Máte zkušenost s dětským zbožím, hračkou?

Přidejte zkušenost

Recenze: Nestlé Baby Dessert vanilkový

  • (5)
  • 8 recenzí

Výrobce: Nestlé

Značka: Nestlé

Celkové hodnocení: Nestlé Baby Dessert vanilkový

Celkové hodnocení

5 Hodnoceno 8x

Hodnocení podle počtu hvězd

8
0
0
0
0

Zkušenosti: Nestlé Baby Dessert vanilkový

Velikost písma:
24.10.15 20:04

Kupujeme od půl roku, malý je miluje, může se po nich utlouct. Osvědčila se nám vanilková, čokoládová a sušenková příchuť, takže je střídáme.

Výhody:

malému moc chutnají
dobrá konzistence
nemusí se skladovat v ledničce

Nevýhody:

cena
pouze 100g, mohly by se vyrábět i větší

25.9.15 12:26

Syn je miluje, ovšem vyšší cena mě od koupě často odradí. Kupuji pouze v akci :)

Výhody:

chuť
konzistence

Nevýhody:

cena

158
21.9.15 14:57

Malá to má ráda. Když je to v akci, tak to občas kupujeme. Ale je pravda, že malá nemá s ničím problém.

Výhody:

chuť
konzistence

Nevýhody:

cena

238
18.8.15 16:32

Kupovali jsme je ze začátku, pak jsme je vyměnili za levnější variantu z Rossmanna - chuť i kvalita stejná. Doporučuji.

Výhody:

dobrá chuť

Nevýhody:

dražší, když nejsou v akci
v Rossmann koupíte jejich Babydream pudink levněji!

15.8.15 08:52

Taktéž dobrá cena versus chuť a kvalita. Doporučuji, hodně často jsme kupovali.

Výhody:

výtečně chutná a nemusí se skladovat v ledničce - výhoda i při cestování

Nevýhody:

žádné

42
15.2.13 18:23

Tento dezert mícháme s jogurtem na svačinu, dceři to hrozně chutná. Bohužel cena není moc příznivá, ale každopádně doporučuji!

Výhody:

výborná chuť
nemusí být v lednici, takže dobrý na cesty
konzistence

Nevýhody:

asi pro někoho cena

113
7.12.12 18:40

Výhody:

dobrá chuť
nemusí se skladovat v lednici

Nevýhody:

cena mi přijde vysoká i s DM kupónem

7240
4.9.12 07:42

Tyhle svačinky jsme objevili díky slevových kuponkům DM a doufám, že u nich zůstaneme do nejdéle. Jsou strašně dobré, mají chuť pravé vanilky - ne nějaké umělé příchutě jako např. spousta pudinků. Popravdě si myslím, že mi chutnají i víc než prckovi. :-D Neobsahují žádnou chemii, naopak spoustu vitamínů.

Výhody:

velmi chutné
obsahují vitamíny a spoustu mléka
bez chemických konzervantů, umělých barviv a aromat
stačí skladovat při pokojové teplotě
akorát velikost balení

Nevýhody:

poměrně drahé