Celkové hodnocení: Nestlé Baby Dessert vanilkový
Zkušenosti: Nestlé Baby Dessert vanilkový
Kupujeme od půl roku, malý je miluje, může se po nich utlouct. Osvědčila se nám vanilková, čokoládová a sušenková příchuť, takže je střídáme.
Výhody:
malému moc chutnají
dobrá konzistence
nemusí se skladovat v ledničce
Nevýhody:
cena
pouze 100g, mohly by se vyrábět i větší
Syn je miluje, ovšem vyšší cena mě od koupě často odradí. Kupuji pouze v akci ![]()
Výhody:
chuť
konzistence
Nevýhody:
cena
Malá to má ráda. Když je to v akci, tak to občas kupujeme. Ale je pravda, že malá nemá s ničím problém.
Výhody:
chuť
konzistence
Nevýhody:
cena
Kupovali jsme je ze začátku, pak jsme je vyměnili za levnější variantu z Rossmanna - chuť i kvalita stejná. Doporučuji.
Výhody:
dobrá chuť
Nevýhody:
dražší, když nejsou v akci
v Rossmann koupíte jejich Babydream pudink levněji!
Taktéž dobrá cena versus chuť a kvalita. Doporučuji, hodně často jsme kupovali.
Výhody:
výtečně chutná a nemusí se skladovat v ledničce - výhoda i při cestování
Nevýhody:
žádné
Tento dezert mícháme s jogurtem na svačinu, dceři to hrozně chutná. Bohužel cena není moc příznivá, ale každopádně doporučuji!
Výhody:
výborná chuť
nemusí být v lednici, takže dobrý na cesty
konzistence
Nevýhody:
asi pro někoho cena
Výhody:
dobrá chuť
nemusí se skladovat v lednici
Nevýhody:
cena mi přijde vysoká i s DM kupónem
Tyhle svačinky jsme objevili díky slevových kuponkům DM a doufám, že u nich zůstaneme do nejdéle. Jsou strašně dobré, mají chuť pravé vanilky - ne nějaké umělé příchutě jako např. spousta pudinků. Popravdě si myslím, že mi chutnají i víc než prckovi.
Neobsahují žádnou chemii, naopak spoustu vitamínů.
Výhody:
velmi chutné
obsahují vitamíny a spoustu mléka
bez chemických konzervantů, umělých barviv a aromat
stačí skladovat při pokojové teplotě
akorát velikost balení
Nevýhody:
poměrně drahé