Podmínky prodeje:

  • Osobní odběr
  • poštou

Marbelo

Kupující

20.12.18

Výborný obchod! Vše proběhlo rychle a bez potíží. Oblečení pěkné. DOPORUČUJI!

markétkarosa

Prodávající

28.06.17

Vřele doporučuji,vše na 1*:-)))))

kubokova

Kupující

27.02.17

Vše ok, doporučuji.

mates332

Kupující

27.07.16

Dekuji ta rychlí obchůdek.

Vigantice

Kupující

17.06.16

Určitě doporučuji

LuciSt

Kupující

27.05.16

Paní je milá, ochotná a obchod proběhl rychle bez problémů. S věcmi jsem spokojená

indrakova

Kupující

04.02.16

rychlý, bezproblémový obchod, děkuji a doporučuji

majda13

Kupující

16.03.15

Milé jednání, rychlé dodání zboží a dáreček navíc. Doporučuji:-)

Astavelante

Kupující

13.01.15

Děkuji za obchůdek, rychlé a příjemné jednání. Doporučuji ;)

sromova.jana

Kupující

08.01.15

velmi milá komunikace, rychlé odeslání, velká spokojenost se zbožím. Děkuji :)

Upravit

Krallka

Prodávající

11.12.14

vše v pořádku, milé a vstřícné jednání, doporučuji

Mischellka88

Kupující

08.12.14

Paní je velice ochotná :-) obchůdek mohu vřele jen doporučit.
Dodání a komunikace na jedničku :-) víc takových dobrých prodejců :-)
Takže za mne vřele doporučuji !!!!!!

BaronkaPráši...

Kupující

05.12.14

Osobní odběr bohužel není silnou stránkou prodávájící, jela jsem, těhu, z Českého Brodu na druhý konec Prahy na týden předem dohodnutou schůzku k předání a na stanoveném místě přišla zpráva, s odkazem na nemocné dítě (chápu, je pátek odpoledne a Mikuláš) .. Zklamání=/

Upravit

romanetta.h

Kupující

18.11.14

...moc pěkné zboží, super komunikace, lze jen a jen vřele doporučit ostatním!!

Gruli

Kupující

24.10.14

dobrá komunikace i pěkné zboží

Yasminn

Kupující

23.10.14

Skvělá komunikace, rychlé dodání. Moc pěkné věcičky. Moc ráda doporučuji!! :-)

LusCal

Kupující

16.10.14

Všechno bez problémů,příjemná komunikace,rychlé odeslání balíčku a věci jsou tak jak bylo psáno a foceno :-).Jsem spokojená a mohu Vás jen a jen doporučit Lucka

Martik77

Kupující

08.10.14

Příjemný a rychlý obchůdek, pěkná mikinka, děkuji a určitě doporučuji!!!

Monika1984

Kupující

15.09.14

Děkuji za obchod a doporučuji.

AdélkaZ

Kupující

10.07.14

Obchod proběhl v pohodě, dobrá a rychlá komunikace. Doporučuji.

Ollie_KV

Kupující

10.07.14

Bezproblemovy&rychly obchudek.Vecicky odpovidaji popisu.Pani doporucuji jako spolehlivou
prodavajici,se kterou je radost obchodovat.. :-) Jeste jednou dekuji za vstricnost&tipy. OH

rozarko

Kupující

04.07.14

Skvělá komunikace, rychlý obchod. Paní můžu jen doporučit.

1Katka7

Kupující

11.06.14

Super rychlý obchůdek. Po zaplacení druhý den doma. Doporučuji!

kopretina 12

Kupující

06.06.14

Šatičky jsou obrovsky slušivé. Děkuji a doporučuji.

sabinta

Kupující

04.06.14

obchůdek s paní proběhl v pořádku..věcičky krásné,čisté

sabinta

Kupující

04.06.14

obchůdek s paní proběhl v pořádku..věcičky krásné,čisté

Dimko

Kupující

28.05.14

Dobrý den,
můj obchod s paní Zuzankou proběhl velice příjemným způsobem, věcičky byly nádherné ve výborném stavu a navíc jsem získala dáreček. Děkuji za to. ))) A vřele doporučuji k nákupu :-D

I_nea

Kupující

13.04.14

Vše v pořádku :)

mončís

Kupující

20.03.14

Doporučuji! Jsem moc spokojená!

Upravit

shellinka

Kupující

07.03.14

Vše v pořádku, paní moc milá a ochotná

beruska29

Kupující

06.03.14

spokojena

romula

Kupující

16.02.14

Super obchůdek.Ráda doporučuji dalším kupujícím :-)

Gabisanka

Kupující

04.02.14

Obchod proběhl bez problémů. Děkuji a doporučuji :-)

zeinertova.m...

Kupující

12.12.13

Obchod proběhl v pořádku, děkuji..

Majika1

Kupující

21.11.13

super domluva, rychlé dodání :-)

prdimucha

Kupující

09.10.13

Vřele doporučuji, oblečení přišlo rychle a v pořádku.

jitam

Kupující

02.10.13

Velice mila a ochotna pani, obchod probeh v naprostem poradku, zbozi doruceno v pozadovanem stavu. Doporucuji, jsem s vyrobkem spokojena :)

11tami

Kupující

14.09.13

Na kombinézce byl ve předu žlutý flíček a na zádech jsem objevila druhý.Bylo psáno,že je bez flíčků :-( Jinak komunikace byla rychlá.

Helenka030

Kupující

08.08.13

Zboží přišlo v pořádku, paní byla velmi ochotná, příjemná komunikace.