Kojenecké mléko určené pro děti od ukončeného 12. měsíce. Je výjimečné obsahem 3´GL oligosacharidú přirozeně se vyskytující v mateřském mléce. Díky vitamínům A,C, přispívá ke... Celý popis
Výrobce: Danone
Značka: Nutrilon
Kojenecké mléko určené pro děti od ukončeného 12. měsíce. Je výjimečné obsahem 3´GL oligosacharidú přirozeně se vyskytující v mateřském mléce. Díky vitamínům A,C, přispívá ke... Celý popis
Výrobce: Danone
Značka: Nutrilon
Kojenecké mléko určené pro děti od ukončeného 12. měsíce. Je výjimečné obsahem 3´GL oligosacharidú přirozeně se vyskytující v mateřském mléce. Díky vitamínům A,C, přispívá ke správné funkci imunitního systému a vitamín D napomáhá růstu a vývoji kostí. Obsažená omega 3 mastná kyselina alfa-linolenová je důležitá pro rozvoj mozku a nervové soustavy. Bez palmového oleje.
Dobře se rozpouští, vhodné při kojení. Je hodně podobné mateřskému mléku.
Jsem spokojená, vyhovuje mi chuť i hustota, složení je kvalitní, a ještě je to podložené výzkumy, doporučili mi ho v lékárně i pediatrička
Byla to dokonalá strava u těch starších dětí, a proto nenarozené jej taky budu kupovat, jak jej malé bude potřebovat.
Nutrilon Pronutra 3 je český výrobek, má výbornou kvalitu a chutná:)
Malou po něm nebolí bříško, je spokojená, prospívá a v noci krásně spinká. A já mám pocit, že jí dávám to nejlepší.
Lahodna chut, slozeni vse nej pro me miminko. Nutrilon je u mne stalici na trhu i proto jsem hned volila tento produkt.
Nutrilonem dokrmujeme, chutná, prospívá a zároveň ještě neodmítá MM
Protože se po něm miminku hezky spinká, nebudí se, usmívá se a vypadá spokojeně. Takže jsem spokojená i já.
Náš malej jedlík už od narození bašti jen Nutrilon…Je výborný pro jeho vývoj…Je zdroj všeho, co naše ratolest potřebuje.
Doporučil mi ho náš dětský lékař a obsahuje dle doporučení všechny živiny, které jsou potřebné v daném věku dítěte. A malé chutná:-)
Jedine mliečko, ktoré nám vyhovovalo a dcérka bola po ňom spokojná
Malej mi po jiných pokr. výživách špatně kakal, nebo mi ho zvracel. Toto je jediné mléko, se kterým jsme spokojeni i malej a moc mu chutná.