Vše v pořádku, rychlé odeslání. Děkuji a doporučuji.
vně šusťák, uvnitř bavlněná látková podšívka, na ní prací žmolky, + vnitřní oteplení, super na jaro nebo podzim, u nás nošená na parádu, žmolíky na podšívce a lemech, jinak bez vad. je oboustranná, proto bez cedulek, vel. odpovídá 110/116,
měřte: Rozměry: délka 49.5cm,průramky 41.5cm,rukáv od krku 49cm