Doporučuji. Rychlá a milá komunikace. Zboží v krásném stavu :-)
Věci jsou nošené, nezničené, nenáročnou maminku určitě potěší, pro náročnější spíše na hřiště, na doma, na zahradu, či k babičce.
Bez děr a fleků, najde se možná malinkatý flíček, nenápadný, slabý a nejaký prací žmolík/chloupek. Jinak věci ještě hodně poslouží.