Máte zkušenost s dětským zbožím, hračkou?

Přidejte zkušenost

Recenze: Emitex Rukávník na kočárek

  • (4.3)
  • 17 recenzí

Výrobce: Emitex products

Značka: Emitex

Celkové hodnocení: Emitex Rukávník na kočárek

Celkové hodnocení

4.3 Hodnoceno 17x

Hodnocení podle počtu hvězd

13
0
2
0
2

Zkušenosti: Emitex Rukávník na kočárek

Velikost písma:
3973
19.1.16 14:57

Za mě spokojenost. Ruce v teple a suchu po celou zimu. Při větších mrazech se vlezou i rukavice.

Výhody:

snadné připnutí na rukojeť kočárku
teplý
prostorný i pro rukavice
snadná údržba
nepromokne
 cena

4.2.15 21:04

Perfektní věc, nechávám přes zimu pořád na kočárku.

Výhody:

teplý, kolem nuly je mi v něm vedro
nepromokne
neprofoukne
cena
na každou ruku zvlášť

Nevýhody:

žádné

4.1.13 15:56

Jak mi nedávno řekl manžel, který zásadně nikdy nenosí rukavice - to je nejlepší věc, kterou jsme koupili.:-)

Výhody:

úžasně hřeje ruce
pokud je větší zima, dají se navléknout i rukavice
jednoduchá manipulace při sundávání a nandavání na kočárek

387
8.5.12 21:06

Doporučuji! Je to nej věc ke kočárku. Když je velká zima, vlezu do něj i s rukavicema.:D

Výhody:

super věc
cena
barevná škála

Nevýhody:

žádné

12003
7.5.12 22:17

Mám lednové miminko a když jsem objevila rukávník, byla jsem nadšená. Mám ho s beránkem uvnitř a je i v největších mrazech perfektní. Na zápěstí mi netáhne, i když mám normálně velké ruce. Mám hnědý kočárek, tak mě velmi mile překvapilo, že jsem sehnala i tuto barvu - vypadá, jak kdybych ho koupila v setu ke kočárku.:D Když jsem ho náhodou zapomněla doma, celou procházku jsem na něj vzpomínala.:) Mohu jen doporučit!

Výhody:

teploučký
neprofoukne
nepromokne
cena
hodně barev

Nevýhody:

nejsou

7.2.12 20:39

Nevím, zda bych tento rukávník doporučila. Povedlo se mi jej ztratit a vůbec mi to nevadí:-). Byl tuhý, potily se v něm ruce a při pohybu vydával zvuk. Ale určitě je lepší než rukavice z akrylových přízí, které mi jsou nepříjemné.

Výhody:

široký
levný

Nevýhody:

krátký, mrzne zápěstí
tuhý
materiál chrastí, když pohybuji rukama
fleece uvnitř - ruce se mohou zapotit

299
5.1.12 21:02

Na moje ruce naprosto perfektní - nepromokavý a teplý. Vyzkoušela jsem ho při hodinové procházce v dnešní plískanici a musela jsem Ježíškovi opět poděkovat, jak skvělý dárek mi nadělil:-)

Výhody:

nepromokavý
teplý
dostatečně prostorný

Nevýhody:

nenašla jsem

17629
21.12.11 13:40

Mám kočárek s ruční brzdou na rukojeti kočáru a rukávník sice natáhnu, ale je v něm ta brzda trošku naštosovaná. Doporučuji jako praktickou věc.

Výhody:

je v něm opravdu teplo

8024
21.12.11 01:58

Rukávník jsme dostali, sama bych si ho nekoupila. Ze začátku mi vadilo, že mám ruce příliš u sebe, ale zvykla jsem si. Když je pod nulou, je v něm zima. Lépe mi posloužil jako pláštěnka na tašku u kočárku:)

Výhody:

asi cena
barevné varianty

Nevýhody:

úzký úchop kočárku
kolem zapínání profukuje

2868
20.12.11 20:07

Je škoda, že mi z něj kouká zápěstí. Je málo široký, mám ruce blízko u sebe, prostě bych ocenila uchopení madla víc do šířky. Příště bych si koupila jiný, mně prostě nesedí. Bude spíš pro drobnější ruce.

Výhody:

za super cenu
mnoho barev

Nevýhody:

není hluboký

4682
16.12.11 13:47

Super věc! Nedovedu si představit, že bych ho neměla.

Výhody:

teplý
nepromokavý
neprofoukne
snadno se udržuje
vypadá dobře
naprosto bez problémů sedne i na kočárek s ruční brzdou

Nevýhody:

žádné

452
12.12.11 22:32

Výborná věcička.

Výhody:

teplý
neprofoukne

Nevýhody:

žádná