Máte zkušenost s dětským zbožím, hračkou?

Přidejte zkušenost

Recenze: Hamánek Polévka kuřecí s rýží

  • (5)
  • 2 recenze

Celkové hodnocení: Hamánek Polévka kuřecí s rýží

Celkové hodnocení

5 Hodnoceno 2x

Hodnocení podle počtu hvězd

2
0
0
0
0

Zkušenosti: Hamánek Polévka kuřecí s rýží

Velikost písma:
9935
20.6.16 14:14

Výhody:

chutná
cena
vhodná i pro menší dítě (možnost pít z flaštičky)

Nevýhody:

Je na pováženou, zda je to polévka (hustší) nebo obídek (řidší), já musela ještě po tomto příkrmu dávat druhé jídlo (ještě před spaním, normálně dávám po spaní).

99
5.6.12 10:19

Jelikož naše miminko odmítá přijímat mlíčko, tak jsem koupila tuto polívečku, abych mu dodala živiny. Musím říct, že mě polévka velmi mile překvapila. Je jemná a malému velice chutnala. Jen doporučuji trošičku dosolit, ať není tak jalová. Bohužel náš chlapeček ještě nesedí, takže krmíme vleže a polévka byla všude kolem. Ale 3/4 obsahu spapal, takže za nás rozhodně doporučujeme!

Výhody:

chutná polívečka
bez soli, umělých aromat, barviv, konzervantů
bez lepku a mléčné složky
v akci za výhodnou cenu

Nevýhody:

ne vždy všude k sehnání