Mohu jen doporučit. ???? Rychlé jednání, milá a velmi dobrá domluva, vše naprosto v pořádku. Nakoupila jsem velmi dobře, moc "Sněhové vločce" děkuji. ????
Primigi.
Délka stélky cca 16cm.
Suché zipy funkční. Zasloužily by vyčistit a ještě by prokoukly víc.
Barva tmavě růžová.se třpytkami.
Nekuřácké prostředí.
Na ceně jsem ochotná se dohodnout, navrhuji 50Kč, ale klidně nabídněte takovou, která udělá radost vám + doprava nebo osobní odběr v Plzni.
Sledujte i mé ostatní inzeráty. Množstevní slevy.