Mámou 12 dní

Prázdná náruč

Nejradši bych všechno vrátila zpět, začalo to už měsíc před porodem. Kdybych věděla, co mě čeká, jdu do jiného špitálu. 23. 8. 2011 jsem byla na pravidelné poradně u mé gynekoložky. Sestra mi dělala srdeční ozvy a pak jsem šla k doktorce. Ta mi řekla, že jsou ozvy špatné a musím do nemocnice. Nechtělo se mi, ale měla jsem o miminko strach.

Po týdnu v nemocnici mi začali 1. 9. 2011 ráno vyvolávat porod a večer jsem měla po bolesti. Na vizitě mi doktor řekl, že budou pokračovat a když to nepůjde klasicky, tak půjdu císařem. Dali mi čípek znovu a injekci, ale malinká pořád nechtěla sestupovat dolů. Měla jsem šílené bolesti celý den a v noci bylo znovu po bolestech.

3. 9. 2011 mi ráno na vizitě, ale už jiný doktor, řekl, že porod začnou vyvolávat agresivněji. Měla jsem strach, byl to můj první. Po obědě přišla sestra, že se uvolnilo místo na přípravně, takže si mám sbalit věci a že mě tam odvede. Doktor mi dal opět čípek a mě do deseti minut začaly hrozné bolesti. Volala jsem příteli, ať přijede, že se nám malá dnes narodí. Po dvou hodinách mi doktor píchnul vodu, aby se vše urychlilo, ale malá nesestupovala dolů a já jsem se pomalu otevírala. Kolem 18. hodiny jsem už byla vyčerpaná a brečela jsem, že to nezvládnu. Přítel mě utěšoval a říkal, ať myslím na to, že brzo uslyšim Elišku plakat. To jediné mě drželo, moje Eliška, na kterou jsem se těšila.

Malá nesestupovala a já jsem se moc neotvírala, tak jsem dostávala nějaké kapačky. Pořád jsem si v duchu říkala, proč mi neudělají císaře? Hrozně jsem se bála, že malou nevytlačím, protože už nemám sílu. Pak to začalo, asi ve 23 hodin jsem už cítila, jak se malá tlačí ven, tak volám na sestru, že už to cítím i na konečníku a ona zavolala tyrana (doktora). Sáhl do mě a řekl: „není už na co čekat“. Připoutali mi nohy a kříčeli na mě tlačte, tlačte, ale já tu sílu neměla. Při kontrakci jsem zatlačila a doktor na mě taky pořád křičel.

Pak mi najednou sestry začaly skákat po břiše a jedna mě přes břicho mlátila a křičela tlačte, nevydechujte, ale já musela, hrozně mě bolelo, jak mi na to břicho skáčou a tlačí. Pak doktor vyhodil přítele, vůbec jsem to nechápala. Potom vytáhl kleště, sestra mi pořád skákala po břiše, a malou vytáhl. Nebrečela jsem, ale měla strach. Pak jsem Elišku slyšela, jak pláče, a to se mi ulevilo. Narodila se ve 23:28 hodin. Když jsem slyšela ten pláč, na bolesti a utrpení jsem zapomněla. Vůbec mi ji neukázali, až druhý den. Byla v inkubátoru.

Ptala jsem se primářky, jestli je malá v pořádku. Nic jiného jsem neslyšela než, že je ve stresu. 7. 9. 2011 jsem si ji poprvé a naposledy pochovala jako máma. Večer mi ji odvezli do Ústí na JIP, že prý má nějakou infekci. Nechápala jsem, to až teď. Eliška měla od těch kleští krvavou hlavičku, ale to prý bylo v pořádku. V Ústí ležela 8 dní, až mi přítel 16. 9. 2011 volal, že malá umřela. Prý E-coli, ale ve zprávě z Ústí bylo, že po porodu měla krvácení do mozečku a tělíčko to neuneslo a selhaly nejdřív ledviny a pak došlo k vyčerpání celého organizmu. Doktoři už nemohli nic dělat.

Vůbec nevím, jak to mám všechno zvládnout. Před všemi kolem sebe se snažim, ale uvnitř mě to tak bolí a žere. Eliška byla moje první dítě, tak moc jsem se těšila, ale radovala jsem se jen pouhé 4 dny. Co Elišku odvezli do Ústí, jenom jsem brečela. 4 dny před smrtí byla malá tak oteklá jakoby v inkubátoru leželo 3měsíční miminko.

Vždycky pro mě bude Eliška tou první a nikdy nezapomenu. Byla tak krásná a já chvilku tak šťastná. Ale děkuji bohu, že mi dal to nejcenější, co žena může mít. Sice na chvilku, ale nic krásnějšího než držet v náručí svoje miminko jsem nepoznala.

Nikdy nepřestanu Elišku milovat a vím, že až jednou umřu, tak budeme spolu a všechno jí, maličké, vynahradim. A řeknu jí, jak moc ji miluji.

Hodnotilo 43 lidí. Score 4.6.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
 
Junkyska
Závislačka 3181 příspěvků 09.10.11 09:05

Ani nevím co na takovou tragédii napsat :cry: nedovedu si představit co jste museli prožívat…sama jdu v pondělí na vyvolání porodu 9dní po TP a strach tam je :-(
Je hrozné co se Vám stalo,ale určitě se dočkáte brzy zdravého miminka, které Vám vynahradí všechnu bolest…držím palečky ať jste silní :kytka:

 
Markéta80
Vesmírná mluvilka 31901 příspěvků 09.10.11 09:35

To je strašný :cry: :cry: , nechápu že neudělali rovnou císaře. Já měla špatné ozvy a hned ten den udělali sekci. pak doktor říkal že to byla max otázka hodin :-? . když malá nesestupovala tak mohli sekci udělat kdykoliv :-?

 
Sany80s
Závislačka 4712 příspěvků 09.10.11 09:36

Je mi to moc líto, snad se vám brzy podaří otěhotnět.
Jen mám ještě jednu otázku. To krvácení měla malá od těch kleští nebo od čeho?

 
kate02
Nadpozemská drbna 26102 příspěvků 09.10.11 09:45

tak tenhle deníček mě fakt rozbrečel… Nechápu, jak někteří doktoři můžou dělat doktory :cry:

Drž se :hug:

 
evcav
Závislačka 4435 příspěvků 09.10.11 09:49

Tak to je masakr!!!!! Nechápu, proč čekali 3 dny a pak taková drsná metoda - proč neudělali císaře. Já vím, že to bolí, ale asi bych to řešila nějak dál…
Držím palce, ať se brzy dočkáte // a vše dopadne jak má, buďte silní :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

 
Helinka136
Nováček 1 příspěvek 09.10.11 09:55
Helča

To muselo být hrozný :-( :-( :-( Upřímnou soustrast.. :-( Takového doktora by měli vyhodit dnešní svět je opravdu na velký H a malý o.. :-( mám teď miminko 4dny doma a bojím se že se mu stane to samé co Elince :nevim: :-( Bojím se :-(

 
MajdaT27
Kecalka 111 příspěvků 09.10.11 09:57
kulinek

Nooo tak to je strašný co to tady čtu,teda takhle si vytrpet a ještě pak zbytečně.Je mi to moc líto a přeji hodně štěstí ať se víc takové věci nestanou a ať jste šťastná. :huban:

 
Škurpice
Extra třída :D 10120 příspěvků 09.10.11 10:01

:cry: :cry: :cry: :cry: přes slzy nevidím na klávesnici…to je strašné :cry: :cry: nevím, co pořádně napsat…jen věřím, že Váš andílek bude držet ochranná křídla nad miminkem, které, doufám, přijde co nejdříve :hug: :hug: :hug: :hug: přeji hodně síly :hug: :hug:

 
iviik
Povídálka 15 příspěvků 09.10.11 10:03

Pane bože, tak to je strašný! Mám z tvého popisu pocit, že doktoři něco rozhodně zanedbali a nemuselo k takové tragédii dojít! Stejně to vaší malé život nevrátí, ale já bych asi chtěla vědět, proč se to stalo a jestli to bylo nevyhnutelné… Držim palc, ať vše s manželem zvládnete a už jste jenom šťastní. :kytka:

 
bessy
Ukecaná baba ;) 1133 příspěvků 09.10.11 10:17

je mi to moc líto,mám pocit, že to podělali doktoři :-( přeji hodně štěstíčka a příště jinou nemocnici :hug:

Příspěvek upraven 09.10.11 v 10:18

 
Ropuška_M
Zasloužilá kecalka 720 příspěvků 09.10.11 10:28

Upřímnou soustrast posílám také a divím se jako všechny tady, že čekali takovou dobu, než s Tebou začli něco dělat… Je to nezodpovědnost a takoví doktoři by u nás neměli vůbec pracovat…

Doufám, že budeš opět brzy těhu a radovat se z dalšího mimiska, ikdyž Eli zůstane vždy „ta první“ :kytka:

 
Munenka
Kecalka 145 příspěvků 09.10.11 10:28

Preji hodne sil to zvladnout, nic jineho asi nema smysl psat. Drz se…

 
zuzu29
Ukecaná baba ;) 2402 příspěvků 09.10.11 10:33

Je mi to moc líto. Vím, jak se cítíš.

 
brundibarka
Nováček 2 příspěvky 09.10.11 10:40

Tohle je velká tragédie co se vám stalo. Jde mi s toho mráz po zádech. Možná bych si našla i pomoc u odborníka psychologa, psychoterapeuta. Neni na tom nic špatného k někomu chodit a možná by Vám bylo líp i po psychické stránce, pomůže vám se stím líp vyrovnat.
Ale určitě bych tohle řešila, troufla bych si říct, že to zanedbali lékaři. Nejhorší je že pokud takovýhle lékař zůstane bez potrestání, tak se to může přihodit dalším maminkám co čekají mimčo. Takovýhle lékař, ještě s tak nelidskym přistupem nemá co ve zdravotnictví dělat.
Ještě mohla bych se zeptat v jaké porodnici to bylo? Nebyla to náhodou Bulovka?

 
Lenka76
Ukecaná baba ;) 1319 příspěvků 09.10.11 10:46

:hug: ja jsem cetla denicek s tim,ze to takhle nedopadne, pak me pichlo u srdce pri cteni tveho denicku.na konci jsem pochopila,proc kriceli na tebe a vyhodili tveho manzela,protoze vedeli,ze male se nedari a je v ohrozeni…nejsou slova,co bych sem mohla napsat,uz je zbytecne nejake proc a jak a kdyby…tvojeho andilka ti nikdo nevrati.Preji hodne sily! :hug: :hug:

 
ivous
Ukecaná baba ;) 1943 příspěvků 09.10.11 11:13

To je strašné, také jsem měla klešťový porod a teprve zpětně jsem zjistila, co všechno to znamená. Už to že dojde na klešte je selhání lékařů. V dnešní době už je nepsaným zákonem, že na kleště prostě nesmí dojít. Vždy by se měli včas rozhodnout pro císaře. V mém případě jsem zaslechla hovor, že mi nemohli udělat císaře, protože nemohli sehnat druhého anesteziologa, první byl u jiného neplánovaného císaře. Já rodila v Podolí a je fakt, že když se rozhodli pro kleště, tak tam rázem bylo 20 lidí a milion přístrojů, už z toho bylo znát jaké riziko to je. Vím, že Ti to Elišku nikdy nevrátí, i já mám Elišku a o to víc tu řvu, a taky vím, že je to poslední na co máš teď silu, ale určitě je to na žalobu. Jestli je v tvém okolí někdo schopný se tím zabývat, tak ji podejte ne kvůli penězům, ale kvůli dalším maminkám. Připadá mi neuvěřitelné jak soud teď razantně zakročil proti té por. asistentce, která špatně postupovala u domácího porodu a jak jsou zároveň nepostihovány chyby lékařů v nemocnicích

 
meduzza
Echt Kelišová 8515 příspěvků 09.10.11 11:21

:cry: :cry: to je strašné, je mi to moc líto :cry: :cry:
Držtě se :hug: :hug: :hug: :hug: :andel: :andel: :hug: :hug:

 
careynka
Neúnavná pisatelka 19493 příspěvků 09.10.11 11:25

zakladatelka ze z Žatce, predpokladam ze tam i rodila. Diky Bohu za to prozreni ze jsem jela az do Kadane, je mi strasne lito Elinky :cry: musila si vytrpet silene veci, ale ted uz je ji dobre a zase se setkate :kytka: az se z toho vzpamatujes, tak bych to resila dal, mlaceni a skakani po brise je neco silenyho a v jinych statech zakazanyho, u nas nedoporucovanyho a stejne se to deje dal!!! A chteli by pridat plat, hajzlove… doufam ze maji aspon neklidne noci :pocitac:

 
eňula
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 09.10.11 11:25

To je hrozný! :cry: Bobeček malinký. Nedokážu si představit, jakou beznaděj má v sobě maminka, když se tohle stane. Ale teda já bych to rozhodně nenechala jen tak. Nemocnici bych zažalovala.
Kulínku, přeju ti hodně sil! :srdce:

 
Simoncicak
Zasloužilá kecalka 584 příspěvků 09.10.11 11:40

nemám slov cítím s tebou tu bolest…je mi to moc líto :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :hug: :hug: :andel:

 
LadyTommy
Extra třída :D 14794 příspěvků 09.10.11 11:51

My se o miminko snažíme a nedokážu si tuhle bolest, zvlášť, když jde o první dítě.

Přeji Ti, ať se Ti brzy zadaří s dalším miminkem, věřím, že na Vás bude dohlížet malý andílek z nebe a bude vám dodávat životní sílu.

Jsi úžasná žena, že to neseš takto statečně!

 
ynax
Extra třída :D 13109 příspěvků 09.10.11 12:17

musí to být strašné. Ale musíte se sebrat a být vámi, žalovala bych nemocnici. Není možné napsat jinou diagnozu než na kterou dítě zemřelo. Není možné takovéto chování. Nedávno jsem viděla dokument, kde se říkalo, že skákání po břiše je non lege artis - máš ohromné štěstí, že se nestalo ještě tobě něco - může při tom prasknout děloha a pak už bys nikdy žádné další dítě neměla, protože by ti ji vzali (málokterý dr se snaží dělohu x hodin zachránit)

 
MegK
Kelišová 7106 příspěvků 09.10.11 12:18

Nevím co napsat…

:cry:
:hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:
 
adajar
Zasloužilá kecalka 909 příspěvků 09.10.11 12:24

Moc mě mrzí čím jsi si musela projít. Přeji upřímnou soustrast a ať se brzo dočkate nového miminka. Ikdyž na malou budeš myslet stále. Můj malej měl infekci E-colli chytil jí odemě, ale měli jsme štěstí on to přežil. Jsi moc statečná.

 
maca24
Zasloužilá kecalka 569 příspěvků 09.10.11 12:40

Jsou veci nad kteryma zustava opet rozum stat…je to opravdu krute, preji mnoho sil. :hug: Urcite to nenechte plavat, je to opravdu na zalobu. :zed:

 
lys
Kelišová 6155 příspěvků 09.10.11 13:36

Věřím, že se bohužel takové věci i v dnešní době stávají a je třeba proti tomu bojovat. Žaloba by byla první věc, kterou bych udělala, jakmile bych se z toho trochu vzpamatovala.

 
k_ikina82
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 09.10.11 13:39

Taky nevím co napsat, aby to aspoň malinko míň bolelo. Těžko hledat slova. Snad jen, hodně sil a podpory, ať se ta rána aspoň trochu zmenší!!

Eliška na Vás bude vždycky koukat a bude Váš andílek.

Vím, že Vám ji nic nevrátí, ale až bych na tom byla líp, určitě bych podnikla něco proti přístupu nemoc. personálu!!

Ještě jednou přeju hodně sil!!

 
Mrs.G
Ukecaná baba ;) 1042 příspěvků 09.10.11 13:50

Kulínku…upřímnou soustrast…je mi moc líto, co vás potkalo…přeji ať najdete spoustu síly jít dál a ať vás a vaše další miminko Eliška ochraňuje… :hug:

 
delice
Ukecaná baba ;) 1903 příspěvků 09.10.11 13:53

To je neskutečná hrůza :cry: Nejsou asi slova, která by tohle zmírnila, neumím si tu bolest ani představit. deníček mě nejen strašně rozesmutil, ale i strašně
naštval, vždyt se to třeba nemuselo stát!!! Nenechte to jen tak, poradte se s právníkem a na personál nemocnice a hlavně doktora si stěžujete nebo podejte žalobu. Je mi to moc líto, držte se.

 
luciblank1
Ukecaná baba ;) 1005 příspěvků 09.10.11 13:54

Tak to je masakr vůbec to nechápu :zed: :zed: před 4 týdny jsem porodila a měla jsempodobný problém malej vůbec nesestupoval dolů v noci mi praskal voda a šla jsem automaticky na císře je to podle mě totální zanedbání lékařů s takovým přístupem jsem se ještě nesetkala ve které nemocnic jsi rodila je to hnus a takový hyeny by chtěly ještě přidat a bůh ví jak se nemají špatně :pocitac: :pocitac:

 
Minki
Zasloužilá kecalka 739 příspěvků 09.10.11 13:57

Milá Kulinko, vím, že toto nepochopí nikdo, kdo nezažil takovou ztrátu a my ostatní těžko můžeme takovou bolest pochopit.
Vím jen, ze zkušenosti (vlastní rodiny), že na stejnou bolest pomohl jen čas a příchod dalšího dítěte. I když nikdy nezapomeneš na Elišku (to jsi napsala moc krásně ty poslední odstavce), čas ty ostré hrany otupí i tak to budou vzpominky moc bolestné.
Přeji Ti, aby jsi toto dokázala překonat a hlavně, aby jste toto dokázali překonat s partnerem. Přeji Vám hodně hodně štěstí a síly do budoucích dnů i života.

 
cherubínek
Kelišová 7257 příspěvků 09.10.11 14:13

Já ani pořádně nevim co mám napsat. Musí to být strašná bolest na srdíčku :hug:
Po dlouhé době mě deníček rozbrečel.
Jedna maminka tu psala, že je to snad na žalobu. A má pravdu, je to hrozná věc co se vám stalo. Přeju vám všechno dobré ať to příští miminko máte zdravé a jste šťastná rodina :kytka:

 
helenkanai
Závislačka 3239 příspěvků 09.10.11 14:30

Je mi to moc líto co se stalo. Neumím si představit bolest jakou musíš prožívat. :hug:

 
Kristanka
Závislačka 3554 příspěvků 09.10.11 14:58

Je to hrozná ztráta, přeji ti, ať se můžeš co nevidět radovat z dalšího miminka, které ti bude dělat jenom radost.Hodně sil. :hug: :hug: :hug: :hug: :srdce: :kytka:

 
Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46984 příspěvků 09.10.11 15:00

Upřímnou soustrast.
Zažila sem uplně na vlas stejný porod.
Bohužel když už je plod sestouplí cs nelze.U nás to tedy dopadlo lépe ale i tak to dávám za vinu lékařum proto že porod byl pomalej a zastavenej již od začátku a trval 14 hodin.Vaší dceru už vám nikdo nevrátí ale asi bych to taky nenechala jen tak :cry: :cry:
Strašně mě to mrzí.sama sem neušila co muže hrozit a cs si tentokrát už vydupu.Přeji hodně sil

 
Monny
Hvězda diskuse 36573 příspěvků 09.10.11 16:10

Tak nějak nemám slov, nevím co napsat, moc mě to mrzí.. A vím že to musí být těžké.. Měla jsem těžký porod, o dost delší, ale když jsme se oba s prckem ztráceli tak byl ihned akutní císař.. Neměli tě nechat tak trápit, neměli to dopustit.. :-?

Přeji hodně sil, a brzké štěstíčko u sebe :hug: :hug: :hug:

 
Emina
Kecalka 337 příspěvků 09.10.11 16:41

Je mi to moc líto, takovéto tragédie by se neměli stávat. Obdivuji, jak jsi statečná.

 
Lindusa
Ukecaná baba ;) 2346 příspěvků 09.10.11 16:44

Je mi to take moc lito, vubec nevim, jak bych se s timto vyrovnavala, opravdu to vypada jako zbytecna smrt :( . Zalobu bych urcite podala, at se to proste poradne prosetri. I kdyby lekar nepochybil, byla bych rada, kdyby se k tomu vyjadril nekdo nezainteresovany. I kdyz v CR problem :( , tam se kamenuji jen domaci porody :( . L.

 
misasa
Povídálka 29 příspěvků 09.10.11 16:50

Už nadpis mi napověděl o čem to asi bude,přečetla jsem si co sis prožila.pláču,plaču tak moc protože si nedokažu představit tvoji bolest v srdci.

 
Niky7  09.10.11 17:27

Nemam slov preji hodnes sil! :cry: :srdce: :hug:

 
tumpach
Kelišová 5540 příspěvků 09.10.11 18:00

Ty jo tak ten deníček je síla,je mi z těch doktorů na :poblion: :poblion: ,určitě bych na ně podala žalobu.A upřímnou soustrast,já bych se nezmohla na nic a natož na deníček,musíš být asi silná holka,když to zvládneš,sama mám tři děti a nedokážu si to představit,je mi z toho smutno,co se v našem sektoru lékařském děje.Doufám,že až dostaneš sílu se vzmohnete na miminko a bude to mít dobrý konec.Přeji hodně štěstí a ať máte šťastné a zdravé miminko,které vám dělá samé štěstí a dává vám lásku.
A nevěřím na heslo,mělo to tak být-nemělo to tak být.

Uvažuji o tom,že přestanu číst smutné deníčky,protože je mi z toho akorát špatně. :evil:

 
MeloryNox
Kelišová 5617 příspěvků 1 inzerát 09.10.11 19:01

Byla jsi ve špatnou chvíli na špatném místě, kde se o tebe „postarali“ špatný lidi. Doktor se špatně rozhodl. Mělas jít na císaře. Je mi to moc líto. Slzu nezapřu…

Taky nechápu, proč se u nás stále „skáče na břicho“. Ve vyspělých zemích se tahle „metoda“ nepraktikuje. Hrozí praksnutí dělohy, což ohrožuje život rodičky i dítěte.

 
kulínek
Povídálka 23 příspěvků 09.10.11 19:02

Můj obvodní doktor četl zprávu a říkal, že to bylo z kleští tím se malý oslabila imunita a už se nedalo nic dělat

 
kulínek
Povídálka 23 příspěvků 09.10.11 19:07

Ne byl to Žatec a jestli se nám povede další miminko tak jdu do Prahy. Žatec u mě skončil

 
asha
Nadpozemská drbna 29546 příspěvků 09.10.11 19:09

Je mi moc lito, co se vam stalo… ale pridavam se: opravdu zalujte nemocnici! Melo by se prosetrit, co se stalo, cely postup atd. Neni to snadna cesta, ale pokud se neozvete, muze se to opakovat. Kde neni zalobce, neni soudce a ver, ze oni se tim moc dlouho trapit nebudou. Jestli je pravda to, co pises, je chyba na strane lekaru. A oni maji zodpovednost, prece se o ni porad tak bijou (viz jejich odpor vuci porodum doma). Pokud to tak je, musi nest i nasledky.
Doufam, ze cas vsechno spravi a budete mit zdravy, krasny miminko…a i porod bude krasnym zazitkem!

 
x-juliet
Zasloužilá kecalka 605 příspěvků 09.10.11 19:13

je mi to moc lito,preju ti,at se stim nejak vyrovnas(i kdyz chapu,ze je to strasne moc tezky). tam nahore je elinka a diva se na tebe a bude te opatrovat a jednou i to miminko.. hodne sily :hug: :hug: :srdce:

 
Simoncicak
Zasloužilá kecalka 584 příspěvků 09.10.11 19:20

:hug: Doufám že se vám brzy podaří další miminko a vše dopadne dobře a váš andílek na to všechno dohlédne.. :andel: :andel:

 
x-juliet
Zasloužilá kecalka 605 příspěvků 09.10.11 19:21

to pomaha,zkusit se vypovidat a vypsat se.. a treba i nejakeho psychologa.. hodne sily

 
careynka
Neúnavná pisatelka 19493 příspěvků 09.10.11 19:26

Kulinku, muzu vrele doporucit Kadan, bydlim kousek od Zatce a nechtela jsem tam ani za zlaty prase, jela jsem pak do Kadane a to bylo skvely!! Celkovy pristup uzasny a porod taky

 
ssoniks
Povídálka 19 příspěvků 09.10.11 19:32

moc dobře vím jak se cítíte už jen tím,že jste nemohla být s ní neviděla jste ji od doby co ji odvezli do jiné nemocnice a pak ta zdrcující zpráva že Eliška zemřela hrozné,já měla s malou Kateřinkou z pekla štěstí,malá byla taky v sepsi měla velkou krizi,ale o to usilovněji sem chtěla být s ní a dodávala ji sílu bojovat aby to nevzdala a mě nezůstala prázdná náruč i kdyby mi Katka umírala chtěla bych být s ní chtěla bych ji ty poslední minuty držet v náručí,naštěstí tenhle scénář se nám vyhnul

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »

Reklama


Reklama