Máte zkušenost s dětským zbožím, hračkou?

Přidejte zkušenost

Recenze: Nutrilon 3 batolecí mléko

  • (5)
  • 185 recenzí

Kojenecké mléko určené pro děti od ukončeného 12. měsíce. Je výjimečné obsahem 3´GL oligosacharidú přirozeně se vyskytující v mateřském mléce. Díky vitamínům A,C, přispívá ke... Celý popis

Výrobce: Danone

Značka: Nutrilon

Kojenecké mléko určené pro děti od ukončeného 12. měsíce. Je výjimečné obsahem 3´GL oligosacharidú přirozeně se vyskytující v mateřském mléce. Díky vitamínům A,C, přispívá ke správné funkci imunitního systému a vitamín D napomáhá růstu a vývoji kostí. Obsažená omega 3 mastná kyselina alfa-linolenová je důležitá pro rozvoj mozku a nervové soustavy. Bez palmového oleje.

Vlastnosti produktu

  • -

Celkové hodnocení: Nutrilon 3 batolecí mléko

Celkové hodnocení

5 Hodnoceno 185x

Hodnocení podle počtu hvězd

184
1
0
0
0

Zkušenosti: Nutrilon 3 batolecí mléko

Velikost písma:
6.9.18 17:50

Mlíčko je chutné, hezky voní, snadno a rychle se připravuje, nebolí z něj bříško a zasytí.

6.9.18 15:30

Vyhovuje nám, jelikož malou zasytí nemá po něm žádné zažívací problémy ani alergie, hlavně je to nejspolehlivější mlíčko, co může být.

6.9.18 14:46

Nutrilon považuji za nejprémiovější a nejkvalitnější mléko na trhu v období, kdy už miminko nekojím a pořád potřebuje doplnit potřební látky a živiny. Líbí se mi i praktické balení. Syn se na mlíčko těší každé ráno a večer.:)

6.9.18 14:04

Chuť, rychlost přípravy a spokojené bříško. Cena a kvalita.

6.9.18 13:44

Nutrilon byl pro mě jasnou volbou, po tom co jsem po 14 dnech ztratila mléko, nic nepomohlo laktaci znovu obnovit, a jelikož bylo období Vánoc a blížil se Štědrý den, musela jsem koupit umělé mléko. Otázka ale zněla, jaké? Reklamám nevěřím, soudila jsem proto podle zkušeností v mém blízkém okolí a vlastní úvahy, a podle toho jsem se rozhodla pro Nutrilon. Našemu chlapečkovi moc chutnal a přijal ho ale co 2 h nám plakal hlady a to dostával množství pro 6 měsíční děti. Nechala jsem si poradit v lékárně a doporučili mi další váš skvělý výrobek. S dostatkem fenyklového čaje a pitného režimu netrpěl maličký ani na ucpané bříško a spinkal vždy celou noc. Vaše výrobky jsou skvělé ale ty ceny, holt na dětech se vydělává nejlépe, že. Ale kvalita holt něco stojí. Děkujeme, hezký den.

6.9.18 13:20

Používáme Nutrilon již od narození a po všech stránkách nám vyhovuje.

138
6.9.18 13:19

Řekla bych, že Nutrilon je jeden z nejlepších UM, které jsme vyzkoušeli.

111
6.9.18 13:16

Protože od té doby co jsme přešli na Nutrilon, nevíme o bolesti bříška

6.9.18 13:05

Nutrilon je jediné mlíčko, které našemu miminku chutná.

6.9.18 12:37

Nutrilon je pro mě jedinou volbou..malá je spokojená.. zdravá, krásně roste. Na Nutrilonu vyrostl i můj dnes 12 letý syn.. nikdy nemarodí.. zdravý, šťastný kluk.. Dostal se na gymnázium.. Já věřím, že Nutrilon opravdu pomáhá s imunitou…a je prostě nejlepší,ani mě nenapadlo koupit jiné mlíčko pro dcerku.. Je nejlepší, děti jsou spokojené a my mu proste věříme a zůstaneme mu věrní…díky za nej <3

794
6.9.18 12:34

Malý nutrilon pije od počátku a nemáme s ním žádný problém.
Je veselý usměvavý chlapeček a bříško ho netrápí.

6.9.18 12:34

Nutrilon je skvělá náhrada, když už maminky nemohou dát svému miminko, co potřebuje z vlastních zdrojů. Jsem ráda za jeho kvalitu a složení.