Milá komunikace, krásné věcičky, super ceny. Rychlé odeslání. Moc děkuji a velmi doporučuji.
Tenisky jsou malou párkrát nošené, jdou ohrnout do třech výšek, jedna botička je v ohybu trošku ušmudlaná, ale při nošení to není znát, občas se již najde pidi oděrka, ale celkově jsou tenisky na první pohled moc krásné. Velikost je uvedena 28. ROZMĚRY: délka vnitřní stélky 17,5 cm