Kojenecké mléko určené pro děti od ukončeného 12. měsíce. Je výjimečné obsahem 3´GL oligosacharidú přirozeně se vyskytující v mateřském mléce. Díky vitamínům A,C, přispívá ke... Celý popis
Výrobce: Danone
Značka: Nutrilon
Kojenecké mléko určené pro děti od ukončeného 12. měsíce. Je výjimečné obsahem 3´GL oligosacharidú přirozeně se vyskytující v mateřském mléce. Díky vitamínům A,C, přispívá ke... Celý popis
Výrobce: Danone
Značka: Nutrilon
Kojenecké mléko určené pro děti od ukončeného 12. měsíce. Je výjimečné obsahem 3´GL oligosacharidú přirozeně se vyskytující v mateřském mléce. Díky vitamínům A,C, přispívá ke správné funkci imunitního systému a vitamín D napomáhá růstu a vývoji kostí. Obsažená omega 3 mastná kyselina alfa-linolenová je důležitá pro rozvoj mozku a nervové soustavy. Bez palmového oleje.
Mlíčko je chutné, hezky voní, snadno a rychle se připravuje, nebolí z něj bříško a zasytí.
Vyhovuje nám, jelikož malou zasytí nemá po něm žádné zažívací problémy ani alergie, hlavně je to nejspolehlivější mlíčko, co může být.
Nutrilon považuji za nejprémiovější a nejkvalitnější mléko na trhu v období, kdy už miminko nekojím a pořád potřebuje doplnit potřební látky a živiny. Líbí se mi i praktické balení. Syn se na mlíčko těší každé ráno a večer.:)
Chuť, rychlost přípravy a spokojené bříško. Cena a kvalita.
Nutrilon byl pro mě jasnou volbou, po tom co jsem po 14 dnech ztratila mléko, nic nepomohlo laktaci znovu obnovit, a jelikož bylo období Vánoc a blížil se Štědrý den, musela jsem koupit umělé mléko. Otázka ale zněla, jaké? Reklamám nevěřím, soudila jsem proto podle zkušeností v mém blízkém okolí a vlastní úvahy, a podle toho jsem se rozhodla pro Nutrilon. Našemu chlapečkovi moc chutnal a přijal ho ale co 2 h nám plakal hlady a to dostával množství pro 6 měsíční děti. Nechala jsem si poradit v lékárně a doporučili mi další váš skvělý výrobek. S dostatkem fenyklového čaje a pitného režimu netrpěl maličký ani na ucpané bříško a spinkal vždy celou noc. Vaše výrobky jsou skvělé ale ty ceny, holt na dětech se vydělává nejlépe, že. Ale kvalita holt něco stojí. Děkujeme, hezký den.
Používáme Nutrilon již od narození a po všech stránkách nám vyhovuje.
Řekla bych, že Nutrilon je jeden z nejlepších UM, které jsme vyzkoušeli.
Protože od té doby co jsme přešli na Nutrilon, nevíme o bolesti bříška
Nutrilon je jediné mlíčko, které našemu miminku chutná.
Nutrilon je pro mě jedinou volbou..malá je spokojená.. zdravá, krásně roste. Na Nutrilonu vyrostl i můj dnes 12 letý syn.. nikdy nemarodí.. zdravý, šťastný kluk.. Dostal se na gymnázium.. Já věřím, že Nutrilon opravdu pomáhá s imunitou…a je prostě nejlepší,ani mě nenapadlo koupit jiné mlíčko pro dcerku.. Je nejlepší, děti jsou spokojené a my mu proste věříme a zůstaneme mu věrní…díky za nej <3
Malý nutrilon pije od počátku a nemáme s ním žádný problém.
Je veselý usměvavý chlapeček a bříško ho netrápí.
Nutrilon je skvělá náhrada, když už maminky nemohou dát svému miminko, co potřebuje z vlastních zdrojů. Jsem ráda za jeho kvalitu a složení.