opakovaně nakupuju pro velkou spokojenost, neuvěřitelně rychlá dodávka, botky i oblečení velmi hezké, příjemná komunikace, na jedničku s hvězdičkou
Málo nošená, sytě černá, nylonová vesta na zip+léga s druky, sedlo trochu jiná struktura materiálu, zbytek prošívaný do kosočtverců, u krku pleteninový stoják, kapsy bez zipů, zdobně lemované, mezivrstva slabší vatelín, podšívka polyester, střih vzadu delší doklata, vpředu výšivka barevně ladící s lemem kapes, d. 56,5, vzadu až 61cm, š. v průramku 47, dole š. 46cm