Mám strašný pocit

O životě

Dnes jsem se přesvědčila, že některé ženy by neměly mít děti, a uvědomila jsem si, jak moc to svoje dítě miluji. Mám 7měsíční holčičku, je mi 21 let a někdy jsem si říkala, jestli to nepřišlo všechno moc brzy, jestli ta láska, co k ní cítím, je ta, kterou má máma cítit ke svému dítěti. Hrozně jsem se styděla za tyhle myšlenky, ale pořád jsem si tyhle nesmysly říkala dokola a říkám si je doteď!

Dnes jsem navštívila sociální stránku Facebook, tak jako pokaždé, jen tak rychle jsem projela, kdo co kde :) Přestěhovala jsem se ze svého města, takže tohle je jediná spojnice s mými kamarády, to jen abyste si nemysleli, že jsem jedna z těch závislaček :)

No a najedou jsem viděla video s názvem: „To si děláš prdel?“ Tohle sdílejte a všichni povinně. Já jsem teda zvykla na ledacos, ale v tomhle videu byla ženská, která strašným způsobem mlátila své díte, které nemělo ani rok… bila ho polštářem přes hlavu, plácala do nohou, dávala mu facky a kopala do něj. Přes ten nebohý pláč mu tak ubližovala.

Proč to píši? Je mi hrozně, jsem doma sama, přítel je v práci a já mám tohle debilní video stále před očima, ten zoufalý pláč toho miminka, které neví, co se to děje, miminka, které si zaslouží být milováno a rozmazlováno. Úplně se mi svírá žaludek a ven se mi řinou slzy. Nechápu, že takové ženské jsou, je mi strašně smutno a vím, že dnes snad ani usnout nebudu moci.

Jak jsem koukala na tohle strašné video, které má asi 4 minuty (zvládla jen asi 1 minutu), vedle v pokoji se rozplakala moje holčička a já si uvědomila, že tohle bych v životě nedovolila, šla jsem k ní a objímala jí snad 10 minut v kuse, brečela, a já jsem přísahala, že tohle jí nikdy neudělám a nedovolím to ani nikomu jinému.

Možná jsem divná, že to sem píši, ale musela jsem se z toho strašného zážitku vypsat, jsem tady úplně sama a pořád na to myslím, je mi do breku. Už nikdy nechci takové video vidět, nikdy… píši to a bulím tady jako želva, protože to mám prostě stále před sebou. Panebože, proč takoví lidé jsou, proč jim dá někdo ten dar mít dítě a oni mu takhle ubližují, vždyť takhle malé dítě si nezaslouží takové chování, takovou zlost, vždyť ani neví za co.

Proč musí takhle malé dítě poznat, co je to strach? :( Je mi tak strašně.

Děkuju za přečtení a milujte své děti i za ty, které to nepoznají.

Jinak jsem se dočetla, že tahle paní dostala 18 měsíců za týrání, jak směšné, doufám že to dítě už jí nikdy nevrátí :(

Hodnotilo 11 lidí. Score 4.4.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
 
Somier
Kelišová 5305 příspěvků 15.05.12 07:06

bohužel vím, o kterém videu píšeš! :zed: taky jsem to viděla, ale já snad jen chviličku… páč na tohle jsem žaludek opravdu neměla, okamžitě jsem to vypla a máš pravdu, byla jsem (a stále jsem) z toho hotová!!!!!!!! nechápu, jak tohle někdo vůbec může udělat! a ptám se i já proč takovýhle lidi jsou a proč tím musí trpět malé a hlavně bezbranné miminko(dítě)!!!!!!! nemůže se bránit, nemůže vůbec nic, jen plakat...... já tu ženskou mít před sebou, tak se neudržím a mlátila bych jí hlava nehlava! je mi z toho pořád do breku :,( :,( :,( :,(
tyhle lidi si nezaslouží mít ten největší dar mít miminko, je neskutečná halda lidí, kteří se snaží o to, mít to voňavé krásné klubíčko u sebe a přitom je i neskutečná halda lidí, kteří si ho absolutně nezaslouží!!!!!!

 
PetiteFillette
Extra třída :D 13848 příspěvků 15.05.12 07:20

Taky jsem to bohužel viděla. Asi jen 10 nebo 15 vteřin, ale stačilo to na to, aby mě rozbolelo břicho (2 týdny do porodu) a manžel mě pak musel pěknou dobu konejšit, protože jsem nebyla schopná se uklidnit. I on to viděl a chtělo se mu z toho zvracet.
Nechápu z jakého důvodu to tam lidi sdílí. Je to nějaký zvrácený sdílecí boom nebo co. Ať všichni vidí, že jsem to viděl/a :roll: Naprosto bez varování to pak otevřou labilní matky, těhotné a další, kteří to vidět nechtěli. A přitom to ani ničemu neposlouží..

 
Lithien
Závislačka 4396 příspěvků 15.05.12 07:42

Z videa jsem viděla asi tak 10 vteřin a musela jsem jít zvracet :poblion:
O naše první miminko se snažíme s manželem už skoro půl roku a stále se tak nějak nedaří.. Když vidím co jsou některé matky (ne matky ale hyeny!!) schopné svému dítěti udělat tak je mi ještě teď do breku. Dítě je obrovský dar a takhle si ho nevážit je zločin!! Takovéhle ženy by vůbec nikdy neměli být matkami. Cítím kolik trápení mi způsobuje,že nám se ještě stále nedaří a pak vidím takovéhle video a přijde mi, že na světě neexistuje spravedlnost! 18 měsíců jako trest?? To je snad výsměch!!!

 
kaculkadraculka
Ukecaná baba ;) 2388 příspěvků 15.05.12 07:55

Neviděla jsem a vidět ani nechci.
Ten kdo se takto chová k dítěti má asi nějaký problém a dost velký! :cert: :poblion:
A hlavně ta nespravedlnost! Žena, která by dala za dítě cokoliv, dítě mít nemůže, a taková která je hnusná, zlá bude rodit jak na běžícím páse!!!!
Ono ani nemusíš chodit na facebook, stačí si vzpomenout na známé matky, které ubližovali dětem - kouza Kuřim, kauza Dominik a kauza z minulého týdne, kdy matka zabila své 4 děti!!!

 
kobrra
Stálice 71 příspěvků 15.05.12 08:22

JSEM RÁDA, ŽE O VIDEU NĚKDO MLUVÍ.Musím říct, že video ve mě nechalo strašnou bolest a žal. Hnedka jsem ubrečená šla našeho spícího synáčka pohladit a opusinkovat. Nechápu takové lidi co ubližují bezbrannému uzlíčku.Ač nejsem žádný vrah či násilník měla jsem sto chutí tu matku pořádně nakopat a ukázat jí jaké to je.

 
KadleckaS
Kecalka 157 příspěvků 15.05.12 08:26

Taky jsem to bohužel viděla, ale neměla jsem žaludek dívat se na to celý.Je mi z toho do breku.Co mně trochu uklidňuje, že už je malá v pěstounské péči a je ji dobře a pevně doufám, že to tý ženský ostatní spoluvězenkyně pěkně ten pobyt osladí a to nejlépe tak, že už odtamtud nevyleze.Jsou tam jiný kriminály, než u nás.Manžel je u vězeňský a říká, že bohužel ti, co ublížili dětem, mají vyjímky, protože je možný, že se stanou objektem násilí a jdou do malého kolektivu, jsou chráněný.
Jí to tam neprojde, doufám.

 
Uživatel je onlineMagnificata
Ukecaná baba ;) 1467 příspěvků 15.05.12 08:27

to video mě dostala, 2 dny jsem brečela a myslela na to, uklidnilo mě trochu to, že holčička už je jinde a maminka je zavřená.

 
KadleckaS
Kecalka 157 příspěvků 15.05.12 08:47

Holky, spravte si náladu :-) http://www.youtube.com/watch?…

 
Romiša
Ukecaná baba ;) 1517 příspěvků 15.05.12 08:50

Bohužel i já jsem video viděla asi pár vteřin. Měla jsem to potom pořád před očima. Je to opravdu hrozný. Musela jsem jít za dětmi se pořádně pomazlit :hug:
Vůbec nechápu jak to mohl někdo dát na net. Psalo se, že ji natočil otec dítěte a pak ji udal, ale proč to video musí vidět celý svět?????

 
PetiteFillette
Extra třída :D 13848 příspěvků 15.05.12 08:55

@Romiša Přesně tak, nechápu proč je to na netu :poblion: A taky jak se na to ten otec mohl 4 minuty(!!!) dívat. Já bych jí pracky urazila u samé prdele už po dvou vteřinách!!!

A jak jste zjistily, že je dítko v PP a matka v krimu?? Mě přišlo, že to je nějaká mladá coura, tak 15tiletá, než matka :nevim: Ale viděla jsem fakt jenom kousíček.

 
KadleckaS
Kecalka 157 příspěvků 15.05.12 08:57

@Romiša Bohužel tohle vždycky bylo a bude akorát se o tom nevědělo a asi je dobře před tím nezavírat oči a když člověk zjistí, že ve svém okolí se něco takového děje, tak je potřeba to nahlásit.

 
Uživatel je onlineMagnificata
Ukecaná baba ;) 1467 příspěvků 15.05.12 09:01

Hledala jsem na googlu a našla jsem tam zprávu, že bude sedět 18 měsíců.

 
PetiteFillette
Extra třída :D 13848 příspěvků 15.05.12 09:02

@KadleckaS Nahlásit rozhodně ano, ale dávat to na FB??? Jako proč? Od toho je snad sociálka, policie nebo co já vím, jaké mají kde na to úřady? Sdílením na FB rozhodně tomu dítěti nikdo nepomůže. Bohužel mám pocit, že poslední dobou, co je FB v módě, mají lidi tendenci do světa hlásat co všechno vědí, všechno to sdílí, ale kdyby kvůli tomu měli zvednout prdel ze židle, tak neudělají nic. Absolutně nic!

 
FreeLady12
Nadpozemská drbna 26171 příspěvků 15.05.12 09:08

@KadleckaS

Nááádherný video… úplně mě to krásně uspávalo a dojímalo. Krása! :kytka:

P.S.Ježiši myslim to, jak vkládala KadleckaS do komentu!!! :D
Jsem si to po sobě přečetla a v souvislosti s deníčkem to vyznělo fáááákt blbě :mrgreen:

Příspěvek upraven 15.05.12 v 09:10

 
zzuzzinda
Kecalka 271 příspěvků 15.05.12 09:37

Já to neviděla (naštěstí) ale matkou není ta, která dítě porodí, ale ta, která fouká kolínka, probdí noci s bolavým bříškem nebo zubem, umí zahrozit při lumpačneí, ale pak objemout…Bohužel, na děti se nedělají řidičáky, někdy by to bylo sakra potřeba! Zrovna včera mi kamarádka psala, že u nich ve vedlejším baráku našli novorozenou holčičku. Prý po domácím produ, pupečník měla podvázaný tkaničkou od bot. Naštěstí je malá v pořádku. Já prostě tohle nepochopím.
I když mi občas starší háďátko umí hnout žlučí, tak stejně bych mu nikdy nikdy nikdy neudělala nic tak hroznýho, aby se měl bál!

 
Beru*Beru
Závislačka 3112 příspěvků 15.05.12 10:08

Tak video jsem neviděla, pouze jsem o něm slyšela ale jen z toho co píšeš mám slzy v očích a chce se mi brečet. Zvlášť když mám doma skoro měsíční vymodlený poklad. Občas jsem opravdu na nervy, když nechce spinkat, uložím ho do postýlky už po 10. a zase začne natahovat, ale pak si vzpomenu na to, co někteří ke svým dětem dokáží za hnusy a hned ho mačkám samou láskou a pusinkuju :srdce: :* Nikdy nedovolím, aby mé dítě zažívalo takovou bolest a strach.

 
Mrazivý dech
Zasloužilá kecalka 796 příspěvků 15.05.12 10:34

odpornější věc jsem už dlouho neviděl :,(

 
veverik
Zasloužilá kecalka 918 příspěvků 15.05.12 10:51

Před chviličkou se mi to video ukázalo na zdi. Zvládla jsem 3 sekundy ! A už jsem měla slzy v očích. Nechápu… Nechápu jak se někdo může takhle chovat :,(

 
petka86
Závislačka 3795 příspěvků 15.05.12 11:09

Bohužel jsme ho viděla,sama doma,malá zrovna usínala,já chytla hysterák,polila mě bezmoc,úskost,vi­děla jsme trošku,přetáčela jsem to rychle,hnus,hnus! Božátko bezbranné,nemělo sílu,když přestalo chvíli plakat zase ho bouchla,aby začalo,to sem tu začla nadávat. Hned sem šla za malou a popusinkovala ji,pochovala,hla­dila ji než usnula,tak krásně se na mě smála :hug: Proč jsou na světě takové hyeny zrůdné :,(

Video s miminkem ve vodičce je krásné,něžné,zah­řálo mě to,moc děkuji Kadlecka :kytka:

 
Bobi.verunka
Závislačka 3263 příspěvků 42 inzerátů 15.05.12 11:09

Taky jsem viděla, jen pár vteřin…
Jsem 5 týdnů po ZT, po roce snažení o miminko…
Na světě je neskutečná nespravedlnost!!!!
A jí? Nezavírat - zmlátit, a pořádně, aby si užila… :,( :,( :,(

 
ddinna
Neúnavná pisatelka 17124 příspěvků 15.05.12 11:42

Tohle video jsem zvládla jen otevřít a bez zvuku vykoukat asi pár vteřin,než se mi udělalo zle.Místo sdílení jsem video nahlásila.Podle mě je toto na udání na policii a snad se dohledá ,kdo první ho vložil na internet a hlavně kdo ho natočil a přímo se tak účastnil týrání dítěte,protože nejen ta úchylná žena ,ale i on je viník!!!!!!Sdílení tothot videa nechápu a nijak to tomu dítěti nepomůže :?

Příspěvek upraven 15.05.12 v 11:43

 
ddinna
Neúnavná pisatelka 17124 příspěvků 15.05.12 11:46

@Magnificata Fakt je dítě už jinde????To jsem fakt ráda :hug: ,hned je mi líp,nemohla jsem těch pár vteřin co jsem viděla,vymazat z hlavy :zed:

 
Uživatel je onlineMagnificata
Ukecaná baba ;) 1467 příspěvků 15.05.12 12:05

http://tn.nova.cz/…olcicku.html

 
alli_li
Závislačka 3196 příspěvků 29 inzerátů 15.05.12 12:35

Video jsem videla. Takova zenska si dite vubec nezaslouzi. Chudak miminko - snad uz je nekde v milujici rodine a k ty bestii se uz nedostane. Snad nebude mit do zivota zadny nasledky. Ve videu jsem si vsimla ze tomu vsemu prihlizi i jeste jedno ditko - no hruza. Zavrela bych ji na dozivoti. 18 mesicu je opravdu malo.

 
hmvpapir
Ukecaná baba ;) 1557 příspěvků 15.05.12 12:43

18 měsíců, ale je z Filipín, a věř mi..vězení tam je hrozný, takže věřím, že jí to tam dají pěkně sežrat a ona se ponaučí. Bych těch 18 měsíců přirovnala k 18 letům tady u nás v civilizované zemi.
Já bych zavedla ale uplně něco jiného. Mučení, pěkně dlouhou a bolestivou smrt. Jo a mimochodem, myslím, že té matce bylo teprve 17…

 
jaja84
Kelišová 6792 příspěvků 15.05.12 13:11

taky jsem to videla! byla sjem z toho spatna hodne dlouho! jeste ted kdyz si na to vzpomenu tak je mi strasne! jak tohle mohla udelat,nechapu­.A spousty z nas tady bojuje aby jsme mohli mit miminko a davat mu lasku,ale tak to hold je a nikdy to nepochopim :,(

 
marra  15.05.12 13:16

Ja tvuj denik nedocetla,jelikoz mi je zle i z tech par slov co jsem cetla.Nevim proc to porad vytahujete zde na emimi,ano je to hrozne,ale proc se furt trapit?o to te mrse slo aby o tom lide mluvili.Mimi uz je v poradku sakra uz to nechce byt,

 
Uživatel je onlineMagnificata
Ukecaná baba ;) 1467 příspěvků 15.05.12 13:58

Marra: My jsme z toho spíš v šoku, víš? Teda nechápu proč to koluje na fbooku, já jsem to otevřela, aniž jsem chtěla..

 
Anyone
Neúnavná pisatelka 17026 příspěvků 15.05.12 15:16

tak ja FB nemam(ani mit nebudu),takze jsem video nevidela a nebyt emimina,ani o nem nevim :nevim: .Takze pro me je to informace nova,bohuzel hrozna..

 
LouLou  15.05.12 15:55

no, psani denicku o tom, jaka je to hruza asi k nicemu nepovede.Dejou se daleko horsi veci, s tim rozdilem, ze je nikdo nevylepi na facebook.
Pokud vas to tak hrozne rozciluje, muzete proti takovym vecem jiste udelat vice, nez tady slzickovat. ;)

 
Janichka
Kelišová 6955 příspěvků 15.05.12 16:13

Ja to video nevidela :nevim: musi to byt fakt narusenej clovek :poblion:

 
Irinka0210
Závislačka 4430 příspěvků 15.05.12 16:29

Taky jsem kousek toho videa viděla a brečela jsem u toho…s manželem se snažíme o miminko 6 let, máme za sebou 4 IVFka a nic, pak člověk vidí takovouhle pí… jak se k miminku chová a říká si, kde je jaká spravedlnost? Ti, co by za miminko dali cokoliv nemaj šanci a takováhle pí… si ho neváží, je mi z toho na zvracení fakt…

 
Filipkova maminka
Povídálka 16 příspěvků 15.05.12 19:24

Magnificata:Přesně tak jsem to otevřela i já. Je to hnus a nehorázná nespravedlnost ,že taková bestie má vůbec dítě. Moje kamarádka by dala za miminko celý svět a dopřáno ji není. Je mi z toho na nic :,(

 
petulle
Kecalka 339 příspěvků 15.05.12 19:37

jsem moc ráda, že jsem video neviděla, protože mi bohatě stačilo jen to, co tady píšeš v deníčku :zed: :zed: . Nechápu, proč si taková mrcha pořizuje dítě. Stejně je to nespravedlivé, nějaká žena by dala za miminko život a nemůže ho mít a taková sv… jich bude mít jak máků. :cert: :cert: :cert:

 
verpa
Ukecaná baba ;) 1214 příspěvků 15.05.12 20:54

taky jsem viděla, ale nedokoukala, udělalo se mi špatně a cely den objímala malého…Ja mam výčitky i když ho plácnu přes zadek, ale vždy nejdřív zkouším vysvetlovat a když už to nejde tak dostane na zadek(přes plínku) ale nejsou to nějaké brutality…a i tak mam vyčitky a to je mu rok a půl…tomu miminku byly tak možná 3měsíce podle mě…bylo mi zle…zabít ji nic jiného si nezaslouží. když se potřebuje vymlatit at si vybere nekoho sobe rovneho…

 
Lenula-xy
Kelišová 7398 příspěvků 15.05.12 21:03

já taky viděla bez zvuku.Nechápu prostě,proč si některé ženské ty děti pořizují.Pořád na to musím myslet a je mi z toho hrozně.Taky nechápu toho chlapa,můj by mi ruky urazil.Naštěstí je holčičce už líp :srdce:

 
Lenka94
Povídálka 21 příspěvků 15.05.12 21:10

je to video jinde než na FB, nemám ho a docela by mě to video zajímalo, nechápu jak tohle někde muže udělat, nevěřím tomu :(

 
Veruš1
Extra třída :D 13087 příspěvků 15.05.12 21:33

Video jsem viděla, pár vteřin a na tohle nějak nemám, abych to zhlédla celý. Já jen nějak nechápu, jak se u toho může ještě nechat natáčet a pak to ještě zveřejnit. Takový ženský by měly být někde v kleci a pěkně by je měl někdo fyzicky týrat, aby si to rozmyslely a příště raději dítě daly do babyboxu. Toto je na mně fakt moc :cert:

 
jan1610
Zasloužilá kecalka 728 příspěvků 15.05.12 22:22
Moc děkuji KADLECKAS

Děkuji za odkaz! Je to opravdu balzám na duši! Takhle nějak bych popsala lásku :srdce: :srdce: :srdce: !

Pro pisatelku deníčku!
Užívejte si drobka a na videa tohohle typu nekoukejte,dělám to stejně…nedokážu se pak od toho odpoutat. :zed: :zed: :zed:

 
Krisťa81
Kecalka 465 příspěvků 16.05.12 00:36

To video bylo opravdu příšerné, děsivé… Bodalo mi do srdce… Je to ta nejhorší noční můra, jakou může milující maminka vidět. Ten pláč toho ubohého tvorečka… :,( Mysela jsem na to pak po zbytek dne a do dnes se mi neustále vrací v paměti. To děťátko mělo přijít na svět milováno svými nejbližšími, mělo jimi být obklopeno, hýčkáno, zbožňováno… a zatím od samého začátku zažívalo takovou bolest a utrpení a nikdo mu v těch chvílích nepřišel na pomoc. Bylo v tom samo samotinké, neumělo se bránit, nechápalo co se mu to děje a proč a nezbývalo mu, než to kruté zacházení snášet a nějakým způsobem vydržet. Nemělo se ke komu schoulit, neměl ho kdo pohladit ani utěšit. Vědomí tohodle pro mě bylo naprosto šílené, neskutečně bolavé. Sama mám doma dva a půl letého chlapečka a půlroční holčičku - tedy v podobném věku, jako bylo děťátko na tom videu, a hned jsem za ní musela jít, přitisknout ji k sobě, opusinkovat a pošeptat jí do ouška, jak moc ji i jejího bratříčka miluju a že je nikdy nikomu s tátou nedáme.
Ta…ta ženská źlá, odporná si zasloužila mnohonásobně vyšší trest!!! :zed: :cert: :cert:

 
werunkaw123
Extra třída :D 14091 příspěvků 16.05.12 08:49

I Já ho bohužel viděla a dlouho ne-li nikdy ten obraz z hlavy nedostanu :( Já bych tý svini dala :cert: :cert: :cert:

 
markynka
Stálice 83 příspěvků 16.05.12 10:34

i já to video viděla snad ani né minutu z 4minutového záznamu a to ještě bez zvuku,udělalo se mi zle jako nikdy předtím polila mě bezmoc vztek a histerie..nic horšího v životě jsem neviděla!!!18mě­síční trest co ta holka dostala je pro mě dost směšné,zasluhovala by si doživotí! ubohé děťátko. jsou ženy které by dali kdoví co postarat se o to děťátko dát mu všechnu lásku a ona? ona mu jen ukázala co je to bolest a strach…ještě že už je v nové rodině kde mu snad tu lásku dají a doufám že už se k matce nebude muset nikdy vrátit!!!!

 
kocicka18
Kecalka 279 příspěvků 16.05.12 12:09

http://ona.idnes.cz/…y-/deti.aspx?…

snad budeš mít lepší pocit - je to dnešní článek o tom že matka už je dávno zavřená a holčička v pořádku a zdravá

Příspěvek upraven 16.05.12 v 12:10

 
vašikova
Povídálka 41 příspěvků 16.05.12 14:54

@Mrazivý dech přesně tak nemohla jsem to dokoukat-neuveřitelný hnus :,(

 
radúna
Extra třída :D 11337 příspěvků 16.05.12 17:17

Nebýt emimina, ani bych o tom nevěděla.
Video vidět nechci, nejsem masochista.

 
nellaskrobakova
Zasloužilá kecalka 543 příspěvků 16.05.12 21:24

Ahoj tchyne mi chtela to video ukazat videla jsem prvnich deset sekun a rekla sem ji ze na neco takoveho se divat nebudu mit tu zenskou tady zlobte se na me nebo ne mlatila bych ji od rana do vecera aby vedela jake to je a do ran ji sipala sul…Nejhorsim na tom je ze zeny ktere by diteti chtely dat lasku tak deti mit nemuzou a takove kreatury ho maji neni to od zivota fer je mi 21 muj chlapecek ma 5 mesicu a tyden kazdy den ho objimam a libam je to muj zivot a takove jako je ta zenska na videu bych lamala kosti jednu po druhe muj nadherny syn je mi vsim a kdyby na nej nekdo jen sahl ve spatnem najdu v sobe silu na to abych mu dolamala ruce a nohy nezlobte se vim jak pisatelce je videla jsem 10 sekund z tohoto videa a po te co sem si zde precetla ze dostala jen 18 mesicu chtela bych do ruk dostat i toho cloveka ktery psal takovy zakon podle ktereho ta soudkyne vysoudila 18 mesicu za jistych dob by ji privazali a bicovali do te doby dokud by neodpadla v dnesni dobe bych ji to prala taky to dite je nevine male prominte za takovy roman ale jsem tak nastvana ze to jinak neslo

 
misicka38
Zasloužilá kecalka 582 příspěvků 17.05.12 09:56

@marra
No já nevím..je tady prostor pro tyhle věci?je…tak mi nekecejte do toho co mam nebo nemam vytahovt..věřím že mít zavřené oči a dělat že se na světě nic takového neděje je lepší,ale já to neumím…Byla jsem doma sama,večer a bylo mi z toho zle,tak sem se vypsala a nevidím jediný důvod proč ne…!!!

 
misicka38
Zasloužilá kecalka 582 příspěvků 17.05.12 09:59

@radúna
Já také nejsem masochista na video sem klikla v domění že tam je něco normálního,protože z uvodního obrázku není poznat o co de a věř že kdybych ho neotevřela,vůbec by mi to nevadilo..

 
marra  17.05.12 12:06

@misicka38 Bylo zde tisic diskusi kde se tohle probiralo,pokud vim admini je smazli ;) je to hrozne ,ale nevidim duvod,proc se v tom porad dokola pitvat,naladu si kaz sama sobe.

 
misicka38
Zasloužilá kecalka 582 příspěvků 17.05.12 12:53

@marra
Já nema čas sedět 24 hod na pc abych věděla že to tady už probíhalo,nevim co se do mě pořád s něčím navážíš,pokud si pamatuji tak už i minule..tak to nekomentuj a nekaž si náladu ne…já se záměrně nekoukám na takovýhle videa a promin ale to že budu mít zkaženou náladu je to poslední co mě sere na takovejhle věcech…Nemusíš to číst a rozhodně si nemusíš kazit náladu…Psala jsem to sem,protože se mě to strašně dotklo,protože mi bylo smutno a komentáře tvého tipu nepotřebuji,vážně ne..tak si je nech a třeba si to mysli … :roll:

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »

Reklama


Reklama