akrylových přízí, které mi jsou nepříjemné.
široký
levný
krátký, mrzne zápěstí
tuhý
materiál chrastí, když pohybuji rukama
fleece uvnitř - ruce se mohou zapotit
Na moje ruce naprosto perfektní - nepromokavý a teplý. Vyzkoušela jsem ho při hodinové procházce v dnešní plískanici a musela jsem Ježíškovi opět poděkovat, jak skvělý dárek mi nadělil:-)
nepromokavý
teplý
dostatečně prostorný
nenašla jsem
Mám kočárek s ruční brzdou na rukojeti kočáru a rukávník sice natáhnu, ale je v něm ta brzda trošku naštosovaná. Doporučuji jako praktickou věc.
je v něm opravdu teplo
Rukávník jsme dostali, sama bych si ho nekoupila. Ze začátku mi vadilo, že mám ruce příliš u sebe, ale zvykla jsem si. Když je pod nulou, je v něm zima. Lépe mi posloužil jako pláštěnka na tašku u kočárku:)
asi cena
barevné varianty
úzký úchop kočárku
kolem zapínání profukuje
Je škoda, že mi z něj kouká zápěstí. Je málo široký, mám ruce blízko u sebe, prostě bych ocenila uchopení madla víc do šířky. Příště bych si koupila jiný, mně prostě nesedí. Bude spíš pro drobnější ruce.
za super cenu
mnoho barev
není hluboký
Super věc! Nedovedu si představit, že bych ho neměla.
teplý
nepromokavý
neprofoukne
snadno se udržuje
vypadá dobře
naprosto bez problémů sedne i na kočárek s ruční brzdou
žádné