Brusinka - 17. týden

Těhotenství

Zdravím všechny štěbetající i nahlížející, Lucko: gratulace k dobrým výsledkům amniocentézy a držím pěstičky na ultrazvuk. Tfuj tfuj tfuj!!!!

Vypadá to, že nám nastávají ?horké chvilky? a patřičně si užijeme teplého počasí:-) No nastávají ? ony už tu jsou.
Kuklínek se zatím neuvařil, tak je to dobrý.
Máme za sebou první ultrazvuk a tento čtvrtek mě čekají AFP testy. Zatím nejsem nervózní , ale až budu čekat na výsledky, tak mě určitě černé myšlenky neminou.
V pátek mě také čeká OGTT- nebo-li glukósový toleranční test. Dědeček měl cukrovku, takže mě budou prověřovat, zda mi nehrozí těhu-cukrovka. Doufám, že to bude v pohodě:)
Lítání po doktorech si teď člověk užije :-)

Bříško už je vystouplejší a jen co mi kolega naskenuje fotečku Kuklínka i bříška tak přidám mezi ostatní. Stále ještě mohu spát na břiše. I když si vždycky říkám, jestli ho tam chudáka nedusím a neohrožuji jeho bazének. Abych mu nevypustila vodu :-))
To jsou ale nápady :-)
Když jsem se chlubila rodičům, že už mám vystouplý pupík, tak se mi táta ?vysmál?, že jsem proti němu břídil :-))) A to má tedy bříško ještě docela v normě. Však ho brzy trumfnu.

Nechutenství mě, zdá se, definitivně opustilo a už mě začíná honit mlsná. Zelenina mi už zase chutná a padá do mě jako Němci do krytu :-))
Vypadá to, že Kuklínek bude dostávat pravidelný přísun krvavé tláči a i koblížků. Snažilkovské srazy jsou totiž moc príma a i mezi srazy se občas do koblížkárny ?juknu?..... viď Romíku :-)))
Ale jak se znám, mé záchvaty konkrétních chutí jsou většinou 1-2 měsíční, takže tláču možná brzy vystřídá jiný mls.
Hohooo, aby mi po pátečním testování glykemické křivky nepohrozili a koblížky nezatrhli :-))
Zjistila jsem, že melouny už začínají být mňamózní, tak je beru též útokem :-)
A tuhle jsem si vzpomněla na Vajo, když jsem zakoupila lusky a u televize ďoubala :-))

V sobotu jsem se byla s Romíkem podívat na Míšinu svatbu v Průhonicích. Měli to opravdu krásný. Dendrologická zahrada je fajn. Sluníčko sice docela peklo, ale lepší než kdyby bylo zamračeno. Fotograf sršel humorem a při navigaci nevěsty s ženichem a dalších skupinek ze sebe sypal jednu hlášku za druhou. Fotky budou snad také tak povedené.

Chtěla bych si tento týden už konečně zjistit těhu-cvičení. Možná se s Amálkou ve Vodičkový na nějaké lekci shodnem :-)) Míč mi doma zahálí na skříni, už abych se naučila správně cvičit, abych Kuklínovi neublížila a mohla se občas ?zmítat? :-)

Přeji hezký týden a pořádně se zavlažujte ať nejste vysušené :-))) Když nám to slunce bude tak útočit.

Pa a pište pište piště, ať se vám vyhne klíště.

Martina
16tt+5 / 14+3

Váš příspěvek
Andulka1
Stálice 82 příspěvků 10.06.03 06:53

zdravím všechny těhulky :o)
jsem tu nová. Nejdříve jsem jen zvědavě nahlížela a pak jsem se rozhodla se přidat.
Minulý týden jsem zašla k panu doktorovi, že mám jisté podezření… ale jděte, máte DANU, to není možné. A za pár okamžiků mi oznámil: Ale je to tady! No to jsem neviděl už několik let. Byl překvapený, když jsem mu řekla, že tohle nádherné těhotenství nechci ukončit, ale dotáhnout do řádného konce :o) Plánovali jsme miminko později, no co tak bude dříve :o) Jsme s přítelem neskutečně šťastni.
Jsem už zkušená matka, dvě děti mám „trošku“ odrostlé, starší má letos 20, mladší 16. Začala jsem brzo, tak si to teď můžu krásně užívat.
A mé první zkušenosti s tímto drobečkem? Je mi špatně, ale nádherně. Jím jen proto, že musím, tak to nepřeháním. Vím, že příjde čas, kdy budu s nostalgií vzpomínat, jak mi nechutnalo jídlo. Vitamínky můžu, nejlépe ovoce, ale jen opatrně.
V sobotu, i když jsem se držela ve stínu, jsem se přehřála, tak jsem v neděli byla za mrtvolku a neopustila jsem pelíšek. Měla jsem mokrý ručník na čele a po ruce vodu. Nakonec jsem to zdárně překonala a v pondělí jsem mohla normálně do práce.
A jak je náš drobečeki veliký? Snad jako kulička hroznového vína. Máme ho moc rádi a už se na všechno moooooc těšíme

Všechny zdraví Andulka
6t

Brusinka
Kecalka 436 příspěvků 10.06.03 08:03

Ahojkyyyy, další štěbetalkaaa.
Vítám tě a doufám, že se Ti tu s námi bude líbit.
Jsi už zkušená mamina, ale vlastně zdravotnictví se za těch 16 let docela změnilo, tak to bude v mnoha ohledech pro Tebe taky jiné:-))
Nedávno jsem někde na netu našla článek popisující přístup personálu v porodnici (ostatně všeobecně ve zdravotnictví) před revolucí a bylo to dost smutný. I kamarádka, co rodila někdy v 88 měla nehezký zážitky.

Přeji brzy zklidněný žaludek a žádný ostych a směle mezi nás :-)

Pa Martina

Lucije
Kecalka 418 příspěvků 10.06.03 08:44

Brusinko chtěla bych Ti MOC pochválit fotečku
Kuklínka. První a hned tak úžasná! Takovéhohle malinkého mimouška
vidět smát se od ucha k uchu… holt, jak se cítí maminka,
takovou náladu má i miminko. A tady to platí na 100pr! Doufám, že
jí vezmeš ve středu na srazík?! Ale raději přines kopii, jinak Ti
Kuklínka ochmatáme :o)). Těším se!
Pa, Lucka Snažilková

Andulka1
Stálice 82 příspěvků 10.06.03 08:49

děkuji za vřelé přivítání :o)
protože vím, že se toho opravdu hodně ve zdravotnictví změnilo, tak doufám, že tady načerpám spoutu rad.
Neboj, nejsem ostýchavá ;o)
Zážitky z předchozích porodů jsou celkem fajn, už jsem oba kluky měla u sebe na pokoji, toho druhého jsem si musela pro:,–(it, protože na společný pokoj dávali jen prvorodičky. Prvního jsem kojila jen 3 měsíce (pokračovala jsem ve škole), druhého 8 měsíců. To bylo na tu dobu něco nezvyklého.
A těhotenství? Při prvním jsem přibrala 7kg, při druhém 11. Takže mám s čím porovnávat.
A neboj, ze žaludku si nic nedělám a opravdu si to užívám :o)
Krásný den, snad se v tom vedru neupečem ;o)

Brusinka
Kecalka 436 příspěvků 10.06.03 09:00

Lucije: díky za pochvalu :-)))

Kdyžtak fotečky najdete zde:

tady se hnízní Kuklínek:

https://www.emimino.cz/modules.php?…

a ještě bříško

https://www.emimino.cz/modules.php?…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.03 09:25

AHOJKY ZATÍM JSEM ANONYMNÍ A TO K VÁM NAKUKUJU OD DOBY CO MI VYŠEL.TĚHULKOVSKÝ TEST A TO MĚSÍC.JSEM V 8 TT A JSEM ŠŤASTNÁ.UŽ JSEM SE POKOUŠELA PŘIHLÁSIT 2X,ALE NĚJAK MI TO NEODPOVÍDA:-(.JÁ JEŠTĚ MIMI NEMÁM A TO PRO NEUVĚŘITELNOU SMŮLU.V 18 LETECH JSEM OTĚHOTNĚLA,ALE ČEKALA MNE OPERACE KOLENA,KTERÁ SE NEDALA ODLOŽIT JINAK BYCH PRY NEMOHLA CHODIT.MUSELA JSEM NA INTERRUPCI A BYLA JSEM NEŠŤASTNÁ.PAK SE DÍTĚ NEVEDLO 6 LET A JÁ NEVĚDĚLA CO BUDU DĚLAT.PAK TO PŘIŠLO TEST POZITIVNÍ A JÁ BYLA NEJŠŤASTNĚJŠÍ ČLOVĚK NA SVĚTĚ.NERADOVALA JSEM SE DLOUHO-DO TÝDNE JSEM POTRATILA.A BYLA OPĚT ZOUFALÁ.PAK SE PO ´2 LETECH MIMI OPĚT POVEDLO.ŘÍKALA JSEM SI DO TŘETICE,SNAD TO VYJDE.CHODILA JSEM DO PORADNY A MĚLA TĚH.PRŮKAZ.KDYŽ JSEM BYLA VE 13 TÝDNU,ZAČALY BOLESTI A NA ULTRAZVUKU MI BYLO SDĚLENO ŽE JE TO MMODĚLOŽNÍ.ANI NEVÍTE JAK MI BYLO.NIKDO NA TO NEPŘIŠEL DO TÉTO DOBY A JÁ JELA ROVNOU NA SÁL.MLEM JSEM TAM UMŘELA,PROTOŽE VEJCOVOD POD DOTEKEM PRASKNUL.PŘEŽILA JSEM A PO 2 LETECH OPĚT RADOST ZE 2 ČÁREK NA TESTU.OPĚT MIMODĚLOŽNÍ.MYS­LELAM JSEM ŽE NEMÁM MÍT DĚTI.ŽE TO OSUD NECHCE KRUTĚ SE MI MSTÍ A JÁ NEVÍM ZA CO.NIC JINÉHO UŽ MI NEZBÝVALO NEŽ UM.OPLODNĚNÍ.POD­STOUPILA JSEM 3 POKUSY MARNĚ AŽ TEN 4 VYŠEL.A JÁ JSEM OPĚT ŠŤASTNÁ,ALE ZÁROVEŇ HROOOOOZNĚ VYPLAŠENÁ.ZÁVIDÍM VŠEM(V DOBRÉM SMYSLU)KDYŽ TADY PROČÍTÁM TEBE BRUSINKO A VAJO A OSTATNÍ JAK UTÍKAJÍ TÝDNY A MÁTE ZA SEBOU TO NEJHORŠÍ OBDOBÍ ZA SEBOU A JÁ JSEM STÁLE JEŠTĚ V RIZIKU.SNAD MI NYNÍ OSUD NADĚLÍ TO,CO MI V ŽIVOTĚ HROZNĚ CHYBÍ,BYLA BYCH NEJVDĚČNĚJŠÍ ČLOVĚK NA SVĚTĚ.VŠEM VÁM DRŽÍM PALCE A PROŽÍVÁM VŠECHNO S VAMI.MOC ZDRAVÍM MARTINA

Andulka1
Stálice 82 příspěvků 10.06.03 10:00

tolik smůly na jednoho človíčka, to snad ani není možné. Doufám s Tebou, že všechno špatné už máš dávno za sebou a teď budeš mít jen a jen radosti. Držím palečky Tobě i miminku!

Amalie
Kecalka 153 příspěvků 10.06.03 10:05

Ahojky všem,

předem bych chtěla moc přivítat Andulku a hlavně Martinu. Marti uvidíš, že to tentokrát vyjde, strašně moc držím palce. Snad už se štěstí konečně na tebe usměje a budeš si moci užívat maminkovství. Budeme rádi když se k našemu deníčku připojíš a vůbec nevadí, že si trošičku „pozadu“, stejně se ze snažilkovského deníčku „trousit“ nové těhulky.

Brusinko, tak pojď dneska se mnou. Začíná to v 18:15 a já se jdu zatím podívat a domluvit, co to obnáší a na ceně a tak. Vím určitě, že to bude skvělý, jak jsem říkala, už jsem k nim chodila a byla jsem moc spokojená. Jen si myslím, že to nebude nejlevnější, už ten tříměsíční kurz Mojžíšky byl docela dost drahý.

Jinak já jsem dneska byla na AFP testech. Výsledky budou za 14 dní a nemám volat, kdyby něco, tak se mi ozvou. Je mi dobře, kilečka se pořád drží na +2 a chutě nemám zatím žádné. V pátek jdu do poradny, kde by mě měli objednat na nějaký lepší ultrazvuk na zjištění vývojových vad a snad i zjištění co to bude:)

Tak se mějte a doufám, že se uvidíme zítra na srazíku.

Ahoj Amalie 16tt. + 3

Hanulka1
Závislačka 3183 příspěvků 10.06.03 10:24

Ahoj všem,

hlavně chci přivítat Andulku a Martiinu.
Martino neboj to bude v pohodě.

Teda Amálko: My dvě jsme opravdu stejně na den. Já jdu totiž dneska taky cvičit. Začíná to v 19:00 a bude to zhruba na dvě hodiny. Tak jsem moc zvědavá jaký to bude. Jinak jsem dneska taky byla na krvi na testy AFP. Příští čtvrtek jdu do poradny a pan doktor říkal, že by už měly být výsledky.
Taky jak jsem včera říkala na chatu, tak jsem se objednala k zubaři, tak doufám, že to přežiju ve zdraví.
A co vy? Přeji hezký den a neuvařte se.
Hanka 16+2 tt.

Brusinka
Kecalka 436 příspěvků 10.06.03 10:29

Martino : moc Tě mezi námi vítám. Teda je to až neuvěřitelný - Tvé dosavadní peripetie. Věřím, že všechno špatné jsi si už vybrala a tentokráte to bude jen dobré. Moc držím pěstičky. Ať Ti to co nejrychleji uteče do toho 12-13. týdne a můžeš ty největší obavy ze sebe shodit. Je mi jasný, že plašit budem občas během celého těhotenství.

Amálko: tak to bych v těch 18.15 měla stíhat. Jdu předtím ještě k babičce, ale časově to zvládnu :-))
Tak budu čekat před studiem lehce po šesté?
Kdyžtak si pošlem os. zprávu :-))

Pa Martina

Sykorka
Kecalka 150 příspěvků 10.06.03 10:57

Ahojky!

Posílám všem spoustu pozdravů a Andulce a Martině vřelé přivítání - to se nám panečku deníček pěkně rozrůstá!

Včera jsem byla na genetice - byla to moc veliká legrace (hlavně proto, že jsem věděla, že tam jdu zbytečně - moje máma měla při druhém těhotenství hodně zlou a špatně léčenou chřipku a kvůli této nemoci se sestra narodila s vrozenou srdeční vadou, díky které po několika operacích bohužel zemřela - takže jsem si říkala, že když jsem zdravá, tak mimísek bude taky zdravý, ale doktorka mě přesto poslala k odborníkům spíš pro jistotu aby se náhodou něco nezanedbalo) Výborný na tom bylo, že si pan doktor obtelefonoval laboratoře a zjistil mi výsledky AFP testů - takže jsou v pořádku JUPÍÍ! mám hroznou radost! no a pak mi ještě pro jistotu naplánoval nějaký speciální UTZ za měsíc - takže zase znovu uvidím mimíska - skvělá zprávička. No jinak mi udělal rodokmen a vůbec na mě byl hodný - takže si odteď budu těhotenství jaksepatří užívat …

Všem Vám přeji aby testíky dopadly dobře a Vaše miminka byla zdravá jako rybičky!

Jinak mám teď třešňové období - kolega z vesnice přivezl nám měšťákům trochu ze své úrodičky - takže je tady likviduji po kilech - další pravidelné pochoutky jsou rajčata a květák - tahle chuťová období jsou moc srandovní - jsem zvědavá co budu dlabat za pár týdnů …

Brusince: Kuklínek je moc pěknej - je moc hezký, jak si plave v bublince, taky jsem koukala na bříško - myslím, že mám malinkato větší, ale ne o moc …
Jinak s tím klíštětem jsi se trefila do černého - o víkendu jsme dvě objevili - jedno u mě a druhé u partnera, naštěstí obě ještě nezakousnutá, ale měla jsem pořádný strach a domácí průzkum byl extra podrobný!

Martině: Držím palečky, určitě to tentokrát dopadne dobře - mimísek se určitě bude chtít chlubit tady na emiminu se svými pokroky a zůstane u tebe nejméně 9 měsíců!

Lucus: Skvěle, že ti vyšli testy - teď už jen pohodičku a všude se chlubit s bříškem.

Andulce: Musí to být docela příjemný pocit, po tolika letech děti od sebe - myslím, že si tohohle mimíska užiješ víc než první dva dohromady - my jsme se sestrou skoro o deset let od sebe a máma říká, že se mnou bylo spousta starostí okolo (bydlení, peníze, práce) ale se sestrou nemusela myslet na nic jiného než na ní a bylo to prý úplně o něčem jiném …

Mějte se moc hezky zdraví
Sýkorka 17tt+1

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.03 12:01

moc vám všem děkuji za přijetí a podporu.Hrozně to teď potřebuju.Brusinko máš překrásné mimi,držím več všem palečky.Pa Martina

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.03 12:22

Ahoj, holčiny!
Zdravím opět nepřihlášená - zase ten zatracený modem :), tak mi to promiňte.

Minulý týden jsem zjistila, že se mi nějak „srazilo“ několik kusů oblečení. A to si teda nepřipadám, že bych ztloustla. Bříško je vidět jenom večer jako taková oblinka, no jak říkáte - jako bych byla nafučená, ale do některých sukní a kalhot se ne a ne vejít. Tak jsem dnes vyrazila k Vietnamcům a zakoupila krásné plátěné XXL kalhoty na šňůrku. Snad mi chvíli vydrží.

Andulko Vítej mezi náma, mamino! Ať se ti tady líbí a miminko krásně roste.

Martino Moc držím palečky, aby to tentokrát vyšlo!

Sykorko Gratuluju k testíkům! Teď už si fakt můžeš v klidu užívat.

Jinak je mi pořád dobře. Vůbec si nepřipadám jako těhotná. Možná i proto, že jsem mimíska dosud neviděla na UTZ, protože na tom prvním byla jen bublina. No, jdeme příští týden, tak to snad do té doby vydržím. Ale skoro si říkám, že bych si taky ráda zažila nějaké ty nevolnosti, abych to měla se vším všudy. Já vím - rouhání :)
Mějte se sluníčkově a neupečte se!
Petulka
 10tt+5

kairo
Kecalka 115 příspěvků 10.06.03 12:27

Ahojky Brusinko,
jsem tu skoro nová a moc ti přeji, aby to bylo o.k.
Já jsem teď 13 + 6 a začínám prožívat změny, které mi přináší každý den. Trošičku jsem zpomalila tempo procházek, protože bublince se to moc nelíbí. Začne mne bolet bříško a chce se mi brzy spát. Nic naplat, ale hýbat se musíme, tak ji pomalu, ale jistě trénuji. Míč na cvičení používám zatím místo židlilčky a jen tak se na něm vesele houpu. Brzy chci navšívit kurzy pro maminky, které se pořádají u nás v nemocnici.
Jinak s tatínkem je to horší, protože mu před 14 dni zemřel tatínek, tak má hodně myšlenek jinde a né s námi. Jsem mu oporou, ale je mi moc líto, že není on mou. Jednoduše mu to teď nejde.

Pa Kairo

Brusinka
Kecalka 436 příspěvků 10.06.03 13:06

Vítám třetí nový přírustek - Kairu (a) (o) ???? :-))))))

To je skvělé, jak se nám to tu rozrůstá :-)

Kéž by se brzy zadařilo i Montičce a snažilkám ze sousedního deníčku.

Koukám jsi také nadšená chodkyně :-) Škoda, že Tě to bříško bolí. No ale když budeš poslouchat tělo a chodit volnějším tempem tak by to mělo být v pohodě.
Taky pociťuji dřív únavu.
Hurá do těhu kurzů ať jsme fit a na porodním sále mimíska vyprdneme jako pecku. No, asi tak jednoduché to nebude, kondice nekondice, ale my to zvládnem :-))
Co nám také jiného zbývá, že? Ale nebylo by špatné být jako medvědice co? Porodily bychom ve spánku :-)))

Petulko : tééda to jsem zvědavá, kdy napíšeš, že Ti začíná být špatně :-)) Tak pozor zítra na ty koblížky :-)
Jo a taky ty sukně a kalhoty nevyvářej - pak se Ti to akorát sráží :-)))

Sýkorko : Klíšťáci jsou hnusoni. Pozor na ně!! Gratulace k AFPíkům.
Taky jsem se objednala na genetický test. Žádné podezření nemám (a doufám, že i testy budou OK), ale je to dobrá příležitost se skoro hodinu dívat na Kuklínka a přestože se to platí, tak není co řešit. Aspoň je větší jistota, že je mimčo v pořádku.

Holčiny a co vy a fotečky mimísků a bříšek.
Přidávejte ať se naše bříška lépe poznají :-)))) respektive mimísci skrze bříška :-))

páčko Martina

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.03 13:31

Milá Martino,

držím Ti strašně moc palce, aby jsi se konečně toho vytouženého miminka dočkala. Dávej na sebe a na bříško pozor a hlavně ať jste v pořádku.

S pozdravem Katka, 36t.

Andulka1
Stálice 82 příspěvků 10.06.03 13:45

ještě jednou děkuji všem za přivítání :o)
Brusinka: miminko i Ty jste na fotečkách super. Já Ti můžu jen závidět. Patřím mezi ty, co když jsou ve třetím měsíci, tak vypadají jako ostatní v šestém :o)))
Sýkorka: to víš, že si to užívám plnými doušky :o) a mám radost i z nevolností, protože vím, že přejdou :o)
Petulka: oblečení se nesráží, protože tloustneme, ale protože je agresívní životní prostředí, to jsou samé oxidy sem a oxidy tam a Ty jsi beztak zapomenula zavřít dveře od skříně, tak se Ti oxidy vrhly na Tvůj šatník! :o))
Kairo: nejlepší lék na všechny smutky je práce… vymysli mu něco, čím ho zaměstnáš a vzpomeň si na písničku z pohádky: Dělání, dělání, všechny smutky zahání, dělání je lék…
Martina: moje fotečky se tu asi nedočkáš, jak už jsem psala, už teď mám bříško jako bych těch týdnů měla víc a ne pouhých 6 :o))) a mimi, to jsem viděla jen jako bublinku minulý týden. Příští UZV už si nechám a potom se s ním pochlubím :o)

Krásný den holky, hodně pijte a zalezte do stínu, ať Vám není špatně jako mi v neděli :o)

Lucus
Povídálka 22 příspěvků 11.06.03 08:25

Ahoj holky,
předem všem děkuji a doufám, že i já Vám budu moci pogratulovat k dobrým výsledkům ze všech možných testů a vyšetření.Jinak náš klučík pěkně kope, každý říká , že to bude fotbalista, ale to se říká o každém dítěti.Pořád mě nepřešla chuť na ostré a na pivo, takže si doma večer dopřávám malou skleničku 10 st. piva.Taky jsem měla včera už trochu oteklé kotníky, tak sem byla ráda, že jsem hodila nožky na gauč a odpočívala.V tom paneláku je to v těhle vedrech fakt síla.
Jinak včera večer mi volala kamarádka, že s největší pravděpodobností odjíždí do porodnice, tak sem dneska zvědavá jestli už porodila.To taky musí být síla v těch vedrech, chudinky holky.Ještě že to čekáme až později a doufám, že zachladna a to se stejně pěkně zapotíme.
Jo abych nezapoměla - včera jsme se s manžílkem jeli podívat ( jen tak ) do Babycentra a představte si , že dostali ty kočárky co se mi tak líbí a měli je za zaváděcí cenu.Jsou to Hoco Big Foot se vším všudy ( fusak, nánožník) a to za cenu 8.999,–. No já sem samozřejmě byla skeptická a říkám manžílkovi, že je to ještě brzo, ale oni měli ten tmavě modrý co se nám tak líbíl a manžel řekl, že už je to jedno jestli ho koupíme tedˇnebo koncem léta, tak sem se nechala ukecat a koupili sme ho.Mají ho teď moji rodiče doma.No jsem z něj unešená.Je fakt, že si říkám, že sem si snad smůlu vybrala a teď už bude všechno v pohodě.Ale abych nezapoměla, samozřejmě jsme ještě koupili pláštěnku, moskytiéru a polštářek a dečku.No musela sem toho využít-manžílek byl v dobrém rozmaru.
A co vy už taky pokukujete po kočárech?
Holčinky, mějte se krásně a přežijte ty vedra bez úhony. A abych nezapoměla pozdravujte bříška ( můj muž tomu říká vetřelec), no tak sem zvědavá co se nám narodí, protože nejdřív to byla podle něj kuželka.Ahoj Lucka-Lucus

Evicka2
Povídálka 15 příspěvků 11.06.03 08:31

Ahojte holky a briska,
pisu jen jednu rychlo poznamku, protoze to tady uz nemuzu vydrzet. Za hodinku me ceka UTZ a ja se tak tak tak tesim, ze nemuzu vubec pracovat. Dam Vam pak vedet, jestli je to Sovacek nebo Sovicka a nebo jestli jsme videli zadecek:-) Ted me ten mrnous uz pekne stoucha v brisku, tak doufam, ze se taky tesi a predvede se v plne krase.

Evicka + Sovicka 20+3tt

kairo
Kecalka 115 příspěvků 11.06.03 12:01

Ahojky Brusinko a všechny spřízněné dušičky,
Kairo je jen s o ;-)).
Včera jsem byla odpoledne zase trochu plavat. Naštěstí máme na zahradě u tchýně možnost bazénu, tak toho využíváme. Je sranda pozorovat jak mi během týdne bříško začlo hezky vykukovat přes kaťata. Sem tam ho pohladím, aby tam bublince nebylo smutno a věděla, že jsem s ní.
Jo a s tím porodem máš pravdu. Jen se trochu připravit a pak s chutí a těšením na naše malé bude hotovo ;-)) Nebude to jednoduché, ale stojí to za to!!

Lucus: Koukám, že neotálíte a nakupujete. To je fajn. Já zatím jen pokukuji po krámcích, ale když se naskytla taková příležitost, tak je to jen dobře.

Evicko: Držím palečky a určitě dej vědět. ;-) Vždycky po UTZ přijde takové uklidnění, že je vše jak má být. ;-)

Pa Kairo a moc děkuji, že je tu s Vámi tak fajn

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.06.03 12:09

Ahojky, holčiny!!!
Tak se nám konečně trochu ochladilo. Nevím jak vašim bříškům, ale našemu Vlkodláčeti se to moc líbí. Včera jsme byli na Matrix Reloaded, tam si ale nejsem jistá, že mu nevadil ten kravál, co ve velkých kinech bývá.

Kairo Moc tě tu vítám. Tvého manžela je mi líto. Neumím si představit, že bychom teď ztratili jednoho z budoucích dědečků. Je dobře, že tě má a že se o tebe může opřít. S tvou pomocí to určitě brzy přbolí a zase bude i on oporou pro tebe.
To bolení bříška při delším chození mi trochu nahání hrůzu. Myslela jsem, že ještě stihnu letos Tatry (samozřejmě v nějaké „light verzion“), to bych měla být v 16. týdnu. No, v nejhorším budu působit jako základní tábor :))

Brusinko Škoda, že ty koblížky zase neochutnám, ach jo. Jsem až do 19:30 v práci. Kdy zahlásím, že mi začíná být špatně fakt netuším, možná za měsíc, po vzoru Amálky. Zatím se cítím naprosto skvěle, dokonce lépe, než před otěhotněním.

Andulko Hihi, oxidy, to je prima výmluva, to zkusím na manžela. Bydlím v malém městě kousek za Prahou, tak by mě zajímalo, co se musí dít v pražských šatnících :))

Lucko Gratuluju ke kočárku! Já zatím po žádném nekoukala, připadá mi to ještě hodně brzy. Určitě vím, že by to měl být trojkolák s nafukovacíma kolama, abychom mohli dobře vyrážet do přírody. Ale určitě si pořídím šátek na nošení.

Evicko Tak co? Hořím zvědavostí, co jste tam vykoukali.

Mějte se krásně a pozdravujte bříškouny.
Petulka
 10tt+6

Amalie
Kecalka 153 příspěvků 11.06.03 12:31

Zdravím všechny!

tak dneska je mi přímo krásně, počasí se nad náma aspoň na chviličku smilovalo. Vítám novou těhulinku Kairo, ať tě bříško přestane bolet, pro tvůj klid je to naprosto normální a časem to samo přejde.

Sýkorko gratuluji k AFP testům.

Petulko ty nevolnosti už nepřijdou, já jsem si myslela, že mi začaly pozdě, ale nakonec to byl jen necelý týden a možná to spíš bylo z toho vedra. No myslím si, že není absolutně o co stát. Moje kolegyně už je ve 13. týdnu a je pořád na práškách, jinak v sobě neudrží ani vodu. S prvním chlapečkem to takhle měla až do konce 5. měsíce.

Evičko určitě napiš co nosíš v bříšku, jsem hrozně zvědavá. Snad konečně nějaká holčička, mám pocit, že se rodí jen chlapi.

Jinak včerejší těhotenské cvičení mě nějak nenadchlo. Cvičily jsme asi 40 minut a pak byla přednáška, v celku nic nového. No hlavně mě dost odrazuje cena, za kurz až do porodu chtějí 4.500 korun, což mi přijde dost. Je to sice komorní, cvičily jsme jenom čtyři, takže je to hodně o osobním přístupu, ale i tak. No asi se porozhlédnu jinde.

Tak já budu končit. Mějte se.

Ahojky Amalie 16 t.t. + 4

Andulka1
Stálice 82 příspěvků 11.06.03 13:17

Ahoj těhulky :o)
Vy se máte, že se u Vás ochlazuje, tady v Ostravě je pořád stejně příšerně jako včera, předevčírem…
Musím se pochlubit - mám až do konce týdne volno, dnes přímo z práce jedu vlakem na chaloupku, tam bude parádně :o) kousíček k vodě, kousíček do lesa… už se těším, protože tady je opravdu příšerně. Ta jízda vlakem bude sice náročná, ale to nějak zvládnu.

Kairo: tak co, už jsi vymyslela nějakou práci pro manžela? Opravdu ho musíš fyzicky zaměstnat, to se pak překonává i smutek lépe.

Petulka: nevím, co dělají oxidy v Praze, ale tady v Ostravě se na to můj bývalý muž rád vymlouval ;o)

Mějte se všechny krásně, pohlaďte bříška a užívejte si :o)

Andulka
6t

Januska
Stálice 77 příspěvků 11.06.03 13:37

Ahoj spolutěhulinky, úvodem musím přivítat všechny nováčky, to je super, že se náš deníček takhle rozrůstá. Takže: holky vítejte a ať se vám tu líbí, přeju ať nemáte žádné problémy a za pár měsíců krásná zdravá miminka.

Sýkorko: gratuluju k dobrým výsledkům testů (já se bojím už teď a to mám ještě pár týdnů čas, doufám, že nám to taky dopadne dobře).

Petulko: buď ráda, že nevolnosti nepřicházejí, z vlastní zkušenosti mohu říct, že není o co stát. Teď už asi ani nepříjdou, moc ti to přeju, užívej si bezproblémového těhulkovství.

Brusinko: kuklínek je moc hezký!
A k tvému dotazu na naše UTZ ? už jsem tam svého ?medvídka? taky vložila (všichni říkají, že tam vypadá jako medvídek, tak mu tak říkám).

Jinak se vám musím pochlubit, že se teď dva týdny neozvu, protože jsme se na poslední chvíli rozhodli, že si ještě letos pořádně užijeme dovolenou a v sobotu letíme. Po našich stránečkách mi bude určitě smutno, až přijedem, hned napíšu čerstvé zážitky. Vzhledem k tomu, že nevolnosti už rychle ustupují, doufám, že si to užiju.

Mějte se krásně, neroztopte se v tomhle vedru a s přáním trochu chladnějšího ovzduší se loučím,
Janka (12tt+2)

Hanulka1
Závislačka 3183 příspěvků 11.06.03 14:12

Ahojky,

Tak i já se vám chci pochlubit jak jsem včera cvičila. Byla to dvouhodinovka z toho hodina cvičení a hodina přednášky a relaxace. To cvičení bylo super, cvičily jsme na balonech a světe div se já jsem si namohla nohy. Dneska mě tak děsně bolí. Ale u toho cvičení jsem to necítila. A ta druhá hodina byla ta přednáška. Byla docela poučná a učila nás relaxovat. Nakonec jsme pod jejím vedením relaxovali. Je to docela fuška.
Mě to bude stát 600,– takže oproti Amálčiným 4 500,– je to docela zadarmo.

Porodní asistentka taky mluvila o jízdě na kole. Říkala, že jízda na kole rozhodně nevadí a že máme všechno brát selským rozumem. Musí nám to být příjemné. Povídala, že bychom si ale měly dát řídítka výš než jsme zvyklé, aby se záda tak nepředkláněla.
Tak to je ode mne zatím vše.
Pa pa Hanka 16+3 tt

Misul
Kecalka 120 příspěvků 11.06.03 15:37

Ahojky Tehulky,

posledni dobou sem k VAM nahlizim pomerne casto, no vsak mam duvod :) Dneska jsem byla na prvnim UTZ, takze se smele a skrome hlasim, zda by tu bylo jedno malinkate mistecko navic, pro ME a Drobecka.
Oproti vam jsem opravdu na zacatku, krasne se cte jak vam pupicky rostou. Vsem vam preji krasne bezproblemove tehulkovstvi, rada se k vam pridam, jestli dovolite :)

Krasny den
Misul (Misa)
6t+4 (jak rikal pan doktor)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.06.03 18:52

Ahojky, Misulko!
Moc moc ti gratuluju. Přeju ti, ať ti mimísek hezky roste a jste oba pěkně v pohodě. Hlavně žádné chmury a zbytečné strachy!
Petulka

P. S. Pro Brusinku: Tak hlásím lehkou nevolnost po jogurtech, podmáslí a podobných věcech. Ach jo, a já to tak ráda.

kairo
Kecalka 115 příspěvků 12.06.03 07:05

Ahojky těhulinky a bříška,
dneska je to jako vyspání do růžova. Už jsem si i zvykla na noční vstávání na záchod. Mám to teda vždy s doprovodem naší kočičky Pol. Připadá mi, jako když si nás doma pořád kontroluje. No to asi abychom jí tam nedělali nějakou neplechu a ona by u toho náhodou chyběla. ;-)

Misul: Moc Tě vítám a sama musím říct, že jsem tu nová a dostalo se mi moc milého přijetí.

Andulko: Chystáme se předělávat pokoj, kde pak bude naše Bublinka. V týdnu oškrábal jednu zeď, ale zatím to ostatní tam smutně čeká. Naštěstí jsou tu kamarádi a nohejbal, tak jim dělám rozhodčího a on je rád, že tam jsem s ním, Bohužel teď už se hrát bojím, aby mimísek neměl námitky.

Brusinko: Držíme všech osm palečků, co máme, aby ti ty dnešní AFP vyšli!

Petulko: Taky mi není a nebylo vůbec nevolno. A naopak kefír přede mnou neobstál. Teď mám pro změnu chutě na samé nezdravé věci jako je smažený sýr a hlavně maso. Včera jsem se přelstila jahodami ;-))

Zatím pa Kairo

Sykorka
Kecalka 150 příspěvků 12.06.03 08:53

Ahojky!

Mockrát všem děkuji za přání k testům - moc držím palečky, abyste všemi testíky, které vás čekají také prošly v pohodě!!!

Stala se mi dneska zajímavá věc - ráno jsem se probudila a nešlo mi rozlepit očka - takže jsem se doploužila do koupelny a zjistila, že mám děsně naběhnutá víčka a z očí zbyly jen malinkaté štěrbinky těsně u nosu - kromě toho jsem měla napuchlý i celý obličej - hlavně kolem nosu a pusy - no hrůza - partner říkal, že jsem někdo úplně jiný … ach jo - tak sedím v kanceláři se slunečníma brejlema a připadám si jak magor - i když teď po několika opláchnutích ve studené vodě už otok z obličeje celkem zmizel a i oči už jsou podstatně lepší, ale stejně to ještě pořád není ono … no hrůza - zajímalo by mě, který kytičky poslaly otevřeným oknem svůj pyl k nám do ložnice …

Říkala jsem si, že si po ránu nějak musím spravit náladu - takže jsem se pokochala fotkama tady na emiminu …

Kairo: moc hezký miminko! vypadají všichni tak úžasně v těch svých bublinkách …

Misul: zašmírovala jsem i k tobě na svatební fotky - byla jsi krásná nevěsta! přeji do manželství spoustu štěstí a lásky

Uvažujeme o tom, že bychom koupili digifoťák - původně jsme ho chtěli pořídit až na podzim, abychom mohli fotit miminko, ale teď jsme si říkali, že by možná nezaškodilo mít ho hnedka a trochu dokumentovat bříško - takže jestli se rozhoupeme tak se pokusím za nějaký čásek taky nějaký ten obrázek vystavit …

Včera jsme byli u řeky a potkala jsem tam kamarádku s roční holčičkou - byla tak úžasná - už se nemůžu dočkat, až budeme mít taky takového roztomilého mazlíčka! Nikolka uměla báječnou věc - ukázat jak dělá králíček - skvěle nakrčila nosík a trošku s ním jakoby zakmitala - no byla kouzelná …

Dneska mám zase krátký pracovní den - čeká mě ultrazvuk - moc se na mimíska těším! Pak jedeme k našim (budou malovat a potřebují pomoc s odstěhováním nábytku) takže já si budu na terase ve stínu užívat s mísou zeleninového salátu a s jahůdkama a partner chudák bude zápasit se skříněma ..

Mějte se moc hezky
zdraví Sýkorka 17tt+3 (to jsem zvědavá na jaký termín to při tom UTZ posunou!)

Brusinka
Kecalka 436 příspěvků 12.06.03 09:20

Ahojky holčiny,

myslím, že budu spací celé těhotenství. Včera jsem padla za vlast už v deset a v šest se mi teda ale vůůůůbec nechtělo vstávat. A to by mi mohlo 8 hodin stačit co?

Včerejší srazík byl príma. Petulinka nakonec nedorazila. Sešlo se nás 7 a jedno pídě ? Maruška :-))
Tradičně jsme štěbetaly jako o závod :-)) Dá se říci, že poslední štěbetalky nakonec z koblížkárn vyhnala zima. Klimatizaci tam mají na příjemné ?sklepní? teploty a když se sedí dlouho a nepobíhá se po vzoru Marušky kolem okolních stolů, tak po několika hodinách je docela ?frišno? :-)))

Mišul : blahopřeji k flíčku na monitoru. Místo tu samozřejmě máš vyhřáté :-))))

Janusko : medvídek je super :-) Pěkně si užijte dovolenou. Nevolnosti budou určitě na ústupu, tak to bude pohoda. A kam se chystáte? Teda pokud to není tajemství :-)))

Petulko : teda, vůbec Ti ten žaludek nepřeji, ale musela jsem se usmívat, když jsem četla Tvůj příspěvek :-))) Ty jsi si je snad přivolala. To bude snad brzy dobrý. Hlavně, že to není po všem. Teď mi už kefírky chutnají, ale taky jsem je zpočátku moc nemusela. A to jsem měla ještě před otěhotněním období ( několikaměsíční) každoranního popíjení krabičky kefíru :-)

Sýkorko : no to je tedy pěkný. Ať co nejdříve splaskneš.
Dnes to mám v práci krátký, ve dvanáct razím na ty testíky a zítra se dokocím do práce až kolem desáté.

To si ale dělám z práce holubník :-)))

zatím pá,
Martina 17+0

Evicka2
Povídálka 15 příspěvků 12.06.03 09:23

Ahojte holky a briska,
UTZ mame za sebou a u sebe jednu kraaasnou fotecku obliceje (pry je miminko fotogenicke). Pavel hned pani doktorce tvrdil, ze je to miminko uplne cely on, kdyz byl malicky. Vsechno je jak ma byt a uz Vas nebudu napinat… je to…krasnej zadecek:-) Lumpik jeden. Ne a ne se otocit a ukazat, premlouvali jsme ho, ale je to tvrdohlavec. To ma taky po tatinkovi:-) Musim priznat, ze me zaskocil, ten malej ulicnik. Planovala jsem si, jak po vcerejsku uz zacnu nakupovat holcici nebo klucici veci a tak nic. Ale pry tatovi zamavalo.
Musim Vam jeste napsat, ze ty pohyby jsou proste SUPER. Vzdycky malem prestanu dychat a cekam na dalsi a dalsi. Ale pred Pavlem zatim Suvicka dela, ze spi.

Ahojte vsichni novacci, je to fajn, ze jste tady. Neni to tak davno, co jsem taky uvidela dve carky a uz jsem v pulce.

Ty hrachove lusky je nejaka emiminovska moda:-) Dnes planuju nakup naproti u zelinare.

Mejte se moc hezky
Evicka a Sovicka

Hanulka1
Závislačka 3183 příspěvků 12.06.03 10:49

Ahoj berušky. Dnes je čtvrtek zejtra pátek. I když třináctého, ale před námi volný víkend. Doufám, že když byla taková parna přes týden, že bude hezky i o víkendu. Jedeme s tím mým a s celou partou na taneční soustředění (tančíme ve folklorním souboru) a budeme si užívat. Děcka přes den nějaký ten tanec a pak na výlety a na koupaliště a večer táboráček s buřtíkama. Mňam. Jéje já se tak těším.
Brusinko ono se dneska sice moc nedozvíš, ale držím pěsti ať budou výsledky AFP v pořádku.
Mějte se hezky a zatím pááááááá
Hanka 16+4 tt

Januska
Stálice 77 příspěvků 12.06.03 12:24

Ahoj spolutěhulinky,

úvodem vítám Misul, moc gratuluju a přeju pohodové těhulkovství. Uvidíš, že na příštím UTZ už bude všechno lépe viditelné. Taky gratuluju ke vstupu do stavu manželského a přeju moc štěstí, moc vám to slušelo (koukala jsem na fotečky).

Brusinko: moc držím palečky k těm dnešním testům, ať všechno dobře dopadne.
K té dovolené: jasně, že to není tajné, letos se chystáme na Krétu. Moc se těším. Jedem na 12 dní, takže se vrátím až koncem června.

Hanulko: v jakém tančíš souboru? Ani mě nenapadlo, že by někdo mohl mít stejný koníček jako já. Taky tančím ve folklorním souboru (teda teď už vlastně ne, udělala jsem si ?přestávku?, ale můj manžel tančí dál), děláme výhradně slovenský (zahraniční ? chichi) folklor a moc mě to baví. Je to hodně živé a pestré ? žádná nuda.

Jinak zítra ještě těsně před odletem stihnu plánovanou kontrolu u svého doktora, tak doufám, že bude všechno v pořádku. Ultrazvuk asi tentokrát dělat nebude, když jsem na něm byla minulý týden neplánovaně.
Taky je u vás tak strašně horko jako v Ostravě? Prý je venku 33 stupňů, určitě trhnem teplotní rekord! Navíc máme s miláčkem dneska výročí svatby a tak doufám, že to neoslavím nějakým ?kolapsem?. Jestli je už u vás už lépe, prosím poslat taky trošku ochlazení na sever Moravy :-)))

Holčinky mějte se krásně a za 14 dní ahooooooj,
Janka (12tt+3)

sarinka3
Povídálka 12 příspěvků 12.06.03 13:37

Ahoj holky,
chtěla bych také přivítat nové spolutěhulky,
ať se vám tu s námi líbí, a rychleji utíká čekání na miminko.Mě osobně teda to čekání (9 měsíců) připadá hrozně dlouhý.
I když je to moc krásný období, stejně už se nemůžu dočkat, až budu aspoň „třicátnice“, až začnu nakupovat věci pro miminko a tak. A co vy, přemýšlíte už o porodu, bojíte se ho? Já si říkám, když to zvládly jiné, zvládnu to i já.
Jinak si užívám krásného počasí, v práci mám naštěstí chládek a odpoledne se jezdíme i s naší fenkou Sárou koupat do rybníka.Sára vodu strašně miluje, normálně do ní skáče z hráze s rozeběhem. Je to hrozně legrační, a pak s náma plave přes celý rybník a zase zpátky.Kulí při tom oči, funí a občas se pořádně napije. Ale pak je šťastná, že se osvěžila, a v noci spí jako dudek.(má velký proutěný koš za naší postelí).
Na dovolenou se chystáme s kamarádkou a jejím manželem, zatím ještě nevíme kam, ale nejspíš na Malorku nebo do Řecka.
Určitě vybereme něco ze zájezdů na poslední chvíli, tak jezdíme každý rok.
Tak zatím ahoj, a ať vám dobře dopadnou všechny testy a utrazvuky!
Míša - Sárinka, 11tt+4

VVerca
Stálice 75 příspěvků 12.06.03 14:13

Ahoj holky,

konečně se dostávám ke čtení deníčku. Tento týden jsem nějak moc zavalená prací.

Nejdřív chci přivítat všechny nové těhulky a přeji jim, aby ony i jejich miminka byli zdraví a celé těhotenství prožívali v pohodě a klidu.

Já jsem v úterý byla na ultrazvuku, kde jsem viděla to své malé mimi, jak si krásně ducká v mém bříšku. Pan doktor mi ukazoval, kde má ručičky, nožičky, ale já jsem se v tom moc neorientovala. Bylo to na mě moc rychle a když sebou to maličké ještě pohlo, tak jsem to fakt nestíhala sledovat. Pocit to byl krásný a koukala bych se na to pořád. Zároveň jsem byla objednaná na genetiku a nechala jsem si udělat testy NT plus. Měla jsem strach, jak dopadnou, ale naštěstí je to v pořádku. V červenci mě ale čeká odběr plodové vody a toho se bojím už teď. Já ten zákrok snad nějak zvládnu, ale mám strach, aby se neublížilo tomu maličkému. Chtěla jsem poprosit, jestli s tím některá nemáte zkušenosti, jestli byste nemohla napsat, jaké to bylo. Moc díky.

Jinak nejen v Ostravě, ale i tady v Brně je pěkné vedro a nezaprší a nezaprší. Vždycky přijdu domů a jsem z toho pěkně zmožená.

Holky mějte se i s miminky moc krásně.

Verča 11tt+6

Hanulka1
Závislačka 3183 příspěvků 12.06.03 14:39

Tak ještě jednou já.
Taky vítám nové těhulky. Samozřejmě jste tu všechny vítané
Janusko: Tančím v souboru. Děláme převážně slovácko, ale občas si střihneme i slovensko. Což pro naše stavy opravdu není. Pro nás by teď byli spíš hanácké tance, že? Tam se člověk nenatřásá a neskáče. I když poslední zvedačku (tzv. holubičku, to je ta nad hlavou) jsem si skočila minulou neděli, ale ten můj říká, že už mu začínám být těžká a hlavně se mu prý špatně hledá kde teď mám těžiště. No nic tak až po novém roce zase.
Tak se mějte a neupečte se Hanka 16+4

Sykorka
Kecalka 150 příspěvků 13.06.03 08:18

Ahojky!

Posílám spoustu pozdravů a přeji normální pátek - žádné vylomeniny, když je toho třinástého!

Včera jsem se byla podívat na UTZ na mimíska - mával o sto šest a dokonce při počítání prstíků i jedním prstíkem pohrozil - pan doktor to po něm opakoval, jako abych těm šmouhám na monitoru lépe porozuměla, takže jsem se docela nasmála. Výsledkem je, že máme všechno správně a termín posunut o dva dny dopředu (při minulém UTZ o dva dny dozadu - takže celkově je to všechno pěkně v normě).

Dneska jsem tuto dobrou zprávu volala na gyndu - za odměnu mi řekli výsledky z kultivace - tak i ta je v pořádku - zatím mě nepřepadly žádné plísňohouby či tak něco.

Taky jsme včera měli slavnostní den - partnerovi rodiče se rozhodli, že je na čase dát svým synům věno - takže si nás (oba páry) pozvali a při kafíčku nám sdělili, že sice chtěli rozdávat při svatbách, ale že my budeme potřebovat na mimčo a brácha je ve vrcholné fázi stavění baráku, takže je dost na dně a tak tedy, že bude nadělování hned - takže máme akorát tak na kočárek, postýlku, přebalovák, autosedačku a prvních pár oblečků do začátku - tím mě napadlo, že bude pěkná fuška to všechno poshánět, ale už se na to těším - rozhodla jsem se, že začnu s nakupováním výbavičky až tak někdy v září - už by nemělo být takové vedro …

Jinak včera v noci u nás byla pořádná bouřka s kroupama - usnula jsem sotva párkrát mohutně zahřmělo - takže se hláším do klubu - stále spících - sice už potřebuji méně spánku než třeba před měsícem, ale pořád víc než před těhotenstvím …

Mějte se moc hezky a užijte si víkend
zdraví Sýkorka 17tt+4

barban
Kecalka 102 příspěvků 15.06.03 19:57

chtěla bych se také přidat k Vašim deníčkům, na které nahlížím již od února a prožívám Vaše chvilky s Vámi. Jsem už v 15tt+2 a cítím se poměrně dobře (tedy až na to počasí). Sleduji většinu deníčků na serveru eMimino a i když už mám jedno těhotenství za seebou (Honzík má již 10 let), děkuji za každou novou informaci, která nás obohatí. My jdeme na AFP testy ve středu a pevně doufám, že budou v pořádku. Holky přeji Vám všem i Vašim mimískům hodně zdaru.
ahoj Bačkůrka

Hanulka1
Závislačka 3183 příspěvků 16.06.03 12:22

Ahojky všem.

To byl ale parádní víkend. Už dlouho jsem si tak neužila. Byli jsme o víkendu na tom soustředění a paráda. V pátek jsme šli spát až v šest ráno (no vlastně už v sobotu) a vstávali jsme v půl deváté na snídani. Dopoledne byla zkouška, já ji natáčela na video a dost jsem se nasmála. Ono je to něco jiného se na to jenom koukat. Odpoledne jsme vyrazili na místní koupaliště a paráda. Bylo tam i cvičení policejních psů. No prostě pohádka, voda byla příjemná a hlavně tam nebylo tolik lidí.
No po návratu byla další zkouška a po zkoušce jsme si byli zahrát Petang. Suprová hra, dokonce jsem dvakrát vyhrála heč. No a večer táborák. Nacpala jsem se špekáků až jsem myslela, že prasknu. Moc jsem si odpočinula. Škoda, že to bylo tak krátký.
A dneska, to se musím pochlubit, jsem získala razítko do své těh. průkazky a to od zubaře. Měla jsem děsný strach, ale úplně zbytečně. Takže holky žádný strachy a hurá pro razítka do průkazek.

Přeji všem hezký den a zatím pa pa
Hanka 17+1

Vložit nový komentář