opakovaně nakupuju pro velkou spokojenost, neuvěřitelně rychlá dodávka, botky i oblečení velmi hezké, příjemná komunikace, na jedničku s hvězdičkou
Funkční, vypodložené téměř v celé délce síťovinou u důli hladkým polyesterem, černé polyesterové kalhoty v kombinaci s bílými lampasy, neónovým logem, šedým potiskem na jedné nohavici, pouze na zadečku lehce porušená látka, ne díry, ale asi ze skluzavky, nevím, zjistila jsem až při focení, nejde nafotit, přesvícené, barvička je sytě černá, jinak bezva, uvádím pro pořádek, zohledněno v ceně, bezva střih, krásné provedení, nohavice do gumy, pas guma+funkční šňůrka, vhodné i pro drobné dítě, boční kapsy, uvedená vel. 3-4 roky, ale řekla bych spíš 2-3 roky, záleží na dítěti, my moc neužili, měřte, d. 57,řcm, vnitřní 43, pas 23-26cm