mimčo ani či ne?

Snažení
  • 04.11.03

Ráda bych se s Vámi podělila o svůj příběh. Zajímalo by mě, zdali existuje další takjový cvok jako já? Moji přátelé z okolí mě obdivují a stále říkají, proč už se na to nevyprdnu a nepočkám si na vnoučata. Moje běhání po doktorech by vydalo na celou knihu, ale pro Vás se to budu snažit shrnout do kostky.

V roce 1984 se mi narodila dcera Kateřina z mladistvé nerozvážnosti. Žádná antikoncepce, žádný potrat, krásná zdravá holčina porod normální. A pak to začalo, neustálé záněty a cysty. v roce 1987 (v době komunistického režimu) jsem byla přijata na gynekologii kde mi měli pod narkózou punkcí vysát opětovně se opakující cysty. Probudila jsem se celá zděšená s vodorovnou jizvou v podbřišku (jak po císaři), kde mi bylo oznámeno, že mám vyoperovanou celou levou stranu (vaječník i vejcovod). Vše prý bylo tak napadeno cystami a srůsty, že se nedalo nic dělat a vše muselo ven. I bez mého souhlasu!!! Při mém zděšeném dotazu, že je mi teprve 22 let, a že bych ráda další děti, jsem byla ubezpečena, že s jedním vaječníkem není žádný problém, jako by se nic nestalo!

Od této chvíle nastává mé martýrium s doktorama, léčitelama atd.. Co mě to stálo najezděných kilometrů, nervů, sil, peněz a nevím čeho ještě všeho si zajisté umí předtsvit i někdo z Vás.

Po 16-ti letém léčení, kdy mé dceři bude téměř 20 let se nic nezměnilo stále nemám své vytoužené mimčo.
Dnes navštěvuji sanatorium Pronatal v Praze.
A víte co je vlastně můj problém dlouholetého léčení, nedělají se mi vajíčka a ani prázdné folykuly. Tudíž po UTZ není vidět jediný folykul. Prošla jsem metodou,že mi přerušily injekcema menzes, na téměř půl roku. (Nevím jestli někdo z Vás zažil tzv. přechod, ale není to nic příjemného, neustálé návaly) Pak do mě napíchali největší možnou dávku všemožných hormonů a zase nic! Ač je to nemožné podle mého menzesu si můžu plánovat kalendář. Vše přesně a parvidelně. I podle bazálních teplot ovulace ukázková. Změnila jsem i partnera, tak v tom to taky nebude. Tak ať mi někdo řekne, kde udělali soudruzi chybu!

Byl to můj poslední pokus s léky zdarma. Darovaná vajíčka odmítáme. Může mi prosím někdo poradit zda-li existuje nějaký možný lék na tvorbu vajíček. A nebo mi také poradíte počkat si na vnoučata. Díky, že jste dočetli tyto řádky až sem.
Vaše Anellina 38 let.

Váš příspěvek
Koculka
Kecalka 225 příspěvků 05.11.03 12:48

Ahoj Anellinko,
já ti vlastně nic neporadím. Jenom jsem chtěla říct, že se svou „mladickou nerozvážností“ máš vlastně obrovské stěstí, máš dceru, kterou bys třeba později už mít nemohla. Držím ti palce, vytrvej ve svém snažení. Třeba se to povede!! Na babičku jsi ještě moc mladá!
Kočulka

Maru
Závislačka 3427 příspěvků 05.11.03 13:44

Ahojky Anellinko, potkaly jsme se na chatu, ale pak jsi mi někam zmizela. Chci ti říct, že ti přeju moc a moc štěstíčka, a´t se dočkáš vytouženého štěstíčka v podobě svého miminka. Maru

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.03 13:55

Ahoj,
Určitě znáš a asi jsi i zkoušela metodu paní Mojžíšové. Mobilizací a cvičením podporuje uvolnění pánevního dna, tím lepší prokrvení a funkci pánevních orgánů, chce to ale tři měsíce vydržet a cvičit a chodit na kontrolu ke zkušené fyzioterapeutce.
Samozřejmě to nepomůže každému, úspěšnost je asi třetinová a fakt nevím, jestli tvoje prázdné folikuly jdou nějak ovlivnit.
 Jirka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.03 07:27

Ahojky Anellin,
Také jsem nechtěla čekat na vnoučata (mám 18-ti letého syna a 17-ti letou dceru) a tak se nám narodí v prosinci chlapeček. Měla jsem za sebou spoustu různých gynekologických problémů ( budˇjsem menstruovala stále nebo vůbec) a tak jsem si říkala, že vše nechám na přírodě… Otěhotněla jsem do dvou měsíců!! Je mi bez pár dnů 38 let a i když je všechno jiné než při prvních dětech strašně moc se na malého těším. Držím Ti palce!!! Zdenka

medvide
Stálice 51 příspěvků 06.11.03 14:40

Ahoj Anellinko,
usmívala jsem se nad Tvým dotazem, zda je víc takových cvoků. Proč cvoků? Já na to koukám asi trochu z jiné stránky. Je mi skoro 32 a mám brášky (dvojčata), kterým bylo v září 10. A je to docela fajn. Pravda, nejsme sami. Máme ještě 3 sestřičky ve věku 29, 22 a 16.
Já sama mám holčičku a chceme druhé mimčo. Už 2 roky a stále nic. Obdivuji Tvou výdrž. Já to asi vzdám. Přestávám mít sílu se každý měsíc nervovat.
Přeji Ti úspěch co nejdříve. Jana

anellina
Nováček 1 příspěvek 07.11.03 13:08

Díky Vám všem za podporu. Potřebovala jsem slyšet zase názor někoho jiného. Připadám si někdy jak pan Jekyl a Hyde. Jedna polovina mého já chce miminko a druhá si hledá argumenty proč třeba né? Jelikož mám krásnou, sice velkou, ale zdravou dceru, dobrou práci a mám čas na své koníčky. Ráda chodím do společnosti mezi lidi, asi také proto, abych přišla na jiné myšlenky. Ráda sportuji a to vše by muselo jít stranou. A pak přijde to druhé já a to touží po nějakém tom drobečkovi, který by vnesl do mého, možná někdy stereotypního života nějaké vzrůšo. Ještě jednou díky An

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.03 03:47
Vložit nový komentář