Vše v pořádku, rychlá bezproblémová domluva, pěkné sandálky a ještě s ponožkami jako dárek.
65% PES A 25% BAVLNA. NAHOŘE GUMKA - ŠATY NEODSTÁVAJÍ. RAMÍNKA MAJÍ MAŠLIČKY. KRÁSNĚ BAREVNĚ SLADĚNÉ DO KOSTIČEK. SUPER STAV -NOŠENÍ NENÍ SKORO ZNÁT. DOPORUČUJI - VELMI PŘÍJEMNÉ A VZDUŠNÉ.
DÉLKA I S RAMÍNEKM 65 CM, ŠÍŘKA MEZI PRŮRAMKY 2X34 CM MAX - POTOM ÁČKOVÝ STŘIH
AUX5