Vše v pořádku, rychlá bezproblémová domluva, pěkné sandálky a ještě s ponožkami jako dárek.
ŠEDÝ MELÍR - 100% BAVLNA - UVNITŘ VROUBEK - VPŘEDU PĚKNÁ ORANŽOVO - STŘÍBRNÁ APLIKACE. NOŠENÁ - APLIKACE NENÍ ÚPLNÁ, CHYBÍ PÁR CVOČKŮ) - JINAK V SUPER STAVU A BEZ VADY. DOPORUČUJI - PŘÍJEMNÁ
ROZMĚRY: DÉLKA 52 CM, ŠÍŘKA V KLIDU 2X38 CM, RUKÁV OD KAPUCKY 58 CM
POŠTOVNÉ: 65 KČ POŠTOU NEBO 70 KČ ZÁSILKOVNOU