Paní Přibylová je úžasná paní a velice milá. Skvělá komunikace, rychle dodání a zboží kvalitní jak jsem byla informována. Mockrát děkuji a budu se těšit na další obchod. Přeji dalších spokojených kupujících jako jsem byla i já.
Vel 134/140 - 8-10 let, zelená, kapucka podšitá, žmolečky velmi nepatrné, je moc slušivá, v nápise pár teček při zkoumání (běžně si nevšimnete), je spíše tenčí, délka 55cm, šířka 37cm, rukáv od kapucky 51cm