Výborný obchod! Vše proběhlo rychle a bez potíží. Oblečení pěkné. DOPORUČUJI!
Podmínky prodeje:
- Osobní odběr
- poštou
Výborný obchod! Vše proběhlo rychle a bez potíží. Oblečení pěkné. DOPORUČUJI!
Vřele doporučuji,vše na 1*:-)))))
Vše ok, doporučuji.
Dekuji ta rychlí obchůdek.
Určitě doporučuji
Paní je milá, ochotná a obchod proběhl rychle bez problémů. S věcmi jsem spokojená
rychlý, bezproblémový obchod, děkuji a doporučuji
Milé jednání, rychlé dodání zboží a dáreček navíc. Doporučuji:-)
Děkuji za obchůdek, rychlé a příjemné jednání. Doporučuji ;)
velmi milá komunikace, rychlé odeslání, velká spokojenost se zbožím. Děkuji :)
vše v pořádku, milé a vstřícné jednání, doporučuji
Paní je velice ochotná :-) obchůdek mohu vřele jen doporučit.
Dodání a komunikace na jedničku :-) víc takových dobrých prodejců :-)
Takže za mne vřele doporučuji !!!!!!
Osobní odběr bohužel není silnou stránkou prodávájící, jela jsem, těhu, z Českého Brodu na druhý konec Prahy na týden předem dohodnutou schůzku k předání a na stanoveném místě přišla zpráva, s odkazem na nemocné dítě (chápu, je pátek odpoledne a Mikuláš) .. Zklamání=/
...moc pěkné zboží, super komunikace, lze jen a jen vřele doporučit ostatním!!
dobrá komunikace i pěkné zboží
Skvělá komunikace, rychlé dodání. Moc pěkné věcičky. Moc ráda doporučuji!! :-)
Všechno bez problémů,příjemná komunikace,rychlé odeslání balíčku a věci jsou tak jak bylo psáno a foceno :-).Jsem spokojená a mohu Vás jen a jen doporučit Lucka
Příjemný a rychlý obchůdek, pěkná mikinka, děkuji a určitě doporučuji!!!
Děkuji za obchod a doporučuji.
Obchod proběhl v pohodě, dobrá a rychlá komunikace. Doporučuji.
Bezproblemovy&rychly obchudek.Vecicky odpovidaji popisu.Pani doporucuji jako spolehlivou
prodavajici,se kterou je radost obchodovat.. :-) Jeste jednou dekuji za vstricnost&tipy. OH
Skvělá komunikace, rychlý obchod. Paní můžu jen doporučit.
Super rychlý obchůdek. Po zaplacení druhý den doma. Doporučuji!
Šatičky jsou obrovsky slušivé. Děkuji a doporučuji.
obchůdek s paní proběhl v pořádku..věcičky krásné,čisté
obchůdek s paní proběhl v pořádku..věcičky krásné,čisté
Dobrý den,
můj obchod s paní Zuzankou proběhl velice příjemným způsobem, věcičky byly nádherné ve výborném stavu a navíc jsem získala dáreček. Děkuji za to. ))) A vřele doporučuji k nákupu :-D
Vše v pořádku :)
Vše v pořádku, paní moc milá a ochotná
spokojena
Super obchůdek.Ráda doporučuji dalším kupujícím :-)
Obchod proběhl bez problémů. Děkuji a doporučuji :-)
Obchod proběhl v pořádku, děkuji..
super domluva, rychlé dodání :-)
Vřele doporučuji, oblečení přišlo rychle a v pořádku.
Velice mila a ochotna pani, obchod probeh v naprostem poradku, zbozi doruceno v pozadovanem stavu. Doporucuji, jsem s vyrobkem spokojena :)
Na kombinézce byl ve předu žlutý flíček a na zádech jsem objevila druhý.Bylo psáno,že je bez flíčků :-( Jinak komunikace byla rychlá.
Zboží přišlo v pořádku, paní byla velmi ochotná, příjemná komunikace.