Paní Přibylová je úžasná paní a velice milá. Skvělá komunikace, rychle dodání a zboží kvalitní jak jsem byla informována. Mockrát děkuji a budu se těšit na další obchod. Přeji dalších spokojených kupujících jako jsem byla i já.
PC 150Kč - koupeno ve sportu, nikdy nepoužito, jen si s tím dcera občas hrála. Po zmáčknutí píská.