Deníček Matýsků 24.

Snažení

Ahoj moji Matýskové ! Už máme za sebou obludný pracovní týden a je čas na nový deníček, kterého jsem se s vaším laskavým svolením ujala já. Bude na téma, které probíráme rády: Naše drahé polovičky.

Už jsme ohledně našich milovaných manželů a partnerů probraly takřka všechno, ale jaksi mi chybí barvitější popis toho nejhezčího a to jsou (alespoň podle mého názoru) začátky. Zajímá mě, jak jste své drahé polovičky poznaly, kde jste se potkali, případně kdo vás seznámil a kdo koho vlastně „sbalil“.

U nás to bylo následovně. Moje někdejší kamarádka mi pořád básnila o jakémsi klukovi, se kterým si prý výborně rozumí, je skvělý, neodolatelný, chtěla by s ním chodit, bla bla bla… Spolu s touhle kamarádkou jsem vyrazila na diskotéku, kde mě s tím dotyčným seznámila. Uf, musím říct, že jsem jaksi nechápala její nadšení. Přišel mi, chlapec, jakýsi nijaký, nezajímavý a prostě to nebyl můj typ. Později večer pro mě přišel a tak jsme si šli zaploužit. A tenkrát to u mě projel na celý čáře. Nejenže mi totálně pošlapal nohy, ale značně přiopilý mi začal blekotat, jak se do mě asi zamiloval a podobný kecy, na který by možná utáhl moji patnáctiletou sestřenici, ale mě teda ne! Prostě mě absolutně nezajímal a byla jsem ráda, když skončila písnička a pod nějakou přiblblou záminkou jsem mu prchla a zmizela v davu. V příštích týdnech jsem ho zdatně ignorovala a úspěšně míjela, ačkoli na mě pořád civěl. Maximálně jsem ho pozdravila kývnutím, ale dělala jsem cokoliv, abych se vyhnula dalšímu „zážitku“ s tímhle individuem. Stihla jsem si ale všimnout, že jsem byla jedna z mála, kterou nezajímal. Kdykoliv jsem ho zahlídla, byl v obležení mladších či starších holek a některé na něm, bez nadsázky, visely očima. To mě ale pořád nepřesvědčilo o tom, že je o co stát. Až po nějaké době, tuším že po třech měsících od našeho neslavného „seznámení“, kdy už byla takřka odláskovaná i ta moje kamarádka, která už ani nebyla kamarádka, se odvážil za mnou přijít. Já stála otrávená, znuděná a protivná kdesi na baru, a tenhleten člověk mě přišel obveselit. A světe div se, povedlo se mu to. Ačkoliv jsem byla hnusná, ryla jsem do něj a shazovala ho, jak jen to umím, držel se statečně. Plácal tak strašný kraviny, že jsem za chvíli smíchy měla křeč ve tváři a nakonec jsme proklábosili celý zbytek večera. A najednou mi sympatický byl. Nevím, čím to, ale najednou se mi jevil jako docela roztomilý tvor a dokonce se mi začal líbit i jako chlap. Bylo mi s ním tak moc fajn, že jsem na něj ušila menší boudu. Celý večer mi nabízel, že mě odveze domů, že by mu to udělalo radost. Na tu akci jsem totiž přijela se svým kamarádem, kterému se očividně nelíbilo, že jsem celý večer zalezlá s nějakým cizákem, takže začal tlačit, že už pojedeme. Já jsem mu řekla, ať jede beze mě, že to nějak vymyslím. Nechtělo se mu, hrál si na ochranáře, ale nakonec odjel. No a tomu mýmu chlapovi jsem namluvila, že mi onen kamarád ujel a nechal mě tam, protože se na mě naštval. A bylo to. Slupnul mi to i s navijákem. Samozřejmě, že jsem naoko sháněla číslo na taxíka, ale můj gentleman se nedal odbýt. Odjeli jsme k němu domů na kafe, kde jsme ve vší slušnosti prokecali zbytek noci až do rána a potom mě odvezl domů. Vzal si moje číslo a dokonce se i vychovaně zeptal, jestli mi může druhý den zavolat!!! Já jsem samosebou svolila, on zavolal, přijel a pak už to šlo tak nějak samo.
Do dneška je přesvědčený, jak mě tehdy sbalil a já ho přitom nechávám. Neprozradila jsem mu, že to nebyla náhoda, že mě vezl domů, ani zásah z hůry, ale dobře promyšlená ženská lest :-) No, kdybych tehdy tak trochu nezalhala, kdoví jak by to dopadlo?

Uff, trochu jsem se rozepsala, ale to je tím, že na ty začátky tak ráda vzpomínám. Už proto, že se ten můj bídák tak změnil :-( Jeho „Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají“, nemůžu ani slyšet!!! Ale co, i tak si ho nechám, je to koeckonců můj milovaný manža :-DDD

A co vy, Matýskové moji? Jakpak to vypadalo u vás v těch úplných oťukávacích začátcích? Ještě si pamatujete to příjemné šimrání kdesi v žaludku, když padla první pusa? Já si to pamatuju dodnes, nakonec to ještě není tak dávno a musím říct, že občas mi tyhle krásný pocity chybí. Tak se pochlubte, jak jste se seznámili, kdo koho ulovil a jak to vlastně tenkrát začalo.

Moc se těším na vaše příběhy a historky z natáčení :-)))

Vaše Pája

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
binky
Zasloužilá kecalka 880 příspěvků 18.06.04 16:17

Jsme s Bodem 1.!!!!!!!!!!!!!!!!
Holky koupila jsem si těhu podprsenky.Velikost 75 E!!!!!A to už nesmí vyrůst ani o kousek jinak mě čeká F.
Binky+Bodo 19t.t

Missorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.06.04 16:28

Klííííííííííííd!!! Firama Anita je vyrábí až do H! :-)

Peta a Véčko, 39.tt

binky
Zasloužilá kecalka 880 příspěvků 18.06.04 17:43

Ježiši H???E už vypadá jak 2 čepičky na novorozence!!!Chla­pi na mě čuměj jak divý.Mám totiž 52 kg a bříško zatím moc vidět neni,takže si myslí že pracuju nejspíč v erotice.
Binky+Bodo19 t.t.

Zofik
Povídálka 37 příspěvků 18.06.04 21:31

Ahoj Pájo,

jsem doma sama, můj sedmiměsíční chlap chrochtá v postýlce a můj 32 letý chlap odjel do práce, aby před naší dovolenou vše dotáhl…

Já piju kakao a po perném dni si tady čtu na emiminu, v hlavě se mi honí příkrmy, alegreny, bolavé bříško…recepty, typy flašek a hrníčků pro tyhle prťavce a najednou čtu o vašem seznámení a je to úplně super relaxační téma:o)))…to bych ještě před 8 měsíci možná ani nenapsala…:o))))

bylo nebylo…před 5 lety jsem byla ještě sestřička na ARU …měli jsme sanitární dny a já jsem vlezla na internet a chatovala (tenkrát tam ještě chodili i lidi starší 25 let:)). Bavili jsme se o vinných sklípcích na jihu Moravy, jeden kluk tam psal, že tam také plánují jet…něco jsme prohodili, ale jen pár vět a chtěl po mně telefon…nikdy nikomu jsem přes net tel. číslo nedala ani nevím, co mě to napadlo, ale najednou jsem mu ho dala.

Asi za 3 týdny telefon a volal ON. Domluvili jsme sklípek a ačkoliv jsme byli každý z opačné strany republiky (on jižní Čechy, já severní Morava), no a asi za měsíc vyrazili. Já jsem vzala ještě jednu kamarádku, on kamaráda…Celá noc byla parádní, jen jsme si povídali, pili víno a tancovali (od té doby jsem s manželem tancovala jen na naši svatbě), pak jsme si celý zbytek noci esemeskovali:o)))Dru­hý den jsme jeli každý domů…následovali dlouhé i 4hodinové hovory, pouštění oblíbených písniček po telefonu třeba celou noc…bylo to šílené, někdy jsem nespala dva dny vkuse…
Mohl za mnou ale přijet až za měsíc od našeho setkání…to mi připadalo na frekvenci hovorů a šílené esemeskování podivné…taky jsem mezitím po dvou letech na ARU odjela do Itálie jako AuPair a sudovat italštiniu, on tam za mnou přijel, ale ja ho odmítla, protože jsem na něj neměla čas…paní u které jsem pracovala zrovna rodila…takže zase odjel:o)))
Po 3 měsících jsem přijela na měsíc domů, on mě našel a prožili jsme nádherný mesíc, kdy za mnou jezdil co 3-4 dny 400km…potom jsem dostala nabídku práce ve městě, kde bydlel on, kterou jsem nemohla odmítnout…po 9 měsících v Itálii jsem se do města přistěhovala a začala pracovat jako zahraniční manažer:o))) Po roce jsme spolu začli bydlet, před rokem a půl jsme měli svatbu a teď máme 7 měsíčního syna…jsem už 5 let zamilovaná do mého manžela a modlím se, aby nám to štěstí vydrželo, abychom byli všichni zdraví a měli se rádi…je to samozřejmě jiná láska než na začátku, ale musím říct že se cítím opravdu šťastná a po porodu našeho chlapečka i zcela naplněná…přeji ten pocit úplně každému…

Petra

Dadla
Ukecaná baba ;) 1930 příspěvků 18.06.04 22:06

Pájo,
skvělý deníček na skvělé téma!!
Musím už trochu lovit v paměti, protože na podzim už to bude 14 let, co jsme se s manželem seznámili.
Bylo to na jednom country bále, kam jsem původně ani nechtěla jít. Seznámila jsem se tam tenkrát se spoustou lidí, mezi nimi i s „ním“. Před tím jsem ho už dvakrát potkala, dokonce jsme spolu jeli i ve vlaku, ale on si mě nepamatoval :-(( Celý večer jsme tancovali, popíjeli, bavili se a někdy po půlnoci v chodbičce u toalet mi řekl, že se do mě asi zamiloval :-))). Než bál skončil, pozval mě na nějaký folkový koncert. Až po několika letech jsem se dozvěděla, že tenkrát pozval ještě jednu kamarádku. Dal si s ní sraz ve stejnou dobu a na stejným místě, jako se mnou. No, já jsem přišla dřív… :-)))

Pájo - ty stránky, co jsi chtěla jsou www.atrium.cz a dům se jmenuje Terra

Binky - já mám jen 45 kilo!!! No, to se mám na co těšit!!!

Planetko - ono je fajn pracovat v takovým domečku, když tam chodí lidi. Když je třeba škaredě a nikdo nechodí, tak se to neskutečně táhne :-(((

Takže holky, tímto se loučím a zítra vyrážím a na týden na chaloupku!!!
Tak v příštím deníčku páááááááááá!
 Dadla

Klaris
Ukecaná baba ;) 1719 příspěvků 19.06.04 10:39

Ahojdá!!
Pájo prima deníček - i když tu to téma asi někdy bylo a i já jsem popisovala seznámení, tak ono neuškodí si ty krásné chvéle co nejčastěji připomenout..My jsme spolu něco přes rok, takže to máme ještě poněkud dost „čerstvé“ a krásné ale je jasné že i po tom roce je spousta věcí jinak.
Já se svým skoromanžou taky chodit „nechtěla“ - ani se mi taky vlastně moc nelíbil (teď už se mi líbí moc!!!), a na té akci kde jsem se seznámili jsem byla taky zadaná a vůbec to nechtěla měnit. Jenže pak jsme spolu jednou prokecali noc kdy za mnou přijel do Brna - rozcházeli jsme se ve 3 ráno a já šla na 6 na brigádu, ale v té chvíli jsme byli pořád jen kamarádi. A mé vědomí si jinou možnost ani nepřipouštělo - ale v podvědomí to už asi někde doutnalo. A na akci o měsíc později mi to došlo - náhlý záblesk myšlenky - já ho miluju a už sem v tom jela. On to tenkrát asi poznal i když jsem mu to zatím neřekla a akorát poznamenal - a seš v pasti. Ano průser - miluju dva muže a jak teď z toho ven..A když jsem jim to oběma pak řekla - že miluju Radima, tak mi Radim řekl že on nechce bourat žádný vztah, ale že se mu líbím a je to na mě.. A bývalý partner mě prostě nechal jít - právě protože mě měl moc rád…Rozchod s ním nebyl nic moc příjemného - bolelo to na obou stranách, ale nic méně si myslím že jsem se rozhodla správně!!S Radimem máme vztah jaký jsem s mužem nikdy neměla, je to prostě to ono co jsem celé roky hledala a už bych nechtěla měnit. Nikdy jsem se nechtěla vdávat ale jeho jsem si už v podstatě vzala a ještě „formálně“ vezmu!!!A teď se snažíme o mimi, spravujeme barák na naše hnízdečko..- co víc si můžu přát!!
Pájo - celý příští týden budu doma v brně tak kdybys přijela ale koukám že tu zas nebude Dadla - ona se dovolenkuje… my se snad nedomluvíme..
Binky? tak to v tom případě nechci vidět sebe - já mám kolem 60 kilo a už teď podprdu 75 D!!Já bud asi jako vzducholoď.Poz­dravuj Bodíka!!
taak a já jdu zase makat na rodinné usedlosti ;.)))
páááá Klaris

Paja_P
Zasloužilá kecalka 985 příspěvků 19.06.04 11:17

Ahoj holky,
nebývám tu o víkendu často, ale manža je plně pracovně vytížen (pro změnu) a tak se doma krapítek nudím.

Dadli, hned jsem letěla na vaše stránky a okoukala ten dům snad ze všech stran. Je moc moc pěkný. Jenom jsem nikde neobjevila ceníky!?! Ale to nevadí, stejně se budu muset znova vypravit na výstaviště a okouknout tam ty vzoráky. Jinak přeji krásnou dovolenou!

Klaris, já jsem tohle téma vybrala proto, že jsme sice probraly o svých miláčcích takřka všechno, jen jsem nepostřehla téma „seznámení“. Já vím, že už to tady některé holky popisovaly, třeba Juanca určitě. Ale doufám, že nevadí, jak sama říkáš, zavzpomínat si znovu :-DDD Zvlášť, když už to nejhezčí máme bohužel většinou za sebou. Teď myslím to pověstné šimrání v břiše a tu šílenou natěšenost … :-)))) No, radši toho nechám, nebo zase dostanu tu svoji lítostivou náladu a zaútočím na manžu, jakmile vejde do dveří a budu ho obviňovat, že už není jako dřív :-DDD
S tím naším domluvením se na kafe - neboj, to se podaří. Já taky odjíždím příští čtvtek na dovču, takže to se s Dadlou tak nějak překryjeme. A pak, až se vrátíme, to by bylo, aby to nebylo, že? :-))))

Takže přeju všem krásný víkend!

P.

juanca
Zasloužilá kecalka 950 příspěvků 19.06.04 11:32

paja,mas pravdu tuto temu sme mali bo, to asi druhy alebo treti denicek,tak ak chces tak si to najdi a ak sa ti chce tak to sem prekopiruj mne sa to nechce pisat znova,som taka unavena po tych troch dnoch ze ani nevidim.este ze dnes idem az o stvrtej a ma veze pacico.idem este trosku odychovAT kym pojdem .

juanca
Zasloužilá kecalka 950 příspěvků 19.06.04 11:39

baby ja ked po sebe citam a vidim ako davam tej slovencine tak by som az plakala-ze mi neni hanba.

Pajdule
Zasloužilá kecalka 659 příspěvků 19.06.04 17:06

Čau baby,
tak jsem si krááásně uklidila, kindrošky mi odjely do HK na nákupy plavek (tak by mohlo být ještě do večera uklizeno :-))) a začalo pršet, no tak jsem tu.

Pájo, to je krásné téma (nostalgicky vzpomínám :-))). Já už jsem to seznámení ale sáhodlouze popsala ve starším deníčku o prvních láskách, protože jsem si ho vzala :-))). Taky to nebyla láska na první pohled, dokonce mě zezačátku štval, ale kecala bych, že se mi nelíbil. U mne to jsou hlavně oči (hned potom zadek), když zkoumám chlapa :-)) Jenom jsem měla představu tmavého vysokého a vzala si sotva 175 blonďáka (teď už ztmavl :-O a začíná i šedivět). Uháněl mě celé léto a já odmítala cokoliv víc, než kamarádit. Zamilovávala jsem se postupně a roli v tom sehrála i „sokyně“. Jemu bylo 18, mně 14 a té holce, která ho naháněla taky 18. On je lovec, svou kořist si potřeboval vybojovat a to jsem mu zřejmě umožnila. Dotyčná mu psala dopisy, čekala na něj všude možně a tak ho to asi nelákalo. Navíc - ha ha chtěl mlaďoučké masíčko. No a tím, že ona ho chtěla, trošku ovlivnilo mne a začala jsem s ním za tu ručičku chodit. (Dneska za ruku nechodíme, nedávno jsem mu ji chtěla dát a on se chechtal, že by si ji radši ukousal!!!) A tak nostalgicky vzpomínám, často mě dovádí k šílenství, ale už si ho nechám, přece jenom jsem si ho trošku ochočila a upravila :-)))

Pajdule

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.06.04 07:40

Ahoj hoky,
přeju krásné ráno, i když je pondělní :-(
Tak jak u vás proběhl víkend? U mě tak, jak se dalo čekat. Vyrazili jsme s manžou do Brna na výstaviště, aby jsme znovu prohlídli ty vzorové domy. Škoda, Dadli, že jsi nebyla v práci, tvoje kolegyně, co tě tam zastupovala, si brala na manžu mail a že se někdo ozve, kvůli nezávaznému projektu. Domeček je pořád moc moc krásný. Pak jsme přelítli do Makra a do Olympie a nakupovali jak šílení :-))))
V neděli klasická návštěva u našich a pak už jen povalování doma.
No, a dneska už jsem zase ready v práci. Ale moc se mi sem nechtělo.
Už mě nějak bere dovolenková mánie, takže jsem o víkendu prala veškerá tílka, kraťasy a třička, který sebou vždycky tahám. Taky průběžně na netu sleduju počasí v Chorvatsku, asi magořím.
Manža má v sobotu narozeniny, tak mu asi nadělím neoprén. Chce ho víc, než cokoliv jinýho, tak budu hodná. Ale musí si pro něj zajet už teď (do Č. Budějovic), aby ho měl sebou na dovču. Jinak by mu byl prdlačku platnej.

A co u vás o víkendu? Čekám nějakýho napínáka s testováním :-DDD

P.

planetka
Kecalka 242 příspěvků 21.06.04 09:24

Ahoj holky,
jé tohle téma já strašně můžu!!! To první oťukávání se a seznamování prostě nemá chybu! Já už to poslední mám taky „bohužel“ skoro 10 let za sebou. Už jsem to určitě v nějakém deníčku zmínila, naše seznámení na vejšce a hlavně jak mě dostalo to, že našel prtýnek, kteý jsem ztratila na zamrzlém docela velkém rybníce. A na co dalšího mě ještě dostal? v té době byl nejstarším klukem ve škole, přešel z jiné školy a bylo na něm prostě vidět že už je to kus chlapa, i když samozřejmě se spousty mouchama. Vzpomínám jak po vánocích, po té co jsme spolu kolem 20 prosince strávili nás první společný den a noc, ovšem ve vší počestnosti a ještě nebylo tak zcela jasný že spolu chodíme, přijel na kolej a jen se za mnou zastavil, jestli jsem už neviděla ostatní kluky. Po 5 minutách odešel a že se uvidíme později. Dost mě to tenkrát vytočilo, že to teda asi nic před těma vánocema neznamenalo, ale pak mi došlo, že pokud by chtěl zjistit, jestli už tam kamarádi jsou, mohl zaklepat na jejich dveře a ne na ty moje… Jo a taky mi už tenkrát v 21 letech řekl že jsem " stará bříza" tak co pak asi tak můžu slyšet teď, že.
Dadlo, užij si hezky dovolenou!!
Pájo, já taky vždycky sleduju počasí minimálně týden dopředu, nejoblíbenější mám server www.wunderground.com!!!

Hezký den a snad se nám tam venku už blízká na lepší časy!!

Planetka

HAJINKA
Závislačka 2773 příspěvků 21.06.04 09:24

Ahojky holky moje!!!!
Tak už jsem zase tu :-)))). Pájo, i já už jsem psala o tom, jak jsme se s manželem seznámili, bylo to v deníčku, kdy nám Dandule napsala o tom, co se jí přihodilo, tak poté, jako odlehčení jsem poslala svůj seznamovací příběh.
Jaký byl víkend? Až do neděle strašně fajn. Ve čtvrtek večer jsme odjeli na jih, přespali, a vyrazili na poledne do Třeboně kde měl manža nějaké jednání. Těsně před Třeboní jsme zjistili, vlastně já, že si ráno nevzal prášky. Tož asi víte, kdo nejste z Prahy, jak je jednoduché sehnat na malém městě doktora, pohotovost nebo nemocnici. A ještě k tomu v pátek. No, nakonec jsme uspěli :-). Já pak vyrazila na obhlídku města, vyšlápla si na věž, dala si tu kávu, tu zmrzlinu, seděla jsem v parku......­...zatímco manžel jednal. Příjemný den. Večer jsme jeli se známými do Protivína na koncert L. Filipové. Není to absolutně můj šálek čaje, ale ve výsledku - dobrý. Jen mě pobavilo, jaká to byla pro místní událost :-)))).
V sobotu jsme vyrazili na houby, našli 8 hřibů a já pak udělala senzační bramboračku, tak dobrou, že jí manžel snědl 4 talíře, a vychválil ji do nebe. V takových chvílích ho fakt miluju :-DDDD. Večer jsme ještě vyrazili na první třešně, tak to jsme si nacpali pupíky :-DDDDD.
Zato neděle - katastrofa. Pohádali jsme se hned ráno s manželovým otcem, a to tak, že jsem se poprvé zapojila i já, abyh manžu hájila - dědek vzteklej protivnej začal řvát i na mně, a musím říct, že jsem sice svůj výstup ustála a dotáhla do konce, ale pak mi, už ve vedlejší místnosti, ruply nervy, až mě to rozbrečelo. Což je pro mně jako Lvici vůči dědkovi tchánovi prostě neodpustitelné. Tak nevím kdy s ním zase promluvím. Nemá cenu popisovat důvod hádky, ale nakonec dobře že tak, manžel řekl otci všechno, co jsem kdy říkala já, vč. toho, že on je ten důvod, proč jeho druhej syn na chalupu prakticky nejezdí, a že pořádně nestavíme právě proto, že máme strach z takovýhle scén při případném soužití......­..,atd., atd. No, má o čem přemýšlet, dědek jeden sebestřednej, vzteklej, sprostej.
Děvčata, promiňte mi délku i obsah dnešního příspěvku, ale musela jsem vám to říct :-))). Jinak se chystám k doktorovi, myslím, že kvasiny mě ještě neopustily.
Pajdulko, až budeš mít chvilku, nepodívala by ses, co říkají hvězdy na mimi od července dál? Já ti mám nějaký pocit, že to přijde v listopadu. :-)))).

Hezký den všem Matýskandám,

Hajinka

HAJINKA
Závislačka 2773 příspěvků 21.06.04 09:31

Planetko, vítám tě z dovolené :-). V min. deníčku ses ptala, jak to dělám, že dostávám nabídky práce :-DDDD. Ani ti nevím, asi platí, co říká Pajdule, mám teď prostě kariéru napsanou ve hvězdách :-)). Potvrdil mi to i jiný horoskop, který říkal, že nabídky přijdou a budou od chlapů, pro které jsem teď nějak extra atraktivní :-DDD. (něco na tom asi bude, vyměnila jsem brýle za čočky, a tak, a opravdu nabídka přišla od chlapa, druhej zalitoval, že jsem se vdala, třetí mi posílá do práce růže...... kdybych nebyla šťastně vdaná...... :-DDDD).

Jo, a takové to šimrání kolem žaludku, co už mám taky s manžou dávno za sebou, to si dopřávám díky kamarádovi z chatu, se kterým jsem si skočila na kafe :-), a musím říct, že díky tomu tak nějak i mnohem víc miluju manžela :-DDDDD.
 H.

Jennys
Povídálka 19 příspěvků 21.06.04 10:04

Tak pozdravujem krááásne všetkých v tomto denníčku a zároveň ďakujem za pozvanie prejsť k vám.
No, ja tiež rada spomínam na naše zoznámenie. Bolo síce úplne obyčajné - na diskotéke, ale potom to bolo už dosť zaujímavé. Skôr mi to pripadalo ako v nejakom filme.
Na tú diskotéku som šla len tak náhodou, lebo sme sa rozhodli na poslednú chvíľu. Vtedy som si tam vyhliadla viacej objektov a mňa si tiež viacerí vyhliadli. Tomu sa hovorí úspešná diska. Ako sme tam tak tancovali, tak som zazrela jedného podareného - hlavne som si všimla jeho oči. Aj on sa pozrel, potom som sa pozrela znova. No ale po polnoci boli slaďáky a pre mňa prišiel tancovať jeden taký nič moc, proste ma nezaujal. Tak som mu povedala, že nejdem. Tak odišiel no a po ňom prišiel ten čo som si na ňom všimla tie oči. Nechcela som ísť, lebo som predtým toho odmietla, tak mi bolo blbé, že zrazu by ma videl tancovať s iným. No ale nakoniec som tancovať išla, lebo vravel, že keď nejdem tancovať, nech si ideme pokecať. Tak to radšej budem tancovať. Niečo sme sa o sebe podozvedali ale keď som potom od neho vytiahla že je vojak, tak som si povedala to je KONIEC. Mala som zlú skúsenosť s vojakom predtým - totižto chodila som s jedným vojakom z povolania asi 8 mesiacov a potom som sa náhodne dozvedela, že je ženatý. Tak ma to naštvalo, že som sa s ním hneď rozišla… No ale to bolo už dávno…
Tento druhý bol ale podarený, dal mi aj pozdravenku zo školy - peknú fotku tam mal, celkovo sa mi páčil, len ma odrádzalo to povolanie.
No a na konci diskotéky sme sa dohodli, že na ďalší deň sa stretneme na diskotéke, lebo som mala naplánovanú ešte jednu s kamarátkou. Tak sme šli každý domov. On tu býval na ubytovni.
No lenže nakoniec to dopadlo tak, že som už na tú diskotéku nešla, lebo keď sme šli domov s kamoškou a jeho bratom, tak potom ráno nám volala ich mama, že ho zmlátili, tak sme sa už aj báli a ešte tá kamoška s ktorou som mala ísť mi volala, že nemá chuť tam ísť. Tak som nešla.
No a chudák „môj“ ma tam do polnoci čakal. Inak nevedel o mne v podstate nič, len krstné meno a kde chodím diaľkovo do školy.
Tak si viete predstaviť aká som bola prekvapená, keď mi po troch dňoch zavolal. A ako vedel moje číslo keď som mu žiadne nedala, nevedel priezvisko ani adresu?
To by ste chceli vedieť čo?
Rozbehol pátraciu akciu, odcestoval do školy (asi 150 km odtiaľto) kde som chodila a tam si zhromaždil všetky krstné mená ako moje a podľa priezvysk ktoré mu dali potom hľadal v telefónnom zozname. Mal to ťažké, lebo my sme boli štyri v triede s rovnakým menom.
Takže tak ma našiel, ale moc som nemala oňho záujem. No ale povedala som si, že sa s ním dobre kecá je fajn, ak prečo by sme sa nemohli kamarátiť?
No ale dopadlo to ako som nečakala, stretávali sme sa a ja som sa doňho buchla…
No a zvyšok si viete domyslieť, manželia sme päť rokov a je to super. Predtým sme spolu chodili tri roky.
Takže takto to bolo s nami.
Zvláštne je, že presne to čo som nechcela som zrazu chcela.
Majte sa krásne.....

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.06.04 10:55

Ahoj kočky,
Tak se vám hlásím.Snad už to bude lepší a já tu budu častěji.
Měla jsem dost fofry jednak jsem lítala s prckem k doktorovi.Nejak mi blbnul s papáním.Doktorka mi dokonce dala sunar.Ale naštěstí jsem ho nemusela použít.Prcek se umoudřil a začal baštit tak jak má.No a taky se vdávala švagrová takže se peklo atd.Lidi to byla krásná svatba.Představte si že ji tchýně zaplatila limuzínu.Já od tchýně dostala povlečení :-)
A ted k deníčku:S manžou se znám od 13let jemu bylo 21.Seznámil nás brácha.Měl strašně moc vlasů a velký hnědý oči a pořád se smál a vymýšlel jednu lumpárnu za druhou.A jako správná pubertačka jsem se hned zabouchla.No netrvalo to moc dlouho odjel a já za týden poznala jineho.Jenže moji mamče se moc líbil a tak mi pořád říkala jak je skvělej a že takového by si pro mě představovala atd.Už sem toho měla plné zuby a když jsem slyšela jeho jméno dělalo se mi zle.Vždy když měl přijet chtěla jsem zmizet jenže jako na potvoru mi v tom mama vždy zabránila.Jé jak já ho nesnášela :-))No a když mi bylo čerstvě 18 rozešel se semnou kluk kterého jsem nadevše milovala a asi ho budu mít ráda pořád a nikdy na něj nezapomenu.Asi to byl osud ale asi týden na to mi volal Petr nejdřív jsem moc nadšená nebyla ale když mě pozval na ples do lucerny řekla jsem si a proč bych vlatně nejela.Čekal na mě na florenci schvaný za novinama málem jsem ho nepoznala lesklo se mu dobře čelo.Díky němu se mi podařilo dostat se ze smutku a nějak už mi nepřišel tak hroznej.Byl strašně milej a pozornej a taky na mě šel docela rychle vůbec mi nedošlo že se držíme za ruce a pak to nějak přišlo samo a já nevím jestli jsem se zamilovala ale bylo mi s ním fajn a tak jsem začala jezdit do prahy častěji než je normální a nakonec jsem tu už zůstala a toho tolik nenáviděného kluka si vzala.
Tak jsem to stihla napsat než se mi prcek probudí už se začína protahovat takže se zatim mějte a pa já jdu krmit
Nepřihlášená Petra a Ondrášek

Nafteta
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 21.06.04 11:47

Ahojky!
Hlásím se po houbařské pátku a plavací sobotě jak čerstvě opuštěná a zrazená slečna.Ale pořád věřím,že se někde najde ten ON,který mi nabídne náruč.Mějte se fajn a já se zas ukážu.Mám dneska nějaký frčák.
Nafteta

Paja_P
Zasloužilá kecalka 985 příspěvků 21.06.04 11:59

Copak je to za smutný příspěvek? Naftetko, doufám, že je u vás všechno v pořádku a to s tou „opuštěnou a zrazenou slečnou“ nemyslíš vážně !!!

P.

planetka
Kecalka 242 příspěvků 21.06.04 12:42

Ahoj Hájinko, Tak to teda budu muset se sebou taky něco udělat!! je fakt, že mě teď v práci zastavujou lidi, který jsem jen potkávala a chválí mi jak jsem hezky opálená o)))taky dnes docela mrznu, protože jsem si to, frajerka, vyšla jen v v tričku bez rukávů a s trochu větším výstřihem. No, jenže to jsou i ženský, nejen chlapi. ale já to s chlapama na kafe chodit moc neumím. mám pár kamarádů , ale opravdu pár, s kterýma na to kafčo jdu, protože to jsou hlavně kámoši přítele. Jinak by mi to totiž neprošlo a ten můj by na mě poznal, že neříkám zrovna pravdu. Možná že s poctivostí dojdu nejdál, ale na 1, 2 kafíčkách přece nic není a hlavně seběvědomí je najednou někde úplně jinde, viď?
 P.

planetka
Kecalka 242 příspěvků 21.06.04 12:50

Naftetko, taky si říkám, co že mi to přes dovolenou neuteklo?? o tom jak Pavel koketoval s blandýnou jsem četla, ale tak nějak jsem si myslela, že jste se nakonec udobřili, nebo ne???
Počkej však on ještě přileze a bude škrábat prstíčkem! Neznám všechny souvislosti, ale veř že bych jednala stejně jako ty. Tak hodně síly a dej nám vědět!
planetka

HAJINKA
Závislačka 2773 příspěvků 21.06.04 13:09

Naftet, co to prosímtě znamená????? To snad je nějaká mýlka ne? Každopádně zůstaň s námi, jsme tady pro Tebe. :-).
 H.

HAJINKA
Závislačka 2773 příspěvků 21.06.04 13:18

Planetko, já s chlapama NIKDY na kafe nechodila a nechodím, já se jich bojím :-))). Mám špatnou zkušenost z dětství. Nicméně - nějaká vyšší moc tomu chtěla, že jsem zabrousila na chat, „potkala“ jsem tam úplně normálního kluka, a udělala jsem něco, co bych v životě bez zásahu shůry neudělala - sešla jsem se s ním na to kafe. Prostě „NĚCO“ mezi nebem a zemí mě zvedlo ze židle, a já na to „rande“ šla :-)))). No, a mám prima kamaráda :-D. Řídím se vůči manžovi heslem „co oči nevidí........“, ale nepodvedu ho, to ani za nic. Je to jen o kafi a povídání :-), a právě o tom sebevědomí, o tom, že mám pocit, že se zase po sto letech někomu líbím, a že kdybych nebyla vdaná nebo zadaná, že by se třeba i mohlo něco stát (to jsou ti motýlci v břiše :-) ), a to je celé, cítím se líp, vypadám líp, a promítá se to pozitivně do vzahu k manželovi :-)))).
 H.

HAJINKA
Závislačka 2773 příspěvků 21.06.04 13:20

Vítám novou Matýskandu Jennys :-)))). Ať se ti mezi námi líbí :-)
Hajinka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.06.04 13:42

Ahojte mé kočky ,nezlobte se,že tak po dlouhé době,ale aby jste si nemyslely,že nemám čas tak to ne pořad vas sleduji jenže nějak nestihám psat,protože švagrová byla s jedním z dvojčat v nemocnici a ja se starala doma o druhé.Tak to víte noci moc nevyspana a tak dale…jinak jsem to opět dostala tak včerta jsem měla depku.tak zase nic.takže ty profuky mě asi neminou.Mějte se moc hezky a jsem pořad s vama a sleduji vás.vaše trochu odmlčena HAVLIČKA

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.06.04 13:42

Ahojte mé kočky ,nezlobte se,že tak po dlouhé době,ale aby jste si nemyslely,že nemám čas tak to ne pořad vas sleduji jenže nějak nestihám psat,protože švagrová byla s jedním z dvojčat v nemocnici a ja se starala doma o druhé.Tak to víte noci moc nevyspana a tak dale…jinak jsem to opět dostala tak včerta jsem měla depku.tak zase nic.takže ty profuky mě asi neminou.Mějte se moc hezky a jsem pořad s vama a sleduji vás.vaše trochu odmlčena HAVLIČKA

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.06.04 13:43

prominte za ty dva članky nějaj se mi to seklo havlička

HAJINKA
Závislačka 2773 příspěvků 21.06.04 14:08

Havličko, to je dobře, že ses ohlásila :-D, takže jsi teta na 100% úvazek, no, nevím, jestli ti to nevyspání závidím :-DDDD, ale asi jo, když je to kvůli mimi, i když ne vlastnímu :-))). Z MS si nic nedělej, já už to u sebe vidím taky na pěkně dlouhé čekatelství, každopádně začni pořádně otravovat doktory, co je moc je moc :-)). Měj se krásně a zase se nám ozvi, ať tě tu nepostrádáme :-)))
Hajinka

Paja_P
Zasloužilá kecalka 985 příspěvků 21.06.04 14:12

Téda holky, asi bych se měla stydět za to, jaký jsem flákač, ale dneska mám pro změnu den, kdy nejsem schopná do něčeho se pustit. Asi už mám takový všechny pondělky, či co, ale prostě nedokážu zalehnout do práce.
Už se vidím odpo doma. Vlastně ne doma, ale na koníkách. A potřebuju vypnout, tím to je! Právě jsem to odhalila, už nutně akutně potřebuju dovču!!

Kdepak je Monalisa, Tenar, Juanca a další?

P.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.06.04 14:35

Ahoj holčiny,

i já se vám všem musím omluvit, že jsem byla tak dlouho pasivní a nenapsala ani čárku. Také jsem měla dovču a šla jsem dosvědčit sestřence manželství. Byla to moc krásná svatba.
Já se mám zatím docela dobře, ikdyž mi teď není moc. Šíleně mi vadí smrad z koření, vadí mi i smrad ze soli, ale musím zaklepat, že jsme to zatím zvládli bez ble. Ikdyž párkrát k tomu nebylo daleko. Teď jsme s prckem ve 12 týdnu a v pátek jdeme na další UTZ. Jsem hrozná, ale před každou kontrolou se klepu, aby vše bylo v pořádku a aby se mimčo vyvíjelo, tak jak má. Máme také další novinku, protože v září plánujeme svatbu, aby měl malinkej stejně pojmenované rodiče a abychom byli opravdu úplná rodina. Takže se dá říct, že prožívám opravdu šťastné období. Jediný stres je teď zkouška z matiky, která už jednou byla neúspěšná. Ale co, teď je mi přednější hlavně pinďa.
Holky, chci vám všem popřát, aby vám to také co nejrychleji vyšlo a bylo spoustu jarních miminek.
Mějte se moc hezky
Ahoj Kajina

planetka
Kecalka 242 příspěvků 21.06.04 15:10

Ahoj Kajinko, tak to Ti vůbec nezávidím, vím co taková zkouška z matiky je, taky jsem s ni vždy docela bojovala a tak, tak nad ní vyzrála… hlavně se tím nenech až tak rozhodit, , ale jak píšeš sAma, myslíš hlavně na broučka, i když asi chcEš mít už tu školu taky za sebou, viď? tak hodně zdaru a držím palce!!!
Planetka

Dadunka
Kecalka 131 příspěvků 21.06.04 15:59

Ahoj, holčiny.

Tak já jsem se svým manžílkem seznámila na vejšce. Já a moje spolubydlící jsme sice studovaly totéž, ale chodily jsme každá do jiného studijního kroužku. Celý prvák jsme čas od času „zdrbly“ moje i její spolužáky. Vždycky, když mluvila o Standovi, tak jsem si nemohla ani za nic vybavit, který to vlastně je. Až ve druháku začal docházet k nám na pokoj, scházelo se u nás docela dost lidí a byla zábava. Já měla na zdi kreslený plán mého rodného města a kluci si našli zábavu v jeho popisování, měnili jména ulic, přikreslili do přehrady ponorku, na strom utopence … Já se vždycky děsně čílila, tak mě musel jeden z nich držet. A většinou to vyšlo na Standu. Nějak jsem totiž zjistila, že se mi jeho obětí líbí a moc jsem se s ním neprala. A pak jsme se nějak dali dohromady. On moc není na slovíčka, lichotky z něj musím vysloveně páčit, ale pro mě jedna z nejkrásnějších věcí, co mi kdy řekl, je, že když si všiml, že se na něj „ňák divně koukám“, tak začal dumat, jak mi vysvětlit, že mě bere jen jako kamarádku, dumal, dumal a najednou zjistil, že místo toho přemýšlí, jestli mě má políbit dneska nebo až zítra. Doma po 3/4 roce našeho chození cudně připustil, že už mě vzal za ruku, ale vše ostatní zapřel. Před svadbou jsme spolu chodili 9,5 roku, teď jsme spolu už skoro 12. Prvotní zamilovanost už netrvá, ale když se chvilku nevidíme, mooc se nám stýská a strašně se na sebe těšíme.

Kajino, to to letí, už 12. týden! Neboj, určitě bude mimís v pátek na UTZ jako rybička. Gratuluju k plánované svadbě.

Vítám novou matýskandu! Jen čile piš, ať máme co číst.

Prchám do města, jdu si nahradit hodinu břišních tanců a cestou se chci stavit v lékárně. Hádejte, proč ? MS měla přijít dneska a zatím nic, tak uvidíme. Testík bych si zkusila udělat až v pátek, ať je to jistější, ale do města se dostanu jenom dneska. Chci to totiž před manžílkem zatím tajit, aby nebyl zklamaný a nebrblal, že vyhazuju peníze zbytečně. Ale kdo by vydržel čekat 14 dní po MS, jak tvrdí on ? Já tedy ne. Tak mi držte palce, ať to je březňátko a ne zpoždění.

Dáša

Tenar
Zasloužilá kecalka 799 příspěvků 21.06.04 16:26

Ahoj děvčata, tak hlásím, že jsem dovolenou přežila, i když ne tak úplně ve zdraví. Dopoledne jsem si dávala do pořádku počítač, který se po zásahu admina stal naprosto anonymním a musela jsem si obnovovat veškerá nastavení, ale aspoň už mi zase funguje internet. Pak už jsem se jen propracovávala vašimi příspěvky a teď musím aspoň trochu zapracovat. Mám toho tu po tom týdnu docela hromadu. Takže víc asi až zítra.
Pa, pa, Tenar

Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 21.06.04 20:00

Holky moje zlatý, krásný večer!!!

Omluvte mou dlouhou nepřítomnost, ale blbne nám net - ach jo :-((( - a v práci si stihnu jen přečíst Vaše příspěvky…

Tak, nejprve, co je u mě nového:
Přestala jsem brát tu HA a včera jsem konečně!!! přestala krvácet! Už jsem si říkala, že tu mršku červenou mám chronickou :-))). Nějak přestávám myslet na „dělání“ miminka :o), a udělalo to asi to, že se blíží horké letní dny (snad budou…) a musím hubnout do plavek - to by mimískovi v bříšku asi nevyhovovalo :-), takže počkáme do září a pak se to určitě povede, tudíž se řadím „zatím“ mezi nesnažilky :-)))

Pájo, téma deníčku je moooc super!!! Já se s mým miláčkem seznámila skoro netradičně. Chatovali jsme přes internet a pak se sešli. Byla z toho láska na první pohled, znali jsme se pár měsíců přes net (ani jsem nevěděla, jak vypadá!!!) a pak po 2-hé schůzce jsme spolu začali žít. Peťulka (v té době 2-letý) si zvykl velice rychle a od začátku to byl pro něj táta :-). Dnes jsme spolu 2 roky a nestěžuji si, až na občasné mouchy, které má ovšem každý, tudíž i já…

Tak, jdu si pročíst Vaše komentáře :-)

Zatím krásný večer!!!

Radka

Jennys
Povídálka 19 příspěvků 21.06.04 21:36

Ahoj Hajinka!!! Ďakujem za milé privítanie…
Jennys

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.06.04 23:35

Čauves holky,
před chvilkou jsem dorazila z Prahy a jsem ulítaná a šťastná zároveň, protože máme konečně ty rošty do postele!!! Musela jsem si pro ně ale zajet sama a protože jsem zároveň s dcerkou navštívila její snad budoucí uměleckou školu (den otevřených dveří), završily jsme to ještě Ikeou a Zličínem. Normálně jsem jezdila skrz centrum jak rodilá pražanda a jsem pyšná, že jsme se vůbec neztratily!!!
Takže manža dal rošty zatím do postýlky a já prchám za ním :-))). Ráno ty vaše komentáře pěkně v klidu u kávičky slouskám.
Dobrou noc
Pajdule

Nafteta
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 22.06.04 06:38

Ahojky holčinky!
Jsem zase tady,ael jinak v práci totálně zaśekaná a tak nemám ani čas na Vás.Jinak ta zoráva o té opuštěné slečně je bohužel asi pravda.Bylo mi řečeno,že už to není,co bývalo a že nám prospěje,když se neuvidíme.
Tak nevím.Zatím jsem ve stádiu,kdy odpočívám a dělám všechno to,na co jsem neměla čas.Jako hodně čtu,půjdu na dostihy,chodím včas spát a tak podobně.A nechávám to koňovi.Ale ne zas tak úplně.Jsem žena činu a něco podniknu.
Tak se opatrujte a někdy zase ahojky.
Nafťule

Paja_P
Zasloužilá kecalka 985 příspěvků 22.06.04 07:30

Nazdárek holky, přeju dobré ráno.
Jako vždycky jsi nejrannější ptáče ty, Naftet, ale dnešní zprávy teda za moc nestojí! Co to tomu tvýmu Pavlovi přelítlo přes nos? Ach jo, ty chlapy jsou vážně na přesdržku. Takhle tě trápit, copak to se dělá? Je mi jasný, že to tom asi nechceš moc mluvit, ale já když slyším řeči jako: Dáme si pauzu, nebo Už to není ono… tak mi vzteky teče voda ze zubů !!! Doufám, že Pavel brzo dostane rozum, přijde s kytnou a omluví se. Nebo na něj Matýskandy vletí, až budou chlupy lítat!

Monaliso, je fajn, že jsi vypnula snažení. To ti jen prospěje. Vlastně by se dalo říct, že je ze mě taky nesnažilka. Vedli jsme s manžou sáhodlouhou debatu, hned po tom, co vyšel ten pozemek. A k naší oboustranné nelibosti jsme zjistili, že budem muset snahu o potomstvo trochu odložit. A důvod? Nečekaný: Peníze. Tak tak, ty mrchy peníze mi zase vlezly do plánů. Vždycky říkám, že bych vlastně žádný peníze nepotřebovala, kdyby je po mě nikdo nechtěl. Ale oni je po mě ostatní chtějí, což znamená, že budem muset s mimoušem počkat. Ani trošku se mi to nezamlouvá, ale jsem realista a protože budeme brát hypotéku, potřebujem mít taky nějaký příjmy, aby jsme ji dostali v potřebný výši. Ále, nebudu to tady rozpitvávat. Asi víte, o čem je řeč. Když to teda celý shrnu, tak snažení musí počkat aspoň do podzima. Fíha, to teda bude dlouhá doba :-(((

No, snad se aspoň u některé z vás zadaří, abych se měla z čeho radovat.

P.

Nafteta
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 22.06.04 07:47

Au,au,au,až mě bolelo bříško,jak jsem se smála.Už vidím Matýskandy,jak na někoho letía chtějí ho zbouchat.Kdyby to věděl,tak strachy uteče.
Nafteta

Paja_P
Zasloužilá kecalka 985 příspěvků 22.06.04 08:08

No, nemysli si, já sice vím, že ten tvůj není žádná padavka (viděla jsem fotku). Ale ty dobře víš, co dokáže vytočená ženština :-DDD

P.

planetka
Kecalka 242 příspěvků 22.06.04 08:52

Ahoj holky!!!

Naftetko, připojuju se k Páje, když bude potřeba, rozzuřenou ženštinu umím taky báječně, takže…
Je pravda, že najednou člověk zjistí na co ji ného má času, ale doufám a přeju Ti, pokud ty sama o to ještě stojíš, ať se Ti trucující Pavel co nejdříve vrátí!
Monaliso, myslím že si udělala dobře, hlavně s tou antikoncepcí, jsou i názory že to na pár měsíců pomůže , ale je lepší se zbytečně nezasekávat dalšíma hormonama. Jsem zvědavá jestli právě v nejbližší době naopak nezahlásíš //.
Tímto vám taky chci oznámit, že jsem také po cca 11 letech s HA skoncovala, ne že by se ze mě stala snažilka, ale řekla jsem dost a domluvili jsme se doma, že odteť bude ochrana na mužíčkovi.
Pájo, pokud je to oddalování jen do podzima, to uteče jak voda. U nás teda tato na jednu stranu výmluva funguje už 2 roky, ale jsme jiný případ, nejsme manželé a až tak jsem to donedávna neřešila. a hlavně člověk utratí kolik vydělá, myslím tím teď normální věci, splátka hypotéky je něco jiného. Horší už je když si člověk zvykne na určitý standard a pak musí slevit, jenže to já byk klíďo udělala, jen moje druhá polovička už o tom není tak přesvědčená..
Těším se až nám budš popisovat, jak vybíráním domečku pokračujete.
Tenarko, ať to v práci brzo zmákneš a zase se k nám připojíš. Byla jsi u v průběhu dovči u toho doktora??
Pajdule, máš můj obdiv!, já neřídím ani tak moc často, ale Praze se obloukem vyhýbám, před Prahou vždy volant předám a už se jen vezu. Ale mám v nejbližší době plán s tím něco udělat! Co rošty, pérujou dobře! :o))))

To jsem se ale rozepsala, jdu dopít kafíčko a ište ať je v tom pochmmurném počasí nějaké rozptýlení!
pa
Planetka

Paja_P
Zasloužilá kecalka 985 příspěvků 22.06.04 09:28

Mluvíš mi z duše, Planetko. Jakmile si člověk zvykne na standard, těžko se ho pak vzdává. Ale myslím, že to udělám ráda, protože vlastní dům za to prostě stojí. Ono co se týče těch příjmů, tak je potřebujem mít hlavně na papíře, abychom dostali správně vysokou hypotéku. Splácení už nebude ten největší problém (i když …), protože manža na to příjmy má, ale ne na papíře.
Co se týče toho oddalování snažení, tak podzim je ta nejbližší varianta, ale je možný, že to bude třeba taky až příští rok. Ale to už moc předbíhám. Všechno se to bude odvíjet od té pitomé hypotéky.

Pajdule, řídit po Praze a neztratit se je opravdu chvályhodný výkon. Když jsem žila v Praze, jezdit jsem musela a to docela dost a učila jsem se metodou pokusu a omylu. Mapy mi totiž nic moc neříkají, takže jsem občas skončila úplně někde jinde, než kde jsem měla být :-)))) Ale byla to otázka času a teď myslím, že ty základní směry na části Prahy zvládám. Zrovna ve čtvtek se tam chystám. Na P8 bude můj bývalý šéf slavit narozeniny, takže s manžou vyrážíme gratulovat a malinko oslavovat. No a odsud rovnou odjíždíme na dovču, takže to bude dost náročný večer. :-D

P.

HAJINKA
Závislačka 2773 příspěvků 22.06.04 09:30

Pájo, připojuju se k trestné výpravě :-)))). Tohle se přece nedělá. Zvlášť ne, když je vztah v takové fázi, že se oba rohodnou pro mimi. Tyhle řeči mě vytáčejí do vývrtky.
Naftet, ty to určitě nějak vyřešíš, o tom nemám pochyb.
Až začne pořádně fungovat Brumlovka, budou z nás do měsíce hvězdy, a pak uvidíme :-)))).
Hajinka

HAJINKA
Závislačka 2773 příspěvků 22.06.04 09:37

Ahojky holky,

to je zase venku ošklivo, to se hned mnohem hůř předstírá práce :-))))).
Teda holky, neštvěte mě, přece se tady z Matýsků nestane deníček samých nesnažilek!!!!!!! I když Pájo, já mám taky takový nějaký pocit, že se mi mimi povede nejdřív v listopadu, tak uvidíme :-))). Jinak se vám děvčata musím pochlubit :-), můj manžel od základu změnil názor na mimi (a to nemluvím o tom, že by se najednou po letech tulil a tulil, až ho musím brzdit :-D), nejen, že ho chce už i on (předtím jsem to byla spíš já a on prostě rezignoval), ale dohodli jsme se na min. počtu 2, pokud nebudeme mít problémy, a max. počet neomezen, přičemž mu nejsou proti mysli děti tři i čtyři :-DDDDD.
Tak to jsem na nás zvědavá :-DDDDDD.
Hajinka

Paja_P
Zasloužilá kecalka 985 příspěvků 22.06.04 09:43

Teda Hájí, ty to koukám odrodíš i za nás, dočasné nesnažilky :-))))) A pořádně s manžou zvednete populační křivku :-DDD
A nemysli si, že tu degradaci (aspoň takhle to cítím) nesu nějak statečně. Právě naopak, vůbec se mi to nelíbí. Ale to bydlení prostě musíme vyřešit a to co nejdřív. Taky mám strach z toho, že to odložím a pak to nepůjde. Toho se děsím ze všeho nejvíc! Ale co, musím to risknout. Takže mě prosím prosím nezabíjejte, já to napravím a budu mít taky minimálně 2 sviště. Slibuji!!!!! :-)))))

P.

HAJINKA
Závislačka 2773 příspěvků 22.06.04 09:56

Však to učiníme z ryze sobeckých důvodů, aby na nás měl kdo dělat, až budeme staří a nemožní :-DDDDD.
Neboj nic, Pájo, když budeš celou dobu papkat vitamínky, tak naopak připravíš mimískovi ten nejlepší pelíšek :-DDDD.
 H.

Paja_P
Zasloužilá kecalka 985 příspěvků 22.06.04 10:00

Vitamínky (celou hromadu) baštíme vytrvale, skoro ani nemusím vařit :-DDDD
A ty ryze sobecký důvody chápu, taky to tak vidím. I když nevím, jestli to ty naše děti vytrhnou :-((( Vypadá to, že nebudou mít na krku jen svoje rodiče, ale každý ještě aspoň jednoho pomyslného ducháče, na kterého budou dělat :-((

P.

HAJINKA
Závislačka 2773 příspěvků 22.06.04 10:36

:-DDDDD.
No, pokud na tom budou finančně jen trošku dobře, tak spíš celou rodinku :-DDDDD.
 H.

juanca
Zasloužilá kecalka 950 příspěvků 22.06.04 10:49

babenky moje vcera som nemala kedy ani len zapnut pocitac rano som bola vybavovat veci a potom do roboty.krasne som sa porezala tak fajne na dvoch prstoch tak som teraz taka dolezita s obviazanou rukou -ludia na mna pozeraju a premyslaju ze co sa mi asi stalo a lutujuma.
naftena neboj to sa spravi pavel pride a vsetko bude o.k.
ako tak vidim tak sa pomaly nas denicek meni na nesnazilky -ja sa aj snazim ale asi malo .cakam teraz ma ms nech uz dikoncim tie odbery a potom sup znova k doktorke co mi povie aj ked tiez rozmyslam,lebo ideme teraz stavat aj mi -ale salas pre ovecky aby im neprsalo na hlavu no a to tiez stoji peniaze tak si musime znova zobrat niaku tu pozicku tak neviem ze keby som ostala doma ze ci by sme to utiahli ale zas pri mojom veku nemozem povedat ze este dva tri roky pockam.nam tu pocasie praje aj ked nie je take ake byvava,ale je to lepsie ked je tak prijemne ako horucava.
pacioc zatial poslucha sa cudujem prekonava rekord-asi nieco chysta,to on vzdy tak -ak je dobre tak dva tyzdne tak pride niaka burka.

jouda1
Zasloužilá kecalka 569 příspěvků 22.06.04 10:55

AHOOOOJ HOLKYYYYY!!!!!!!!!!!­!!
JAK SE MÁTE?
Já mic moc leze na mě opět nějaká chřipajzna.Nejradši bych zalezla do pelíšku a celej den prospala.Jsem ještě z té svatby celá rozlámaná.Měla jsem po roce boty na podpatku.A Petr mě pořád nutil tancovat valčík(neumím ho tak se mě ho pokoušel naučit)Já jsem na tancování uplný dřevo mám vždy pocit že šlapu zelí :-)
 P&O

Tenar
Zasloužilá kecalka 799 příspěvků 22.06.04 11:18

Ahoj holky, tak už jsem konečně udělala aspoň to nejnutnější a mám čas taky napsat.
Dovča nebyla špatná - ono témeř cokoliv je lepší než chodit do práce - ale … Už loni, když jsme touhle dobou jeli na týden na chalupu, tak jsme se hned v pondělí vraceli, protože jsem od maminky chytla kampilobaktera (nevím, jak se to píše) a svíjela se v křečích, takže jsem vyměnila dovolenku za neschopenku. Letos to začlo zánětem achilovky, takže jsem ten první víkend ležela v houpací sítí s nohama nahoře a studeným obkladem a četla si. Naštěstí už v pondělí jsem skoro nic necítila, tak jsme konečně vyrazili na kola a na výlety.
Ve středu se pode mnou utrhla již zmiňovaná houpací síť a já vzala hlavou o strom - byla to strašná šlupka a hrozně jsem se vyděsila, že jsem ochrnula, protože jsem chvíli necítila ruce, pak už mi naštěstí „jen“ parádně hučelo v hlavě. Ještě ve středu večer jsme teda jeli do Prahy, abych mohla ve čtvrtek k doktorce. Nakonec jsem k ní nešla, už mi bylo o dost líp, i když i teď, když delší dobu sedím a vstanu, tak mě ta hlava pěkně zabolí.
V pátek jsme se po dopolední návštěvě na gyndě zase vrátili na chalupu a protože bylo hnusně, tak už v sobotu jsme zase jeli do Prahy. No, dovča za všechny prachy :o))

A jak na gyndě? V ten pátek pan doktor říkal, že očekával na ten Clomhexal lepší reakci a že mám děložní sliznici pořád nízkou. Včera jsem byla na injekci a tak mě znovu dělal UZ a prý už je to o trochu lepší a našel i jedno zralé vajíčko, takže včera, dnes a zítra máme supertulící program :o) Ve čtrvtek začnu brát Duphaston, který by měl podporovat uhnízdění, tak třeba …

Hajinko, po Proveře jsem taky měla jenom játra, jednou dokonce jen dva dny, ale přiznám se, že mi to nepřišlo až tak divný, takže jsem se na to doktora neptala.

Nafteto, moc mě mrzí, že máš takové trable - rozhodně se mnou můžeš počítat na trestné výpravě (jenom škoda že jsem si ostříhala ty úžasně dlouhý nehty, co jsem měla před dovčou :oD).

Pajo, gratuluju k pozemku a budoucímu domečku. A taky trochu závidím, jak já bych ráda vybírala kachličky a dlažbu a .. :o) Ale ten můj do hypotéky jít nechce, protože se pořád bojí, že by mohl přijít o práci a vzhledem k cenám nemovitostí na domeček hned tak nenašetříme :o(

Pajdule, i já Tě obdivuju. Ačkoli se v Praze myslím dost dobře vyznám, tak radši jezdím až tak po desáté večer :)

Zdravím i nové přispěvatelky do deníčku - Pipu a Jennys!

Měte se, T.

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 Další »