Už je mu rok

O životě

Tak já nevím. Dokud jsem neměla to nejcennější v životě co mám, nepřišlo mi, že ten život utíká tak rychle. Přijde mi to jako včera, co jsem jela do porodnice abych se tam zbavila bříška a přivedla na svět své první miminko.

No, a včera tomu byl rok, co se na mě můj syn poprvé podíval těma krásnýma očima, prohlížel si mě a říkal si, aha, tak tohle je asi moje maminka, ta, co se o mě starala, když sem byl vevnitř, a co se o mě bude starat i nadále.

No, starám se jak nejlépe umím a raduju se z každého dne s tím mým malým pokladem… je neuvěřitelný, co za ten rok dokázal. Teď už si stoupá sám, chodí za ruce a je otázkou pár dnů, kdy se poprvé rozběhne, kdy zjistí, že si nemusí šoupat kolena lezením :-)

Už má pět zoubků a dnes půjde poprvé na stříhání vlásků. Taky už má za sebou pár nepříjemných vyšetření kvůli rozšířenné ledvinné pávnvičce, ale i ta zvládá moc pěkně a já jsem ráda, že je to takový šikulka, který mi dělá jen samou radost.

Je to prostě zlatíčko a já nechápu, jak sem mohla být bez něj :-)
Všem Vám tady na eMiminu přeji, ať Vám Vaše děti dělají jen samou radost, ať si s nimi můžete užívat ty krásné chvíle a radujete se z toho, jak poznávají svět :-)

Hodnotilo 3 lidí. Score 4.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
rhiannon
Neúnavná pisatelka 15406 příspěvků 02.04.11 08:10

Mirčí, to je krásně napsaný :potlesk: :hug:
Asi to tak cítíme všechny :-D

 
Sýkorka2
Kecalka 457 příspěvků 02.04.11 09:46

Moc pěkně napsané! S těmi dětmi to opravdu tolik utíká. Přeju Tobě i Tvému chlapečkovi hodně zdravíčka a hezky si to spolu užívejte! :-D :mavam:

 
Monjie
Generální žvanilka 22975 příspěvků 02.04.11 13:44

kráásně napsané, je hrůza jak ten čas letí :D ! a je to strašná zodpovědnost pocituji to čím dál víc :)aby clovek byl dobrym rodicem aby sel prikladem pěkné narozeniny! my je dnes mame také:D :kytka: :kytka: :kytka: :palec:

Příspěvek upraven 02.04.11 v 13:46

Vložit nový komentář

Reklama

Všechny deníčky uživatele

Ta bolest stála za to....


Reklama