opakovaně nakupuju pro velkou spokojenost, neuvěřitelně rychlá dodávka, botky i oblečení velmi hezké, příjemná komunikace, na jedničku s hvězdičkou
Bezvadný, pohodlný s přebalem, bavlněný overálek ze slabší rifloviny, zdobné knoflíky vpředu i vzadu, krásné nášivky, výšivky, kapsička, d. 38do rozkroku, 42 i s nohavičkou, š. 27cm v průramku , 32,5cm přes zadeček, prodávám švagrové baby oblečení, v případě zájmu info na meil