Reklama

JAK ROSTE NÁŠ ĎÁBLÍK....25. TÝDEN

Těhotenství

Ahoj Břicháčci!! :o)) Moc Vás všechny zdravím, tentokrát ne z práce, ale z teplíčka domova (protože mne v práci nutili pracovat a neměla jsem čas prohlížet stránky emimina). Tak už máme 25. týden, tedy úspěšně nám začal 7. měsíc!!!....

Ďáblíkovi se jak vidno daří dobře, každou chvíli od něj dostanu kopanec, pořád se vrtí a už je to vidět na bříšku i pouhým okem, jak se mi kůže na bříšku nadzvedává a vlní :o)).Zrovna včera se mi zdálo, že kope moc dlouho a dost intenzivně, někde jsem četla, že to také není dobře, tak už jsem se chystala telefonovat mojí doktorce, ale pak toho nechal :o)). Taky se rád předvádí, pokaždé, když si lehnu na záda a jsem chvíli v klidu a dám si ruku na bříško, vždycky se ozve. Takže už ho cítili všiichni, máma, brácha, kamarádky a především přítelíček, který ho maže a masíruje každý večer a pak mu dá pusinku na dobrou noc :o)).

V úterý jdem do porady a na UZ, tak už se moc těším, až ho zase uvidíme. Včera jsem se vážila a od poslední poradny jsem přibrala 2 kg, takže už dohromady 6. Bodeť by ne, vždyť mi teď taky moc chutná, hlavně večer…:o)). Ale snažím se jídelníček taky kontrolovat a dávat mimču samý dobrý věci. Dneska jsem mu předvedla snad ukázkovej jídelníček…ráno jsem snědla ovocné musli s mlíkem a džusem, k obědu těstoviny s rajčatama a bazalkou, k sváče ovocný salát a k véče jsem teď dopapala kuřecí maso se zeleninkou a rejžičkou :o)). teď už by bylo dobrý, abych nic nejdela než půjdu spát, ale to nevím, jak vydržím :o)).

Tenhle týden jsme taky byli vybírat kočárek, tak pro něj v dohledný době zajedem a peřinky a povlečení. Taky se mi tam moc líbila termo rychlozavinovačka do kočáru, teď lituju, že jsem jí nekoupila, asi se pro ní ještě určitě vrátím :o)), to se bude hodit, když budu mít prcka na zimu. No doufám, že ten kočár budu aspoň využívat, přítel mě pořád popichuje, že to náš prcek bude znát akorát v autosedačce v autě, protože mě zná, že já jezdím autem všude a pořád :o))). Ale s kočárem aspoň vyběhám ta nabraná kilča :o).

O víkendu jsme hlídali přítelovy dva malý synovce a docela jsem koukala, jak přítel s klidem přebaloval prcka, vykoupal ho a dal ho spát. Myslím, že má mnohem lepší průpravu jak já, tak by mohl být otec na mateřské :o))). Ale ne, to bych si zas nenechala ujít, to já jen tak keckám :o).

Včera jsme byli u budoucí babičky (mojí mamčy) a ta pokaždý když někam jde neodolá a prckovi něco koupí, včera zas měla soupravu bryndáčků a něco barevnýho, co se údajně dává za postýlku, nevím ani co to je :o).

Tak se mějte fajn, užívejte si miminek a já musím jít teď ven, protože tu na mě poštěkává naše rozmazlená jezevčice :o))

Papa Martina


Reklama


Reklama

Nikdo zatím tento deníček nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek