Reklama

Jak roste náš ďáblík...24.týden III

Těhotenství

Ahojky, ještě jednou vás tento týden zdravím, tentokrát předvíkendově o)) a opět neodolám, abych vám neřekla další novinku...

Včera večer jsme s přítelem jeli nakoupit do Makra a náhodou jsme tam narazili na prodejní akci plenek Pampers, tuto akci tam mají speciálně k blížícímu se svátku dětí. Mají tam všechny velikosti těchto plenek za výhodné ceny, takže jsme neodolali a nechali se zlákat ke koupi. Nejdřív jsme slečny od toho prodejního stánku řádně vyzpovídali, které plenky jsou podle nich nejlepší a samozřejmě ovlivněni reklamou jsme jich koupili do zásoby asi tak na 3 měsíce :o)). Doufám, že jsme koupili dobře a že prckovi nebudou tyhle plenky vadit. Vzali jsme 2 balíky Pamper newborn 2-5 kg a 4 dvojbalení 3-6 kg. Doufám, že se prcek nenarodí šestikilovej, aby mu ty velikosti vůbec byly! :o)))). Jako dárek jsme k tomu dostali kousátko, až mu budou růst zoubky…ale včery by se do toho kousátka nejspíš potřeboval zakousnout můj přítel, kterému po mé půlhodinové debatě se slečnou od Pampersek značně docházela trpělivost :o))). Takže pokud byste chtěli opravdu levně koupit plenky, zajeďte tento víkend do Makra!

Ale plenky nebyly jediná záležitost, v rámci nákupního šílenství se mi podařilo také nakoupit prostěradla do postýlky…opět modrá, když jsme mu vymalovali pokojíček na modro :o)) a mrňavé osušky.

Dneska dopoledne než jsem šla do práce jsem byla plavat a mrňousovi se tahle činnost zřejmě líbí, protože se každou chvíli vrtěl a nakopával mě :o). To plavání je moc fajn, vždycky si při tom odpočinu, chodím jednou týdně a jednou týdně na aquaaerobic pro těhule, opravdu všem doporučuju, je to příjemná relaxace a hlavně vás po tom nic nebolí.

Takže tento týden už končím, pokud bych měla zase nějakou úžasnou novinku, tak jí sem napíšu z domova, protože mě tyhle stránky fakt baví :o). Mějte se krásně ,užijte si víkend a pěkně se vyspěte, pokud nemusíte vstávat do práce…potom si toho spánku asi moc neužijem :o)))

Čauky Martina


Reklama


Reklama

Nikdo zatím tento deníček nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek