Kojenecká láhev NUK Perfect Match s měkkou silikonovou savičkou "S" (pro mateřské mléko, čaj nebo vodu) s kontrolou teploty, vhodná od narození. Neobsahuje BPA. NUK Perfect... Celý popis
Výrobce: NUK
Značka: NUK
Kojenecká láhev NUK Perfect Match s měkkou silikonovou savičkou "S" (pro mateřské mléko, čaj nebo vodu) s kontrolou teploty, vhodná od narození. Neobsahuje BPA. NUK Perfect... Celý popis
Výrobce: NUK
Značka: NUK
Kojenecká láhev NUK Perfect Match s měkkou silikonovou savičkou „S“ (pro mateřské mléko, čaj nebo vodu) s kontrolou teploty, vhodná od narození. Neobsahuje BPA.
NUK Perfect Match – láhev, která se přizpůsobí miminku: Láhev, která je prostě ta pravá. Protože se dokáže přizpůsobit. Nová savička NUK Perfect Match je totiž neuvěřitelně měkká a poddajná, takže se jemně přitiskne ke rtům a patru miminka. Tvar savičky miminku umožňuje snadné přisátí způsobem, který doporučují porodníci a pediatři* – široce otevřená ústa a rty obepínající savičku – zcela přirozeně. To znamená, že mléko zvolna teče, a miminko může uvolněně pít.
*Nezávislý průzkum trhu, Německo, 2023
Jsme nadšeni z lahvičky Nuk pefect match. Škoda, že takové produkty nebyly dříve. Tvar lahvičky padne do ruky, velikost rovněž akorát a ta savička, ta je úžasná. Přizpůsobila se tvaru úst a sání, které je následně plynulé. Materiál savičky je heboučký. Jedinečný antikolikový systém je předností. Velmi doporučuji. Jsme nadšeni.
unikátní materiál
antikolikový systém
velikost
příjemný materiál savičky
žádné jsem neshledala.
Nuk lahvička mě velice kladně překvapila a to co se týče jejího vzhledu, kvalitou zpracování až po samotnou savičku. Vychytávka co se týče teploty, je taktéž super.
Vzhledem ke tvaru savičky si myslim, že je velice vhodná pro děti, které jsou kojeny, ale i dokrmovány.
Co se týče kontroly teploty, v případě, že je voda moc horká, obrazek teploměru na lahvičce zesvětlá, viz.fotky.
Závěrem tedy mohu napsat, že jsme oba s lahvičkou víc než spokojeni.
Vzhled Lahvičky
Savička
Kontrola teploty
Syn bohužel tvar dudlíku odmítá, protože je už zvyklý na jiný. Pokud bych mu ho nabídla jako první, myslím, že by ho přijal, protože má super tvar a je z jemného materiálu.
Jako alergik na mléko hodně vyzdvihuji indikátor kontroli teploty. Škoda, že něco takového nebylo už u prvního syna. Protože mi vadilo ochutnávat a zkoušet teplotu připraveného mléka.
Takže i když neprošla savička, samotnou lahvičku používám kvůli indikátoru teploty.
Indikátor teploty
Tvar lahve
Savičku nemusí každé dítě přijmout
LAHVIČKA NUK..mě zaujala tvarem - větší mimčo si ji podrží samo i svými možnostmi - savička se přizpůsobí tvaru rtů a má příjemný povrch +antikolikový ventil NUK a kontrola teploty
tvar lahvičky
povrch savky
antikolikový ventil
kontrola teploty
synovi se moc nelíbil tvar savičky..má jinou..zkoušíme dál
Lahvičku Nuk vzal syn ihned za svou, i když obvykle používáme trochu jiný tvar savičky. Moc se mi libi tvar i velikost. Vítám hlavně antikolikové zpracování a indikátor teploty, obojí je důležité pro zdraví, bezpečí a pohodlí malého. Savička je jemná, měkká, přizpůsobivý dětským ústům. Kvalitní zpracování kvalitních materiálů. Moc pěkná i na pohled. Rádi jsme vyzkoušeli a určitě budeme používat dál.
Zpracování
Materiá
Indikátor teploty
-
Dcerka je plně kojená, lahvičku jí dávám při příkrmech nebo na delší cestování. Zatím se s ní seznamuje, takže chvilku potrvá než jí přijme úplně. Dobře se jí drží a rychle zjistila, kde to teče. Ještě z ní neumí pít úplně, ale i tak se aspoň trochu napije. Oceňuji tvar savičky. Materiál mi připomíná savičky od Suavinex zero.
Kontrola teploty
Příjemný materiál savičky
Hezký tvar lahve
Ideální objem
Lahvičku NUK jsme testovaly spolu s Bětuškou, které jsou 3měsíce. Jelikož je plně kojená, tak s lavičkou si zatím hraje a poznává ji. Na testování a zkoušení lahvičky bychom potřebovali pravděpodobně více času. Budeme zkoušet dál a nevzdáme to!
Lahvička padne hned do ruky, antikolikový systém, příjemný materiál a zajímavý design se mi ihned zalíbil. Bonusem je kontrola teploty tekutiny.
Kontrola teploty
Antikolikový systém
S lahvičkou žádné.
Možná více času na testování. ![]()
Z lahvičky NUK Perfect Match je velice nadšená naše dcera. Pije z ní krásně. Savička se podobá bradavce.
Teplotu mléka jsem schválně změřila teploměrem, který se shoduje s indikátorem na lahvičce.
Líbí se mi tvar i velikost lahvičky.
Tvar savičky
Indikátor teploty
Lahvička se mi na první pohled líbila designem. Oceňuji indikátor teploty, který opravdu ukazuje správně. Tvar savičky je ideální do dětské pusinky a dcera z ní pije krásně. Tvar lahvičky je akorát do ruky pro větší dítě. Za nás lahvička super a mohu doporučit.
Indikátor teploty
Materiál
Hezký design
Savicka
Nenašla jsem
Lahvička má hezký design. Co se týče savičky, tu malá nepřijmula. Má takový divný tvar. Baví mě ale hlídání teploty. Zkusím se kouknout, jestli by na lahvičku neseděla i jiná savička, ráda bych ji dál používala.
Hlídání teploty
Savička
Tato lahvička mě ve všech směrech baví. Dcera si ji ihned oblíbila. Spolehlivě kontroluje teplotu mléka a antikolikový systém brání bolestem bříška. Snad bych jen dal jinou barvu čísel, která ukazují ml.
Kontrola teploty
Antikolikový systém
Velikost lahvičky
Tvar a materiál savičky
Barva čísel (ml)
Lahvicka NUK hlavne mna na prvypohlad zaujala dizajnom. Perfektne jemne spracovanie savicky, ako veľké plus beriem aj to že je kompatibilná s odsavackami NUK, ktoré používam.
Veľmi príjemný materiál sa pozdával aj nasmu drobcovi, všetko pekne vypil do poslednej kvapky . Za mna jediná škoda, že fľaša nieje sklenená, ktoré mám esdsej aj kvôli umývanie sj kvôli tomu že plastom stále nejak “ neverím” že nevylučujú škodliviny do tela.
Prijemne materialy( hlavne savicka)
Kompatibilný s odsavackami
Za mna by mihla byt radšej sklenená aj kvôli umývaniu po mlieku
Lahvicka me mile prekvapila. Je tak akorat do ruky, prijemny material savicky, nic přebytečného z ni nevytece,zaroven je ale docela těžké z ni pit - coz neni na škodu, protoze se dite alespon nauci sat. Mame medelu calmu a tahle lahvicka je za nas lepsi, ma lepsi a mensi savicku. Kontrola teploty je taky fajn.
Prijemny material
Antikolikovy system
Velikost tak akorat
Kontrola teploty
Dobry tvar savicky
Nic
Prvních pár dní si miminko muselo zvykat na trošičku jiný tvar ale jak se tak stalo vše bylo naprosto v pořádku. Krásně funguje i vypadá. Dobře de drží v ruce i miminku. Velikost je akorát. Musíme doporučit
velikost, antikolikový pomocník, materiál - kvalita
nejsou žádné
Lahvička nuk je nejlepší už mám asi 5 od této značky a jsem velice spokojená…
Je praktická vleze se úplně všude a nezabere moc místa prostě nejlepší.
Nuk Perfect Match - celkově jsme s lahvičkou spokojeni
Dobrý tvar láhve, dobře se drží
antikolikový ventil - lahvičky bez tohoto ventilu jsem však nikdy nekupovala
super vychytávka s kontrolkou teploty
savička je příjemná, měkká, dobře se přizpůsobuje
Lahvičku si syn celkem oblíbil, napil se hned poprvé co jsem mu ji dala-ale je už na lahvičku zvyklý, nepil z láhve poprvé. Na lahvičce jsem nenašla nic co bych vytkla, možná bych brala nějaký držák pro děti (ucha, za které můžou chytit), ale to je spíš můj výmysl. Lahvičku bych určitě doporučila ![]()
nenašla jsem žádné
Lahvička je výborná. Má ideální velikost pro malá miminka. Savička je z hebkého materiálu a tvarem připomíná bradavku, což je super, protože stále i kojím. Ukazatel teploty je příjemná „vychytávka“. Také design lahvičky je velmi pěkný a jemný.
tvar savičky
ukazatel správné teploty
možnost párovat i s např. savičkou pro větší miminka
dobře sedí do ruky
Lahvička je moc hezká, synovi se z ní pije, řekla bych, dobře. Tvar savičky je za mě skvělý, ze všech lahviček, co jsme zatím měli, se podle mě nejvíce podobá ženskému prsu a myslím si, že bude lahvička i proto vhodná pro děti, které jsou zároveň i kojené. Savička je z velmi příjemného měkkého materiálu, indikátor teploty je taky fajn, jen jsem zjistila, že já ho vlastně nevyužiju, protože mléko připravuji pořád stejně a vím, jak dlouho ho mám ohřívat aby bylo akorát, ale pro někoho, kdo to ještě vychytané nemá je to super pomocník.
savička z velmi měkkého materiálu
tvar savičky
indikátor teploty
krásný design lahvičky
žádné jsem nezjistila
Celkově hodnotím lahvičku kladně.
Nejprve jsem měla strach zda syn přijme savičku, jelikož u všech ostatních byl vybíravý. Nakonec se ale podařilo neboť se mu líbí že si láhev celkově krásné udrží sám.
Já hodnotím kladně indikátor teploty protože hlídání teploty mléka mi vždy drásalo nervy.
Použitý materiál
Indikátor teploty
Tvar pro snadnější držení
Lahvička mě velmi příjemně překvapila a mohu ji doporučit. Savička je velmi měkká a úplně jiná než savičky které běžně používáme. Hned napoprvé ji malá přijala a pije z ní plynuleji než z lahví s klasickým “sosáčkem”. Příjemnou vychytávkou je i indikátor příliš vysoké teploty. Lahvička se dobře skládá i rozdělává a může do myčky. Dobře těsní a ani při protřepávání nikde nic neteče. Jedinou nevýhodou je pro nás malý objem 150 ml - to mi dcera pije už od 2 měsíců.
Měkká savička
Přizpůsobivý tvar savičky
Indikátor teploty
Mytí v myčce
Snadno se skládá a rozdělává
Těsní
Objem 150 ml je příliš málo
Značka Nuk mně touto lahvičkou opravdu mile překvapila. Už na první pohled stojí za zmínku celkové provedené lahvičky. Lahvička se dobře drží a hlavně má skvělou savičku - díky níž miminko pěkně plynule pije. Díky antikolikovému ventilu nemusím mít strach, že miminko bude trápit bolest bříška. Palec nahoru dávám indikátoru kontroly teploty.
celkové provedení
tvar savičky
kontrola teploty
antikolikový ventil - dítě nemá bolesti bříška
nic jsem nenašla
Nejdřív, než napíšu svou osobní zkušenost na tento výrobek mi dovolte poděkovat emiminu, že si mě vybral jako testerku.
Na tohle testování jsem se velice těšila, protože značku a produkty Nuku mě prováděli už před léty, kdy jsem na svět přivedla svou první dceru.
Mohu porovnat progress, kterým si Nuk prošel.
Moje prvorozená dcera už brzy bude mít 8 let. Bylo to první miminko, vše nové - nevědomost, hledání nejlepších značek. Protože každá máma chce pro své děti to nejlepší.
Nuk mě osobně velice zaujal.
Vyzkoušeli jsme spoustu značek.
A našli jsme tu naší jedničku, topku.
Byl to právě NUK. Měli jsme dudlíky, kojenecké láhve, učící hrnečky, přípravek na mytí lahví, nůžky na nehty, hřebínek.
Zkrátka byli jsme oddaní této značce.
Rozárka ani jiný dudel, nebo láhev netolerovala ![]()
Můžu pyšně říci, že jsme s Nukem vyrostli.
A nyní čekám svou druhou lásku nebeskou a po výborných zkušenostech s Nukem mám jasno.
Výbavička se pomalu plní.
K této konkrétní láhvi - NUK Perfect Match mohu sdělit, že inovace je jasně viditelná. Lahvička zaujme na první pohled svým designem.
Ano - i vzhled lahviček je pro spoustu maminek důležitým kritériem.
Kvalita výrobku je nadstandardní.
My ženy přeci také vybíráme pečlivě lahvinku vína ![]()
Takže lahvinka pro miminko je ještě o stupeň výš.
Není to " klasická láhev" má také indikátor teploty - krása střídá nádheru.
Perfect Match má spoustu kladů, které si můžete na officiálních stránkách NUKu přečíst.
Jelikož mé druhorozené ještě není na světě a já chci podat plnohodnotnou recenzi - darovala jsem tuhle krásku své kamarádce, která před měsícem porodila nádhernou holčičku.
Lahvičku jsme před prvním použitím vyvařili. Provedli jsme tedy sterilizaci, protože miminka jsou v prvních měsících života velmi křehká a náchylná k nemocem. Chrání dítě před mikroby.
Připravili jsme holčičce mléko.
Já mohla být ta, která nakrmila Valinku.
Spokojenost přišla velmi rychle u všech zúčastněných.
A já si tyhle lahvičky pořídím také.
Nezavděčíte se nikdy Všem,ale za mě mohu s čistým svědomím sdělit, že spokojenost je na místě a musím hodnotit pouze kladně.
Vřele doporučuji
u lahvičky se nám líbí její tvar a super je indikátor teploty. Savička je z příjemného materiálu, dobře se z ní pije a antikolikový ventil zase snižuje riziko koliky, která umí dítě potrápit.
tvar lahvičky
materiál savičky
indikátor teploty
antikolikový ventil
Lahvička NUK Perfect Match má hezký vzhled a neutrální barvy vhodné pro chlapečky i holčičky. Její velikost je pro moje měsíční miminko ideální a svým tvarem skvěle padne do ruky. Savička je jemná a má takový tvar, že synkovi padla dobře do pusinky a dobře se mu z ní sálo. Plusem pro nás je také indikátor teploty, který mi ukazuje, zda není mlíčko moc teplé. S lahvičkou jsme moc spokojeni.
Savička padne dobře do pusinky
Ze savičky se dobře saje
Lahvička padne dobře do ruky
Indikátor teploty
Neutrální barvy
Kvalitní zpracování
Výrobek testoval manžel. A chlapi vždy něco najdou, tady byl problém indikátor, pochopil to tak, že když zbledne je ok, takže vytáhl lahvičku z vody, indikátor byl opět modrý a muž byl nešťastný, jak to vlastně funguje
Já to teda také nevím, protože jinak je to pořád modré.
Prcek lahvičku bez problémů přijal, vypil a šel spát. Takže nerozlišuje tuhle savicku od jiné, kterou máme doma. Mně na čištění vyhovovalo, že to jsou vlastně tři kousky, že do ní už nic nevkládá.
Přemýšlím, jak moc musel prcek makat, na savicce je označení S. Podle průtoku bych řekla, že je to jako trojka od Philipsu.
Méně částí
Indikátor teploty
Ergonomický design
Indikátor teploty
Lahvička s indikátorem teploty vypadá dobře. Savička má zajímavý tvar i materiál. Oceňuji i antikolikový ventil.
antikolikový ventil
indikátor teploty
Lahvička má hezký design, je lehká a praktická i na cesty. Jediné, co mě štve, že není skleněná, moc plastovým lahvičkám neholduji, ale to je spíše můj problém
Jinak doporučuji!
lehká
hezký design
antikoliková
indikátor teploty
měkká silikonová savička, která se podobá co nejvíce bradavce
je plastová
Musím říct, napsat, že lahvička mě očarovala.
Malá tak akorát do ručky, skladná a ta savička je Boží.
Krásně poddajná, mladší synek byl zvyklý jen na jeden typ, ale tuto vzal ihned. Dělal s ní tedy psí kusy. Ale pak se chytl a dokonce mi z ní začal pít vodu, kterou odmítal.
Ale to bychom nebyli my, kdyby si nové láhve nevšiml starší rarach. Který ji ihned zabavil a nechtěla vrátit.
Tak že jsme museli jít a koupit ještě jednu ????.
Ukazatel teploty
Malá velikost
Poddajná savička, která je fakt úžasná.
Design
Lahvička je super, tvar savičky je příjemný, měkkoučký, akorát do pusinky. Výborná je kontrolka teploty, nemusím si stříkat mléko na ruku nebo ochutnávat.
Myslím, že lahvička se opravdu povedla..
Měkká savička
Kontrola teploty
Příjemný tvar do ruky
Krásný design
Nic jsem nenašla
S flaškou NUK jsem teda zatím spokojená. Naše malá princezna se krasně přisaje. Je to snad i totožné s prsem, takže nemáme žádný problém. Naše dcerka hodně rychle pochopila co s tím má dělat, takže jsem moc ráda. Ukazuje teplotu, takže své malé nemluvně nespálíte moc ohřátým mlékem. Děkujeme za takovou milou zkušenost.
Tvar prsa
Při naklopení samovolně neteče
Ukazovatel teploty
Lahvičku jsem zatím testovala jen s vodou, už mám doma tři lahvičky, tak jsem mohla i porovnávat. Tato novinka od NUK má nespornou přednost v indikátoru teploty. Sice neurčí přesnou teplotu, ale na určité hranici začne obrázek teploměru světlat, tak víte, že je to už moc horké.
Savička je oproti jiným z o dost měkčího materiálu, a nemá takový ten přechod - zalomení, co u jiných asi naznačuje přechod bradavky a prsu. Je možné (nemám ozkoušeno) že si tak dítě vezme do pusy přesně tolik, co je zvyklé z matčina prsu. Každá máme jinak velké bradavky.
Antikolikový systém už má více lahviček na trhu, rozhodně je to také výhoda.
Dála bych 5 hvězdiček, kdybych si mohla vybrat vzhled lahvičky
(barvu, obrázek)
Lahvičky Nuk pefect match mile překvapila. Má příjemný tvar. Pěkně padne do ruky. Savička má příjemný materiál, ale zde bohužel záleží na každém miminku, zda ji přijme nebo ne. Při převrhnutí lahvička neteče. Materiál savičky je heboučký. Antikolikový systém je dnes již nutností.
Super je kontrola teploty, kdy se nemusíte bát, že se miminko spálí nebo naopak bude pít studené mléko.
Mohu doporučuji.
Tvar a vzhled lahvičky.
Kontrola teploty.
Antikolikový systém.
Tvar savička, připomínající prso.
Jako u každé lahvičky, může se stát, že nebude dítěti sedět a nepřijme ji.
Pro již starší děti, menší objem lahve.
K otestování jsme se synem (5 týdnů) obdrželi kojeneckou lahvičku NUK Perfect Match s kontrolou teploty o objemu 150 ml vhodnou od narození.
Lahvička mě na první pohled zaujala svým vzhledem - jemné barvy a jednoduché linie, které působí velmi elegantně a unisex. Ergonomický tvar lahvičky je nejen estetický, ale také velmi praktický – snadno se drží, a to i během nočního krmení.
Od samého začátku na mě lahvička působila velmi kvalitním dojmem. Navíc je bez BPA. Co mě zaujalo nejvíce, byla funkce kontroly teploty. Na lahvičce je speciální indikátor, který mění barvu podle teploty nápoje uvnitř. Díky tomu se snadno a rychle zjistí, jestli není mléko příliš horké. Za mě je to velmi praktický pomocník. I tatínek velmi oceňuje.
Lahvička je vybavena velmi měkkou až příjemně sametovou silikonovou savičkou „S“. Syn si na dudlík rychle zvykl a nemá problém kombinovat lahvičku a prso.
Dalším plusem je snadná údržba – lahvička se dá jednoduše rozebrat na čtyři části a vyčistit. Lahvička neteče a je velmi lehká. Lahvička je vybavena antikolikovým systémem, ale zda opravdu funguje, težko soudit. Malého trápí bříško od narození a s lahvičkou nenastala žádná změna.
Jediné, co bych mohla zmínit jako nevýhodu, je, že objem 150 ml může být pro starší děti nebo pro větší porce mléka nedostačující. Pro novorozence a malé miminko je ale tento objem naprosto dostačující.
Design
Složení (neobsahuje BPA)
Tvar savičky
Snadná údržba
Kontrola teploty
Antikolikový systém
Naše dcerka začala mít problémy s kolikami, a tak jsem toto testování velmi ocenila. První, co mě zaujalo, byl pěkný design lahvičky. Pak mě potěšil ukazatel teploty i to, jak malá lahvičku snadno přijala. Co se týče hlavního faktoru - koliky nám úplně nevymizely, ale je to o dost lepší a myslíme si, že je to právě díky této lahvičce, a tak ji rádi doporučujeme.
Pěkný design
Ukazatel teploty
Příjemná savička - malé vyhovuje
Antikolikový systém - koliky nás už tolik netrápí
Velikost - časem nám bude malá a budeme muset koupit větší velikost
Lahvičku jsem zkoušela opravdu dlouho, abych vedela o čem pisu.
Dítěti sedla okamžitě, zvýšila se i potřeba mléka. Za ke úspěch. Konečně jí❤️
Přijde mi, ze i bolesti bříška ustoupily. Konečně se tu všichni vyspime!
Jako další plus beru kontrolu teploty, za mě veliké plus!
Antikolikovy ventil
Kontrola teploty
Okamžitě prisati a prijmutí
Vzhled
Žádné jsem neshledala
Děkuji za možnost testování, s lahvičkou NUK Perfect Match jsem naprosto spokojená. Měkká savička se krásně přizpůsobí ústům mého miminka a podporuje přirozené sání, což nám ulehčuje krmení. Kontrola teploty je velkým bonusem – díky ní mám jistotu, že je mléko vždy správně ohřáté. Navíc lahvička má antikolikový ventil, takže malý po krmení nemá žádné problémy s bříškem.
cena
kvalita
Lahvička NUK Perfect Match mě opravdu mile překvapila. Savička dokonale napodobuje mateřský prs a malý se přisaje bez problémů. Kontrola teploty mi dává klid, že mléko není ani horké, ani studené. Navíc se lahvička dobře drží i při nočním krmení a náš malý je po jídle spokojený, bez bolení bříška. Skvělý produkt, určitě doporučuji!
Savička
Cena
Kvalita zpracování
Krmení s lahvičkou NUK Perfect Match je naprostá pohoda! Díky měkké savičce se malý rychle přisaje a krmení je uvolněné. Ocenila jsem zejména indikátor teploty, který mi vždy pomůže zkontrolovat, zda je mléko připravené. Antikolikový ventil zabraňuje plynatosti a lahvička se skvěle drží. Ráda bych ji doporučila všem maminkám, které hledají kvalitu.
Měřák teploty je supr vychytávka
NUK Perfect Match lahvička mě překvapila svým promyšleným designem. Nejvíc oceňuji tvar láhve, který se pohodlně drží, i když krmím jednou rukou. Patentovaný antikolikový ventil je skvělý – po krmení jsme skoro přestali řešit nadýmání. Kontrola teploty je praktický bonus, hlavně v noci, kdy není čas na dlouhé přemýšlení. A savička? Miminko ji přijalo hned bez problémů.
vše super, jsme moc spokojeni
Jsme nadšeni z lahvičky Nuk pefect match. Škoda, že takové produkty nebyly dříve. Tvar lahvičky padne do ruky, velikost rovněž akorát a ta savička, ta je úžasná. Přizpůsobila se tvaru úst a sání, které je následně plynulé. Materiál savičky je heboučký. Jedinečný antikolikový systém je předností. Velmi doporučuji. Jsme nadšeni.
unikátní materiál
antikolikový systém
velikost
příjemný materiál savičky
žádné jsem neshledala.
Nuk lahvička mě velice kladně překvapila a to co se týče jejího vzhledu, kvalitou zpracování až po samotnou savičku. Vychytávka co se týče teploty, je taktéž super.
Vzhledem ke tvaru savičky si myslim, že je velice vhodná pro děti, které jsou kojeny, ale i dokrmovány.
Co se týče kontroly teploty, v případě, že je voda moc horká, obrazek teploměru na lahvičce zesvětlá, viz.fotky.
Závěrem tedy mohu napsat, že jsme oba s lahvičkou víc než spokojeni.
Vzhled Lahvičky
Savička
Kontrola teploty
Syn bohužel tvar dudlíku odmítá, protože je už zvyklý na jiný. Pokud bych mu ho nabídla jako první, myslím, že by ho přijal, protože má super tvar a je z jemného materiálu.
Jako alergik na mléko hodně vyzdvihuji indikátor kontroli teploty. Škoda, že něco takového nebylo už u prvního syna. Protože mi vadilo ochutnávat a zkoušet teplotu připraveného mléka.
Takže i když neprošla savička, samotnou lahvičku používám kvůli indikátoru teploty.
Indikátor teploty
Tvar lahve
Savičku nemusí každé dítě přijmout
LAHVIČKA NUK..mě zaujala tvarem - větší mimčo si ji podrží samo i svými možnostmi - savička se přizpůsobí tvaru rtů a má příjemný povrch +antikolikový ventil NUK a kontrola teploty
tvar lahvičky
povrch savky
antikolikový ventil
kontrola teploty
synovi se moc nelíbil tvar savičky..má jinou..zkoušíme dál
Lahvičku Nuk vzal syn ihned za svou, i když obvykle používáme trochu jiný tvar savičky. Moc se mi libi tvar i velikost. Vítám hlavně antikolikové zpracování a indikátor teploty, obojí je důležité pro zdraví, bezpečí a pohodlí malého. Savička je jemná, měkká, přizpůsobivý dětským ústům. Kvalitní zpracování kvalitních materiálů. Moc pěkná i na pohled. Rádi jsme vyzkoušeli a určitě budeme používat dál.
Zpracování
Materiá
Indikátor teploty
-
Dcerka je plně kojená, lahvičku jí dávám při příkrmech nebo na delší cestování. Zatím se s ní seznamuje, takže chvilku potrvá než jí přijme úplně. Dobře se jí drží a rychle zjistila, kde to teče. Ještě z ní neumí pít úplně, ale i tak se aspoň trochu napije. Oceňuji tvar savičky. Materiál mi připomíná savičky od Suavinex zero.
Kontrola teploty
Příjemný materiál savičky
Hezký tvar lahve
Ideální objem
Lahvičku NUK jsme testovaly spolu s Bětuškou, které jsou 3měsíce. Jelikož je plně kojená, tak s lavičkou si zatím hraje a poznává ji. Na testování a zkoušení lahvičky bychom potřebovali pravděpodobně více času. Budeme zkoušet dál a nevzdáme to!
Lahvička padne hned do ruky, antikolikový systém, příjemný materiál a zajímavý design se mi ihned zalíbil. Bonusem je kontrola teploty tekutiny.
Kontrola teploty
Antikolikový systém
S lahvičkou žádné.
Možná více času na testování. ![]()
Z lahvičky NUK Perfect Match je velice nadšená naše dcera. Pije z ní krásně. Savička se podobá bradavce.
Teplotu mléka jsem schválně změřila teploměrem, který se shoduje s indikátorem na lahvičce.
Líbí se mi tvar i velikost lahvičky.
Tvar savičky
Indikátor teploty
Lahvička se mi na první pohled líbila designem. Oceňuji indikátor teploty, který opravdu ukazuje správně. Tvar savičky je ideální do dětské pusinky a dcera z ní pije krásně. Tvar lahvičky je akorát do ruky pro větší dítě. Za nás lahvička super a mohu doporučit.
Indikátor teploty
Materiál
Hezký design
Savicka
Nenašla jsem
Lahvička má hezký design. Co se týče savičky, tu malá nepřijmula. Má takový divný tvar. Baví mě ale hlídání teploty. Zkusím se kouknout, jestli by na lahvičku neseděla i jiná savička, ráda bych ji dál používala.
Hlídání teploty
Savička
Tato lahvička mě ve všech směrech baví. Dcera si ji ihned oblíbila. Spolehlivě kontroluje teplotu mléka a antikolikový systém brání bolestem bříška. Snad bych jen dal jinou barvu čísel, která ukazují ml.
Kontrola teploty
Antikolikový systém
Velikost lahvičky
Tvar a materiál savičky
Barva čísel (ml)
Lahvicka NUK hlavne mna na prvypohlad zaujala dizajnom. Perfektne jemne spracovanie savicky, ako veľké plus beriem aj to že je kompatibilná s odsavackami NUK, ktoré používam.
Veľmi príjemný materiál sa pozdával aj nasmu drobcovi, všetko pekne vypil do poslednej kvapky . Za mna jediná škoda, že fľaša nieje sklenená, ktoré mám esdsej aj kvôli umývanie sj kvôli tomu že plastom stále nejak “ neverím” že nevylučujú škodliviny do tela.
Prijemne materialy( hlavne savicka)
Kompatibilný s odsavackami
Za mna by mihla byt radšej sklenená aj kvôli umývaniu po mlieku
Lahvicka me mile prekvapila. Je tak akorat do ruky, prijemny material savicky, nic přebytečného z ni nevytece,zaroven je ale docela těžké z ni pit - coz neni na škodu, protoze se dite alespon nauci sat. Mame medelu calmu a tahle lahvicka je za nas lepsi, ma lepsi a mensi savicku. Kontrola teploty je taky fajn.
Prijemny material
Antikolikovy system
Velikost tak akorat
Kontrola teploty
Dobry tvar savicky
Nic
Prvních pár dní si miminko muselo zvykat na trošičku jiný tvar ale jak se tak stalo vše bylo naprosto v pořádku. Krásně funguje i vypadá. Dobře de drží v ruce i miminku. Velikost je akorát. Musíme doporučit
velikost, antikolikový pomocník, materiál - kvalita
nejsou žádné
Lahvička nuk je nejlepší už mám asi 5 od této značky a jsem velice spokojená…
Je praktická vleze se úplně všude a nezabere moc místa prostě nejlepší.
Nuk Perfect Match - celkově jsme s lahvičkou spokojeni
Dobrý tvar láhve, dobře se drží
antikolikový ventil - lahvičky bez tohoto ventilu jsem však nikdy nekupovala
super vychytávka s kontrolkou teploty
savička je příjemná, měkká, dobře se přizpůsobuje
Lahvičku si syn celkem oblíbil, napil se hned poprvé co jsem mu ji dala-ale je už na lahvičku zvyklý, nepil z láhve poprvé. Na lahvičce jsem nenašla nic co bych vytkla, možná bych brala nějaký držák pro děti (ucha, za které můžou chytit), ale to je spíš můj výmysl. Lahvičku bych určitě doporučila ![]()
nenašla jsem žádné
Lahvička je výborná. Má ideální velikost pro malá miminka. Savička je z hebkého materiálu a tvarem připomíná bradavku, což je super, protože stále i kojím. Ukazatel teploty je příjemná „vychytávka“. Také design lahvičky je velmi pěkný a jemný.
tvar savičky
ukazatel správné teploty
možnost párovat i s např. savičkou pro větší miminka
dobře sedí do ruky
Lahvička je moc hezká, synovi se z ní pije, řekla bych, dobře. Tvar savičky je za mě skvělý, ze všech lahviček, co jsme zatím měli, se podle mě nejvíce podobá ženskému prsu a myslím si, že bude lahvička i proto vhodná pro děti, které jsou zároveň i kojené. Savička je z velmi příjemného měkkého materiálu, indikátor teploty je taky fajn, jen jsem zjistila, že já ho vlastně nevyužiju, protože mléko připravuji pořád stejně a vím, jak dlouho ho mám ohřívat aby bylo akorát, ale pro někoho, kdo to ještě vychytané nemá je to super pomocník.
savička z velmi měkkého materiálu
tvar savičky
indikátor teploty
krásný design lahvičky
žádné jsem nezjistila
Celkově hodnotím lahvičku kladně.
Nejprve jsem měla strach zda syn přijme savičku, jelikož u všech ostatních byl vybíravý. Nakonec se ale podařilo neboť se mu líbí že si láhev celkově krásné udrží sám.
Já hodnotím kladně indikátor teploty protože hlídání teploty mléka mi vždy drásalo nervy.
Použitý materiál
Indikátor teploty
Tvar pro snadnější držení
Lahvička mě velmi příjemně překvapila a mohu ji doporučit. Savička je velmi měkká a úplně jiná než savičky které běžně používáme. Hned napoprvé ji malá přijala a pije z ní plynuleji než z lahví s klasickým “sosáčkem”. Příjemnou vychytávkou je i indikátor příliš vysoké teploty. Lahvička se dobře skládá i rozdělává a může do myčky. Dobře těsní a ani při protřepávání nikde nic neteče. Jedinou nevýhodou je pro nás malý objem 150 ml - to mi dcera pije už od 2 měsíců.
Měkká savička
Přizpůsobivý tvar savičky
Indikátor teploty
Mytí v myčce
Snadno se skládá a rozdělává
Těsní
Objem 150 ml je příliš málo
Značka Nuk mně touto lahvičkou opravdu mile překvapila. Už na první pohled stojí za zmínku celkové provedené lahvičky. Lahvička se dobře drží a hlavně má skvělou savičku - díky níž miminko pěkně plynule pije. Díky antikolikovému ventilu nemusím mít strach, že miminko bude trápit bolest bříška. Palec nahoru dávám indikátoru kontroly teploty.
celkové provedení
tvar savičky
kontrola teploty
antikolikový ventil - dítě nemá bolesti bříška
nic jsem nenašla
Nejdřív, než napíšu svou osobní zkušenost na tento výrobek mi dovolte poděkovat emiminu, že si mě vybral jako testerku.
Na tohle testování jsem se velice těšila, protože značku a produkty Nuku mě prováděli už před léty, kdy jsem na svět přivedla svou první dceru.
Mohu porovnat progress, kterým si Nuk prošel.
Moje prvorozená dcera už brzy bude mít 8 let. Bylo to první miminko, vše nové - nevědomost, hledání nejlepších značek. Protože každá máma chce pro své děti to nejlepší.
Nuk mě osobně velice zaujal.
Vyzkoušeli jsme spoustu značek.
A našli jsme tu naší jedničku, topku.
Byl to právě NUK. Měli jsme dudlíky, kojenecké láhve, učící hrnečky, přípravek na mytí lahví, nůžky na nehty, hřebínek.
Zkrátka byli jsme oddaní této značce.
Rozárka ani jiný dudel, nebo láhev netolerovala ![]()
Můžu pyšně říci, že jsme s Nukem vyrostli.
A nyní čekám svou druhou lásku nebeskou a po výborných zkušenostech s Nukem mám jasno.
Výbavička se pomalu plní.
K této konkrétní láhvi - NUK Perfect Match mohu sdělit, že inovace je jasně viditelná. Lahvička zaujme na první pohled svým designem.
Ano - i vzhled lahviček je pro spoustu maminek důležitým kritériem.
Kvalita výrobku je nadstandardní.
My ženy přeci také vybíráme pečlivě lahvinku vína ![]()
Takže lahvinka pro miminko je ještě o stupeň výš.
Není to " klasická láhev" má také indikátor teploty - krása střídá nádheru.
Perfect Match má spoustu kladů, které si můžete na officiálních stránkách NUKu přečíst.
Jelikož mé druhorozené ještě není na světě a já chci podat plnohodnotnou recenzi - darovala jsem tuhle krásku své kamarádce, která před měsícem porodila nádhernou holčičku.
Lahvičku jsme před prvním použitím vyvařili. Provedli jsme tedy sterilizaci, protože miminka jsou v prvních měsících života velmi křehká a náchylná k nemocem. Chrání dítě před mikroby.
Připravili jsme holčičce mléko.
Já mohla být ta, která nakrmila Valinku.
Spokojenost přišla velmi rychle u všech zúčastněných.
A já si tyhle lahvičky pořídím také.
Nezavděčíte se nikdy Všem,ale za mě mohu s čistým svědomím sdělit, že spokojenost je na místě a musím hodnotit pouze kladně.
Vřele doporučuji
u lahvičky se nám líbí její tvar a super je indikátor teploty. Savička je z příjemného materiálu, dobře se z ní pije a antikolikový ventil zase snižuje riziko koliky, která umí dítě potrápit.
tvar lahvičky
materiál savičky
indikátor teploty
antikolikový ventil
Lahvička NUK Perfect Match má hezký vzhled a neutrální barvy vhodné pro chlapečky i holčičky. Její velikost je pro moje měsíční miminko ideální a svým tvarem skvěle padne do ruky. Savička je jemná a má takový tvar, že synkovi padla dobře do pusinky a dobře se mu z ní sálo. Plusem pro nás je také indikátor teploty, který mi ukazuje, zda není mlíčko moc teplé. S lahvičkou jsme moc spokojeni.
Savička padne dobře do pusinky
Ze savičky se dobře saje
Lahvička padne dobře do ruky
Indikátor teploty
Neutrální barvy
Kvalitní zpracování
Výrobek testoval manžel. A chlapi vždy něco najdou, tady byl problém indikátor, pochopil to tak, že když zbledne je ok, takže vytáhl lahvičku z vody, indikátor byl opět modrý a muž byl nešťastný, jak to vlastně funguje
Já to teda také nevím, protože jinak je to pořád modré.
Prcek lahvičku bez problémů přijal, vypil a šel spát. Takže nerozlišuje tuhle savicku od jiné, kterou máme doma. Mně na čištění vyhovovalo, že to jsou vlastně tři kousky, že do ní už nic nevkládá.
Přemýšlím, jak moc musel prcek makat, na savicce je označení S. Podle průtoku bych řekla, že je to jako trojka od Philipsu.
Méně částí
Indikátor teploty
Ergonomický design
Indikátor teploty
Lahvička s indikátorem teploty vypadá dobře. Savička má zajímavý tvar i materiál. Oceňuji i antikolikový ventil.
antikolikový ventil
indikátor teploty
Lahvička má hezký design, je lehká a praktická i na cesty. Jediné, co mě štve, že není skleněná, moc plastovým lahvičkám neholduji, ale to je spíše můj problém
Jinak doporučuji!
lehká
hezký design
antikoliková
indikátor teploty
měkká silikonová savička, která se podobá co nejvíce bradavce
je plastová
Musím říct, napsat, že lahvička mě očarovala.
Malá tak akorát do ručky, skladná a ta savička je Boží.
Krásně poddajná, mladší synek byl zvyklý jen na jeden typ, ale tuto vzal ihned. Dělal s ní tedy psí kusy. Ale pak se chytl a dokonce mi z ní začal pít vodu, kterou odmítal.
Ale to bychom nebyli my, kdyby si nové láhve nevšiml starší rarach. Který ji ihned zabavil a nechtěla vrátit.
Tak že jsme museli jít a koupit ještě jednu ????.
Ukazatel teploty
Malá velikost
Poddajná savička, která je fakt úžasná.
Design
Lahvička je super, tvar savičky je příjemný, měkkoučký, akorát do pusinky. Výborná je kontrolka teploty, nemusím si stříkat mléko na ruku nebo ochutnávat.
Myslím, že lahvička se opravdu povedla..
Měkká savička
Kontrola teploty
Příjemný tvar do ruky
Krásný design
Nic jsem nenašla
S flaškou NUK jsem teda zatím spokojená. Naše malá princezna se krasně přisaje. Je to snad i totožné s prsem, takže nemáme žádný problém. Naše dcerka hodně rychle pochopila co s tím má dělat, takže jsem moc ráda. Ukazuje teplotu, takže své malé nemluvně nespálíte moc ohřátým mlékem. Děkujeme za takovou milou zkušenost.
Tvar prsa
Při naklopení samovolně neteče
Ukazovatel teploty
Lahvičku jsem zatím testovala jen s vodou, už mám doma tři lahvičky, tak jsem mohla i porovnávat. Tato novinka od NUK má nespornou přednost v indikátoru teploty. Sice neurčí přesnou teplotu, ale na určité hranici začne obrázek teploměru světlat, tak víte, že je to už moc horké.
Savička je oproti jiným z o dost měkčího materiálu, a nemá takový ten přechod - zalomení, co u jiných asi naznačuje přechod bradavky a prsu. Je možné (nemám ozkoušeno) že si tak dítě vezme do pusy přesně tolik, co je zvyklé z matčina prsu. Každá máme jinak velké bradavky.
Antikolikový systém už má více lahviček na trhu, rozhodně je to také výhoda.
Dála bych 5 hvězdiček, kdybych si mohla vybrat vzhled lahvičky
(barvu, obrázek)
Lahvičky Nuk pefect match mile překvapila. Má příjemný tvar. Pěkně padne do ruky. Savička má příjemný materiál, ale zde bohužel záleží na každém miminku, zda ji přijme nebo ne. Při převrhnutí lahvička neteče. Materiál savičky je heboučký. Antikolikový systém je dnes již nutností.
Super je kontrola teploty, kdy se nemusíte bát, že se miminko spálí nebo naopak bude pít studené mléko.
Mohu doporučuji.
Tvar a vzhled lahvičky.
Kontrola teploty.
Antikolikový systém.
Tvar savička, připomínající prso.
Jako u každé lahvičky, může se stát, že nebude dítěti sedět a nepřijme ji.
Pro již starší děti, menší objem lahve.
K otestování jsme se synem (5 týdnů) obdrželi kojeneckou lahvičku NUK Perfect Match s kontrolou teploty o objemu 150 ml vhodnou od narození.
Lahvička mě na první pohled zaujala svým vzhledem - jemné barvy a jednoduché linie, které působí velmi elegantně a unisex. Ergonomický tvar lahvičky je nejen estetický, ale také velmi praktický – snadno se drží, a to i během nočního krmení.
Od samého začátku na mě lahvička působila velmi kvalitním dojmem. Navíc je bez BPA. Co mě zaujalo nejvíce, byla funkce kontroly teploty. Na lahvičce je speciální indikátor, který mění barvu podle teploty nápoje uvnitř. Díky tomu se snadno a rychle zjistí, jestli není mléko příliš horké. Za mě je to velmi praktický pomocník. I tatínek velmi oceňuje.
Lahvička je vybavena velmi měkkou až příjemně sametovou silikonovou savičkou „S“. Syn si na dudlík rychle zvykl a nemá problém kombinovat lahvičku a prso.
Dalším plusem je snadná údržba – lahvička se dá jednoduše rozebrat na čtyři části a vyčistit. Lahvička neteče a je velmi lehká. Lahvička je vybavena antikolikovým systémem, ale zda opravdu funguje, težko soudit. Malého trápí bříško od narození a s lahvičkou nenastala žádná změna.
Jediné, co bych mohla zmínit jako nevýhodu, je, že objem 150 ml může být pro starší děti nebo pro větší porce mléka nedostačující. Pro novorozence a malé miminko je ale tento objem naprosto dostačující.
Design
Složení (neobsahuje BPA)
Tvar savičky
Snadná údržba
Kontrola teploty
Antikolikový systém
Naše dcerka začala mít problémy s kolikami, a tak jsem toto testování velmi ocenila. První, co mě zaujalo, byl pěkný design lahvičky. Pak mě potěšil ukazatel teploty i to, jak malá lahvičku snadno přijala. Co se týče hlavního faktoru - koliky nám úplně nevymizely, ale je to o dost lepší a myslíme si, že je to právě díky této lahvičce, a tak ji rádi doporučujeme.
Pěkný design
Ukazatel teploty
Příjemná savička - malé vyhovuje
Antikolikový systém - koliky nás už tolik netrápí
Velikost - časem nám bude malá a budeme muset koupit větší velikost
Lahvičku jsem zkoušela opravdu dlouho, abych vedela o čem pisu.
Dítěti sedla okamžitě, zvýšila se i potřeba mléka. Za ke úspěch. Konečně jí❤️
Přijde mi, ze i bolesti bříška ustoupily. Konečně se tu všichni vyspime!
Jako další plus beru kontrolu teploty, za mě veliké plus!
Antikolikovy ventil
Kontrola teploty
Okamžitě prisati a prijmutí
Vzhled
Žádné jsem neshledala
Děkuji za možnost testování, s lahvičkou NUK Perfect Match jsem naprosto spokojená. Měkká savička se krásně přizpůsobí ústům mého miminka a podporuje přirozené sání, což nám ulehčuje krmení. Kontrola teploty je velkým bonusem – díky ní mám jistotu, že je mléko vždy správně ohřáté. Navíc lahvička má antikolikový ventil, takže malý po krmení nemá žádné problémy s bříškem.
cena
kvalita
Lahvička NUK Perfect Match mě opravdu mile překvapila. Savička dokonale napodobuje mateřský prs a malý se přisaje bez problémů. Kontrola teploty mi dává klid, že mléko není ani horké, ani studené. Navíc se lahvička dobře drží i při nočním krmení a náš malý je po jídle spokojený, bez bolení bříška. Skvělý produkt, určitě doporučuji!
Savička
Cena
Kvalita zpracování
Krmení s lahvičkou NUK Perfect Match je naprostá pohoda! Díky měkké savičce se malý rychle přisaje a krmení je uvolněné. Ocenila jsem zejména indikátor teploty, který mi vždy pomůže zkontrolovat, zda je mléko připravené. Antikolikový ventil zabraňuje plynatosti a lahvička se skvěle drží. Ráda bych ji doporučila všem maminkám, které hledají kvalitu.
Měřák teploty je supr vychytávka
NUK Perfect Match lahvička mě překvapila svým promyšleným designem. Nejvíc oceňuji tvar láhve, který se pohodlně drží, i když krmím jednou rukou. Patentovaný antikolikový ventil je skvělý – po krmení jsme skoro přestali řešit nadýmání. Kontrola teploty je praktický bonus, hlavně v noci, kdy není čas na dlouhé přemýšlení. A savička? Miminko ji přijalo hned bez problémů.
vše super, jsme moc spokojeni