Máte zkušenost s dětským zbožím, hračkou?

Přidejte zkušenost

Recenze: Nutrilon 3 batolecí mléko

  • (5)
  • 185 recenzí

Kojenecké mléko určené pro děti od ukončeného 12. měsíce. Je výjimečné obsahem 3´GL oligosacharidú přirozeně se vyskytující v mateřském mléce. Díky vitamínům A,C, přispívá ke... Celý popis

Výrobce: Danone

Značka: Nutrilon

Kojenecké mléko určené pro děti od ukončeného 12. měsíce. Je výjimečné obsahem 3´GL oligosacharidú přirozeně se vyskytující v mateřském mléce. Díky vitamínům A,C, přispívá ke správné funkci imunitního systému a vitamín D napomáhá růstu a vývoji kostí. Obsažená omega 3 mastná kyselina alfa-linolenová je důležitá pro rozvoj mozku a nervové soustavy. Bez palmového oleje.

Vlastnosti produktu

  • -

Celkové hodnocení: Nutrilon 3 batolecí mléko

Celkové hodnocení

5 Hodnoceno 185x

Hodnocení podle počtu hvězd

184
1
0
0
0

Zkušenosti: Nutrilon 3 batolecí mléko

Velikost písma:
10.9.18 14:24

Dobře se rozpouští, vhodné při kojení. Je hodně podobné mateřskému mléku.

10.9.18 14:17

Jsem spokojená, vyhovuje mi chuť i hustota, složení je kvalitní, a ještě je to podložené výzkumy, doporučili mi ho v lékárně i pediatrička

10.9.18 11:35

Byla to dokonalá strava u těch starších dětí, a proto nenarozené jej taky budu kupovat, jak jej malé bude potřebovat.

51
10.9.18 09:52

Nutrilon Pronutra 3 je český výrobek, má výbornou kvalitu a chutná:)

10.9.18 09:00

Malou po něm nebolí bříško, je spokojená, prospívá a v noci krásně spinká. A já mám pocit, že jí dávám to nejlepší.

9.9.18 12:32

Lahodna chut, slozeni vse nej pro me miminko. Nutrilon je u mne stalici na trhu i proto jsem hned volila tento produkt.

9.9.18 01:08

Nutrilonem dokrmujeme, chutná, prospívá a zároveň ještě neodmítá MM

8.9.18 18:42

Protože se po něm miminku hezky spinká, nebudí se, usmívá se a vypadá spokojeně. Takže jsem spokojená i já.

8.9.18 18:05

Náš malej jedlík už od narození bašti jen Nutrilon…Je výborný pro jeho vývoj…Je zdroj všeho, co naše ratolest potřebuje.

8.9.18 16:17

Doporučil mi ho náš dětský lékař a obsahuje dle doporučení všechny živiny, které jsou potřebné v daném věku dítěte. A malé chutná:-)

8.9.18 15:45

Jedine mliečko, ktoré nám vyhovovalo a dcérka bola po ňom spokojná

8.9.18 14:20

Malej mi po jiných pokr. výživách špatně kakal, nebo mi ho zvracel. Toto je jediné mléko, se kterým jsme spokojeni i malej a moc mu chutná.