kopretina 12

Přidat inzerát

Podmínky prodeje:

Vítám Vás v mém bazárku. Všechny nabízené věci jsou nošené jedním dítětem. U opraných věcí, nebo žmolků na to vždy v inzerátu upozorňuji a také cena je úměrná. V případě zájmu prosím o platbu předem na účet, jehož číslo Vám zašlu (Mbank). Zboží zasílám prostřednictvím České pošty v den připsání peněz (nejpozději následující den). Poštovné si účtuji 45,–Kč, při objednávce nad 300,–Kč je poštovné zdarma :-). Osobní odběr je možný v Teplicích, Krupce a okolí po dohodě. Děkuji za Váš zájem.

AmalVik

Prodávající

11.03.17

Děkuji za bezproblémový obchůdek, mohu jen a jen doporučit. Lucie :)

annju

Prodávající

01.03.17

Doporučuji,vše v pořádku.

Hanka-L

Kupující

20.11.15

Bezproblémová komunikace, milé jednání, opravdu moc hezké zboží :)
Ostatním kupujícím tuto maminku vřele doporučuji :kytka:

misa5504

Kupující

04.09.15

Všechno v naprostém pořádku. Doporučuji

Upravit

GaPta

Kupující

27.02.15

Vše proběhlo v naprosté pořádku. Doporučuji

GaPta

Kupující

20.02.15

Vše proběhlo v naprostém pořádku. Doporučuji.

M-C2013

Prodávající

27.01.15

Blesková komunikace, rychlá platba. Doporučuji!

kateřina1976

Kupující

19.11.14

Super rychlá a velmi vstřícná komunikace i odeslání zboží. Dêkuji :-)

Alishka111

Kupující

16.11.14

Děkuji za obchůdek. Naprostá spokojenost ;)

dindule

Kupující

11.11.14

Vše v pořádku. Rychlé a vstřícné jednání. Doporučuji.

Veverka 2014

Kupující

24.10.14

Rychlá komunikace, pěkné a čisté věci. Super obchůdek. Dekuji :)

dindule

Kupující

23.10.14

Rychle a vstricne jednani. Dekuji a doporucuji.

Bavi

Kupující

20.10.14

vše na jedničku

Bublinka2305

Kupující

19.10.14

vse v poradku,pani ochotna,mile jednani,doporucuji ! :)

sromova.jana

Kupující

26.09.14

rychlý obchůdek, skvělá komunikace, obrovská spokojenost s nakoupeným zbožím. Prodávající mohu jen doporučit ostatním kupujícím.

Upravit

raga

Prodávající

25.09.14

Děkujeme za príma obchůdek, rychlou platbu, milou komunikaci. Ráda doporučuji :-)

rosolina

Kupující

22.09.14

Bodýnko je krásné, obchod proběhl na 1*. Prodávající doporučuji

scai

Prodávající

21.09.14

Moc milá komunikace a rychlá platba, děkuji :-)

LadyTommy

Prodávající

20.09.14

Naprostá spokojenost!

lucynka25

Kupující

12.09.14

Vše na 1.Super domluva,rychle dodani.Doporucuji

lucynka25

Kupující

04.09.14

Vše v naprostým pořádku,šatičky jsou krásné a dodání super rychlé.Doporučuji maminku :D

Verinick

Kupující

01.09.14

Vše v pořádku, rychlá domluva a rychlé dodání zboží!;-)

kufnerka

Kupující

30.08.14

Vše proběhlo v pořádku, spokojenost :-)

Ladiabola

Kupující

29.08.14

Vše v naprostém pořádku! Moc děkuji a doporučuji :)

Klarisska3

Kupující

19.08.14

Moc příjemná domluva a rychlé jednání =)

Beckys

Prodávající

13.07.14

Děkuji za obchůdek, vše proběhlo v pořádku :-) Doporučuji.

janahudy

Prodávající

08.07.14

:) Děkuji za pohodový obchůdek, příjemnou komunikaci a rychlou platbu :)DOPORUČUJI :)

Shena

Kupující

03.07.14

Vše v naprostém pořádku, děkuji a doporučuji ostatním.

Shena

Kupující

25.06.14

Vše v naprostém pořádku, rychlé zaslání, vřele doporučuji ostatním.

kaja7

Prodávající

24.06.14

Moc děkuji za milý a rychlý obchůdek:-) Ráda doporučuji:-)

katarinasokol

Kupující

11.06.14

doporucuji

Bonicaopica

Kupující

10.06.14

Super, doporučuji

Lenii78

Prodávající

09.06.14

Moc milá maminka, blesková platba, vše na jedničku. Určitě doporučuji. Lenka

Nikolkaa1

Prodávající

05.06.14

Děkuji zaa obchůdek, vše proběhlo na jedničku..Všem vás mohu doporučit...a budu se těšit někdy příště..Petra

Bonicaopica

Kupující

25.05.14

Rychlé jednání, vše v pořádku. Moc děkuji

kordulka11

Prodávající

23.05.14

Super obchůdek, skvělá komunikace. Mohu jen doporučit

terca10

Kupující

28.04.14

Vše proběhlo vpořádku. Paní je strašně milá a ochotná. Včřele doporučuji.

Upravit

mpribylova

Prodávající

17.04.14

Děkuji za prima obchůdek i rychlou platbu :)

Lane

Kupující

14.04.14

Vse ok

makybur

Prodávající

04.04.14

Super domluva i platba.Děkuji a doporučiji všem ;-)

Danykl

Prodávající

31.03.14

Milá paní, rychlá platba. Jako nakupující doporučuji.
A za obchod děkuji.

Leenah

Kupující

31.03.14

Vstřícná komunikace, velmi rychlé dodání, zboží ve skvělé kvalitě. Doporučuji

terca10

Kupující

28.03.14

Vše supr, rychlé a velmi vztřícné jednáni. Doporučuji

Upravit

makybur

Prodávající

26.03.14

Děkuji za velmi milý obchůdek ;-) Přeji krásné fotečky Vaší malé princezničky v nových šatičkách, ať dělají radost!!Mějte se hezky.

PatricieH.

Prodávající

26.03.14

Obchůdek proběhl výborně,velmi kvalitní komunikace,rychlá platba,přesně podle mých představ.Paní ráda doporučuji.

fialkaa

Prodávající

26.03.14

Moc děkuji za obchod, rychlá platba a milá domluva. Určitě doporučuji!

Rovinj23

Kupující

24.03.14

Velice spokojená a budu se těšit na další spolupráci :)

Subways

Kupující

20.03.14

-

linda888

Kupující

19.03.14

vstřícná komunikace, velmi rychlé dodání, zboží ve skvělé kvalitě. Doporučuji

martik.happy

Prodávající

18.03.14

rychlá platba milé jednání ... maminku doporučuji :-)