Celkové hodnocení: Noordi Fjordi
Zkušenosti: Noordi Fjordi
Za 20000 kvalita rozhodně neodpovídá, kupte jiný
Výhody:
Velikost korby
Nevýhody:
Příšerná kvalita
Přední kolečka nejde s nimi jezdit bez aretace
Zadní kolečka vypadávají samovolně a vypadává střed
Po 14 dnech zlomený rám
Zázrak od toho kočáru nečekejte, je dobrý ale po druhé bych ho nekoupila.
Výhody:
Velký kočár
Sedačka v lehu kolem 90 cm
Korba super zateplená
Dobře tlumí nerovnosti
Docela odolný a robustní kočár, využívali jsme ho nonstop, přežil to
Nevýhody:
Těžký kočár
Nafukovací kola pořád se dofukovala
Brzda se nám rozbila skoro hned
Madlo se oloupe
Tlačítka se po roce nedají zmáčknout
Doporučuji všem maminkám Noordi Fjordi 2022, které se nechtějí tahat s těžkým kočárkem a zároveň nejezdí jen po rovném terénu. Je výborný na výlety do přírody.
Výhody:
Pevná konstrukce
Aretace kol
Lehký
Hluboká korba
Gelová kola do terénu
Vím o tom, že u kočárku 3. generace byly nějaké technické problémy, které zapříčinily docela dost reklamací. Ale já jsem jsem se dívala na ten kočárek 4. generace a když jsem si zjišťovala, co a jak, tak se ukázalo, že tento kočárek je naprosto bez problémů. A já to mohu jen potvrdit. Koupila jsem si ho a jsem s ním naprosto spokojená.
Nevýhody:
Nemám
Tento kočárek je skvělý. Mám nový noordi fjordi 4. generace a ten má vychytané mouchy. Kamarádka ho má taky ale ten starší model. Je pravda, že ho měla na reklamaci, ale byla už na něj zvyklá a tak jsem si říkala, že ho také zkusím. A jsem z něho nadšená, dávám mu opravdu zabrat a odolává opravdu skvěle
Nemám mu co vytknout.
Já volila Noordi Fjordi, protože jsem potřebovala kočárek, který zvládne nejen město, ale i terén. Moc praktický kočárek, šla jsem do něj, i když na původní model jsem četla negativa, protože nový model je z jiných materiálů a vychytaný a reklamace jsou u něj prý jen ojedinělé. A my teda problém nemáme. Konstrukce, kolečka, vše kvalitní. Takže hodně záleží na řadě a modelu.
Výhody:
Zvládne terén
Super materiál
Kvalitní
My máme nový model 2022 a já mu nemám co vytknout. Četla jsem že má jinou konstrukci a kolečka než ten minulý model. Madlo je kožený takže se nic neloupe a na to jak je bytelný, tak je poměrně lehký takže se s ním hezky manipuluje. Tady vyšel i dost dobře v hodnocení https://www.vseumel.cz/…rky-recenze/
Výhody:
Materiály
Konstrukce
Dobrá manipulace
Design
Přesto že Noordi neuznává reklamace, tak cena není tak hrozná, na to že kočárek opravdu zvládá jakýkoliv terén už 18 měsíců. Pokud se vám madlo začne loupat do 6 měsíců od koupě, reklamujte hned a musí vám ho vyměnit zdarma. Po 6m už je to opotřebení /mechanické poškození. Určitě bych si kočárek znovu koupila.
Výhody:
Skvělý do terénu
Vzhled
Nastavitelné madlo
Prací potahy, stříška
Nevýhody:
Madlo se celkem po krátké době začalo loupat, reklamace neuznávají, ale výměna 600kč
Kloub u sporťáku se po čase zasekává a pak ulomil výměna 100kč
S hlubokou korbičkou jsem byla spokojená, sportovní sezení je nepoužitelné.
Výhody:
nánožník na hlubokou korbu má zip
stříška, nánožník i vnitřek hluboké korby je pratelný
velký košík
zateplená korbička, vhodná na zimu
Nevýhody:
rukojeť se loupe
nánožník i sporťáku se špatně přichytává a nekryje dítě
bouda sporťáku se po 14 dnech vylomila
odpružení sesedlo po půl roce používání špatný přístup k zapínání pásů
do sporťáku fouká, protože boudička odstává
zasekává se brzda
boudička u sporťáku nelze vyprat
sporťák se špatně polohuje
konstrukce má velmi tuhé skládání
Kočárek nedoporučuji.
Na první pohled se nám kočárek jevil jako hezký, ale po dvou měsících užívání jsme z něj byli dost zklamání. Začlo se loupat madlo a kolečka zlobila. Dodavatel reklamaci neuznal, Feedo opravilo na vlastní náklady v rámci reklamace. Po měsíci se madlo začlo loupat znovu. Když jsme jeli přes přechod, šli rychleji, tak se přední kolečka začala točit ze strany na stranu a nešlo s nimi jet. Musíte zpomalit, aby se kolečka narovnala a zase jela nebo jet po zadních kolečkách.
Sportovní sezení je na první pohled opravdu aušus. Výhoda u sportaku pouze dlouhá stříška, protisměr a polohovatelná opěrka na nožičky. Zapínání popruhů nelze snadno, zvláštní tvar přezky, kterou můžete zacvaknout pouze jedním způsobem. Kloub stříšky funguje nejdřív hezky, po týdnech užívání jsme cítili odpor při sklopení stříšky. Lišta se ohla a následně zlomila.
Ač jsme si mysleli, že kupujeme dražší kočárek = lepší kočárek, tak jsme z něho opravdu zklamaní a nikdy bychom do něj už nešli.
Výhody:
- Prostorná korba
- Hezky chrání miminko - clony (korba i sporťák)
- Prostorný koš
- Polohovatelné madlo
- Po a proti směrný kočárek
Nevýhody:
- Těžší
- Loupe se madlo - nekvalitní ekokůže
- Zasekávají se přední kolečka (blatníky jsou na podzim plné bláta a listí, v zimě plné sněhu)
- Při rychlejší jízdě (např. na přechodu) se přední kolečka zasekávají a musíte zpomalit, aby se narovnala a vůbec jela
- Zadní kolečka sama vypadávají
- Madlo nejde polohovat výš nebo níž
- Sporťák tragédie - nepěkný, vachrlatý, nánožník nelze dobře zacvaknout (stále padá), zapínání a rozepínání bezpečnostních popruhů jde ztěžka, sklopení stříšky - v kloubu se ohne lišta, na které je upevněná stříška, po krátké době užívání se lišta zlomí
- Reklamace neuznávají
Kočárek patří k dražším, kvalita ale ne.
Nevýhody:
zasekává se brzda špatně se skládá
madlo se loupe
duše v kolečkách praskají
Do terénu výborný.
Nevýhody:
ulamuje se stříška v kloubu
neuznávají reklamaci - poplatek 100,– a poštovné, již po několikáté. zakoupeno u eshop baby