Brusinčata - 72.díl

Ostatní

Ahojky maminy a prďolové, Posílám deníček až v úterý. Včera nějak „vy:,(ila pevná linka. Tak dnes se mi snad zadaří odeslat :o)) MíšoL gratulace k holčičce!!! Lulu: ještě jednou posílám pohlazení. Ať Tě Noemka nenechá podléhat trudomyslnosti. A přejeme brzy do bříška malého špuntíka.

Ještě k tématu z minulého deníčku. Popravdě si ještě příliš nepřipouštím ten kolotoč, co nás za pár let bude čekat. Z práce, něco pochystat na dlábes a pomalu budou prcci (doufám, že ještě jedno medvídě přibyde :o))) zralí na kutě. No optimální by bylo zaměstnání na půl úvazku, jenže to se u nás „moc nenosí„. Doufám, že mě někde zaměstnají, protože s tím „vykojeným mozkem“??? Nevím nevím. Neustále někde něco zapomínám, zrovna včera jsem někde v parku nechala víčko od hrníčku. Ještě jsem se na občerstvovací místo vrátila, ale víčko nebylo. S kamarádkou jsme si po plavání vyrazily. Nejdřív si holky schruply po plaveckém výkonu a my se vyvalovaly na lavičce mezi stromy a připravovaly se na léto. Bylo dobře ukázkové počasí co?:o))) Pak jsme je nechaly vyvenčit po parku. Kamarádčina Zdenička je zlatíčko. Docela obstojně se drží mamky a když už činí výpady, tak v rámci mírného okruhu kolem mamky. Zato medvědice je t.č.v období, kdy nechat jí „za ruku" a snažit se tlačit kočárek - nad mé síly a nervy. Škube se a pokud jí dám „volno" :o)) tak metelesku blesku mizí. Schválně ještě udělám pápá a jako odcházím. Vobluda zaznamená, otočí se a mastí si to pryč. Docela by mě zajímalo, kam až by došla. Dosud jsem jí totiž vozila v kočáru a vypouštěla pouze na „ohrazených" pískovištích. A „na volno" běhala párkrát na chatě. To paradoxně, když byla možnost rozletu, příliš nevyužívala. Ale jak jsme dnes probíraly s Jiřinou, Hanička zpočátku taky měla značně únikové tendence a dnes krásně ťapala vedle maminy, když nás vyprovázely od vlaku.
Ostatně jak jste na tom vy? Taky jsou ti vaši prcci zdrhači?? Je mi jasný, že žádné dítko nejde tam, kam chce mamina, ale je fakt, že občas vidím mamky, kterak jdou po chodníku a „časná" batolátka (nemyslím už starší batolata, která přece jen už trochu rozumu mají :o)) si to batolí vedle nich :o))

Byly jsme dnes u nich na návštěvě a bylo to príma.. Kupodivu i počasí na tu bídu ušlo. Na zahradě jsme sice mohly být jen do oběda, ale než jsme se chystaly domů déšť ustal a do vlaku jsme nastupovaly „suchou" nohou:o)) Na cestu zpět dostala Janinka od Jíry pusinku, tak nevím nevím? :o)))
Pískovištěm byla Janča doslova uchvácená. A písek jí i šmakoval. Mají krásně jemný říční písek, no bábovičky jedna báseň.
Haniččino odstrkovadlo - motorku si ještě neosvojila, zato Háňa je hotová motorkářka. Ještě uvázat šátek na piráta, do přehrávače to správné CD a může vyrazit :o))
Jo a povedl se jí dooost dobrý kousek s malým míčkem - velikosti asi jako pinkpongáč. Seděla na nočníku a pak si míček zepředu zamontovala mezi půlky. No jasně, píši to dost krkolomně. Zkrátka, když se postavila, měla u prdky místo bobku míček¨:o)). Vyfotila jsem a jen co stáhnem do PC pošlu do galerky.

Výlet se zkrátka vydařil, zato večer doma :o(((( Zahryzla jsem se do kornspitzu a .........křup, troska šestky .......dosloužila :o( To je radosti.

Mějte se moc krásně a ať není ten květen zase až tak uplakaný, jak předpovídaj.

Pááá Martina a Janinka (17.měsíců)

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Jirina
Extra třída :D 13531 příspěvků 04.05.05 20:20

Ahojky,
ona ta historka je veselá jak se to vezme. Stala se mojí mamce. Dnes odpoledne děti spí, já se tu tak povaluju a čtu si a slyším v kuchyni pípnout SMS. Přestože to normálně nedělám, zvedla jsem se a šla ji přečíst. Mamka píše: zase jsem se obklíčila, prosím přines mi klíče. Protože už se jí něco podobného jednou stalo, vzala jsem klíče (mám na svých zároveň i od jejich baráku) a vyšla ven - asi dvacet metrů, na roh jejich zahrady. Mamka seděla na zahradě a drbala psa a jásavě ke mně vykročila. No co se stalo: přijela autem, otevřela vrata, otevřela garáž, vjela do garáže, zavřela vrata (vše ovladačem), zavřela auto, vystoupila, ručním vypínačem uvnitř garáže zavřela garáž, vrata se zavřela, mamka sáhla do kapsy pro klíče od domu a tam nic, v autě jí vypadly. V tu chvíli garáž nedostupná (druhý ovladač zamčený doma), dům zamčený, vrátka na ulici zamčená. Nezbývalo by jí než v bílé sukýnce přeskočit vlastní plot. No asi by to nebylo tak veselé, kdybych nebyla po ruce s klíčema náhradníma :o)))

Tak si dávejte pozor na klíče (hlavně na ovladače) i na májové deštíky.
 Jiřina

Ahoj Brusinčata,

návštěva Brusinky s Janičkou byla moc fajn, škoda že se zkazilo počasí dřív, než jsme čekaly. Jinak konkrétní důkaz, že jsme malá vesnice: vlakem přijela s mojí ségrou, u nás se potkala s mojí mamkou, odpoledne u vlaku se opět potkala s mamkou, která jela na nádraží pro tátu a stejná ségra ji zase doprovázela vlakem zpět :o)) Navíc moje kámoška, která příležitostně čte emimino, dnes ráno četla deníček a když se dočetla, že Brusinka byla u nás, uvědomila si, koho že to včera odpoledne jdoucího s kočárkem na vlak potkala … No ale je tu krásně :o)))

Hanička si na mě vymyslela dobrou fintu - poslední týden je suchá po odpoledním spaní a pak se krásně vyčůrá do nočníku. Bohužel během zbytku dne je úspěch střídavý - někdy hlásí při činu, jindy si tiše do pleny uleví, někdy posazena na nočník vzorně vykoná. V pondělí jak bylo vedro, jsem jí zkusila venku dát pod šatičky kalhotky. Od čůrání do nočníku po spaní vydržela suchá asi 3 hodiny (několik posazení ignorovala), načež se pak samozřejmě do kalhotek počůrala. No vyznejte se v tom. Až se zase oteplí, budeme venku neúnavně zkoušet kalhotinky dál :o)))

Doplnění k příhodě s pingpongáčem - je to opravdový pingpongáč, tedy ten původní velikosti. To souvisí s Háninou oblibou při trůnění cokoli strkat do nočníku. Vsunula si mezi nožičkama do nočníku míček, ale dala ho nějak daleko a zaklesl se jí mezi půlky. Když ještě dodám, že byl oranžový - opravdu super pohled, těším se na fotečku.

Všechny nás okouzluje výrazem „etě Hanija", používá v případě že někdo něco dostane a „ještě Hanička" to chce taky. Mamku to dojímá o to víc, že před xxx lety jsem já je okouzlovala podobným výrazem „taky Išinka" :o))) Jen slibuju, že ji nebudu dráždit tak jako oni dráždili mě, že mi danou věc schválně neposkytli, abych řekla to kouzelné slovíčko. Ale je sladká. No vždyť to znáte.
Ahoj Jiřina

P.S: Že jsem první s komentářem považuju spíš za ostudu, celý den po vydání deníčku, holky styďme se! :o)

 
Jirina
Extra třída :D 13531 příspěvků 04.05.05 20:22

Omlouvám se, ta veselá historka bez úvodu patřila jinam, kopírovací šotek zařádil. No koneckonců tak pobavit se můžete taky, i když neplánovaně :o)
 Jiřina

 
kostka
Kecalka 405 příspěvků 04.05.05 22:24

Ahoj holky,

Brusinko, to musel být superpohled,Janča je vynalézavá a ty pohotová, žes hned vyfotila - jsem zvědavá :-)

Hanička je teda moc šikovná, hnedle bude bez plen - u nás situace stále stejná, Pavlík si na nočník nesedne, takže zatím nic…
Na motorce taky ještě nejezdí, jen se po:,–(í a sleze.

K tématu - po zkušenosti z minulého týdne nechávám Páju ťapat skoro jen v parku a podobných místech. A co stalo? Většinou Pavlík tlačí kočárek a já ho vedle silnice přidržuju za ručku. Jenže tentokrát jsem povídala s kámoškou, Pavlíka nedržela, jen tlačila kočárek a stupidně spoléhala na to, že se drží a jde. Když jsem si všimla, že nikoli, otočila se a on stál už dobrých 5 metrů za námi a rozhlížel se. Ani nevím, jak jsem tu vzdálenost překonala, ale v mžiku jsem byla u něj. Díkybohu a jeho andělíčkovi strážnému, že stál, chodník tam je dost úzký a auta jezdí rychle. Ještě dnes se mi z toho klepou kolena :-( . Zdá se mi, že jsem furt ve střehu, a pak tohle … Jinak je normální, že když Pavlík pobíhá, často se vrhá opačným směrem a moje volání je pro něj pobídkou ke zrychlení běhu.

To je pro dnes všechno, dobrou

Hana a Pavlík,za 5 dnů rok a půl

 
Darka
Zasloužilá kecalka 527 příspěvků 05.05.05 12:34

Ahojda holky!

Ano, presne tak, je to ostuda, ze se do denicku nepise…
Jirino: Cetla jsem si tvuj prispevek, nevericne koukala na ten zacatek o ty vesele prihode, procitala denicek a stale sem tomu nerozumnela. Ale pak sem nad tim mavla rukou a rikam, no to jejedno. Jeste ze si nam to vysvetlila. :oD

Hani: No, tak to muselo byt sileny… verim tomu, ze tech par metru co si prekonala by se dalo srovnat s rychlosti SUPERMANA. Misa mi uz taky utekla do silnice, ale nastesti jen tady na sidlisti a nic nejelo, ale zarvala jsem na ni hystericky tak, ze se asi podivili i lidi okolo. Ale ucinnost to melo, Misa zastavila. Na veliky silnici bych ji ani omylem z kocarku nevyndala - nahoda je blbec.

My a nocnik - vykadime se tam i vycurame, ale moje pohodlnost a blbost je takova ze na to zapominam, takze u nas uceni se bez plin hrozi az na leto.

Dnes mela Misa, nebo spis sem ji uvarila brambory a brokolici - prej si ji mam sezrat sama. TAkze Misa dostala jen suchy brambory a kdyz ani ty nechtela tak spa spat bez jidla. ale asi se trochu najedla, nez to zacala hazet po zemi. Holky, jak ste na tom, jeste se ty vase deticky nechaji nakrmit, nebo uz musi jen tvrdohlave samy? Dopoledne svacinu jeste ja, ale obed uz chce sama a jogurty mi ted uplne bojkotuje. Takze nase jidlo je ted zas tak trochu na 4, ale jelikoz ma 9,65kg a podle Dr. to je v poradku tak to neresim - hlady neumre.

No, jdu tu poklidit ten neporadek a asi se natahnout. Sem nejaka klekla.

Motto dne: Bordel v byte, stastne dite!
P.S: JA musim mit uplne to nejstastnejsi, jinak nevim. A jak ste na tom vy?

papa a mejste se a uzivejte nez zacne prset, aspon teda tady u nas jeste neprsi.

Darka a Misa

 
Anonymní  05.05.05 21:03

Ahoj holky,

děkuji za gratulace. Byli jsme na ultrazvuku ve 20 tt a vše se jeví být v pořádku. Evík má všecjny prstíky na místě, hlavičku kulatou jak balon, páteř srostlou jak má být, srdíčko tluče a žaludek byl prý plný plodové vody, pažravečka :o)

Na Vysočině budu končit 6. měsíc.
Darko neboj, do futer se snad vejdu, když tak vem vazelínu, kdyby nám vrzaly dveře :o)))

Jiřino - ty nejedeš jen kvůli tomu, že nemáš odvoz??? Asi mi něco uniklo. Brusinka by vas jako vzala, ale všechny vás nepojme, tak to potřebuješ rozdělit? Když tak mě oprav. Já pojedu v autě sama. Sice mám kufr na pytel, je hrozně malý, ale snad by se do auta ještě něco vešlo. Akorát na zpáteční cestě pojedu nach Brno a ne Prague.

Tak jdu dodělat to roštěnku na zítřek, doploledne něco mám, tak abysme zas neskončili v kfc.

Papa

Míša a děti

P.S. Martínek mě hrozně kouše a já jeho přitom ne. Mám ho zabít?

Marty - bud ráda, že Patrísek usne v 17h a spé až do rána, jsou děti, co se v tomhle věku budí 17× !!!! viz naše sousedka

 
Darka
Zasloužilá kecalka 527 příspěvků 06.05.05 15:10

Ahojda balone!

To je super, ze se Evik ma k svetu a je v poradku! 6, mesic…hm, to bude teda bomba. :o) Ne, ty… :o)))
Vazelinu, jasne uz si ji pisu na seznam.

Martinka taky kousni a uvidis. a kdyz ti to zopakuje, tak ho nezabijej, nech ho dozit do MAturyty. :oD

No, jdu neco delat, dnes jsem bez potomka - je u babicky - tak aby sem se jen tak nevalele. Dopoledne jsme byly u Dr. vecer mi zacala kuckat, coz nikdy vecer nedelala a pak jeste k ranu. Ale poslechove je nastesti cista a jen se musi zbavit hlenu z rymy, kterou jsem spozorovala az dnes dopoledne. Dostala Mucosin s medem, ale Misa se brani uplne vsemu, uz i kapickam do nosu a to si nechala prokapat cimkoliv, hlavne ze ji to pomohlo. Takze ted budem bojovat jeste s NAsivinem. :-/

Tak papa a mejte se, hlavne se nenechte rozhodit tim pocasim
DArka a Misa

 
Jirina
Extra třída :D 13531 příspěvků 06.05.05 21:20

Ahoj brusinčata,
ještě jednou se omlouvám za ten úvod-neúvod, teď jsem si to celé přečetla znova a chápu, že jste mě musely mít za kreténa :o)))

Koukala jsem do galerky na fotky ze ZOO a prosím někoho, zda by popsal „kdo je kdo". Předpokládám, že každá matka stojí nad svým dítětem, v tu chvíli poznávám pouze Darku s lízátkem a dál silně tápu. Díky

Míšo_L: náš problém není jen odvoz, ale i finance. Navíc nevím, jak bych sama zvládla obě děti technicky, spíš bych se tam odrovnala z toho, jak bych neustále pobíhala různými směry :o)) Nicméně když jsi mobilní, můžeš někdy zajet k nám - koneckonců z Mnichovic (je to tak?) to k nám zase tak daleko není, budu se těšit :o)) I když nemůžu zaručit, že budou děti vzorné jako při návštěvě Brusinky a pak je to kolotoč!

Co se týče venkovního pobíhání, chodíme jen po cestách, kde jezdí auta velmi sporadicky, snažím se udržet obě děti co nejblíž k sobě, abych v případě nutnosti popadla oba, takže se moc daleko nedohrabeme. Přes silnici nekompromisně vleču každého za jednu ručičku - někdy jsou jak štěňátka vzpouzející se na vodítku :o)) ale obecně to celkem jde, jsou zvyklí chodit za ruku. Jinak Háňa poslední dobou ochotně sedí v kočárku, takže honím (popoháním, lákám, vedu za ruku apod.) pouze bráchu. Na zahradě se zavřeme a zvěř volně vypustím.

Brusinko: až budeš mít fotky od nás, mohla bys mi je v nějaké zmenšené podobě poslat mailem? Díky moc.

Ahoj Jiřina

 
Anonymní  07.05.05 11:18

Nepřihlášená Hanulka,

moc se omlouvám, že jsem se zase dlouho neozvala, ale počítáč v práci je jemně řečeno debil.

Koukám na ty změny tady

Míšo-L: přidávám se ke gratulacím k holčičce.

Lulu: co říct? Příroda je mocná a ví proč dělá to co dělá. Jen je těžké ji občas pochopit. Ale co máš doma krásnou zdravou holčičku a co by kdo za to dal. Máš štěstí. Holky ze zebřičkového deníčku by mohli vyprávět. Hlavu vzhůru. Chápu tě, taky jsem už přišla o jedno miminko v 9.tt před skoro už pěti lety.

U nás nic moc nového. Kubík žvatlá jako o život. Vždycky příjde a sálodlouze mi něco důležitě vysvětluje a blbá matka vůbec netuší očem je řeč. Takže to vypadá, že on brebentí a já na to : Vážně? opravdu? To není možný apod.

Holky už požíváte zubní pastu u dětí? My zatím používáme jenom ten prsťáček

Tak zatím pa pa Hanka a Kubík 17 měsíců

 
kostka
Kecalka 405 příspěvků 07.05.05 21:25

Ahojte,

zatím tedy ta předpověď na uplakaný květen vychází, u nás celé odpoledne pršelo. Já si dnes docela užívala, manža vyjímečně nebyl v práci, tak jsem dopoledne vyrazila do okresního města do knihovny (u nás jsou sice dvě, ale nic moc tu nemají), na nákupy (sice jsem nic nevybrala) a zaplavat si do bazénu. Odpoledne jsme byli na rodinné oslavě - Pavlíkova sestřenka měla 11 - v cukrárně s dětským koutkem, tam se mu moc líbí, a já si dokonce v klidu vypila kávičku:-).

Darko - Pavlík má u jídla vždycky svou lžičku, trošku se pokouší nabírat, jenže spíš tam hrabe rukama. Četla jsem si v deníčku u holek, že už v tomhle věku obstojně jedly samy, tak nevím, možná jsem přeháněla :-).

Míšo - Martínek kouše při kojení? ptám se proto, že Pavlík takhle začal kousat při kojení ve dne zhruba po roce, tak jsem kojení omezila a ve 14m přes den úplně ukončila, ani to nevyžadoval. Večer, ráno a v noci cucá v pohodě.

Dobrou noc a pěknou neděli

Hana a Pavlík

 
Anonymní  07.05.05 21:46

Ahoj Brusinčátka a Brusinčí maminy,
Zdravím vás po dlouhé době, minulý víkend jsem nic nestíhala a přes týden má manžel notebook v práci, tudíž 350km od nás.
Ale minulý deníčky jsem si stáhla a poctivě přečetla. Úplně jste mě nakazily myšlenkou zůstat na Moravě dýl a přijet se na vás do Heřmanic podívat, protože to není daleko… Tak já to ještě vše promyslím a ještě dám vědět. Ráda bych poznala zbytek Brusinčat…
Brendy, je možný, že jsem tě včera (pátek) zahlídla v Olmiku po 5hod. skoro v centru? Myslím, že jsi šla s nějakou kámoškou a bez Fífi…Jela jsem kolem na návštěvu ke kamarádům. Byla by to celkem náhoda, ale třeba jsi to byla fakt ty…
MíšoL, taky se připojuji ke gratulacím a držím pěsti, abys to s 2 dětmi zvládala a vše dopadlo dobře. Ja si sebe nedovedu představit, že bych naší živé Jolance pořídila sourozence. To bych asi brzy skončila v Kroměříži či v nějakým jiným městě s blázincem…
Lulu, je mi moc líto co se stalo. Ale aspoň máš Noemku a príma manžela (soudě podle příspěvku co psal)…
Jinak ještě musím pochválit Jiřině minulý deníček. Moc hezky jsi to napsala a plně s tebou souhlasím. Sice byly chvíle, kdy jsem si říkala, že snad budu zaměstnavateli klidně platit, abych mohla jít aspoň na chvíli do práce, ale to bylo jen na začátku, kdy jsme se s Jolkou teprve sžívaly. Teď už je to úplně jiný a užíváme si… Mě představa návratu do práce taky celkem děsí. Jak už jsem psala, přestěhovala jsem se do Klášterce kvůli tomu, aby Jolka měla i tátu a neviděla ho o víkendech, kdy by za náma jezdil. Počítáme s tím, že se jednou vrátíme na Moravu. Oba zde máme rodiče, dům a kamarády. Jenže v Klášterci má manžel dobře placený místo a u nás na Moravě asi bude dlouho hledat. Bude muset dojíždět buď do Brna nebo Olomouce a tam to má v místě. Místo, kde jsem dělala už je zrušený, protože se výroba přesunula z velké části do Ruska a zde zůstalo jen minimum a navíc to budou vlastnit bývalí kolegové, což je celkem divnej pocit. Tak ani nevím, jestli se budu mít kam vracet… Takže to zatím řešit nebudu, holky z naší mzdovky mi radí, abych do 3let měla druhý kvůli mateřské. No nevím…
K dnešnímu tématu jen tolik, že Jolka začíná být taky pěkná výletnice a nerada chodi za ruku. Naštěstí bydlíme ve slepé ulici, kde jezdí auta jen minimálně a máme celkem velkou zahradu, tak se o ni moc nebojím a nechávám ji volnost. Jinak si ji v týdnu půjčila sousedovi dcera a já bláhová si myslela, že s ní nikam nepůjde a bude si mě hlídat. Jaké bylo moje překvapení - Jolka se jí chytla a šla. A já jsem ji nezajímala a vůbec se neotočila. Potvůrka jedna! Ona by snad šla i s čertem!!!
Jinak taky řešíme problémy s jídlem jako Darka. Jolka se chce krmit sama a já jsem z toho úlně vedle, pořád jí utírám ruce a pusu od jogurtu, protože neposedí a pak je všechno upatlaný… Snad ji to brzo přejde a krmení zase nechá na mě. Když jsem byla minule u dr., tak měla Jolka taky 9.65kg! To je náhoda co? Kolikrát si říkám, že Darka s Míšou jsou jako my přes kopírák, včetně úklidu…
Tak já končím, pěkně jsem se vykecala a teď dám na týden pokoj. Mějte se a užívejte jara!
Andrea a Jolanka

Jo, Báro, moooooc díky za CD!!!!! Musím si je u Lajky co nejdřív vyzvednout.

 
Anonymní  08.05.05 13:21

Ahoj Andreo a vsechny ostatni,

v patek jsem se sice po Olomouci v centru pohybovala,ale jak premyslim, tak premyslim, vzdycky s Fifou v kocarku, v 5 jsme sli zrovna z plavani, takze jsem to asi nebyla ja, ale byla by to dobra nahoda :) A v patek byla v Ol i Bara, ale dopo, tak jsme se tu tak skoro vsechny sesly :)

U nas je dnes taky pekne hnusne :( fuci vitr,az to pekny neni, dokonce mi uletela z balkonu mikina ze susaku, manzel mi ji sel hledat po okoli, ale nenasel :( no nic, koupila jsem si v seku ,ze bude akorat na pisek a jeste jsem v ni ani nebyla :) Dopoledne jsem si sazela kyticky do truhliku a Fifa mi vydatne pomahal, jeste se k nam pridala sousedovic Terezka, takze jsme tim zabili cele dopoledne s tou jejich pomoci :)

Jinak Fifa uz vyzaduje delsi dobu,ze chce papat sam, takze musi mit v ruce svoji lzicku a docela mu to jde, ale samozrejme ja ho krmim taky. Dnes mel na obed kure s bramborem a zkusila jsem mu dat uz malou vidlicku a taky mu to docela slo.

Pastu uz pouzivame, Fifa ma Perlicku, aspon myslim, nechce se mi jit divat do koupelny, davam mu jen trosicku na kartacek, chutna mu,ze je jahodova a bez ni si zuby cistit nechce, nenecha se osidit!

Lulu, jeste jsem ti ani nenapsala, jak je mi lito,co se stalo, holka drz se a ver, ze bude zase lip! A bratricek nebo sestricka Noemky na sebe nenecha dlouho cekat! Noemka urcite vsechny tvoje chmury zazene a manzel te podpori, urcite je to prima chlap!

Tak se mejte krasne, ja jdu uklizet, ma prijit navsteva,tak at se neleknou!

Brendy

 
kostka
Kecalka 405 příspěvků 08.05.05 13:30

Ještě dodatek - pastu zatím nepoužíváme, on ani ten kartáček pavlík nemá moc rád,takže čistíme spíš symbolicky…

Andrejko, ne Heřmanice, ale Hartmanice - aspon tedy tm mám vyhledané spojení,jestli se pletu, opravte mě, abychom necestovali jinam :o

Pa

Hana

 
Anonymní  08.05.05 14:14

Jasne, jsou to Hartmanice.

 
Anonymní  09.05.05 08:35

Ahoj holciny!
Doufam, ze neprichazim s komentarem s krizkem po funuse a hned nevyjde novej.

Andreo, kolikatyho ze je Jolanka narozena? :o) Ten uklid jsem teda nepochopila, ale ty mi to urco nekdy vysvetlis, vid. :oD
Jo a jinak to jsou opravdu HArtmanice. ;o)

Pasta: TAky nepouzivame a jako PAvlik ani moc kartacek nemame radi. Jo na hazeni a nebo patlani s nim po zemi jo, ale jinak… to musi byt opravdu skvela nalada aby si ty zubyska nechala vycistit vsechny a i nekolikrat. Jinak nic moc.
Ted nam rostou spicaky a je to fakt skvely. Misa je klidna, najednou z nicejho nic otoci a je tak na ranu mezi oci. Porad by nejradsi mela v puse dudaka. Normalne ho pouziva jen na spani, ale v sobotu mela nejakej uplakanej den a od ty doby ho vyzaduje i na beznej den. Ale ja sem matka tvrdacka a nedam ji ho, nebo jen na chvilicku a hned s nim pryc.

My a jidlo… ja taky krmim, ale Misa se do toho plete se svoji lzickou. Obcas ji to jde krasne, ale obcas taky ne.
Hani: Verim tomu, ze holcicky v jejich veku jedly samy. NAse Kacenka (3,5) uz v jejim veku jedla taky sama, ted ji lepe jak ta 9-ti leta.

Misa ma docela rymu a kasel (mucosin s medem) a nemuzu do ni za boha dostat uzivani. pritom je tak dobry. NA sladky caje je zvykla, tak nevim. JAkmile citi med, tak to vse leti rychlosti svetla daleko od nas. :oD
Vysat nos je u nas rev jako by sme tu vrazdily vola a uz ani kapicky do nosu nemusime. A ty nam nikdy nevadily. JAk se ty deticky silene meni… :-/
Me dnes taky nejak zacina poskrabavat v krku, tak doufam, ze z toho nic moc nebude.

Holky, taky mate tak silenou zimu doma? Ja sem dnes zapla topeni.....brrrr

No, ma hlava nejak nechce fungovat, tudis nevim co jsem jeste chtela a nechtela napsat. Tak zatim papa a mejte se hezky! Slunickove (aspon si ho namalujem nekam na papir a hned bude veseleji)!!!

Darka a Misa usmrkanej (odsavacka) posmistr.

P.S. Hoky, drzte me…asi ji zabiju.....narazi mi takovym jakoby kocarkem (nakupni vozik) do kytky a ma z toho desnou legraci… NAsdadi svuj naschvylnickej vyraz v obliceji a uz jede..... potvurka maicka.

Tak a ted uz opravdu papa…

 
Anonymní  09.05.05 08:37

Jo, kdo ze ma ted psat denicek?
Darka

 
kostka
Kecalka 405 příspěvků 09.05.05 18:19

Darko, deníček píšu já, už je poslaný :-)

Papa Hana

 
Anonymní  09.05.05 18:21

Vyborne, ja jen aby se to vedelo ze se muzem tesit. ;o) papa a tesime se!!!

DArka

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama