Dovolená s mimčom

Ostatní
  • 08.03.05

Ahoj maminy. O pár dní odchádzame na dovolenku (Kuba) aj so 7mesačnou dcérkou. Hotel máme preverený priateľmi, len sa bojím, aby som na niečo dôležité nezabudla.

Prosím, dajte mi tip, bez čoho také baby cestovať nemôže. S pediatrom som sa už radila, ale predsa - viac hláv, viac vymyslí :o))) Napíšte prosím aj samozrejmosti (ako napr. teplomer), lebo mne to už nemyslí :o(. Ďakujem a iste pomôžeme viacerým.

Váš příspěvek
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.03.05 09:35

Ahojky!!!!!!!!!

Já mám za měsíc a půl porodit a hned jak začnou prázdniny tak se chystám z mimi odjet na celý dva měsíce na chatu pěkně na vzduch a do přírody takže máme podobný problém!Já si myslím že tvoje mimi už je větší a není tolik náročný takže bych si vzala to co potrebuje normálně doma:Hlavně dostatek oblečení abys nemusela furt prát!Jinak asi to jak už sem psala všechno to co normálně potřebuješ doma!!!skus si napsat seznam!vždycky když budeš mimi třeba koupat tak se podíváš na seznam jestly tam máš vše co potřebuješ pro koupání a jestly ne tak to na seznam dopiš!No a takhle postupuj u všeho!A až budeš balit věci tak si vem seznam a kontroluj jestly balíš všechno!!!!!!­!Doufám že ti to pomohlo aspoň trochu!!!!Přeju moooooooooc krásnou dovolenou a hodně pěkných zážitků!Ať je to bez problému!!!!!!

Teď bys mohla poradit ty mě jelikož už máš velký dítě a mimi starší tak mi prosím poraď co všechno budu potřebovat pro mimi do porodnice!!!Už se mi to blíží a já nemám vůbec představu!!!!Děkuju a mějte se fajn Radůzka

Vložit nový komentář