Vše v pořádku, rychlé odeslání. Děkuji a doporučuji.
krásný kvalitní svetřík, made in Germany, 50%bavlna, 50% acryl, příjemný na nošení, dobře se udržuje, i po praní je hezký, nežmolíkuje, kvalitní, vel. uvedena 3-4roky, vel. 104, délka 43cm, rukáv30/41cm, zn. Kecky, barva sytá jako na hl. fotce,