Máte zkušenost s dětským zbožím, hračkou?

Přidejte zkušenost

Recenze: Nutrilon 3 batolecí mléko

  • (5)
  • 185 recenzí

Kojenecké mléko určené pro děti od ukončeného 12. měsíce. Je výjimečné obsahem 3´GL oligosacharidú přirozeně se vyskytující v mateřském mléce. Díky vitamínům A,C, přispívá ke... Celý popis

Výrobce: Danone

Značka: Nutrilon

Kojenecké mléko určené pro děti od ukončeného 12. měsíce. Je výjimečné obsahem 3´GL oligosacharidú přirozeně se vyskytující v mateřském mléce. Díky vitamínům A,C, přispívá ke správné funkci imunitního systému a vitamín D napomáhá růstu a vývoji kostí. Obsažená omega 3 mastná kyselina alfa-linolenová je důležitá pro rozvoj mozku a nervové soustavy. Bez palmového oleje.

Vlastnosti produktu

  • -

Celkové hodnocení: Nutrilon 3 batolecí mléko

Celkové hodnocení

5 Hodnoceno 185x

Hodnocení podle počtu hvězd

184
1
0
0
0

Zkušenosti: Nutrilon 3 batolecí mléko

Velikost písma:
10.9.18 14:37

Miminko po něm tolik neblinká, zažívací potíže jako koliky a zácpa odezněly. Neobsahuje palmový olej. Skvěle se rozpouští, příjemně voní. Zkrátka našemu chlapečkovi chutná.

10.9.18 14:37

Dáváme v kombinaci s mateřským mlékem a vše nám prochází hladce přes bříško až po stolici, velmi si kvituji složení, protože se snažím dávat to nejlepší, co je.

10.9.18 14:37

Mám na něm odchované obě dcery, ani jedna s ním neměla žádné problémy, chutnal, dobře se rozpouštěl, žádný problém.

10.9.18 14:36

100% spokojenost, malá je na UM od 2 měsíce, v noci krásně spinká, bříško netvrdne a plynatost od té doby zmizela.

10.9.18 14:36

Naše dcera přestala mít problém s vyprazdňováním poté, co jsme přešli na Nutrilon

10.9.18 14:36

Za nás maximální spokojnost - vyjma teda ceny. Výborná rozpustnost, nedělá hrudky, při normálním zacházení nepění. Nehodí se ovšem příliš na mixování - pak pění hodně.

10.9.18 14:36

Dobrá chuť, malý mléko zbožňoval, nikdy neodmítal. Výborná rozpustnost. Cena je vzhledem k množství přijatelná.

10.9.18 14:36

Byl nám doporučen lékařkou jako pokračovací kojenecké mléko, ale malá po něm blinkala, takže jsme přešli na Hami a bylo po problému. Nutrilon patří k těm dražším a nejvíce asi propagovaným, ale myslím, že stejnou službu udělají i jiná mléka.

10.9.18 14:36

Přešli jsme na něj z Nutrilonu 2 HA, který dceři nechutnal. Tento si však oblíbila. Oproti hypoalergennímu byl i levnější. Celkově jsme s ním byli spokojeni.

10.9.18 14:34

Dcera pila nutrilon velmi ráda. Přikrmovala sem ji při kojení s ním. Jen po převedení na Nutrilon 2 jiz nechtěla se pak i kojit.

10.9.18 14:33

Nutrilon není přeslazený a rychle se rozpouští. Výborné balení i dávkování a naše dcera ho milovala

10.9.18 14:27

U nás snášen velice dobře, chutná, bříško nebolí, jen ta cena trochu pálí